Page 1


Kancelaria Gospodarcza Ab Initio Sp. z o.o. specjalizuje się w restrukturyzacjach, mediacjach, negocjacjach, wprowadzaniu systemów oddłużeniowych oraz globalnemu podnoszeniu rentowności przedsiębiorstw z zakłócona operacyjnością biznesową. Podejmujemy się zadań na różnym poziomie zaawansowania procesu spadku czy obniżenia wartości a co za tym idzie degradacji Firmy. Zamieniamy efektywnie stratę w zysk. Przeprowadzamy procesy, jakie gwarantują sukces. Skutecznie rozmawiamy z bankami o przywracaniu kredytów, układamy harmonogramy spłat wierzytelności - nawet w Kancelariach Komorniczych. Podpisujemy ugody z ZUS i US, tak, aby odzyskać wiarygodność biznesowa wobec partnerów i kontrahentów rynku branżowego i zewnętrznego.

Naszym celem jest przywracanie płynności �inansowej Naszych Klientów oraz doprowadzanie do pełnej zdolności operacyjnej restrukturyzowanych �irm tak aby przynosiły zyski właścicielom oraz wszystkim zaangażowanym w proces biznesowy.

Hotel może być liderem! Rozpoczynamy od dogłębnej analizy sytuacji Hotelu na rynku, poszukujemy przyczyn i skutków niepowodzeń, analizujemy możliwości i ustalamy kierunki naszej pracy.

Przygotowujemy propozycje działań naprawczych we wszystkich wrażliwych obszarach:

Optymalizujemy zatrudnienie, szkolimy kadry, wprowadzamy nowe schematy organizacyjne.

Tworzymy nowe produkty, wdrażamy aktywny marketing, uaktywniamy sprzedaż, podpisujemy umowy z Tur-operatorami – dzięki czemu podnosimy rentowność hotelu- skuteczne obcinamy koszty równoważąc je zaplanowanym wzrostem sprzedaży. Praca nad utrzymaniem klienta, tworzenie programów lojalnościowych – to uzupełnienie naszych działań. Wdrażamy przyjęte założenia – zarządzamy zmianą, uczymy tego procesu pracowników wszystkich szczebli. Współprowadzimy a po zakończeniu działania coachujemy działalności operacyjne do czasu osiągnięcia wyznaczonych wspólnie celów.

Posiadamy gotowe – wypracowane – rozwiązania, które układamy jednak specjalnie dla każdego Klienta, mając na uwadze sytuację w jakiej się znalazł, środowisko jego biznesu oraz zde�iniowane potrzeby. Kancelaria Ab Initio Sp z o.o. 53-010 Wrocław, ul. Ołtaszyńska 21/lok.2 Tel./Fax: +48 71 333 24 97, kom.: +48 728 734 423

e-mail: biuro@kancelaria-abinitio.com

e-mail: kancelariaabinitio@gmail.com


MARKA JOVADO POWSTAŁA OD PIERWSZYCH LITER WŁAŚCICIELA: JOHNNY VANDORMAEL, KTÓRY 30 LAT TEMU W LANAKEN W BELGII, WŁAŚNIE Z NAMIĘTNOŚCI DO KAWY ZACZĄŁ SPRZEDAWAĆ PROFESJONALNE EKSPRESY. SŁUŻĄC SWOJĄ WIEDZĄ I ZYSKUJĄC ZAUFANIE SWOICH KLIENTÓW, KTÓRYCH PRZYBYWAŁO Z DNIA NA DZIEŃ, POSTANOWIŁ SPROWADZAĆ ZIARNA KAWY Z AMERYKI PŁD , ŚRODKOWEJ INDONEZJI I WYPALAĆ JE W SWOJEJ PALARNI. RODZINNA FIRMA JOVADO PRODUKUJE OBECNIE KILKA RODZAJÓW KAWY , KTÓREJ SPRZEDAŻ WYNOSI 150 000 KILOGRAMÓW ZIAREN ROCZNIE. JEST RODZIMYM LIDEREM W SPRZEDAŻY KAWY. WE WŁASNEJ PALARNI JOVADO WYPALA KAWĘ W ZALEŻNOŚCI OD NIEPOWTARZALNYCH WŁAŚCIWOŚCI KAŻDEGO RODZAJU ZIAREN, GWARANTUJĄC PRZY TYM WYSUBLIMOWANY SMAK I AROMAT.

OFERUJEMY TAKŻE DODATKI DO KAWY: CUKIER BIAŁY I BRĄZOWY, ŚMIETANKI, AKCESORIA I ZASTAWA: MIN. ELEGANCKIE FILIŻANKI W KILKU ROZMIARACH Z LOGO JOVADO DOSKONAŁE DO PROFESJONALNEGO SERWOWANIA RÓŻNYCH RODZAJÓW KAWY OD ESPRESSO PO CAPPUCINO. POSIADAMY RÓWNIEŻ SZEROKI WYBÓR PROFESJONALNYCH EKSPRESÓW DO BIUR, GASTRONOMII ORAZ MASZYN VENDINGOWYCH.

KAŻDA KULTURA WYKSZTAŁCIŁA INNE PREFERENCJE SMAKOWE. WYCHODZĄC NAPRZECIWKO POTRZEBOM POLSKICH KONSUMENTÓW PROPONUJEMY PAŃSTWU WYBRANE KAWY ZIARNISTE I ROZPUSZCZALNE:

HOTEL2

CREMA

PORTO RICO

80% ARABICA / 20% ROBUSTA

65% ARABICA / 35% ROBUSTA

100% ARABICA - Instant

Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem kawy Jovado. Zapraszamy do współpracy.

WWW.LILASBLANC.COM.PL LILAS BLANC SP. Z O.O. UL. MOGILEŃSKA 4 / 3, 61-052 POZNAŃ TEL. 503 132 178 E-MAIL: LILASBLANC@LILASBLANC.COM.PL


www.regalia.eu Wykorzystywanie starych materiałów do budowy domów, wystroju wnętrz i produkcji mebli to nie tylko unikatowa oferta dla klienta - to również troska o ochronę środowiska naturalnego. Drewno do produkcji naszych mebli nosi ślady zapomnianych technik obróbki, takich jak ciosanie siekierką czy rżnięcie ręczną piłą. Nie szlifujemy starych powierzchni, aby nie utraciły one tego unikatowego wyglądu. Powierzchnie zostają profesjonalnie oczyszczone, aby wyeksponować ich piękno i historyczny charakter.

Zapraszamy do współpracy

REGALIA Polska Manufaktura Studnica 17, 11-320 Jeziorany

Tel.: +48 603 065 025 e-mail: biuro@regalia.eu


Ekskluzywne wody mineralne : Perrier, Vittel, Sanpellegrino, Acqua Panna. Najlepsza woda mineralna w Polsce! Woda do domu, do biura, do restauracji, dla hoteli.

Numer telefonu: 32 216 55 11 E-mail: sklep@wody-mineralne.com.pl A.H.U. „Nova” - Krakowska 136, 43-150 Bieruń


„Uzdrowisko Wysowa” Spółka Akcyjna 38-316 Wysowa-Zdrój 149 Dział Handlowy: wysowianka@wysowianka.pl, tel. 18 353 24 94, fax: 18 353 24 93

„Wysowianka Zdrój” - lekkość, jakość, smak Znakomite pochodzenie, lekki, neutralny, orzeźwiający smak, który każdemu z gości przypadnie do gustu. Gdy trzeba błyskawicznie ugasić pragnienie oraz wtedy, gdy liczy się jakość, idealnie zbilansowany skład oraz ekologiczne pochodzenie. Dla aktywnych oraz dla tych, którzy szukają odpoczynku i relaksu. Na co dzień i od święta, do obfitego obiadu i do wyrafinowanej kolacji, na kameralną imprezę, popołudniowe przyjęcie, sylwestrowy bal. Naturalna woda mineralna „Wysowianka Zdrój” - czysta harmonia smaku, w wersji z bąbelkami lub bez.

Znakomite pochodzenie Leżąca w samym sercu Beskidu Niskiego uzdrowiskowa miejscowość Wysowa-Zdrój to miejsce, gdzie niebo styka się z ziemią. Tu spotykają się różnorodne kultury i smaki, tu panuje niezwykła cisza i spokój, tu – z dala od cywilizacji – natura pozostaje czysta i nieskażona. Łagodny i korzystny mikroklimat oraz wyjątkowe górskie powietrze sprawiają, że Wysowa-Zdrój od lat cieszy się renomą wśród kuracjuszy i wczasowiczów. Największym bogactwem tej ekologicznie czystej krainy są wydobywane z odwiecznych skał, naturalne wody mineralne, znane Polakom od ponad stu lat.

Znakomite właściwości

„Wysowianka Zdrój”, wydobywana z ujęcia R1 w WysowejZdroju to naturalna, średnio zmineralizowana woda, doskonała do codziennego spożycia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki zbilansowanemu składowi ma doskonały, lekki, orzeźwiający smak oraz bardzo dobrze gasi pragnienie. Jest doskonałym towarzyszem posiłków, idealnie nadaje się dla gości hotelowych oraz na wszelkie przyjęcia i uroczystości. Ogólna zawartość rozpuszczonych w „Wysowiance Zdrój” składników to 505,6 mg w litrze.

Znakomity wybór „Wysowianka Zdrój” to trzy różne, wygodne pojemności (0,3 l, 0,5 l, 1,5 l). Woda oferowana jest zarówno w wersji gazowanej, jak i niegazowanej, a także w plastikowej oraz szklanej butelce. Nowością jest wersja w zwrotnej szklanej butelce 0,3 l typu twist-off - to ważna informacja dla klientów, którzy cenią nie tylko wygodę, ale też odpowiedzialne i proekologiczne podejście do środowiska, w którym żyjemy. Dodatkowym atutem „Wysowianki Zdrój” jest atrakcyjna cena.

www.wysowianka.pl

www.sklep.wysowianka.pl


www.fwine.pl

Fwine - Family Wine Select - to myśl, pasja, idea, która zrodziła się podczas podróży do Serbii, w których odkryliśmy niesamowite bogactwo i skarb tego narodu- szlachetne, wyselekcjonowane, produkowane z umiłowaniem tradycji wina. I tak narodziła się nasza misja - wybór win z wielopokoleniowych, rodzinnych winnic, z różnych zakątków Europy i świata słynących z najlepszych odmian szczepów winnych. Obok powszechnie znanych szczepów takich jak Chardonnay czy Merlot odkryliśmy prawie nieznane w naszej części Europu szczepy Prokupac i Tamjanikę. Oczarowani nowym, wyjątkowym smakiem, rodzinną symboliką postanowiliśmy udostępnić ten serbski symbol „ziemi, rodziny i wina” polskim odbiorcom. Nieodkryty jeszcze smak win serbskich zasługuje bowiem na wyjątkową uwagę. Serbia posiada ogromny potencjał w produkcji win, z racji klimatycznych regionów, które rodzą niezwykle bogate wina. Jakości winom dodaje technologiczne kontrolowanie produkcji i bogate rodzinne tradycje, najeżone symboliką życia i doświadczeniami. Każde wino w naszej ofercie to osobna, niepowtarzalna historia, tradycja, fragment rodzinnej tajemnicy odkrywanej za każdym razem na nowo. Przepełnione wyjątkowym aromatem, naturalnością, miłością i pasją do produkcji win, przedstawia historię rodziny, jej wzloty i upadki i pokazuje nam dziedzictwo, które rozwijała się powoli, tak wino otwiera się przed nami ujawniając to co w nim najcenniejsze. Wszystkie nasze wina wybieramy sami podczas podróży, skupiając się na wysokiej jakości i niepowtarzalności oraz na międzynarodowych wyróżnieniach i nagrodach jakie, sprowadzenie przez nas wina otrzymały, a które tylko potwierdziły nasze odczucia. Są to liczne medale i wyróżnienia na konkursach m.in. w Chinach, Londynie, Pradze i Nowym Yorku. Mamy nadzieję, że swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie win trafimy w gusta wyrafinowanych konsumentów, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę zagłębiając się w ten niezwykły świat . Jesteśmy też obecnie jedynym importerem wyselekcjonowanych przez nas win z Serbii. Szczegółowe opisy każdego wina, nagrody jakie zdobył oraz ceny można sprawdzić na naszej stronie Internetowej

www.fwine.pl

Fwine- Family Wine Select

ul. Objazdowa 1-3, 41-922 Radzionków NIP: 949-144-29-75 tel.: +48 604-243-848/ +48 668-765-808 e-mail: biuro@fwine.pl


Tworzymy niezwykłe smaki Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się produkcją oryginalnych przetworów – konfitur, sosów, a ostatnio także musztard. Ich wyróżnikiem spośród wielu innych jest najwyższa jakość i tradycyjne metody produkcji połączone z nowoczesnym podejściem do łączenia smaków. Powoli gotowane konfitury łączymy z alkoholami, orzechami i przyprawami, a musztardy – z suszonymi pomidorami czy imbirem. Nie dodajemy żadnych polepszaczy, konserwantów i barwników. Nasze przetwory są nie tylko pyszne, ale i zdrowe. • manufaktura ręcznie wytwarzanych przetworów • specjalna oferta dla cateringu, restauracji i hoteli • skrzynie prezentowe dla firm

Życzymy wielu magicznych chwil i smakowania każdego dnia!

Wytwórnia Towarów Niezwykłych tel./fax 22 751 01 01, 607 366 676, biuro@towaryniezwykle.pl


Gwarancją jakości i smaku Fornetti jest największą i najdłużej funkcjonującą w Polsce siecią minipiekarni i kawiarenek, specjalizującą się w wypieku w punkcie sprzedaży ciastek oraz przekąsek na bazie ciasta francuskiego. Firma prowadzi obecną działalność od 1999 roku. Przez ten okres świeże i gorące smakołyki Fornetti pochodzące z własnej fabryki we Wrocławiu zyskały sobie zaufanie i uznanie milionów klientów. Asortyment Fornetti kompleksowo spełnia oczekiwania klientów, oferując zarówno pożywne produkty przekąskowe z nadzieniami mięsno-warzywnymi, jak i pyszne ciastka z owocami czy czekoladą.

W 2010 roku, firma wzbogaciła swój asortyment o markę Muffineska - fresh & tasty muffins.

Muffineska dostarcza swoim klientom pyszne muffiny wypiekane według oryginalnej amerykańskiej receptury oraz cookiesy i brownie. Tradycyjna metoda produkcji oraz starannie dobrane najwyższej jakości surowce są podstawą wyjątkowego smaku, a różnorodność nadzień zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

www.muffineska.pl Fornetti Polska Sp. z o.o. ul. Fabryczna 18a, 53-609 Wrocław tel.: 71 359 46 44, fax: 71 355 11 76 e-mail: biuro.wroclaw@fornetti.pl

www.fornetti.pl HoReCa tel.: 661 355 327, e-mail:horeca@fornetti.pl


Ciekawą ofertę kierujemy do właścicieli restauracji, pubów czy hoteli. Paliwo Turystyczne oprócz wielu innych zastosowań, może służyć także do podgrzewania lub utrzymania stałej temperatury potraw serwowanych na stół Konsumenta. Z Paliwa Turystycznego od lat z powodzeniem korzystają restauracje w całej Polsce. Zastosowanie naszego produktu umożliwi rozszerzenie menu i uatrakcyjni pobyt w Państwa lokalu, ponieważ płomień daje efekt ciepła i przytulności. Paliwem Turystycznym można podgrzewać naczynia np. z zupą gulaszową czy fondue. Z pewnością znajdziecie Państwo własny, ciekawy pomysł na wykorzystanie płonących tabletek. Paliwo Turystyczne jest nietoksyczne, przyjazne środowisku. Nie zawiera związków ropopochodnych. Pali się bezdymnym, bezwonnym płomieniem. Dla restauracji przygotowaliśmy PALIWO TURYSTYCZNE w dużych opakowaniach: - 1 kg PALIWA TURYSTYCZNEGO typ M - to 200 szt. małych tabletek - 1 kg PALIWA TURYSTYCZNEGO typ D - to 50 szt. dużych tabletek

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

tel. 606 241 939 wojkom@wojkom.pl


... grzejniki przyszłości

Grzejniki elektryczne Grzejniki zasilane gorącą wodą Grzejniki Hybrid

HEATROLL …to designerskie szklane grzejniki o nietypowych wymiarach i wyglądzie zgodnym z artystycznymi wyobrażeniami klienta. W zależności od preferencji firma Heatroll jest w stanie wykonać prawie wszystko: od zmiany koloru, poprzez nadruk motywów po zmianę jego kształtu. Ponadczasowe wzornictwo sprawia, że nadają się one zarówno do nowoczesnych aranżacji wnętrz, jak i do starych lub zabytkowych pomieszczeń. Technologia wykonania grzejników HEATROLL pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania, gwarantuje zdrowe i czyste powietrze oraz sprawia, że są one łatwe w instalacji i prawie nie wymagają konserwacji. Oryginalny wygląd grzejnika jest chroniony znakiem towarowym. Firma posiada wymagane certyfikaty, a produkty testowane są laboratoryjnie. Szklane Grzejniki Heatroll bardzo dobrze współpracują z kotłami kondensacyjnymi, pompami ciepła oraz ze starszymi systemami grzewczymi. Występują w wersji elektrycznej, wodnej oraz elektryczno – wodnej. Dopełnieniem szklanej elegancji są szklane parapety utrzymane w jednakowym designie. Nowością są ekskluzywne grzejniki Livingstone wykonane z konglomeratu marmurowego przy zastosowaniu opatentowanego procesu odlewania.

Paleta kolorów RAL, imitacja drewna – postforming oraz konglomeratu marmurowego

www.heatroll.com.pl

Heatroll Polska ul. Ks. Wł. Kuca 3 32-700 BOCHNIA

tel. 600 594 619 e.krzywda@heatroll.com.pl


sklep internetowy

www.widelecilyzka.pl

SZTUĆCE Z LICENCJĄ NA STYL Sklep internetowy w którym znajdziecie Państwo sztućce światowych producentów jak Sola Netherlands, Sola Switzerland, Tramontina, Pintinox, Gerlach, Gerpol, Ambition, Herdmar,Eternum, Hendi, WMF. W asortymencie posiadamy ponadto szkło gastronomiczne, porcelanę oraz całe wyposażenie gastronomiczne. Możemy przygotować kompleksową ofertę wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Zapraszamy do odwiedzenia Nas w sieci lub kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do współpracy! Steel Design - 05-250 Słupno, Wspólna 23, tel.: 530 612 526, e-mail: bok@widelecilyzka.pl, sklep internetowy - www.widelecilyzka.pl


Pracownia Autorska

Firma „ARCHJO� projektuje i wykonuje „pod klucz�: - obiekty jednorodzinne, wnętrza prywatne, obiekty usługowe: wellness&spa, biura, banki, restauracje, puby, hotele, banki. Oferujemy kompleksowe projekty wielobranşowe, uzgodnienia, wizualizacje, kosztorysy, nadzory. Zapewniamy dobór materiałów, a takşe dostawę materiałów zamówionych na budowę.

OFERTA PROJEKTOWA Naszym mottem projektowym oraz wykonawczym jest: â€?Dla klienta i z klientemâ€?. Koncepcja, projekt, wykonanie. SÄ… to 3 gĹ‚Ăłwne zaĹ‚oĹźenia naszej firmy. Dobra koncepcja to najwaĹźniejszy punkt rozpoczynajÄ…cy dziaĹ‚ania projektowe. t1SPQPOVKFNZQSPKFLUZXJFMPCSBOČˆPXF LPNQMFLTPXF [V[HPEOJFOJBNJ niezbÄ™dnymi dla danej inwestycji. t.PČˆMJXFXZLPOBOJFLPT[UPSZTĂ˜XJOXFTUPSTLJDIMVCT[BDVOLPXZDI t1S[ZHPUPXVKFNZEPLVNFOUBDKFXZNBHBOFEPEPUBDKJVOJKOZDI t;BQFXOJBNZOBE[Ă˜SBVUPSTLJOBESFBMJ[BDKÇŒ t1S[ZHPUPXVKFNZ[FTUBXJFOJFNBUFSJBÂ’PXFPSB[DFOPXF

OFERTA WYKONAWCZA JesteĹ›my firmÄ… projektowÄ… oraz wykonawczÄ…. Zajmujemy siÄ™ prowadzeniem procesu budowlanego. Oferujemy: tLPNQMFUOFXZLPOBXTUXPCVEPXMBOFPSB[XZLPÇŠD[FOJPXF tXZLPOBXTUXPJOTUBMBDKJTBOJUBSOZDI FMFLUSZD[OZDI JOTUBMBDKJXFOUZMBDKJ oraz klimatyzacji; tXZLPOBXTUXPJOTUBMBDKJBVEJPXJ[VBMOZDI UFMFGPO JOUFSOFU JOTUBMBDKFJOUFMJHFOUOF t[BNĂ˜XJFOJFPSB[EPTUBXÇ—NBUFSJBÂ’Ă˜XQPUS[FCOZDIEPXZLPOBOJBPCJFLUV

Firma wykonuje obiekty nowopowstajÄ…ce, a takĹźe renowacje i przebudowy istniejÄ…cych budynkĂłw.

Pracownia Autorska „ARCHJO� mgr inş. architekt Joanna Wachowicz-Skwarka tel.: 501579396

www.archjo.com e-mail: pracownia@archjo.com


CERAMIKA PRIMUS Spółka z o.o. 26-600 Radom ul.Warszawska 209/213

ul.Warszawska 209/213 tel. (48) 381 02 86, tel. 605-274-964 info@ceramikaprimus.pl

Obsługa inwestycji Kamil Majewski, tel. 605-955-739 k.majewski@ceramikaprimus.pl

Ceramika Primus jest jednym z największych dostawców płytek ceramicznych i gresów działający na terenie całego kraju. Wypracowane przez 15 lat zaufanie owocuje obecnie współpracą Ceramiki Primus z największymi biurami projektowymi i liderami wśród firm budowlanych w całej Polsce. Skala zaangażowania i obecności na rynku budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i usługowego, świadczy o solidności, rzetelności i kompetencji Ceramiki Primus. Firma posiada bardzo szerokie doświadczenie oraz wiedzę na temat płytek ceramicznych, gresów, a także elewacji wentylowanych. Podchodząc do tematu kompleksowo, wraz z materiałem ceramicznym, dobiera i dostarcza odpowiednią chemię budowlaną. Ceramika Primus jest dużym i szanowanym dealerem największych polskich producentów płytek: Nowa Gala, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Polcolorit, Ceramika Gres, Korzilius, Cerrad jak również czołowych fabryk zagranicznych: Floorgres, Rex, Vogue, Porcelanigres, Saloni, Argelith, Mirage, Cerdomus, Cifre, Dunin, Bisazza, Fap, Valentino, Refin, Atlas Concorde, Cercom, Naxos, Edilcuoghi, Imola, Aparici, Porcelanosa, Ape, Cerim, Saicis, Saime, Zirconio, Rako, Peronda, Incana, La fabbrica, Assioma, Emil Ceramica, Ceramica dell’arte, Pamesa. Dzięki temu jest konkurencyjna na rynku, tak dużych inwestycji, jak również klientów indywidualnych. Z myślą o wygodzie i oczekiwaniach klientów, Ceramika Primus rozbudowała salon wystawowy, dzięki czemu atrakcyjna oferta firmy prezentowana jest na dużej przestrzeni i w nowoczesnej stylistyce.

Zapraszamy do współpracy!


www.kc-design.pl Krzysztof Chrustalew Interior Design od projektu po wykonanie poprowadzi Cię do samego końca kompleksowego wykończenia domu, mieszkania, apartamentu, restauracjiczy też hotelu w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Od 15 lat poprzez aranżację wnętrz staramy się spełniać marzenia naszych klientów. Od samego początku naszą filozofią było tworzenie ponadczasowych, eleganckich wnętrz z naciskiem na jakość, komfort, funkcjonalność i elegancję. Elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz pozyskujemy od najbardziej znanych i ekskluzywnych producentów m.in. z: Włoch, Francji, Angli, Niemiec. Dzięki światowym targom w Mediolanie, Paryżu i Frankfurcie,cały czas wzbogacamy swoją wiedzę a także na bieżąco śledzimy trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Projektami zajmujemy się kompleksowo, posiadamy swoje ekipy remontowo – budowlane, stolarnieoraz wykonawców wszystkich branż niezbędnych do przeprowadzenia realizacji nawet najbardziej złożonego projektu. Zapraszamy do współpracy :)

tel. 785 958 111, 791 764 018, e-mail: chrustalew@gmail.com, e-mail: kc.luxuryinterior@gmail.com


www.studioloko.pl Firma studioLOKO to nowatorskie podejście do projektowania.

Projekty branżowe oraz aranżacyjno wykonawcze dla wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Meble produkujemy w swojej stolarni i tapicerni, dzięki czemu mamy pewność rzetelnego wykonania mebla zgodnie z przekazanym projektem.

Realizacje

na stałe współpracujemy z firmami remontowo-budowlanymi, dzięki czemu możemy sprostać realizacjom na terenie całej polski. Jesteśmy producentami lamp z drewna które cieszą się niesamowitą popularnością nie tylko w krajach skandynawskich. Potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą na naszej stronie www.studioloko.pl

studioLOKO Aleja Niepodległości 799a 81-810 Sopot

tel. 502 778 272, 502 517 079 studioloko@studioloko.pl

www.studioloko.home.pl

* przy zamówieniu projektu wykonawczego


Swoją pracownie mam od kilku lat, ale przygodę z projektowaniem rozpoczęłam 1996 roku. Miało to być zajęcie tymczasowe, gdyż docelowo planowałam zajmować się reklama, ale okazało się być pracą na przyszłość. Zawsze interesowała mnie sztuka i tworzenie dlatego ukończyłam dwie szkoły artystyczne: Liceum Sztuk Plastycznych o kierunku - wystawiennictwo i studia plastyczne na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim. Zajmuje się projektowaniem mebli, elementów dekoracyjnych i aranżacją całych wnętrz zarówno komercyjnych i prywatnych. Zakres aranżacji może obejmować koncepcję - pomysł na wnętrze, jaki i szczegółową dokumentację projektową oraz nadzór autorski. Preferuję wnętrza ciepłe, stylistycznie spójne i harmonijnie zakomponowane. Chętnie projektuje wnętrza „nowoczesne stylizowane”. Wnętrza takie wyróżniają się bardzo mocno zaznaczonym stylem, pomysłem i oryginalnością. Zaadresowane są do ludzi szukających oryginalnych i odważnych rozwiązań. Dobór materiałów i kolorystyka zależą od konkretnego stylu wnętrza. Jest w nim dużo dekoracji, dodatków, nierzadko ornamentów czy wzorów. Moje preferencje stylistyczne nie ograniczają mojej pracy. Chętnie podejmuje inne wyzwania i realizuje także wnętrza syntetyczne - nowoczesne jak i ozdobne - klasyczne.

NOWA FORMA Amelia Chromiak 11-034 Stawiguda, ul. Mazurska 4, (woj. warmińsko-mazurskie) tel.: 604 950 740 e-mail: poczta@nowafoma.eu


Pracownia projektowa, pracownia architektoniczna, architekci, biuro projektowe, architekci, projektanci, projektant wnętrz różnie można nas nazywać, ale nie zmienia to faktu, iż jesteśmy zespołem ludzi z pasją, którzy zlecenie na projekt traktują jak zaproszenie do tworzenia kolejnej cegiełki naszej rzeczywistości.

...architektura bez idei, to tylko dekoracja... Specjalizujemy się w wykonywaniu: • projekty hoteli • projekty budynków biurowych • projekty budynków wielorodzinnych • projekty rezydencji • projekty domów jednorodzinnych • projekty obiektów przemysłowych • projekty i modernizacja budynków zabytkowych • projekty wnętrz • projekty ogrodów • projekty planu zagospodarowania • projekty założeń urbanistycznych

... zapraszamy do współpracy!

ul. Orzycka 6/1b 02-695 Warszawa e-mail: km@kmrubaszkiewicz.pl

tel. +48 22 495 7640 tel. +48 501 123 983 tel. +48 501 418 759


Jestem inżynierem biotechnologii oraz certyfikowanym ekspertem ds. bezpieczeństwa żywności ze sporym doświadczeniem w opracowywaniu ksiąg HACCP oraz GMP/GHP dla kanału HoReCa (hotel, restauracja, kawiarnia) oraz małej gastronomii. W sposób szybki i fachowy podejmę się opracowania dla Państwa niezbędnej dokumentacji w ramach umowy zlecenie w przystępnej cenie. W opracowywanych przez mnie księgach HACCP oraz GMP/GHP znajdują się wszystkie rozdziały, instrukcje, procedury oraz karty zapisów, które są wymagane przez sanepid. O jakości moich usług przekonali się już klienci na terenie całej Polski. Do grona zadowolonych klientów ZAPRASZAM również i Państwa.

inż. Jakub Michalak ul. Kościuszki 143/6, 50-439 Wrocław jakub.michalak90@gmail.com tel: 727 562 470

Top Firmy 30 Gubad  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you