Issuu on Google+

BUS | GeHa sterk in a-merken! CLark Boxpapier art. nr.

lagen

kwaliteit

Lengte

breedte

verpakking

Dispenser

Cellulose

120 m

20 cm

12

MINI

Cellulose

275 m

20 cm

6

MIDI

Recycled

275 m

20 cm

6

MIDI

Cellulose

60 m

21 cm

12

MINI

8751001 8750039

1- laags

8751004 8751002 8751007

2 laags

8751005

Cellulose

160 m

20 cm

6

MIDI

Recycled-Blauw

180 m

21 cm

6

MIDI

Dispensers t.b.v Clark boxpapier MiNi roLDiSpeNSer :

MiDi roLDiSpeNSer :

Art nr: 8751020

Art nr: 8751019

CLark poetSDoekeN iN DraaGDooS art. nr.

kwaliteit

Lengte

breedte

verpakking

8751006

2-laags papier blauw

42 cm

33 cm

2x120

8751008

nonwoven

22 cm

40 cm

10 x 90

8751010

nonwoven

30 cm

42 cm

200

8751011

nonwoven blauw

42 cm

30 cm

160

CLark toiLetpapier art. nr.

aantal lagen

omschrijving

verpakking

8751015

2- laags

Recycled tissue wit

400 vel/rol 10 x 4 rol/collo

8751014

2- laags

Super tissue cellulose

400 vel/rol 7 x 6 rol/collo

CLark poetSLappeN triCot art. nr.

omschrijving

verpakking

A6840931

Witte tricot van gerecycled materiaal

9 kg /per doos

A6840948

Bonte tricot van gerecycled materiaal

9 kg /per doos

WWW.BUS.NL

Neem voor meer informatie en prijzen contact op met een filiaal bij u in de buurt.


BUS | GeHa sterk in a-merken!

Neem voor meer informatie en prijzen contact op met een filiaal bij u in de buurt.

CLark poetSDoekeN iN foLie art. nr.

kwaliteit

Lengte

breedte

verpakking

8750025

nonwoven

33 cm

31 cm

1008

8751009

nonwoven

38 cm

32 cm

10 x 50

CLark poetSDoekeN op roL art. nr.

kwaliteit

Lengte

breedte

verpakking

8750024

nonwoven

30 cm

33 cm

750 vel

8750061

nonwoven

40 cm

33 cm

475 vel

8751012

nonwoven blauw

40 cm

32 cm

550 vel

8751013

nonwoven blauw/groen

38 cm

32 cm

500 vel

& WaNDroLHoUDer rD aa ND VLoerSta LoS VerkriJGBaar

CLark iNDUStriepapier

& WaNDroLHoUDer rD VLoerStaNDaa LoS VerkriJGBaar

art. nr.

aantal lagen

kwaliteit

Lengte

breedte

verpakking

8750021

1- laags

Cellulose

1000 m

25

2

8750010

2-laags

Blauw

350 m

25

2

Blauw

360 m

23

2

Blauw

360 m

36

1

8750046 8750045

3-laags

Vloerstandaard

Wandrolhouder:

Metalen muurhouder t.b.v papierrollen. Afmeting : 45 x 30 x 23 cm Art nr: 8751016

BUS almere Vlotbrugweg 1 1332 AE Almere t 036 - 54 90 234 f 036 - 54 90 238 www.bus.nl almere@bus.nl

BUS eemshaven Robbenplaatweg 15A 9979 XL Eemshaven t 050 - 54 13 800 f 050 - 54 11 484 www.bus.nl eemshaven@bus.nl

WWW.BUS.NL

BUS Deventer Lubeckstraat 10 7418 EC Deventer Postbus 330 7400 AH Deventer t 0570 - 63 48 33 f 0570 - 63 62 54 www.bus.nl deventer@bus.nl

BUS Groningen BUS emmen Koldingweg 26 Phileas Foggstraat 155 9723 HK Groningen 7825 AW Emmen Postbus 5099 Postbus 2091 9700 GB Groningen 7801 CB Emmen t 050 - 54 13 800 t 0591-377470 f 050 - 54 11 484 f 0591-377180 www.bus.nl www.bus.nl groningen@bus.nl emmen@bus.nl WWW.BUS.NL

metalen standaard t.b.v papierrollen, geschikt voor rollen van 38 cm breed en diameter 50 cm Afmeting : 45 x 90 x 45 cm Art nr: 8751017 BUS | GeHa Veenendaal De Smalle Zijde 36 3903 LP Veenendaal Postbus 84 3900 AB Veenendaal t 0318 - 56 96 96 f 0318 - 56 96 01 www.bus.nl veenendaal@bus.nl

BUS | GeHa ede Lorentzstraat 5B 6716 AD Ede t 0318 - 56 96 96 f 0318 - 56 96 01 www.bus.nl ede@bus.nl

BUS | GeHa tiel Stephensonstraat 6 4004 JA Tiel t 0318 - 56 96 96 f 0318 - 56 96 01 www.bus.nl tiel@bus.nl

BUS Marknesse Ds. Bleekerstraat 4 8316 CV Marknesse Postbus 2 8316 ZG Marknesse t 0527 - 20 13 41 f 0527 - 20 15 46 www.bus.nl marknesse@bus.nl

BUS Sneek Smidsstraat 11 8601 WB Sneek Postbus 164 8600 AD Sneek t 0515 - 422 255 f 0515 - 421 119 www.bus.nl sneek@bus.nl

BUS Zwolle Ossenkamp 4 8024 AE Zwolle Postbus 1142 8001 BC Zwolle t 038 - 45 42 244 f 038 - 45 40 531 www.bus.nl zwolle@bus.nl


Clark%20Papier