Page 1

BUS | GEHA sterk in A-merken! llen, BP Overalls:4 moden. tot wel 7 kleure Nu ook met blinde drukknopen!

formatie Neem voor meer in met een en prijzen contact op urt. filiaal bij u in de bu


Overall 1412

Rallyoverall 1416

Maten 44/46–64/66 60% katoen/40% polyester, ca. 315 g/m2 Blinde 2-way-zipper, 2 borstzakken met klep en drukknoopsluiting, waarvan 1 met geïntegreerde GSM-zak en 1 met geïntegreerde pennenzak, 2 zijzakken, dubbele duimstokzak, 1 afsluitbare achterzak, verstelbaar elastiek in de taille, verstelbare manchetten, bewegingsplooien in het rugpand

Maten 44/46–64/66, 45/47–57/59 100% katoen, ca. 260 g/m2 2-way-zipper, 2 borstzakken met ritssluiting, 2 zijzakken, 1 afsluitbare achterzak, dubbele duimstokzak, 1 mouwzak, verstelbaar elastiek in de taille, met druk knopen verstelbare manchetten en broekspijpen

formatie Neem voor meer in met een en prijzen contact op urt. filiaal bij u in de bu

Overall 1697

Maten 44/46N–64/66N, 48/50L–56/58L, lengte N = 81 cm, L = 86 cm 65% polyester/35% katoen, ca. 245 g/m2 Blinde drukknopenlijst, 2 borstzakken met klep en drukknoopsluiting, waarvan1 met geïnte greerde GSM-zak en 1 met geïntegreerde pennenzak, 2 zijzakken met afsluitbare sleuf, duimstokzak, 1 afsluitbare achterzak, verstelbaar elastiek in de taille, verstelbare manchetten, bewegings plooien in het rugpand, kniezakken voor kniekussens (kniekussens 1839 000 53 moeten apart besteldworden)

BUS Almere Vlotbrugweg 1 1332 AE Almere T 036 - 54 90 234 F 036 - 54 90 238 www.bus.nl almere@bus.nl

BUS Eemshaven Robbenplaatweg 15A 9979 XL Eemshaven T 050 - 54 13 800 F 050 - 54 11 484 www.bus.nl eemshaven@bus.nl

WWW.BUS.NL

BUS Deventer Lubeckstraat 10 7418 EC Deventer Postbus 330 7400 AH Deventer T 0570 - 63 48 33 F 0570 - 63 62 54 www.bus.nl deventer@bus.nl

BUS Emmen Phileas Foggstraat 155 7825 AW Emmen Postbus 2091 7801 CB Emmen T 0591-377470 F 0591-377180 www.bus.nl emmen@bus.nl

Overall 1698

Maten 44/46N–64/66N, 48/50L–56/58L, lengte N = 81 cm, L = 86 cm 100% katoen, ca. 300 g/m2 Blinde drukknopenlijst, 2 borstzakken met klep en drukknoopsluiting, waarvan1 met geïntegreerde GSM-zak en 1 met geïntegreerde pennenzak, 2 zijzakken met afsluitbare sleuf, duimstokzak, 1 afsluitbare achterzak, verstelbaar elastiek in de taille, verstelbare manchetten, bewegingsplooien in het rugpand, knie zakken voor kniekussens (kniekussens 1839 000 53 moeten apart besteldworden)

BUS Groningen Koldingweg 26 9723 HK Groningen Postbus 5099 9700 GB Groningen T 050 - 54 13 800 F 050 - 54 11 484 www.bus.nl groningen@bus.nl

BUS | GEHA Veenendaal De Smalle Zijde 36 3903 LP Veenendaal Postbus 84 3900 AB Veenendaal T 0318 - 56 96 96 F 0318 - 56 96 01 www.bus.nl veenendaal@bus.nl

BUS | GEHA Ede Lorentzstraat 5B 6716 AD Ede T 0318 - 56 96 96 F 0318 - 56 96 01 www.bus.nl ede@bus.nl

BUS | GEHA Tiel Stephensonstraat 6 4004 JA Tiel T 0318 - 56 96 96 F 0318 - 56 96 01 www.bus.nl tiel@bus.nl

BUS Marknesse Ds. Bleekerstraat 4 8316 CV Marknesse Postbus 2 8316 ZG Marknesse T 0527 - 20 13 41 F 0527 - 20 15 46 www.bus.nl marknesse@bus.nl

BUS Sneek Smidsstraat 11 8601 WB Sneek Postbus 164 8600 AD Sneek T 0515 - 422 255 F 0515 - 421 119 www.bus.nl sneek@bus.nl

BUS Zwolle Ossenkamp 4 8024 AE Zwolle Postbus 1142 8001 BC Zwolle T 038 - 45 42 244 F 038 - 45 40 531 www.bus.nl zwolle@bus.nl

.

Overalls  

Actie Flyer BP overalls

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you