Page 1

Фашистська «Свобода» перетворює Україну на гетто Події останніх днів засвідчують: над Україною бовваніє загроза фашизму. Використовуючи справедливе суспільне незадоволення соціальним курсом української влади, неонацисти, які позиціонують себе принциповими супротивниками існуючої соціальнополітичної системи, увійшли до стін Верховної Ради. Вже у перші дні роботи депутатів нового скликання стає зрозумілим, що партія «Свобода» має метою не боротьбу за соціальні перетворення, а лише використовує парламентську трибуну для розповсюдження ідеології расизму, ксенофобії та взаємної ворожнечі. Тягнибок та його оточення умисно розколюють українське суспільство, та знищують довіру до інститутів політичної демократії – аби підготувати грунт для встановлення диктатури. Наявність нацистської партії у парламенті є прямою загрозою для демократії. Це дискредитує Україну перед очами міжнародної спільноти, що відтепер сприймає нашу країну як небезпечне нацистське «гетто» на околицях Європейської спільноти. Це переконливо засвідчила резолюція Європейського парламенту щодо України, яку було терміново ухвалено 13 грудня. Цей документ висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку з тим, що до Верховної Ради увійшла агресивно-націоналістична партія, і містить у політичних сил України, які мусять відмовитись від співробітництва Європейські політичні діячі, що тривалий час поблажливо відносилися націоналістичних політиканів, нарешті побачили – фашистська партія має владою у багатомільйонній країні.

собі заклик до із «Свободою». до українських всі шанси стати


Проте, голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк поспіхом наголосив, що її співпраця із «Свободою» неодмінно триватиме – незважаючи на резолюцію Європейської спільноти. Це ще раз доводить, що лідери «демократичної» опозиції, у особі керівництва «Батьківщини» «УДАРу» та «Фронту змін», готові підтримувати союзницькі стосунки із відверто антидемократичними силами, заради бажання отримати від цього тимчасовий політичний зиск. У той самий час, правляча Партія Регіонів також долучилася до співпраці з «свободівцями», розподіляючи разом із ними та комуністами місця у президії Верховної ради. Депутати-регіонали публічно підтримали своїми голосами висунуту «Свободою» кандидатуру віце-спікера Руслана Кошулинського. Ми, громадяни України, зацікавлені у політичній ізоляції неонацистів значно сильніше, аніж європейські парламентарі. Тому ми закликаємо українських громадян принципово відмовити у своїй підтримці політичним силами, які мають партнерські стосунки із «Свободою» – незважаючи на те, чи підтримують вони їх публічно, або ж старанно приховують від суспільства. Парламентські партії мусять відмовитися від будь-якої співпраці і від будь-яких контактів зі «Свободою» та її представниками у Верховній Раді. У іншому випадку їх слід розглядати як посіпак одіозних соціал-націоналістів, що торують їм шлях до диктаторської влади. Ми маємо наміри продовжувати протестні акції аж до повного виконання вимог резолюції Європейського парламенту, і закликаємо приєднуватися до нас усіх свідомих громадян, незалежно від їхніх політичних поглядів. Ми забов`язані захистити демократію, аби позбавити Україну ганебної репутації нацистського заповідника.

Вони не пройдуть! www.borotba.org

093 5016743

Фашистська «Свобода» перетворює Україну на гетто  

Ми маємо наміри продовжувати протестні акції аж до повного виконання вимог резолюції Європейського парламенту, і закликаємо приєднуватися до...