Page 42

Muzyka

Przede wszystkim kocham sposób w jaki animatorzy, scenarzyści i producenci sprawiają, że postacie wydają się takie prawdziwe! Jest wiele bajek, w których bohaterowie pokazani są jako sztywne, prawie martwe obiekty. Zespół MLP potrafi połączyć świetne osobowości z naturalnymi zachowania mi swoich postaci ( no oprócz Pinkie, ale ona z natury jest wyjątkowa, haha ) F®: Jak sam powiedziałeś, serial zainspirował Cię do tworzenia muzyki związanej z fandomem. Wiem, że miałeś swego czasu inny kanał na YouTube, na który wrzucałeś swoje inne dzieła niezwiązane z MLP. Jak to wyglądało w przeszłości? Kiedy zacząłeś tworzyć muzykę?

dużą popularność. Jakbyś ją ocenił? T: No cóż, tak jak powiedziałeś stałem się całkiem popularny, no ale nie sławny :P Posiadanie ponad 20 000 subskrybentów (a ta liczna ciągle rośnie) jest super F®: Czy w związku z tą popularnością planujesz jakoś to wykorzystać i rozwinąć swoją karierę muzyczną dalej? T: Cóż, szczerze to nie wiem. Na razie to bardziej hobby, ale biorąc pod uwagę jak bardzo się rozwija: pewnie! Mógłbym! Co prawda nie chciałbym tego studiować. Myślę, że niepotrzebnie płacić za wiedze, którą w minutę mogę znaleźć w Internecie. F®: Kończąc naszą krótką rozmowę muszę zadać Ci jedno bardzo ważne, jeżeli nie najważniejsze pytanie: kto jest Twoim ulubionym kucem? :P T: Haha, no rzeczywiście dość ciężkie pytanie. Mój wybór jest pomiędzy Luną, a Fluttershy. Heh nie sądzę, żebym mógł wskazać jedną faworytkę F®: To wszystko dzięki za rozmowę, z niecierpliwością czekamy na następne piosenki w Twoim wykonaniu.

T: Za robienie muzyki wziąłem się latem 2009 roku. Mój kuzyn znalazł program FL Studio i powiem szczerze, że byłem tym oprogramowaniem zafascynowany. Dlatego też ściągnąłem go również dla siebie i zacząłem tworzyć muzykę „dla zabawy”. Muzyka związana bezpośrednio z MLP pojawiała się u mnie jakoś na początku 2012 roku, zaraz po tym jak nadrobiłem zaległości w oglądaniu serialu. F®: No właśnie, w związku z tym, że tworzysz muzykę, mogę już tak powiedzieć fandomową, zyskałeś 42

T: Miło mi to słyszeć, również dziękuję i szczęśliwego nowego roku.

Brohoof 1 (styczeń 2014)  
Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement