Page 41

Wracając do wizualizacji, osobiście najbardziej podobał mi się „teledysk” do piosenki The Changelings. Pierwszy raz możemy zobaczyć w pełni animowaną, oryginalną postać Twitch’a. Klip został stworzony przez WarpOut, który w swoim dorobku posiada mnóstwo świetnych rzeczy, od prostych gifów po niesamowicie złożone animacje. Na ekranie zobaczymy również fenomenalne laserowe show stworzone przez, no a jakże by inaczej, LaserPon3. Całość złożona razem ze sobą daje zjawiskowy efekt. Co do reszty klipów, to pojawiają się wizualizacje proste oraz bardziej złożone. W każdym razie jest czym nacieszyć oczy. Kończąc wizytę u naszego sąsiada zza morza powiem wprost: jeżeli ktoś uwielbia kuce oraz muzykę klubową, to będzie wniebowzięty. Słuchając Twitch’a bardzo często czułem się, jak w Energy 2000. Super remixy, świetne piosenki autorskie i fantastyczne wizualizacje. To wszystko, a nawet więcej, znajdziecie na jego kanale na You Tubie.

Poniżej zamieszczam rozmowę, którą udało mi się przeprowadzić z Twitchem podczas świąt. Gorąco zachęcam do lektury, gdyż możemy dowiedzieć się z niej kilku ciekawych rzeczy na jego temat.

Muzyka

ma w sobie coś takiego, że chce się do nich wracać. Przyciągają do siebie melodyjnością, dobrym wykonaniem oraz super wykonanymi wizualizacjami, o których jeszcze za chwilę dopowiem kilka słów. Reasumując – tej muzyki nie powstydziłby się sam Avicii!

Fudi®: Witaj, dziękuję, że zgodziłeś się poświęcić chwilę na rozmowę pomimo tego, że mamy święta, a jak wiadomo podczas tego okres z wolnym czasem bywa różnie. Twitch: Nic nie szkodzi, z radością odpowiem na Twoje pytania. F®: No to zaczynajmy. Na początku chciałbym się dowiedzieć kiedy zaczęła się Twoja przygoda z My Little Pony? T: Hm myślę, że było to w okolicach Grudnia 2011 roku. Pamiętam, że zobaczyłem jakieś filmiki powiązane z MLP niedługo przed moim wyjazdem na imprezę DreamHack w listopadzie tego roku i wtedy natrafiłem na jakąś parodię serialu. To mnie zaciekawiło. Dlatego też po powrocie do domu oglądnąłem I epizod, no a później poszło już z górki. F®: Jaki wywarło to na Ciebie wpływ? Czy zauważyłeś, że Twoje życie zmieniło się w jakimś stopniu przez oglądanie serialu? T: No na pewno zainspirowało mnie do tworzenia kucykowej muzyki (śmiech). Poza tym show wywarło na mnie efekt na wiele sposobów. Stałem się bardziej otwarty na świat, bardziej ciekawski i stwierdziłem, że generalnie stałem się milszy dla ludzi Dodatkowo poznałem całkiem sporo osób, których mogę dziś nazwać swoimi przyjaciółmi. F®: Powiedz mi co sprawia, że nadal oglądasz serial? Co Cię do niego przyciąga? T: Heh sporo tego by się znalazło. 41

Brohoof 1 (styczeń 2014)  
Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement