Page 1

Nienawidzę poniedziałków!


Praca i kariera

 Właśnie otrzymujesz szansę stać się osobą, która nigdy więcej nie powie już "byle do piątku" i przestanie odliczać dni, godziny czy minuty do weekendu. Przeczytaj tę stronę do końca, żeby dowiedzieć się, jak ją wykorzystać.  Najprawdopodobniej nie lubisz lub nawet nienawidzisz swojej pracy. Ale czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, żeby powiedzieć swojemu przełożonemu / szefowi, że na przykład masz zbyt wiele obowiązków? Czy potrafisz bez problemu poprosić o podwyżkę? Dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy, która Cię tak dołuje?

Page  2


Byle do... poniedziałku!

Zobacz jednak, co ryzykujesz, pozostając w pracy, w której jesteś, delikatnie rzecz ujmując, pracownikiem niedocenianym:  Codzienny stres wpływa negatywnie na Twoje serce i ogólną odporność organizmu. Kilka takich lat z rzędu i stracisz zdrowie. Jak chcesz utrzymać rodzinę, będąc osobą chorą? Kto wtedy przyjmie Cię do pracy?  Negatywne wydarzenia z pracy przynosisz z powrotem do domu i przerzucasz je na rodzinę swoim poddenerwowaniem. Myślisz, że to dobrze wpływa na Twój wizerunek w ich oczach?  Niskie poczucie własnej wartości generuje problemy, o których nie trzeba Ci raczej przypominać, takie jak smutek, brak radości życia, brak poczucia szczęścia.  Wypalenie zawodowe, które może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji, nie tylko zdrowotnych, ale także finansowych. 

Page  3


„Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”

Być może pomyślisz, że taka sytuacja to idylla. Wyobraź sobie jednak, że istnieją ludzie, POLACY, którzy każdego dnia rano chętnie wstają z łóżka, wiedząc, że czeka ich kolejny dzień zawodowych przygód. Wiedzą, że będą czuli się spełnieni, będą pracować w miłej atmosferze, ich pomysły będą brane pod uwagę i omawiane, a ich problemy wysłuchiwane. TAK, istnieją w Polsce takie firmy. Co by było, gdyby okazało się, że i Ty, podobnie jak oni, możesz w taki sam sposób powitać poniedziałkowy ranek? I wiesz co, tak naprawdę...

Page  4


...wcale nie musisz zmieniać swojej pracy!

Możesz być szczęśliwy w pracy, bez względu na to, gdzie pracujesz i jaki jest Twój zawód, jesteś przedsiębiorcą, czy pracujesz na etacie. Codziennie rano możesz budzić się i być pełen energii i gotowy do pracy. Możesz pokochać swoją pracę i być dumnym z tego, co robisz. Pytanie jak to możliwe? POWINIENEŚ być zadowolony ze swojej pracy. To, jak się czujesz w pracy, ma wpływ na całe Twoje życie. Kiedy będziesz kochał swoją pracę, będziesz bardziej zadowolony z życia. Stanie się ono pełniejsze. Jeśli nadal upierasz się przy tym, że Twojej pracy nie da się lubić, pomyśl najpierw, jakby to było, gdyby to było jednak możliwe? "Jeśli znajdziesz pracę, która daje ci możliwość wykazania się wrodzonymi talentami, to w ciągu dwóch lat poczynisz większe postępy niż na innej posadzie przez dziesięć lat."

Page  5


Nienawidzę poniedziałków!”

Zamów publikację "Nienawidzę poniedziałków!", dzięki której poznasz sprawdzone sposoby na sukces w pracy.

Page  6

Nienawidzę poniedziałków  

Dołącz do ciągle powiększającego się w Polsce grona osób szczęśliwych zawodowo, dowiadując się, jak polubić lub zmienić swoją pracę.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you