Page 40

Publicystyka

Plany na przyszłość Oprócz kolejnych, coraz większych ponymeetów planujemy w 2014 roku aż dwa konwenty. Mangowo-kucykowy w styczniu oraz stricte kucykowy w lipcu. Oba są już w początkujących stadiach organizacyjnych, mamy wstępnie upatrzone lokale i przeprowadziliśmy rozmowy z właścicielami. Gromadzimy ludzi i mobilizujemy okolicę. Księżniczka Pomerania

Kontakt z Tribony: http://tribrony.blogspot.com/ blog https://www.facebook.com/groups/tribr ony/ fejs https://www.facebook.com/Tribrony?ref =hl fanpejdż Delegacja Tribony na ostatnim MLK.

Podsumowując, trójmiejski fandom wyszedł z okresu KFC-meetów i wszedł w stadium zorganizowanej społeczności, która ma liczne plany na przyszłość i rozwija się kreatywnie. Broniacze starają się wzajemnie wspierać w różnych formach działalności, nie zapominając o tej kucykowej pasji, która nas połączyła. Zapraszamy wszystkich na trójmiejskie ponymeety i minimeety. Od planszówek, przez rekonstrukcje historyczne aż po działalność charytatywną. Na dworze książęcej pary zawsze jest miejsce dla zbłąkanego kucyka!

40

Nawet jeśli reszta Polski nie jest zainteresowania trójmiejskim fandomem, to wiele osób doceniło Kambodzę :) To też nasz wkład!

Brohoof 10 (listopad)  

Osiemnaste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Brohoof 10 (listopad)  

Osiemnaste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Advertisement