Page 130

NOWOŚCI

Nordic – czysty smak północy

Dostęp do treści publikowanych w tym miejscu mogą mieć wyłącznie podmioty zajmujące się produkcją, obrotem

Czysta woda, nieskazitelne powietrze i białe noce to wyjątkowe połączenie, które wpływa na niepowtarzalną jakość owsa Nordic. Arktyczny klimat wydobywa z owsa to, co najlepsze. W ofercie marki znajdziemy płatki owsiane naturalne 500 g, płatki owsiane Jumbo Oats 600 g; gamę owsianek w saszetkach: wariant Bio oraz warianty smakowe: z malinami i gorzką czekoladą, z owocami oraz z białą czekoladą i truskawkami. Propozycję zdrowych przekąsek uzupełniają chrupiące ciastka owsiane w czterech wariantach smakowych: owsiane; z żurawiną i karmelem; z borówkami; z gorzką czekoladą.

lub handlem artykułami alkoholowymi/tytoniowymi.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz Ustawa z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Kontakt: Raisio Sp. z o. o., tel. 22 398 39 95

.

Innowacja roku – Non Stop Gaming

Nowość – Primo Jogurt naturalny low fat

Już w sierpniu na rynku pojawi się nowość stworzona specjalnie dla fanów gier – zarówno tych komputerowych, jak i na konsole. Non Stop Gaming to pierwszy produkt z kategorii przekąsek dedykowany właśnie dla tej grupy konsumentów, o innowacyjnym kształcie chrupek, wzorowanym na przyciskach gamepadów w dwóch najpopularniejszych smakach: papryka i fromage. Premiera nowości wsparta zostanie aktywną kampanią na YouTube we współpracy z idolem graczy – ReZim, promocją w mediach społecznościowych, materiałami POS oraz działaniami w punktach sprzedaży.

W połowie sierpnia br. na rynku pojawił się nowy produkt marki Zott Primo: Jogurt naturalny o zawartości 1% tłuszczu. Wszyscy konsumenci, którym zależy na ograniczeniu tłuszczów w codziennej diecie, mogą rozkoszować się znakomitym połączeniem mleka oraz żywych kultur bakterii, oraz wykorzystać go zarówno jako smakowitą, lekką przekąskę w ciągu dnia, jak również do przygotowania rozmaitych potraw. Produkt ten dostępny jest w gramaturze 150 g.

Kontakt: TBM Sp. z o.o., tel. 41 265 42 72

Kontakt: Zott Polska Sp. z o.o., tel. 77 443 42 00

Nowa Natura Konfitur – Konfitura Stovit z Nasionami Chia i Błonnikiem

Zbyszko 3 Owoce Gazowane – Nowa odsłona, Nowa niższa cena!

Nowa natura Konfitur Stovit w trzech smakach: jagoda, malina i morela to idealne połączenie słodkiej przyjemności z tym, co niezbędne w zbilansowanej diecie. Konfitury Stovit z nasionami chia oraz błonnikiem to źródło wartości odżywczych, wzmacniających funkcjonowanie układu pokarmowego. Owocowe przetwory zamknięte w uroczy, babciny słoiczek, pozbawione sztucznych konserwantów i gumy ksantanowej, to smaki jakich poszukuje współczesny konsument. Więcej na www.stovit.com.pl oraz na fanpage’u www.facebook/DzemyStovit

Obserwując trendy rynkowe, jak i potrzeby konsumentów napojów gazowanych na polskim rynku, firma Zbyszko Company wprowadza do swojej oferty dobrze znane i lubiane napoje z linii „3 owoce gazowane” w pojemności 1,5 l. Napoje wyróżnia poręczna i funkcjonalna butelka, brak sztucznych słodzików oraz konserwantów, a przede wszystkim nowa niższa cena.Cena detaliczna: 2,49-2,59 zł.

Kontakt: Stovit Group Sp. z o.o., tel. 52 347 11 25

Kontakt: Zbyszko Company S.A., tel. 48 383 11 00

130 PORADNIK HANDLOWCA | WRZESIEŃ 2017

Poradnik Restauratora 09/2017  
Poradnik Restauratora 09/2017  

Poradnik Restauratora wrzesień 2017

Advertisement