Page 1

410 TOGBUS Tølløsebanen Søndag 31/3 Fast minuttal 12.21 - 16.21

Første bus

Sidste bus

Tølløse

06.02

08:21

10:21

21

18.21

20.21

22.21

Kr. Eskilstrup

06.09

08:28

10:28

28

18.28

20.28

22.28

St. Merløse

06.16

08:35

10:35

35

18.35

20.35

22.35

Bagmarken

06.18

08:37

10:37

37

18.37

20.37

22.37

Nyrup

06.22

08:41

10:41

41

18.41

20.41

22.41

Stenlille

06.32

08:51

10:51

51

18.51

20.51

22.51

Vedde

06.36

08:55

10:55

55

18.55

20.55

22.55

Dianalund

06.44

09:03

11:03

03

19.03

21.03

23.03

Skellebjerg

06.49

09:08

11:08

08

19.08

21.08

23.08

Ruds Vedby

06.57

09:16

11:16

16

19.16

21.16

23.16

Høng

07.08

09:27

11:27

27

18.27

21.27

23.27

Slagelse

07.24

09:43

11:43

43

18.43

21.43

23.43

Fast minuttal 13.19 - 17.19

Første bus

Sidste bus

Slagelse

07:19

09:19

11:19

19

19.19

21.19

23.19

Høng

07:34

09:34

11:34

34

19.34

21.34

23.34

Ruds Vedby

07:45

09:45

11:45

45

19.45

21.45

23.45

Skellebjerg

07:53

09:53

11:53

53

19.53

21.53

23.53

Dianalund

07:59

09:59

11:59

59

19.59

21.59

23.59

Vedde

08:04

10:04

12:04

04

20.04

22.04

00.04

Stenlille

08:11

10:11

12:11

11

20.11

22.11

00.11

Nyrup

08:15

10:15

12:15

15

20.15

22.15

00.15

Bagmarken

08:17

10:17

12:17

17

20.17

22.17

00.17

St. Merløse

08:25

10:25

12:25

25

20.25

22.25

00.25

Kr. Eskilstrup

08:31

10:31

12:31

31

20.31

22.31

00.31

Tølløse

08:41

10:41

12:41

41

20.41

22.41

00.41

Bussen afgår fra: Tølløse Jernbanevej - foran stationen Kr. Eskilstrup Borgergade/Stationsvej St. Merløse Banevej - foran stationen Bagmarken Movia stoppested ”Rudolf Steiner Skolen” Nyrup Movia stoppested på Banevej Stenlille Stationsvej - foran stationen Vedde Movia stoppested på Vedde Byvej v/Sværdsholtevej Dianalund Movia stoppested på Stationsvej (Bus 499, 513, 570) Skellebjerg Movia stoppested på Banevej Ruds Vedby Movia stoppested i Jernbanegade Høng Movia stoppested på Jernbanevej Slagelse Nordre Stationsvej – foran stationen

Profile for BusOgTog2019DK8

Togbus 410 | Slagelse - Høng - Dianalund - Store Merløse - Tølløse | Gyldig 31 Marts 2019 | LOKALTOG  

Togbus 410 | Slagelse - Høng - Dianalund - Store Merløse - Tølløse | Gyldig 31 Marts 2019 | LOKALTOG

Togbus 410 | Slagelse - Høng - Dianalund - Store Merløse - Tølløse | Gyldig 31 Marts 2019 | LOKALTOG  

Togbus 410 | Slagelse - Høng - Dianalund - Store Merløse - Tølløse | Gyldig 31 Marts 2019 | LOKALTOG

Advertisement