Page 9

we przedstawienie powodują, że odcinek dostaje ode mnie wysokie noty.

bobule - O rly? Przez 3 sezony żaden kucyk nie wpadł na to, żeby odwiedzić dawną posiadłość księżniczek? Poza tym Rarity znakomicie nadawałaby się na szabrownika O.o Dobra rola Angela, nadał temu odcinkowi specyficznego blasku. Triste Cordis - A jednak nie. Przepraszam, ale co to ma być? Scooby Doo? Po świetnym epickim początku sezonu Hasbro zaserwowało epickie rozczarowanie. A Rarity jest łasa jak Bender z Futuramy na bimber. Leah - nieco nudny. Nie wciągnęła mnie fabuła, jedynie Angel jakoś ratował odcinek dodając mu humoru. Od początku wiedziałam również, że to Pinkie gra na organach. Żeby nie mówić tylko o słabych stronach, powiem że stary dziennik księżniczek na pewno idzie na +. Piotrek_EPKK - Całkiem udany. Powiew starej szkoły kreskówek (Scooby Doo, Duck Tales). Fabułę niestety nieco zabiło banalne rozwiązanie akcji. Daring Don't

Foley - czemu to wszystko jest takie przewidywalne? Hm, może dlatego, że to serial dla dzieci? Mniejsza... W Rainbow Dash czekającą na premierę książki widziałem siebie, czekającego na wydanie ostatniej części „Eragona”. Odcinek znów uzyskał ode mnie wysokie noty.

Recenzje

Salmonella - Solidne otwarcie „zwyczajnej” części sezonu. Na plus z pewnością ściągnięcie Mane 6 do zamku w mniejszych grupach, pojawienie się pamiętnika sióstr i sama budowla, prezentująca się naprawdę dobrze. Do wad zaliczyłabym pewną przewidywalność oraz naciągany morał.

Fudi - No tak.. Według mnie największe rozczarowanie sezonu. Dziwny odcinek, nie za bardzo mogę przyjąć do wiadomości że Daring Do jest postacią prawdziwą. Nie za bardzo to wszystko trzyma się kupy, jak dla mnie i trochę mąci porządek świata w Equestrii.

Salmonella - pomysł na którym oparto odcinek, czyli uczynienie z autorki książek prawdziwej poszukiwaczki przygód, średnio przypadł mi do gustu. Całość do bólu przewidywalna i chwilami naciągana - brak pomocy pisarce w walce ze strony Mane 6 czy nie użycie skrzydeł w momencie ucieczki przed kotami mnie osobiście rażą. Jeden ze słabszych odcinków ale nie fatalny, najwyżej przeciętny. bobule - Cóż, piękne nawiązanie do tego co najlepsze. Może nawet kiedyś zapamiętam jak się pisze „Ahuizotl”. Triste Cordis - Hasbro... obudźcie się. Co to miało być? Mane6, które nie pomaga kucykowi w opałach? I ten Alu.. Ah... Amelinium. Jego nie pomalujesz. Leah - nie przepadam zbytnio za Rainbow Dash, a i w tym odcinku mnie irytowała. Jakoś tak... nie pasuje mi jej zachowanie z tego odcinka do charakteru postaci. A to, że Daring Do istnieje było trochę zbyt naciągane. Piotrek_EPKK - Kucykowy Indy to jak miód na me serce! Wartka akcja, dużo Rainbow Dash, aczkolwiek też minus za villiana! Odcinek świetny i godny najwyższej oceny. 9

Brohoof 1 (styczeń 2014)  
Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement