Page 27

I: Kto jest Twoim ulubionym fandomowym artystą?

I: Długa jest lista piosenek, którymi dysponujesz?

H: Myślę, że fajnie by było jakby nie tylko na MLPPolska można było słuchać radia, a na innych partnerskich forach też.

H: Jest dość długa. Na szczęście wielu artystów, których utwory lecą w radiu pozwala na ich używanie, więc jest tych piosenek dużo. I: Ile piosenek się znajduje na tej liście? Tak mniej więcej? H: Oj dużo… Szczerze, to sam nie wiem, ile ich jest, bo w sumie co jakiś czas dochodzą kolejne. I: Czyli, rozumiem, że cały czas poszukujesz utworów, które chciałbyś puszczać w radiu? H: Tak. Bo nie chcę, aby lista puszczanych piosenek za bardzo się powtarzała.

H: Nie mam swojego ulubionego artysty. I: Jak widzisz przyszłość radia? Chciałbyś w nim coś zmienić? Tak ogólnie.

Publicystyka

H: Lubię słuchać różnej muzyki ogólnie, ale nie słuchałem kucykowej tak bardzo jak teraz. W sumie to jest odwrotnie, bo to radio ma wpływ na to, że teraz np. więcej słucham muzyki, którą nadaje. Więc raczej z tej strony, to nie było motywacji — ze strony muzyki.

I: Od czego lub kogo to zależy? H: Zapewne od adminów i osób, które zarządzają, bo to oni muszą się zgodzić na takie coś. I: A chciałbyś jakoś zmienić, udoskonalić albo wprowadzić nowe audycje? H: Chciałbym mieć o czym rozmawiać. Mógłbym wtedy co jakiś czas powiedzieć coś ciekawego, a nie tylko puszczać muzykę. I: Chciałbyś na przykład prowadzić na żywo rozmowę z kimś z forum? H: Planowałem robić wspólne audycje i kiedyś spróbować zrobić taką rozmowę. I: Są szanse, że wejdzie to w życie? H: Jak ogarnę sprzęt to oczywiście, ale

26

Brohoof 7/2012  

Siódme wydanie magazynu bronies i pegasis „Brohoof”

Advertisement