__MAIN_TEXT__

Page 1

SIERPIEŃ 2016

www.mandalaclinic.com

MANDALA REVIEW

PISZEMY O HARMONII CIAŁA I DUCHA

W szóstym numerze skupimy się na kobiecym dekolcie. Podobno jest to druga po twarzy część ciała, która przyciąga spojrzenia płci przeciwnej. Warto o nią zadbać, gdyż wskazuje na nasz wiek. Dr n. med. Małgorzata Czarniawska-Grzesińska, dermatolog Mandala Beauty Clinic, doradzi, jak dbać o skórę na co dzień i poleci profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą zachować młody wygląd na dłużej.

Naszym gościem będzie też poznańska brafitterka Agnieszka Linnik. Porozmawiamy z nią o tej, nadal mało popularnej w naszym kraju, profesji oraz o faktach i mitach dotyczących wyboru biustonosza. Okazuje się, że ta część kobiecej garderoby wpływa nie tylko na wygląd dekoltu, lecz także zdrowie i samopoczucie. Skoro o zdrowiu mowa, to poruszymy też trudny temat rekonstrukcji piersi po zabiegu mastektomii. Mandala Beauty Clinic pomaga

kobietom, które wygrały walkę z nowotworem, odzyskać pewność siebie i wrócić do normalnego życia. Na koniec najnowsze wiadomości z życia kliniki. Braliśmy udział w gali poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Jak można zobaczyć na zdjęciach z tego wydarzenia, piękno i mądrość lubią iść w parze. Zapraszamy do lektury!

Profile for Black Hog

Mandala Review nr 6  

Piszemy o balansie ducha i ciała

Mandala Review nr 6  

Piszemy o balansie ducha i ciała

Profile for blackhog
Advertisement