Page 1

№ 1 вересень 2013

Сьогодні у номері: 1. Новини в нашій школі: 1.1. Свято знань…………….………….2 1.2. “Вклоняємося тобі, Тарасе!.……..2 1.3. Виставка робіт з РБТ……….…….2 1.4. Вибори голови учкому……………3 1.5. Благодійна акція….……………….3 1.6. Спортивні новини………………...3 2. Свято вчителя ...….…...…………..6 3. Вітання вчителів………………….6 4. Опитування……………..…………7 5. Наші вітання, гороскоп, оголошення……………………………………...8

Ось і прийшла золота осінь… В золоті шати зодягнулись ліси, небо задивилось на холодну річку і покликало птахів у вирій, а дзвоник покликав до школи учнів Теребовлянської ЗОШ I-III ступенів №2. Ми вітаємо всіх, хто вже не вперше переступив вересневий поріг поосінньому зажуреної і радісної школи, але найбільше хочеться сказати добрих слів першокласникам, бо ж вони роблять свої перші кроки у Країну знань. Від дитячих голосів школа повеселішала, а осінь теж тихенько посміхнулася і пустила маленький сонячний зайчик...


2

Осінь ця багата на події: Перший дзвінок покликав до школи учнів Теребовлянської ЗОШ I-III ступенів №2. Гомінлива дітвора з бажанням та цікавістю вишикувалася на святкову лінійку. На святі присутні почесні гості: представник Районної Ради депутатів Мазун В. І., отець Іван Сивак та методист Відділу Освіти Кубашек С. С. Вперше поріг школи переступили першокласники на чолі з класоводами Полідвор Л. М. та Грицишин М. І. Одинадцятикласники вручили їм подаруночки у вигляді глиняного горшка з дарами природи, які стануть надійним оберегом їхнього шкільного життя. Звучить малиновий дзвінкоголосий першо-вересневий дзвінок, кличе усіх до школи. І в цей святковий день перед учнями відкривається нова сторінка шкільного життя. Успіхів усім!

2 вересня у нашій школі відбувся Всеукраїнський відкритий урок на тему "Жити за заповітами Тараса Григоровича Шевченка". Учням 911 класів випала можливість переглянути online урок Першого національного каналу присвячений поету. Ну а для учнів інших класів, яким не вдалося переглянути фільм, вчителі підготували цікаву інформацію про життя та творчість Кобзаря. Захід організували з метою вивчення творчої спадщини видатного українського митця.

Вересневими днями до нашої школи завітали гості із Районного Будинку Творчості зі своїми виставками. Звичайно, усім учням дуже сподобалися роботи, а деякі вирішили стати членами їхніх гуртків. Щиро дякуємо нашим творчим гостям за змогу переглянути такі прекрасні роботи. Сподіваємося, що незабаром наші вихованці зможуть представити вироби,


3 виготовлені власними руками. Адже дитяча творчість - неповторна, діти мають змогу розвивати фантазію, стають більш терплячими, посидючими, творчими.

16 вересня 2013 року у кабінеті Захисту Вітчизни відбулися вибори голови учнівського комітету. Претендент цього року в нас був лише один – це Крупник Олена. Підрахувавши усі голоси, один з членів комісії оголосив, що Оленка набрала 80% "ЗА" і стала новою головою Учнівського комітету Теребовлянської ЗОШ I-III ступенів №2. Вітаємо з перемогою у виборах Крупник Оленку, ученицю 10-А класу!

Коли тебе в тяжку хвилину Людина виручить з біди – Про це добро, аж поки віку Ти, дійсно, пам’ятай завжди! 17 вересня 2013 року до Міжнародного Дня людей похилого віку у нашій школі була проведена шкільна учнівська акція. Метою цього заходу було надати допомогу вчителям пенсіонерам. Ми дуже вдячні учням та батькам за увагу, доброту та милосердя. Адже тільки основне правило моральності: стався до людей так, як хочеш щоб ставилися до тебе. Тільки доброта та милосердя можуть зробити нас Людьми!

14 вересня 2013 року відбулись районні змагання з літнього багатоборства. Збірна команда нашої школи: Шпітула Віктор (10-Б клас), Ралько Маркіян (11 клас), Міц Любомир (11 клас), Лютий Василь (11 клас) – зайняла II місце. Кожен учасник змагався у 4 видах: біг 100 м; стрибок у довжину з місця; метання гранати; підтягування на перекладені. Вітаємо переможців і їхнього тренера Сурмая Михайла Васильовича!!! Бажаємо здобути ще багато перемог в цьому навчальному році!!!


Свято вчителя Жовтень… Надворі терпко пахне осінню. Стишилися звичні пташині голоси, іржа в’їлась у зачіски каштанів, і крони беріз зажевріли позолотою. Прохолодно… А у школі нашій тепло й затишно, урочисто й гамірно, лунали найщиріші слова для найрідніших людей – Учителів. Школярі вітали педагогів педагогів школи з професійним святом, дякували за чуйність і доброту, за справедливість. Найстарші учні школи, майбутні випускники, спробували себе у ролі вчителів, звільнивши своїх наставників на один урок від їхніх звичайних обов’язків. Кульмінацією цього дня стала літературно-музична вітальня «Серце віддаємо дітям», першим акордом якої було вітальне слово від представника районного відділу освіти Малиш Ольги Омелянівни, яка відзначила високий професіоналізм педагогічного колективу, вручила нагороди кращим вчителям школи. Та жодного вчителя школи не обминула його особлива особиста нагорода. Гуморески, інсценівки зі шкільного життя, пісні, пародії – все це створило чудовий настрій, викликало захоплення.

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми вам сьогодні дякуємо дуже За вашу працю вчительську святу. Ми любимо ваші цікаві уроки, Хоч з нами буває немало мороки, І вчительське серце частенько у герці, Бо неслухи сиплять густесенько перцем. І кліпають потім провин оченята, А вчителя честь захищають завзято. А вчитель справжнісінький факел знання Їх також сумлінно черпає щодня, Щоб учні ловили кожнісіньке слово Багато цікавинок в нього готових. Сім коробів треба, немов в циркача, Щоб учень з уроку не дав «втікача». Хай буде слово вчителя завжди Святим і чистим на землі, Нехай до нього як до правди Ідуть великі і малі. Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми вам сьогодні дякуємо дуже За вашу працю вчительську святу!

4


5 - Чи були у Вас на уроках несподівані моменти, які вас дуже вразили? Кривокульська Мирослава Василівна: "Не знаю… Кнопки мені не підкладали) Напевно ніколи мені не капостили. А на уроках є багато веселих і смішних моментів. Безумовно, вони потрібні, щоб атмосфера не була такою напруженою. Климчук Анна Юріївна: "Цей випадок трапився з моїми випускниками. На прощальному вечорі я подарувала їм білети "Лото-забава".Я пожартувала, що якщо хтось зірве джекпот, нехай подарує мультимедійну дошку в кабінет фізики. Через деякий час у кабінет фізики справді придбали дошку,гроші на яку виділили спонсори. Чутка про це швидко розповсюдилася і мої колишні учні по черзі приходили до школи і запитували кому так пощастило у лотереї". Пасічник Ольга Романівна: "Одного разу учень замість слова "розбійник" написав - "пірат". Вийшло, що автор роману почув розповідь від пірата Василя і вона надихнула його на написання твору." Денісова Людмила Петрівна: "У 5 класі я розказала дітям про те, що вивчають історичні науки. На наступний урок я почала питати, опустила голову,щоб подивитися в журнал. Коли я глянула на клас,то побачила, що всі діти заховалися під парти. Довелось мені заспокоювати учнів. Потім,коли вони подорослішали, ми довго сміялися з цього випадку." Кухарик Оксана Михайлівна: "На уроці учень їв соняшникове насіння в шоколаді, на мої зауваження ніяк не реагував. Тож я сказала,що всі можуть пригоститися. Дітям така ідея сподобалася і вони радісно кинулися до парти цього учня,при цьому здійнявши галас. У цей час до класу зайшов директор і спитав :"Що це таке?". Я відповіла, що це такий виховний процес." Юрків Марія Зіновіївна: "Кожен урок має свої кумедні нюанси. Ось наприклад учень не розрізняв роди. Я сказала, що "він" - це чоловічий , "вона" - жіночий і спитала його про середній рід, навівши приклади. Учень сказав:"Середній рід - "вонячий"!" Мельничук Вікторія Іванівна: "Коли я працювала в одній із шкіл, у мене був учень, який відмовлявся вчити англійську мову. Він казав,що вона не знадобиться йому в житті. Через багато років ми випадково зустрілися і я спитала чи не пошкодував він про те, що не вчив іноземну мову. Він посміхнувся і відповів:"Знаєте, доля зіграла зі мною злий жарт. Я одружився зі вчителькою англійської мови".


6 Філологи (українська і англійська мова) Цієї осені не загубіть своє натхнення в осінньому тумані, частіше усміхайтеся під своєю парасолькою віри. Рік пройде відносно спокійно, хоч вітер творчості буде досить бурхливим, ви досягнете своїх орфографічних вершин.

Математики (алгебра, геометрія,фізика) Цього року ви обов'язково вирахуєте формулу радості. Тож поділіться своїми досягненнями з навколишніми. Радимо вам трохи відпочити і нарешті перестати обчислювати кількість опалого листя. Пригляньтеся лише, яка гарна осінь!

Природничі науки (біологія,природознавство,хімія) Ваша вакцина проти поганого настрою здатна творити дивовижні речі! Але не захоплюйтеся вирощуванням рослин. Пригляньтеся уважно,у вашому оточенні є декілька кактусів. Варто також оновити гардероб, придбавши он-ту пару інфузорій-туфельок.

Географія, історія Трохи поспілкувавшись з мовниками, ви наберетеся зайвої романтичності, вам закортить відправитися у навколосвітню подорож. Також на своїй машині часу ви відвідаєте багато нових місць, можливо, знайдете гроші, шкода, що це не долари, а радянські рублі.

Ось і закінчилось літо, ми почили новий навчальний рік. Хочеться побажати, щоби він був для всіх нас цікавим, успішним і результативним. Учням - цікавих уроків, успіхів,; Вчителям - творчого педагогічного натхнення; Батькам - задоволення та посмішок від високих балів у щоденниках дітей:) Всім - міцного здоров'я, мудрості та терпіння подолати усі труднощі! Тепла і сонця побажати, Щоб радість була кожен день! Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, І спокій на серці, і хліб на столі. Хай сміхом й веселістю повниться хата, Родина хай буде здорова й багата! І мрій, і бажань, і наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити! Нехай вас шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують!

Спорт (Спорт,основи здоров'я, трудове навчання. ) Оце так! Ви поб'єте усі рекорди у гонці за щастям, але ви заслужили усе своєю працею. Тож і нехай цей біг буде без перешкод і трапляються лише чесні судді.

Вчителі молодших класів Вам знадобиться багато енергії. Також радимо прислухатися до своїх вихованців, бо як кажуть: "Вустами дитини говорить істина."

Над газетою працювали Технічний редактор - Гой Микола Головний редактор – Брездень Романна Журналісти: Бігус Вікторія, Фик Оксана, Ситник Іван.

"Школа Online". Випуск 1  

Шкільна газета Теребовлянської ЗОШ №2 "Школа Online". Випуск 1. Вересень 2013. (Код 0001-09-2013).

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you