Page 134

KAMPANIE I PROMOCJE

Mondelez Polska

Tarczyński

W ramach promocji ciastek Milka we wrześniu marka przygotowała dla swoich konsumentów 300 000 sztuk magnesów na lodówkę w kształcie wesołych postaci znanych z reklam – Mama Miś, Dziadek, Cookie Time, Anton oraz Fluffy. Prosty mechanizm z niskim progiem wejścia zachęca do wzięcia udziału w promocji. Konsument za zakup dowolnych ciastek Milka za minimum 5 zł otrzymuje magnes gratis. Akcja będzie komunikowana na materiałach POS.

Już po raz kolejny linia dziecięcych produktów mięsnych, czyli Gryzzale od marki Tarczyński opanują kina! Od 22 września na ekranach sieci kin Helios oraz Cinema City będą szalały przyjazne stworki – Mega, Mocu i Lol, które najmłodsi konsumenci znają już z opakowań kabanosków i paróweczek. Zabawny spot będzie można zobaczyć przed największymi premierami filmów familijnych do końca tego roku. W barach z przekąskami będzie można spróbować szalonych Gryzzali. Zapraszamy do kin!

The Lorenz Bahlsen Snack-World

Storck

Już 4.09 rozpoczyna się kolejna loteria organizowana przez markę Crunchips. Tym razem zabawa odbędzie się pod hasłem „za hajs Crunchips baluj”. Emocje sięgną zenitu, gdyż rozdajemy pieniądze na imprezę. Do wygrania codziennie 10 x 500 zł*. Aby wziąć udział w loterii wystarczą trzy kroki: kupić paczkę Crunchips, zarejestrować paragon na crunchips.pl i balować bo… jest Crunchips jest impreza! Szczegóły i regulamin na www.crunchips.pl.

Purella Food

Raisio

Już po raz kolejny producent i dystrybutor zdrowej żywności Purella Food angażuje się w akcję CSR, tym razem wspierając kampanię edukacyjną „Młodość bez Procentów”. Celem przedsięwzięcia jest edukacja młodzieży w kwestii ograniczania spożywania alkoholu i pokazania im alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Akcję wspierają m.in.: Agnieszka Rylik, Paulina Sykut-Jeżyna i Victor Borsuk, ambasador marki Purella Food.

Marka Nordic promowała tego lata zdrowe śniadanie na Półwyspie Helskim. Osoby wypoczywające na plaży w Jastarni, przez 8 weekendów miały okazję skosztować pysznych śniadań przygotowanych na bazie unikalnych produktów owsianych marki Nordic. W ramach trwającej kampanii hostessy częstowały plażowiczów pysznymi śniadaniami na terenie popularnej Beach Village, a przy zakupie 10 ciastek owsianych plażowicze mogli pożeglować na katamaranie pod żaglami Nordic. Akcja miała na celu popularyzowanie zdrowego i świadomego odżywiania oraz aktywności fizycznej w trakcie wakacyjnego wypoczynku.

134 PORADNIK HANDLOWCA | WRZESIEŃ 2017

fot. Mariusz Mazurczak

W sklepach obecne są już praliny merci w nowej odsłonie – zmianie uległa szata graficzna wszystkich czterech rodzajów: mix smaków, mleczne, deserowe oraz merci z migdałami. Nową odsłonę opakowań można będzie także zobaczyć w ogólnopolskiej kampanii outdoorowej zaplanowanej na jesień pod hasłem „Każdy jest wyjątkowy, tak jak merci” oraz materiałach POS, które pojawią się w sklepach. We wrześniu startuje również ogólnopolska kampania telewizyjna marki merci. Więcej informacji na temat marki merci: www.merci.pl.

Poradnik Restauratora 09/2017  
Poradnik Restauratora 09/2017  

Poradnik Restauratora wrzesień 2017

Advertisement