Page 76

Publicystyka

nauczyłam się, że nawet malutki wysiłek może wiele zmienić. Jeśli trzymasz głowę wysoko, starasz się i wierzysz w siebie wszystko może się zdarzyć.

Zagadka w Ekspresie Przyjaźni

Sekrety Ponyville

Raport w tym odcinku został wygłoszony przez Znaczkową Ligę, w formie przeprosin dla mieszkańców Ponyville, za krzywdzące plotki z szkolnej gazetki. Sweetie Belle: Do mieszkańców Ponyville. Od pewnego czasu czytujecie tę kolumnę, by poznać wszystkie brudne tajemnice swoich znajomych. Ale to już ostatni raz. Chcemy przeprosić wszystkich, którym sprawiliśmy przykrość. Apple Bloom: Tak naprawdę jest nas trzy: Sweetie Belle, Apple Bloom i Scootaloo. Scootaloo: Popularność kolumny rosła i trochę nas poniosło. Wiedziałyśmy, że robimy źle, ale nie chciałyśmy słuchać głosu sumienia, bo wszystkim podobały się nasze teksty.

Raport w tym odcinku został napisany przez Pinkie Pie. Droga Księżniczko, Dzisiaj nauczyłam się nie wyciągać pochopnych wniosków. Trzeba poznać fakty, nim się kogoś o coś posądzi. Inaczej łatwo mu postawić niesłuszne zarzuty, czym go można zranić, a samemu się nieźle wygłupić. Od tej pory obiecuję zawsze najpierw poznać fakty. Ślub w Canterlocie, część 2

Sweetie Belle: Od dzisiaj obiecujemy szanować cudzą prywatność i nie rozpowiadać głupich plotek. Apple Bloom: Chcemy prosić o przebaczenie, Ponyville. Podpisujemy się po raz ostatni, jako wasza Gabby Gums.

76

Księżniczka Celestia: To jest twoje zwycięstwo, tak samo jak ich. Nie bałaś się walczyć o prawdę i to dzięki tobie udało nam się odzyskać prawdziwą Księżniczkę Cadance. Wiara we własne przeczucia, to dla nas bardzo ważna lekcja.

Brohoof 10 (listopad)  

Osiemnaste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Brohoof 10 (listopad)  

Osiemnaste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement