Page 25

Jak już się zdecydowałem, to po ponad tygodniu intensywnej nauki After Effects'a, zacząłem robić swoją pierwszą typografię. Dlaczego typografie? Po pierwsze sam je lubiłem. Po drugie, typografie są łatwiejsze do zrobienia, niż typowe PMV. Ile je Ci

średnio zrobienie

czasu zajmujednej typografii?

Izeer: Generalnie, zależy to od ilości pomysłów, jakie mam, zanim zacznę animować. Sama animacja zajmuje najmniej czasu, większość pochłania wymyślanie scen i tym podobne sprawy. Każda typografia zajmowała mi mniej więcej trzy tygodnie. Czy masz jakieś plany na przyszłość? Cele do zrealizowania?

Izeer: Planów mam sporo, jedną animacje już kończę. Chciałem trochę od tego odpocząć, ale mam za dużo pomysłów, by siedzieć bezczynnie, więc jak tylko skończę, zabiorę się za następne. Mam również zamiar zajmować się animacjami bardziej zawodowo, mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości.

Publicystyka

łem je oglądać całymi dniami bez przerwy. Już wtedy po-myślałem sobie, że też chciałbym robić takie fajne rzeczy, ale przeczuwałem, że nauka animacji i edycji wideo była by dla mnie za trudna, więc aż do początku roku 2013, żyłem tą myślą, dopóki sam nie spróbowałem.

W takim razie życzę powodzenia i dziękuję za opowiedzenie nam o Typography. A tutaj parę prac Izeera, moim zdaniem jednych z lepszych, jakie w ogóle postały. Double Rainboom – post na EqD Nightmare Night – chyba moja ulubiona. Crusader – siódme miejsce w Top Ten Pony Videos Of November 2013! Tak więc, jak widzicie, za wszelkie animacje i inne tego typu dzieła nie należy chwalić tylko zagranicznych artystów. Mamy i w swoim fandomie ludzi takich, jak Izeer, którzy potrafią tworzyć fanowskie filmiki dorównujące tym z zagranicy.

25

Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Brohoof 1 (styczeń 2014)  

Dwudzieste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement