Page 23

Seeds of Kindness?

S: Przyjemnością? Powiedz, co jest najlepsze w pracy dla organizacji takiej, jak BfG?

S: Macie Związane z

R: Poczucie robienia czegoś dobrego i sama możliwość takiego działania. Świadomość, że można wziąć całe zaangażowanie fandomu i skierować je w odpowiednim, altruistycznym kierunku, co czyni to wszystko wartościowym.

R: Planujemy czwartą edycję Kallisti i kilka mniejszych projektów. Na konwencie po raz pierwszy będzie nas można spotkać podczas nadchodzącego BABSConu w San Francisco. Kilka osób z FillyRadio ogłosiło też tworzenie wielkiego, wspólnego albumu pod tytułem Ministry of Brony: Sessions One.

S: Zauważasz jakieś minusy? R: Nie powiedziałbym, że jest w tym coś naprawdę okropnego, ale ludzie czasem oczekują, że będziemy zajmować się bardzo wieloma katastrofami i innymi sprawami. Oczywiście, wszystkie są warte uwagi, ale jako mała grupa nie możemy zrobić wszystkiego. Musimy dzielić środki, energię i czas, a to pociąga za sobą problemy z już istniejącymi projektami.

R: Naprawdę dobrze! Zebraliśmy już 16,513 euro, a naszym celem jest 28,084. Zbliża się stream specjalnego wywiadu i liczymy, że uda się dzięki niemu uświadomić ludzi o istnieniu projektu i zachęcić do wpłat. Pracujemy też nad harmonogramem tegorocznych konwentów, aby móc ustawić tam swoje stanowiska, co ułatwiłoby otrzymanie dodatkowych datków.

Publicystyka

każdego ze zrealizowanych czy też trwających projektów. Wszystkie miały swoją unikalną formę. Wkład i możliwość uczestnictwa w nich były przyjemnością.

jeszcze jakieś plany? kolejnymi projektami?

S: Z mojej strony to wszystko. Życzę powodzenia w dalszej działalności i dziękuję za wywiad.

S: Jak wygląda sprawa krytyki? Spotykacie się z nią? R: Owszem, ale niezbyt często. Kiedy jest konstruktywna staramy się ją rozważać. S: Czy bycie częścią fundacji jest czasochłonne? R: To zależy od etapów poszczególnych projektów. Przeciętnie poświęcam BfG pięć do dziesięciu godzin tygodniowo, ale kiedy akurat trwa jakaś zbiórka, to ta liczba często zwiększa się do ponad dwudziestu. S: Właśnie! Jak idzie trzecia edycja 23

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Brohoof 2 (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

Advertisement