Page 1


Cukier biały i trzcinowy Tuba 100 x 15 mm

Cukier biały i trzcinowy VIP 70 x 30 mm

Cukierek 3 g w saszetce

Migdał w czekoladzie belgijskiej

Ciastko karmelowo-korzenne 6 g

Miód w saszetkach z logo. NOWOŚĆ!

Serwetki koktajlowe 25 x 25 cm

Serwetki uniwersalne 33 x 33 cm

Serwetka 40 x 40 cm, Etui na sztućce

Rozetki ekskluzywne - widok w zbliżeniu

Rozetki jednowarstwowe

Rozetki ekskluzywne


Fine Quality

High Resistance

komunietchrzcinytweselatbankiety Markowe modele zastaw oraz profesjonalny sprzęt gastronomiczny

XZQPȈZD[ZNZtprzywieziemytodbierzemy :\SRĝ\F]DOQLD*DVWURQRPLF]QD HPDLOJPV#JDVWURZ\SR]\F]DOQLDSOľZZZJDVWURZ\SR]\F]DOQLDSO ul. Siedmiogrodzka 20, 01-232 Warszawa, tel. 22 425 54 45, 506 058 128


Zobowiązanie Barilla do doskonałości i stosowanie wyłącznie składników najwyższej jakości pozwalają nawet początkującym kucharzom ugotować makaron w perfekcyjny sposób.

WYBIERZ MAKARON NR 1 WE WŁOSZECH

Barilla Poland Sp. z o.o. ul. Poleczki 23 02-822 Warszawa

www.barilla.pl

tel. +48 22/ 335 21 50 - 59 fax +48 22/ 335 21 51 e-mail: info@barilla.pl


/XNVXV]SURVWRWÇMDNRĝÉ]HOHJDQFMÇWR NLHUXQHN NWµU\ REUDOLĝP\ 0DGHOHLQH &RVPHWLFV WR PDUND ] ZLHORPD VXN FHVDPL G]LDĄDMÇFD RG  URNX 3DQWRȵH +RWHORZH WR F]ÛĝÉ V]HURNLHM JDP\ SURGXNWµZ ] NROHNFML MHGQR UD]RZHM JDODQWHULL L NRVPHW\NµZ KRWHORZ\FKNWµUHRIHUXMHP\

3DQWRȵHZQDV]HMRIHUFLH ȏZHOXURZH ȏZHOXURZH]KDIWHP ȏZHOXURZH]ORJRW\SHPQDZV]\ZFH

3DQWRȵH ZHOXURZH

ȏSRO\FRWWRQȊRSHQȋ ȏSRO\FRWWRQȊFORVHȋ ȏȴ]HOLQRZH ȏH[FOXVLYH

3DQWRȵH SRO\FRWWRQ

.RQWDNW

3DQWRȵH ȴ]HOLQRZH

$.,(6S]RR XO.D]LPLHU]D:LHONLHJR .UDNµZ WHO ID[ PRE PDLOELXUR#DNLHSO ZHEZZZDNLHSO

ZZZSDQWRȵHKRWHORZHSO


JUST-POL

93-008 Łódź, ul. Rzgowska 33 tel. 42/ 684 47 33 tel./fax 42/ 681 25 44 justpol@just-pol.com.pl www.just-pol.com.pl

Sklep internetowy aleczysto.pl Firmy JUST-POL oferujący profesjonalne środki czystości renomowanych firm KLEEN, NUMATIC, INTER TEAM oraz odkurzacze, odkurzacze piorące, szorowarki, polerki , maszyny czyszczące, pady, wózki do sprzątania i wiele innych artykułów firm NUMATIC , VERMOP, TTS, INTERMOP.

Zapraszamy do sklepu internetowego


fot. Piotr Apolinarski

fot. Sergiusz Sachno

fot. Zbigniew Ĺ Ä…cki

fot. Sebastian Skalski

www.pronko.pl e-mail: krystyna@pronko.pl tel. kom + 48 602 324 128, tel. fax +48 22/ 760 05 30

www.krystynapronko.pl fot. Wojciech Rojek


Firma Eurokinderland jest wiodącym producentem i wykonawcą sal zabaw w całej Uni Europejskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie nowoczesnych sal zabaw z materiałów pochodzących tylko z UE. Nasze produkty posiadają wysokie standardy jakościowe zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi ( TUV,CE,GS) oraz certyfikaty najwyższej jakości materiału i bezpieczeństwa p-pożarowego. Zlecając naszej firmie realizację projektu wybranego przez inwestora gwarantujemy urzeczywistnienie powstania sali zabaw na najwyższym poziomie. Projekt sal zabaw będzie oferował rozpiętą gamę różnorodnych elementów takich jak : profesjonalna trampolina dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnia kręcona i tubowa, labirynty, mosty siatkowe, wejścia kaskadowe, wejścia gąbkowe, ściany wspinaczkowe, basen z piłeczkami, armatki pneumatyczne strzelające mięciutkimi piłeczkami oraz elementy wiszące. Całość będzie kolorowa. Konstrukcja wieży zabawowej jest także przystosowana do zabawy rodziców z dziećmi co jest nowością na rynku polskim. Z racji jakości naszych sal zabaw wybudowanych przez naszą firmę, wiemy z doświadczenia, że cieszą się wielkim powodzeniem spowodowanym przez rozmyślne i ciekawe rozwiązania techniczne. Efektem naszych realizacji są największe renomowane Centra Handlowe w Polsce takie jak : Silesia City Center w Katowicach ( Jupi Park),Centrum Handlowe Land w Warszawie Crazy Land), CH Silver Screen w Łodzi (Jupi Park), CH Jurajska w Częstochowie, E.W. Galeria Rondo Busines Centre w Sieradzu ,galeria Malta w Poznaniu, sala zabaw Tęczowa Planeta w Szczecinie C.H. „NORFA” Vilno Litwa wiele przedszkoli oraz innych sal zabaw na terenie całego kraju i zagranicą. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

„Eurokinderland” - ul. Rodziewiczówny 6 lok 4, 71-562 Szczecin tel./fax (091) 4232767 tel. 512 008 661 512 008 662

e-mail: biuro@eurokinderland.pl

www.eurokinderland.pl


F.U.H Expres, 41-500 Chorzów, Chropaczowska 11

www.fuexpres.pl biuro@fuexpres.pl Od 1998 firma F.U. Expres zajmuje się budową sal zabaw. Przez ten czas wykonaliśmy ponad setkę takich obiektów. Dzięki temu możemy pochwalić się najlepszymi, doświadczonymi fachowcami oraz pozytywnymi opiniami zleceniodawców. Główne wartości i atuty firmy to wiarygodność, terminowość, bezpieczeństwo oraz wysoka jakość wykonywanych zleceń. Materiały oraz komponenty, których używamy, pochodzą od najlepszych producentów Unii Europejskiej, co poparte jest certyfikatami, oraz stosownymi atestami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: wewnętrzne sale zabaw zewnętrzne sale zabaw baseny z piłeczkami zjeżdżalnie urządzenia dmuchane (zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, itp.) armatki pneumatyczne labirynty kładki wietnamskie mosty ruchome

* * * * * * * * *

Zapraszamy do współpracy


EXTRAHOME

Wystrój wnętrz

Znakomita jakość, styl i elegancja! Znakomita jakość, styl i elegancja to słowa najlepiej charakteryzujące naszą firmę w branży wyposażenia wnętrz. Proponujemy towary przeznaczone dla klienta wymagającego, poszukującego czegoś niezwykłego. Jesteśmy firmą, która stale współpracuje z najlepszymi projektantami wprowadzając światowe trendy jak również ekskluzywną klasykę. Oferta naszej firmy to bardzo bogata kolekcja artykułów wyposażenia wnętrz oraz fontann do hotelu, salonów, biur oraz ogrodów i fontann dla miast jak i również wszystkie typy ścian wodnych i ścian wodno-bąbelkowych. Dbałość o szczegóły powoduje, że proponujemy towary najwyższej jakości, którymi zainteresowany jest zarówno odbiorca polski jak i zagraniczny. Profesjonalizm i kompetencja to dodatkowe atuty naszej firmy w obsłudze każdego klienta.

2w1 obraz za dnia w nocy lampka

Mega Drzewo Grecka kula

Fontanna ściana wodna-bąbelkowa

Sphinx w całej okazałości

Bateria ŁABĘDŹ

www.extrahome.pl

Zegar słoneczny z brązu Atlas

Stolik dla vip-a

Fontanna rzeźba z brązu

Altanka Hawajska + meble bambuswe z poduchami

e-mail: extrahome@extrahome.pl

Nowoczesna Fontanna

2 mega olbrzymie LWY z brązu

tel. +48 510 470 401


DomArtStyl jest firmą zajmującą się produkcją krzeseł, hokerów foteli i puf w nowoczesnej stylistyce i ponadczasowych formach.

Ważną rolę w produkcji mebli odgrywają materiały i połączona z nimi kolorystyka drewna, które tworzą w efekcie końcowym ciekawą kombinację. Dzięki niej w pomieszczeniach można wytworzyć zarówno miły i romantyczny nastrój, jak i elegancki szyk oraz nowoczesny design. Jesteśmy po to by zaspokajać wymagania stawiane przez naszych klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów. Oferujemy pomoc w urządzaniu wnętrz, oddając w Państwa ręce stylowe meble.


www.domartstyl.pl, www.domartstyl.com.pl

sklepy: www.domartstyl.eu, www.krzeslo.net.pl, www.hoker.com.pl,www.fotelik.net.pl, www.pufa.com.pl e-mail: biuro@domartstyl.pl, biuro@domartstyl.eu tel./fax: +48 62/ 78 104 65, tel. kom. +48 660 766 340, +48 694 766 966 Chojęcin-Szum 8H, 63-640 Bralin


3000 m2

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „Markann” istnieje od 1990 roku i należy do sektora firm reprezentujących branżę mebli i artykułów wyposażenia wnętrz oraz usług w zakresie kompleksowego wystroju obiektów (hoteli, biur, sklepów, kawiarni).

W marcu 2011r Firma Markann oddała do użytku nową Galerię Mebli o powierzchni 3000m2. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych. Pozwoliło to na rozszerzenie usług projektowych i wykonawczych.

POSIADAMY W BIEŻĄCEJ SPRZEDAŻY MEBLE NAJLEPSZYCH POLSKICH FIRM:

Specjalizuje się w sprzedaży szerokiego asortymentu mebli i dodatków do wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W ofercie przeznaczonej dla klientów indywidualnych i instytucji znajdują się również usługi dekoratorskie.

Powierzchnia sprzedaży i różnorodność oferowanego asortymentu pozwalają zakwalifikować PHU ‘’Markann’’ do grona nielicznych firm w regionie warmińsko-mazurskim, które oferują klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażania różnych pomieszczeń.

GALERIA MEBLI w Piszu ul. Wołodyjowskiego 2c, 12-200 Pisz tel. 87 423 32 59, kom. 691 490 101 pon. - pt. 10:00 -18:00, sob. 09:00 -15:00

www.meble.pisz.pl


www.dmplaza.eu serwis@dmplaza.eu + 48 608 826 738

PROFESJONALNE OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

DM Plaza 2014

Sprawdź funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2014. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Skorzystaj z online check-in.

Co się zmieniło?

Formatka startowa 2014

Przede wszystkim wprowadziliśmy znaną MS Office wstążkę. Jest to pożegnanie z dotychczasowym menu DM Plaza, które towarzyszy nam od początku projektu. Fakt, wyróżniało nas na tle innych programów, jednakże w miarę przyrostu funkcji jego czytelność malała. Przebudowaliśmy formularze rezerwacji i pobytów. Uprościliśmy wprowadzanie danych.

menu główne DM Plaza 2014

Duży nacisk położyliśmy na integrację z naszymi rozwiązaniami mobilnym, check in online, kioskami. W nowej wersji znajdą Państwo więcej narzędzi do wspomagania marketingu, rozbudowany moduł kadrowy, interfejsy do check-in online, zmieniony interfejs wyszukiwania i filtrowania.

Zapraszamy do współpracy!

www.dmplaza.eu


Oferta: Agencja Ochrony „SILVER SECURITY” zajmuje się ochroną fizyczną obiektów, których ważnym aspektem jest reprezentacyjność oraz elegancja pracowników. W naszej działalności przykładamy dużą uwagę do zatrudniania osób w wieku 30-50 lat, charakteryzujących się nienagannym wyglądem oraz wysoką kulturą osobistą. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Ochrona, która utrzyma Twój wysoki standard… Ochrona hotelowa ma od spełnienia wiele zadań. Oprócz pilnowania porządku, pełni funkcję reprezentacyjną oraz bardzo często informacyjną. Wymaga to od pracowników nie tylko posiadania kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, ale również wysokiej kultury osobistej oraz nienagannego wyglądu. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy usługę ochrony fizycznej w cenie 15 zł/osh netto. Wysoka cena wynika z tego, że zatrudniamy tylko pełnosprawnych, licencjonowanych pracowników w wieku 30-50 lat. Zamów naszą usługę i spraw by ochrona też utrzymała wysoką jakość Twojego hotelu.

www.silversecurity.com.pl

Agencja Ochrony Osób i Mienia „SILVER SECURITY” Legutko Sp. J. ul. Pomianowska 7 32-800 Brzesko

tel. 14/ 68 58 785 tel. kom. 608 087 950 e-mail: biuro@silversecurity.com.pl


Sejf depozytowy z wrzutnią

STARK 670AR ( Włochy )

t do czasowego deponowania nadwyżek kasowych, dokumentów, kart lub kluczy t zabezpieczenia przeciwnapadowe: - opóźnienie otwarcia o 1 - 20 min. od wprowadzenia kodu - gniazdo do podłączenia do alarmu lub systemu monitoringu - możliwość dyskretnego zawiadomienia o zagrożeniu w sytuacji kryzysowej t wygodny kształt do zamontowania pod blatem t szczelina wrzutowa 10 x 90 mm ( ok. 50 banknotów ) t wymiary: 20 x 57 x 35 cm ( szer. x wys. x gł. )

Sejf depozytowy z wrzutnią

STARK 680AR

( Włochy )

t do czasowego deponowania nadwyżek kasowych, dokumentów, kart lub kluczy t zabezpieczenia przeciwnapadowe: - opóźnienie otwarcia o 1 - 20 min. od wprowadzenia kodu - gniazdo do podłączenia alarmu lub systemu monitoringu - możliwość dyskretnego zawiadomienia o zagrożeniu w sytuacji kryzysowej t b. płytki – łatwo ukryć t szczelina wrzutowa 12 x 120 mm ( ok. 70 banknotów ) t wymiary: 25 x 25 x 15 cm ( szer. x wys. x gł. )

Biuro Handlowe „NORT-BIS” ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa

tel./faks: 22 825 87 86, 825 31 15 e-mail: biuro@nort-bis.com.pl


REPAGEN® EXCLUSIVE

GLOBALNA PIELĘGNACJA ANTI-AGING Z 6-KROTNYM EFEKTEM

KROTNY EFEKT

KOSMETYKI DOSTĘPNE W NAJLEPSZYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH ORAZ HOTELOWYCH SPA

Klapp Cosmetics Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 131 • 60-185 Skórzewo • tel. 61 863 92 96 • tel./fax 61 863 92 90 www.klapp-cosmetics.pl • e-mail: biuro@klapp.com.pl


W2 hp v 2014 odek