Page 7

Recenzje

mysł jest „nieco” naciągany, ale sam odcinek o dziwo da się oglądać. bobule - Nie. Nie i jeszcze raz nie. Przecież Pinkie ma rodzinę. Natomiast dobrze zostały ukazane relacje rodzinne pomiędzy członkami „idealnej rodziny” z Ponyville. Triste Cordis - Jak dla mnie rewelacja i kupa śmiechu. Od dawna nie robiłem tylu stopklatek, aby zobaczyć jakiś szczegół. No i ten Big Mac z kaczką. Piotrek_EPKK - Zawód na całej linii. Interesujący pomysł został zabity przez nieciekawą fabułę, durnowate dialogi i naciągany, nieśmieszny humor. Zaskakującym plusem jest natomiast piosenka! I tylko z nią warto się zapoznać, a resztę lepiej dla własnego dobra odpuścić.

czarowała tym, że zrobiła z siebie ofiarę losu, no ale na końcu jak zwykle wszystko się ułożyło. Taki sobie ten epizod. Foley - Awesome! Jeden z najlepszych odcinków! Jedyny minus to Dash robiąca z siebie ofiarę losu oraz zupełny brak emocji przy samej sztafecie. Za to cała reszta była po prostu wyborna - przede wszystkim Fluttershy, Rainbow i ten... Jak mu tam było? Salmonella - Naprawdę dobry odcinek, bo... No, po prostu dobry. Wonderbolts - poza Soarinem - ponownie największym złem świata, Snowfla... Bulk Biceps całkiem przyjemnie rozwinięty z kucyka tła do pełnoprawnej postaci, morał dla odmiany nienaciągany... Solidny!

SPIDIvonMARDER - Odcinek genialny aż do ogryzka! Matyas Corra - Ktoś musiał przegrać zakład, skoro powstał ten odcinek.

Rainbow falls Fudi - gryfy!!! Spitfire, Soarin, Rainbow i Bulk Biceps to super zestawienie. Co prawda Rainbow trochę mnie roz7

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Advertisement