Page 1


_____________________ _____________________


УДК 821.161.2-1-93:2-231.12-534.3 ББК Ш9(4Укр)6-5 Б-48

У виданні зібрано народні й авторські дитячі молитви. Їхня особливість — у щирості й простоті: дитина дякує Богові за батьків, велосипед і річку, впізнає Творця у крихітній мурашці, квітці й хмаринці, просить за бабусю і бешкетного кота Мурчика. Молитовник сподобається дітям від найменшого віку, а також їхнім батькам. Адже він вкотре дає можливість переконатися, як «гарно все придумав Бог»!

ISBN 978-966-97380-8-0

© Березенко Ю., упорядкування, 2016 © Балух С., ілюстрації, 2016 © Братське, 2016


Ой як приємно розуміти, що маєш вдосталь їсти й пити. Усе, що на землі росте, хай Богу дякує за те. (Р. Л. Стівенсон «Думчик», пер. з англ. В. Чернишенка)

О скільки чудових речей на землі, мабуть, ми багаті, немов королі! (Р. Л. Стівенсон «Щаслива думка», пер. з англ. В. Чернишенка)


Дорогий Боже, пошли на допомогу янголу-охоронителю нашої сестрички ще двох або трьох ангелів, бо один точно не впорається. Мама каже, що відколи наша сестричка навчилася ходити, вона біжить у різні боки. (Автор невідомий)


Боже, не карай мою Мурку, що дряпнула мене за пальчик. Я поможу киці вибачитись, поки сама вона не вміє. (Галина Кирпа, з вірша «Мурка не думала»)


Любий Боже, прошу тебе за мою бабусю та за котика Мурчика: щоби Мурчик не робив шкоди, а бабуся не била його віником. (Автор невідомий)


Дорогий Боже, будь ласкавий до мене. Море таке широке, а мій човник такий крихітний. (Невідомий автор, «Молитва бретонського рибалки», пер. з англ. Ю. Березенко)


Дорогий Ісусе, а можна я Тобі просто подякую? За маму, тата, велосипед і річку, по якій можна пускати паперові кораблики. (Надійка Гербіш)


Profile for Bratske Publishers

My First Prayers  

A wonderful collection of children prayers.

My First Prayers  

A wonderful collection of children prayers.

Profile for bratske
Advertisement