Page 4

Fandom

Wieści ze świata » Dayan

6 lutego 2014 Maskotka Zgorzelca W Polsce jest kilka miast z oficjalnymi, skucykowanymi herbami, między innymi Warszawa, Poznań, Wrocław. Czemu nie Zgorzelec? Zgorzelecki fandom ma gorącą prośbę do polskich artystów o zrobienie dwóch prac: skucykowaną wersję herbu Zgorzelca oraz sam OC. Postać, która wygra, zostanie oficjalną maskotką fandomu zgorzeleckiego.

12 lutego 2014 Stop the Bats Wiadomość dla miłośników gier. Wcielamy się w postać Applejack i bronimy farmy przed jabłkowymi wampirami. Za zbitych przeciwników dostajemy monety, które możemy wykorzystać na zakup ulepszeń.

15 lutego 2014 6pony – poznaj nowe kucyki Powstał nowy serwis typu czat. 6pony to serwis na którym możecie porozmawiać z innym kucykiem. Zasada jego działania jest genialna w swej prostocie. Łączymy się, serwis szuka dla ciebie losowego broniego/ pegasister do rozmowy. Gdy się taki znajdzie, zostajemy poinformowani sygnałem i możemy porozmawiać w wygodnym czacie, prosto z przeglądarki. W taki dość oryginalny sposób, można poznawać nowe osoby, wymienić się poglądami, pogawędzić o pogodzie czy pogadać o najnowszym odcinku. Wyróżnia się wbudowanym Radiem Yay, prostym i intuicyjnym interfejsem, 4

przyjemnym dla oka wyglądem, logiem, timestampami przy wiadomościach oraz nie używa technologii Flash. Serwis jest na razie w wersji BETA i jest dalej rozwijany.

17 lutego 2014 Filli Vanilli zmieni tytuł? Na iTunes tytuł odcinka „Filli Vanilli” zmieniono na „Fluterfear”. Przyczyną nie jest jednak pozew o prawa autorskie zespołu Milli Vanilli do swojej nazwy. Powód okazał się bardziej błahy. Mianowicie strona iTunes otrzymała na wysłanej karcie stary tytuł odcinka, który brzmiał „The return of Flutterguy”, który potem twórcy zmienili na „Flutterfear” (Flutterstrach?). Nazwa „Filli Vanilli” została wymyślona na ostatnią chwilę, tak też zostało w odcinku, jednakże iTunes o tym się nie dowiedziało. Stąd ta pomyłka.

19 lutego 2014 Kolejne 2014!

komiksy

na

maj

W majowych numerach serii Friendship is Magic Mane6 przemierzają przez nowy, dziwny świat. Do życia wraca tajemnicza historia Celestii. Czy dokonane lata temu wybory powrócą prześladując ją i skazując na zagładę cały świat? Premiera numeru 21 maja 2014 r. Drugi natomiast komiks z serii Friends Forever opowiada o tym, jak Fluttershy niespodziewanie zyskała zdolność rozumienia mowy zwierząt niczym doktor Dolittle. Razem z zebrą Zecorą zbadają naturę tego dziwnego zjawiska w celu poznania prawdy.

Brohoof nr 4/23 (marzec 2013)  
Brohoof nr 4/23 (marzec 2013)  
Advertisement