Page 49

Bliźnięta jak zwykle nie są w stanie usiedzieć w miejscu na dłużej niż pięć minut. Wycieczki, koncerty, wypady ze znajomymi do kina… ten miesiąc będzie dla Was obfity w różnego rodzaju atrakcje, których ze względu na swoją towarzyską duszę nie za nic w świecie nie będziecie chcieli przegapić. Kwadratura Marsa gwarantuje Wam jednak kłótnię z osobą z najbliższego środowiska. Pamiętajcie, nie bądźcie zbyt porywcze, sytuacja szybko się rozwiąże, a Wasze „będzie na wierzchu”. Nie okłamujcie pewnego Wodnika, choćby nie wiem jak Was korciło, Wasze zdanie okaże się dla niego bardzo cenne. Jeżeli wciąż jesteś uczniem, to możesz spodziewać się niezapowiedzianego sprawdzianu z przedmiotu, którego bardzo nie lubisz.

Rak (22.06-22.07) Miesiąc zapowiada się rewelacyjnie! Przed Tobą miesiąc zdecydowanej poprawy samopoczucia, nastroju, oraz przypływu nadziei i optymizmu. Ten pozytywny zwrot

Różności

Bliźnięta (21.05-21.06)

sytuacji zawdzięczać będziesz przyjaznym wpływom trygona Marsa, dzięki czemu z niezwykłą skutecznością, spokojem i opanowaniem poradzisz sobie z niemal każdym problemem. Możesz liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i oddanej drugiej połówki. Z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to jeden z najlepszych miesięcy na zadbanie o swoje zdrowie, które może nie dotrzymywać ono kroku Twojemu świetnemu samopoczuciu emocjonalnemu i woli walki.

Lew 23.07-23.08 Twój największy problem, drogi Lwie, sam się nie rozwiąże. Unikanie go albo „zamiecenie pod dywan” to nie najlepszy pomysł. Lepiej zbierz się na szczerą rozmowę i zdecydowane działania, w końcu jesteś astrologicznym Człowiekiem Czynu! Odzyskasz także kontakt z dawno zapomnianym przyjacielem, który będzie chciał odbudować Wasze relacje. Śmiało, daj tej przyjaźni szansę! Kwadratura Saturna od pewnego już czasu zmusza Cię do niezwykle pracy i rezygnacji z wielu przyjemności na rzecz samodyscypliny i wysiłku. Wszelkie trudy zostaną wynagrodzone świetną imprezą, na którą zostaniesz wkrótce zaproszony. Nie jest tak źle, jak Ci się wydaje, na szczęście masz już za sobą najgorszy czas w tym roku. Radzę przyjrzeć swoim znajomym, pewne nieszczere Ryby mozolnie kopią pod Tobą dołki.

48

BROHOOF 2(10)/2013  

Dziesiąte wydanie magazynu bronies i pegasis „Brohoof"

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you