Page 43

DJ Pon3. Na swoim kanale na YouTubie pisze, że lubi eksperymentować z każdym rodzajem muzyki elektronicznej, i tak jest też w istocie. Masa wydanych albumów, wiele autorskich kawałków i kupa pozytywnej energii płynąca z głośników to cechy jego twórczości. Ja osobiście najbardziej lubię kawałki dubstepowe. Jest to brzmienie, którego przyjemnie się słucha. Bezmyślne naparzanie wiertarką to nie tutaj!

Mimo tego, że cieszy się mniejszą popularnością niż pozostała czwórka to u mnie zajmuje stabilne 5 miejsce. Twitch, bo o nim tu mowa, był opisywany przez nas w poprzednim numerze Brohoofa. Z tamtego artykułu dowiecie się mnóstwa ciekawych rzeczy na jego temat, dlatego zachęcam do lektury. Tutaj napiszę krótko – świetne remixy, super piosenki autorskie i niesamowite wizualizacje w klipach do muzyki. Jest to krótki, ale jak najbardziej adekwatny opis.

Muzyka

w momencie pisania tego artykułu. Co ważne podkreślenia, autor podobnie jak Tombstone, nie skupia się wyłącznie na naszym fandomie. Na jego kanale znajdziecie piosenki nawiązujące między innymi do Pory na przygodę, Pokemonów, różnego rodzaju anime oraz mnóstwa popularnych utworów.

Tak więc to było moje Top 5 kucykowych „elektryków”. Z każdym z nich warto się zapoznać, ponieważ tworzą niepowtarzalną muzykę, której próżno szukać w innych fandomach. Już za miesiąc przyjrzymy się bliżej artystom prezentującym trochę „mocniejsze” brzmienie! Do tego czasu stay tuned.

43

Brohoof 3 - specjalny (luty 2014)  

Magazyn dla fanów serialu My Little Pony.

Advertisement