Page 1

Arma Residence Kurtköy'ün Kalbinde yükseliyor. İnşaat sektöründe 36 yıllık deneyime sahip olan Okkalar İnşaat konut ve ticari işyeri inşasında uzmanlığını kanıtlamış olup, bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yaparak 5 bini aşkın aileyi ev sahibi yapmıştır. 20'den fazla büyük konut projesine imza atan Okkalar İnşaat güvencesiyle İstanbul'un parlayan yıldızı Kurtköy'ün en işlek caddesi üzerinde ve merkezinde bulunan Arma Residence 2014 bitmeden sahiplerini buluyor. Şimdiden satış oranı %40'ı bulan rezidans projesinde peşin ödeme indirimi kampanyasıyla en cazip fiyatlarla residence sahibi olabilirsiniz. Üstelik % 1 KDV avantajı ile…. Altından daha hızlı kazandıran proje her geçen gün paranıza değer katıyor.


Tamamı yol cepheli projenin dairelerinden hatta dükkanlarından Sabiha Gökçen Hava limanından kalkan uçakları keyifle izleyebilir yada hava limanı yakınlığını ticari avantaja dönüştürebilirsiniz. Bill Gates’in söz verdiği Silikon vadisi de hava limanının yanıbaşında, Arma’ya sadece 1,5 km uzaklıkta… Projenin iç ve dış cephesinin cam giydirme olması, 10.000 m2 üzerinde peyzaj alanının olması, dar kasvetli koridor yerine geniş ve ferah lobi alanlarının olması; üstelik 3 metre kat yüksekliğine sahip olması da keyfinize keyif katacak özellikleri arasında.... İstanbul'daki yükselen projeler arasında yerini alan Arma Residence sekreterlik ve resepsiyon hizmeti, günlük temizlik ihtiyacı, kuru temizleme, çamaşırhane, özel kat servis hizmetleri gibi gerçek bir rezidanstan beklenmesi gereken tüm hizmet ve imkanları bir arada sunuyor. Ayrıca Açılır kapanır yüzme havuzu, fitness centerı, buhar odaları, saunası, Türk hamamı, çeşitli büyüklükteki toplantı odaları, hobi salonları, futbol basketbol gibi sporların gerçekleşebileceği çok amaçlı spor tesisini de sosyal donatıları içinde barındırmaktadır.


Ticari yerlerin çok az olduğu bölgede yer arayanlar için önemli fırsat sunan cadde üstü dükkanların satışları bitmek üzere Kampanyalardan yararlanmak size özel ödeme çözümlerini görüşmek projeyi yakından incelemek için satış ofisini veya Arma Residence web sitesini inceleyebilirsiniz.

Arma residence  

Arma residence Kurtköy

Arma residence  

Arma residence Kurtköy