Page 133

KAMPANIE I PROMOCJE

Colian

Tan-Viet International

We wrześniu marka Solidarność rozpoczyna akcję promocyjną Śliwkobranie Złotobranie. Konsumenci w sklepach będą mogli znaleźć Śliwkę Nałęczowską m.in. na ekspozycjach komunikujących owocowość i naturalność produktu. Przygotowano też loterię, w której do zdobycia będą złocone zawieszki. Loteria otrzyma wsparcie medialne: działania w Internecie obejmą kampanię displayową, w wyszukiwarkach SEM, aktywności w blogosferze oraz serwisach Facebook i Instagram. Zaplanowano też sponsoring popularnych programów telewizyjnych.

Marka TaoTao w ramach działań promocyjnych typu product placement pojawi się w wybranych odcinkach nowego sezonu popularnego programu kulinarnego MasterChef na antenie TVN. Kucharze do przygotowania potraw będą korzystali z szerokiej gamy produktów TaoTao, m.in. sosów orientalnych i makaronów ryżowych. Produkty TaoTao mają dopomóc kucharzom w wydobywaniu oryginalnego i wyrazistego smaku dań, a także inspirować w poszukiwaniu pomysłów, jak zachwycić jurorów MasterChefa. Trzymamy kciuki!

Novi

Drobimex

Na przełomie września i października marka Isostar powtarza cieszącą się bardzo dużym powodzeniem wśród polskich konsumentów limitowaną promocję z zestawem PET+baton. Pełna przekąska nie tylko dla sportowców. Napoje izotoniczne w PET 750 ml w świeżych cytrusowych smakach (pomarańczy, grejfruta i cytryny) z batonami Pulse 23 g o smaku orzechowym i czekoladowym. Cena i logistyka zestawu, jak pojedynczego napoju. Zestawy będą smakowo zmiksowane, aby każdy konsument mógł wybrać coś dla siebie.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego firma Drobimex rozpoczęła akcję Drobisiowe Tatuaże. W opakowaniach uwielbianych przez dzieci produktów Drobisiowych Paróweczek i Drobisiowych Parówek znajdują się zmywane tatuaże z postaciami Tygryska i Jeżyka. Interaktywne tatuaże aktywują się przez bezpłatną aplikację Drobisie Live Tattoos, dostępną na system Android i iOS. Dzięki niej bohaterowie z tatuaży zaczynają się poruszać. Akcja trwa do 29.09.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Więcej na www.drobisie.pl

OSM Garwolin

Wawel

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Garwolin 1 września ruszyła z dwumiesięczną akcją promocyjną pod hasłem „Daszki z kartoników zbieraj i spinnery odbieraj”. Konkurs ma na celu propagowanie i zwiększenie wśród konsumentów spożycia mleka świeżego oraz napoi fermentowanych. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zebrać 20 daszków wyciętych z kartoników OSM Garwolin i przesłać je na wskazany adres. Wszyscy uczestnicy konkursu w zamian otrzymają modne w ostatnim czasie spinnery. Regulamin i szczegóły konkursu na www.osmgarwolin.pl oraz na oficjalnym profilu OSM Garwolin na www.facebook.com.

Wawel uruchomił projekt Dobre Składniki – w ramach swojej pionierskiej inicjatywy z niemal wszystkich słodyczy w swoim portfolio producent usuwa zbędne dodatki, zastępując je naturalnym i/lub zwiększając zawartość pożądanych surowców w danym produkcie (np. orzeszków arachidowych w Michałkach). W pracach nad udoskonaleniem receptur producentowi pomaga Rada Ekspertów – cenieni naukowcy związani z publicznymi uczelniami wyższymi. O tej pozytywnej inicjatywie z pewnością będzie głośno! Więcej na www.dobreskladniki.pl.

133 PORADNIK HANDLOWCA | WRZESIEŃ 2017

Poradnik Restauratora 09/2017  
Poradnik Restauratora 09/2017  

Poradnik Restauratora wrzesień 2017

Advertisement