Page 28

Publicystyka

Ale najważniejsze ze wszystkich, pisz tylko wtedy, kiedy lubisz pisać. Dopóki twój entuzjazm jest silny, wszelki twój wysiłek przyniesie plony.

nadzieję na znacznie bardziej unikatowe epizody w przyszłości.

V: Czy zamierzasz kontynuować End of Ponies? S: Czy chcesz powstrzymać głód na świecie przez zabicie wszystkich głodnych ludzi? Chcę i nie chcę kontynuować End of Ponies. W teorii tak. W praktyce… ughhhh... V: Co sądzisz o nadchodzącym Sezonie 4? S: Myślę że Sezon 4 w kwestii Alicorn Twilight ma naprawdę duży potencjał, by nauczyć młodszych (oraz kucykowych nerdów) jak sobie radzić z trwałymi zmianami. Fakt, że sama seria się jeszcze nie skończyła, ponieważ Twilight przeszła transofrmację znaczy, że to wciąż będzie kontynuowane, pokazując nowe i ekscytujące perspektywy oraz koncept tego, ile Twilight się nauczyła i jak bardzo wydoroślała. Pałeczka została przekazana w pewnym sensie - od Celestii do Twilight. Teraz, gdy nie pełni już ona kompletnie poddańczej i skromnej roli, daje nam

28

A poza tym gorąco oczekuje na to, co nas czeka ze strony Rainbow Dash, Rarity, a może nawet ze strony bohaterów tła, jak Lyra, Octavia i Daring Do. Potencjał sięga nieba… o ile satelity nie wypełnią kompletnie orbity śmieciami. V: Jakieś ostatnie słowa dla czytelników tego właśnie wywiadu? S: Posprzątajcie w pokoju. V: Doskonała porada. Dziękuję bardzo za uczestnictwo w wywiadzie. Miłego pisania!

Brohoof 10 (listopad)  

Osiemnaste wydanie magazynu dla bronies i pegasis.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you