Page 99

Warsaw City Alive

loną czaszką. Poruszające, właściwie ciągle mam go przed oczami. Fajna praca, NeSpoon. Zajebiście zrobiona, bo trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby zobaczyć jasnokremową farbę na białym tle. Szacun. Zagadka na dziś: Czy czerwona chusta, nad muralem z trębaczami, jest NAKLEJONA czy NAMALOWANA? Anybody? 2 listopada RWT, co będzie oczywiście warunkiem zaliczenia przedmiotu. A ja się pytam: po co? Te obrazy mówią same za siebie. Fajnie, że jedna z ciekawszych przestrzeni w mieście jest jakimś rodzajem apelu politycznego, ja się tym opór jaram. Dziekan powinien ruszyć tyłek i sam to zobaczyć, wtedy poczułby, co mam na myśli. Idźcie wszyscy, nakarmcie oczy i dusze! Nie chodzi o to, że warto. Chodzi o to, że trzeba.rancji, że za tydzień lub chociażby jutro nie zostanie zamalowana lub zaklejona i tym samym zniknie bezpowrotnie.

Małgorzata Mróz | Mam 23 lata, jestem studentką anglistyki i byłą studentką Philosophy Studies in English na UW. W Warszawie mieszkam od zawsze, street artem interesuję się od niedawna, głównie za sprawą poruszania się po mieście na rowerze. Na co dzień uczę się, pracuję jako nauczyciel, a hobbystycznie jako fryzjerka.

Karolina Kamińska | Mam 22 lata. Studiuję Medycynę Laboratoryjną na WUM-ie, a po godzinach pracuję w atelier fryzjerskim. Przez większość życia mieszkałam w Międzyborowie, Warszawę zaczęłam poznawać, kiedy poszłam do śródmiejskiego liceum, a na studiach przeprowadziłam się na Wolę. Zakochanie się w stolicy było tylko kwestią czasu.

14.09 All these stencils just next to ul. Kasprzaka look really interesting when its grey around. This painted street plate with roundabout’s name of it - you just have to see it! 16.09 I took my bike today. I went to get some pics for school done, but it didn’t work out ‘cos my camera steamed up. Autumn is making it hard for me! In the survey Official Name vs Common Name, option two, please. Free Tibet! 18.09 Taking pictures again. This mural with a guy shot in the head freaks me out. Respect for 3Fala. I think these stencils, two on each of the pillars, are the best. And these texts. Have you seen them? Btw, it’s a pity I didn’t know about the painting the roundabout event. WHY do I always find about such stuff too late?! (sic!) 19.09 Last day of taking photos as I’m falling behind deadlines. The red gate under the estacade on Al. Prymasa Tysiąclecia is very photogenic (photo 13). And as it was foggy, it was creepy. Seriously, I recommend.

99

druga strona lustra . tr z y spojr z enia na wars z awĘ

Warszawski przewodnik  

Przewodnik darmowy

Advertisement