Page 5

Kolejna wersja My Little Karaoke Ogrom nowych kucykowych piosenek, usprawnienia i optymalizacja wydajności - to wszystko w nowej płycie z dodatkami do gry. Szczegóły oraz link do pobrania znaleźć możecie tutaj.

25 grudnia 2013 Open Beta MLP RPG MLP RPG wkroczyło w etap otwartej bety. Teraz pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wypadków. Czy kombajn pod postacią Hasbro rozjedzie tą produkcję, czy może jednak doczekamy się jej premiery?

Fandom

22 grudnia 2013

24 grudnia 2013 23 grudnia 2013

Super lesbian Horse RPG wyszło!

PremieraThe Lesser Knowns Vol.5 - New Beginnings Fanów muzyki elektronicznej powinna zadowolić kolejna (piąta już) składanka z cyklu The Lesser Knowns.

Ciiężko powiedzieć, by była to jedna z najbardziej oczekiwanych „premier” tego sezonu. Niemniej cieszy nas fakt, że ta gra się ukazała. Jeżeli chodzi o fabułę, zgodnie z nazwą trafimy do Equestrii w której to RD i Fluttershy są parą. Jest to gra przygodowa w której to nasze bohaterki chciały wykorzystać dzień wolny i spędzić go w swoim towarzystwie i wszystko byłoby ok, gdyby nie ich przyjaciółki, które wciągają je w na pozór proste do rozwiązania zadania. 5

Brohoof 1 (styczeń 2014)  
Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement