Page 1

Droga do doskonałości


Samodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się coraz lepszym i dostrzec wreszcie swoje możliwości.

Jak wyróżnić się od tłumu ludzi, którzy żyją tylko po to, aby dążyć do swojego końca.


Ważne jest, żebyś wiedział, że nigdy nie osiągniesz doskonałości. Jest to wizja, do której dążysz. Cel, który wyznacza kierunek. Ponieważ jest wiele do zrobienia w naszych ludzkich zachowaniach, nas samych i umiejętnościach, wiadomo, że czasu jest mniej niż pracy do wykonania.

Nie wszyscy znani i szanowani ludzie od razu byli tymi geniuszami, o których teraz czytamy książki. Einstein był wydalony ze szkoły i uważano, że nie potrafi się uczyć. Wyobrażasz to sobie? Einstein, który wywrócił fizykę do góry nogami? Inni go ocenili i ocenili źle, ale on odkrył w sobie geniusz. Ty też możesz!


Samodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się zwycięzcą. Gdy podejmujesz decyzję ulepszenia swojego zachowania, działań i postępu w wiedzy, automatycznie zaczynasz widzieć różnicę pomiędzy tym, co mówią ludzie jako ogół, a tym, co czytasz w książkach czy słyszysz na szkoleniach.


Zamów publikację " Droga do doskonałości", dzięki której dowiesz się więcej o swoich możliwościach i rozpocznę rozwój osobisty.

Droga do doskonałości  

Samodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się coraz lepszym i dostrzec wreszcie swoje możliwości.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you