Page 47

Łagodny elektryk » Fudi Życzę sobie i Wam, żeby każdy miesiąc był obfity w albumy fandomowe tak jak listopad ubiegłego roku! Dziesiątego dnia tego właśnie miesiąca miała bowiem premierę, najnowsza produkcja Sim Gretiny.

Muzyka

Sim Gretina - Ponibot

nia. Przyjemnie jest posłuchać tego albumu, w szczególności, po ciężkim dniu w szkole czy też pracy. Naprawdę idzie się przy nim odprężyć i zrelaksować.

Z czym mamy do czynienia? Za minimum 3$ dostajemy 10 utworów + 5 wersji instrumentalnych. Możemy oczywiście wedle uznania zapłacić więcej za ten album, ale nikt od nas tego nie wymaga. Wyłącznie w naszej gestii leży czy wydamy 3 czy też 30$ za ten „krążek”. Większość piosenek z albumu to kompozycje dotychczas niepublikowane w sieci, dlatego mamy tutaj do czynienia z krążkiem pełnym nowości.

Przyjrzyjmy się trochę dokładniej albumowi. Według mnie najlepszymi kawałkami są tutaj Rare Diamonds i Anemometer. Obydwa utwory zostały zamieszczone na kanale autora na YouTubie , gdzie bez problemu można ich posłuchać. Mają w sobie to coś! Są dobrze zmiksowane, przyjemne dla ucha, zapadające w pamięć. Czego chcieć więcej? Wszystkie piosenki z tego albumu są przyzwoicie wykonane, nie nudzą i nie rażą jakąś kakofonią dźwięków. Już samo to sprawia, że mają u mnie plusa.

Na płycie znajdziemy utwory electro, house i dance. Jest to bardzo przyjemna mieszanka. Jakość wykonania każdego kawałka jest więcej niż zadowalająca. Nie znajdziemy tutaj żadnych remixów! Wszystkie piosenki to autorskie wykona-

Ponibot zdecydowanie przypadnie do gustu osobom lubiącym łagodną muzykę elektroniczną. Czy warto więc wydawać na niego dolary? Jak najbardziej! Ja nie żałuję ani jednego centa, który na niego wydałem. Jak dla mnie w sam raz!

47

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Advertisement