Page 1


14

VOETBALWIJSHEDEN VAN DIRK VAN DE BERG ALIAS DE VER-LOSER.

1

500 JAAR GELEDEN DACHTEN WE NOG DAT DE WERELD PLAT WAS, NU WETEN WE WEL BETER HET IS EEN VOETBAL.

2

DE PIJN VAN EEN VERLOREN WEDSTRIJD DUURT ALTIJD LANGER DAN HET GELUK VAN EEN GEWONNEN PARTIJ. PENALTY’S ZIJN NET ZO DOELTREFFEND ALS DE INTELLIGENTE WAPENS VAN ONZE BONDGENOTEN ALS HET RAAK IS HEB JE GELUK ALS ER WORDT GEMIST HUILT EEN HEEL LAND WINNEN IS LEVEN. IEDERE KEER DAT JE WINT, WORDT JE OPNIEUW GEBOREN. ALS JE VERLIEST, STERF JE EEN BEETJE.

3 4 5

JE KUNT BETER RUZIE HEBBEN MET EEN VERLIEZER, DAN VRIENDSCHAP MET EEN WINNAAR.

6 7 8 9

VOETBAL IS VREDE, ZELFS DE LEGERS KIJKEN.

ELKE WINST HEP Z’N VERLIEZERS,ZO MOEILIJK IS HET OM SIMPEL TE

ALS DE DRIE HOEKEN WEG VALLEN IN HET VELD EN JE HOUD ALLEEN PRIEMGETALLEN OVER, WORDT DE WEDSTRIJD BESLIST DOOR BEGRENSDE RUIMTE EN TIJD.

S EE N I EN

G

OE

E

D D OE L D

VAN D Krimo Benlaloua krimo.benlaloua@gmail.com

BLIJVEN.

ALLEEN TIJDENS VOETBAL IS GOD NIET AAN HET DOBBELEN, HIJ SPEELT MEE.

RG WIN E B N

11 12 13

K IR

10

GELIJKSPEL WORDT NOOIT UITGELEGD ALS MEDEDOGEN VOOR ELKAAR MAAR ALTIJD ALS ONVERMOGEN VAN JEZELF. VLAK VOORDAT IK GA VERLIEZEN, DOE IK DAT NIET EN WIN TOCH. HET SPEL IS SIMPEL; JE BENT OP TIJD OF JE BENT TE LAAT. ALS JE DENKT DAT JE TE LAAT GAAT KOMEN, MOET JE ZORGEN DAT JE EERDER VERTREKT, ANDERS BEN JE ECHT TE LAAT EN NIET MEER OP TIJD, EN DAN IS HET TE LAAT OM OP TIJD TE KOMEN. TIJDENS DE WEDSTRIJD ACHTER DE DINGEN AANLOPEN GEEFT NOG GEEN VOORSPRONG.

Sis Josip Multifarious Modern Art & Environment Consults www.sisjosip.nl


Remco Oude Alink www.remcooudealink.nl


Bugaboo by BAS


Joost van der Steen 06 49388622


Anka Kresse www.ankakresse.nl


Renske Keuper for Heineken www.ngungure.nl


Hanco Kolk www.comichouse.nl


Mariska de Groot for Frisk www.mariskadegroot.com

diep arnhem www.dieparnhem.nl


Sander Lak www.sanderlak.com


Minke Kampman for smart www.minkekampman.nl


Theo Konijnenburg theok@hetnet.nl


Renske www.simonsenboom.nl Keuper for Heineke www.ngungure.nl for Rucanor


Erik van den Vossenberg www.erik.bedenkt.nl


Ilona Hoogeveen 06-45308827

Elien Vlaskamp (06 55335061) for New Balance


,Sjl""Pk_""Bek"PJM,S_7 MS3"gJ95eJMMJgSPg9__9JP _9"MJ`"gJ95eiqqc\

Erik Vos www.hetlab.nl


JACK for Nokia www.jackontwerp.com


Alexander van der Linden alexandervanderlinden@gmail.com


Janny Schokker for Senseo www.schokker.nl


CĂŠline LamĂŠe celine_lamee@hotmail.com Maaike van der Zee maaikevanderzee@yahoo.

O.K. Parking / Interactief & Grafisch Ontwerpers www.ok-parking.nl


Anke Broeren regenmuts@snail-mail.net


Jonmar van Vlijmen www.jonmarvanvlijmen.nl


Hanneke v/d Pol www.studio-artics.com


Rogier Sterk www.rogiersterk.nl


henny@ontwerpers.org for Playstation


Karina Dimitriu www.karinadimitriu.nl


Janet Keukelaar www.jackontwerp.com


Roos Giethoorn www.donotfold.nl


Floortje/Fluitsma www.floortjefluitsma.nl


Guerrilla Zine Arnhem  

Blend Magazine Guerrill Store Zine Arnhem

Advertisement