Page 1

WRZESIEŃ 2013

Katalog najlepszych firm z całego kraju


Vytautas to codzienna dawka minerałów…

Woda Mineralna Vytautas to największa zawartość niezbędnych minerałów magnezu 240mg/l, wapnia 552 mg/l czy potasu 32 mg/l, a łączna mineralizacja to 7309 mg/l już w jednym litrze wody!!!

Vytautas uzupełnia minerały utracone podczas: - uprawiania sportu - opalania się - korzystania z sauny - sytuacji stresowych - spożywania alkoholu

Już 1 litr Vytautas zawiera dzienną dawkę niezbędnych minerałów: magnezu, wapnia czy potasu.

www.vytautas.pl www.facebook.com/VytautasPolska e-mail.: dystrybucja@sekuro.com.pl tel.: 666 340 580


RYCERSKI KWAS CHLEBOWY IDEALNY TRUNEK DLA TWOICH GOSCI !!!

Czym właściwie jest kwas chlebowy? To naturalny napój fermentacyjny, bezalkoholowy, wytwarzany z naturalnych składników, w wyniku niedokończonej fermentacji alkoholowej. Początkowe etapy warzenia kwasu są podobne do procesu warzenia piwa. Kwas jest warzony ze słodu żytnio-jęczmiennego przy zachowaniu wszystkich biologicznie aktywnych substancji zawartych w słodzie, niezbędnych dla organizmu człowieka. Proces ten pozwala na zachowanie witaminy E i witamin z grupy B, C oraz minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. CIEKAWOSTKA: Zawartość alkoholu w kwasie nie przekracza 0,5% procenta co oznacza że świeży kwas chlebowy nie ma więcej alkoholu niż kefir.

Rycerski kwas chlebowy dostępny jest w różnych smakach, dzięki czemu trafi w gust nawet najbardziej wymagających gości. Wzbogać ofertę swojego lokalu i zapewnij swoim gościom niepowtarzalne doznania smakowe…

Specjalna oferta dla sektora Horeca ! Zapraszamy do współpracy.

„Baltic Glass”

ul. Nowowiejska 9, Umiastów 05-850 Ożarów Mazowiecki tel. +48 22 721-37-22 tel. /fax. +48 22 357-88-35

www.kwas-chlebowy.pl


Kim jesteśmy? Zajmujemy się importem piw rzemieślniczych z Belgii, Holandii i Francji. Prowadzimy sklep internetowy, stacjonarny i hurtownię, w których oferujemy piwo odkryte podczas naszych podróży i poszukiwań. Znaleźliśmy małe, niszowe, niekiedy zupełnie nieznane na polskim rynku, lecz wybitne browary rzemieślnicze (ich opisy znajdują się w zakładkach „O browarze” na stronach sklepu). Zachwyciły nas wyjątkowe piwa – perełki, trudno lub wcale niedostępne w Polsce, warzone zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki browarniczej przez niezwykłych piwowarów – pasjonatów. Poznaliśmy ich, z wieloma zaprzyjaźniliśmy się, jesteśmy zafascynowani ich talentem, umiejętnościami, pasją i filozofią w odniesieniu do piwowarstwa i piwa. Kawałek tego świata chcielibyśmy teraz zaprezentować Wam. Zatem oferujemy w naszym sklepie wybrane i wyselekcjonowane piwa, zawierające jedynie naturalne składniki (najlepszej jakości słody, chmiel i drożdże), produkowane bez użycia jakichkolwiek sztucznych dodatków lub przyspieszaczy fermentacji, refermentowane w butelkach czy beczkach, nie nasycane sztucznie CO2. Sprzedajemy tylko te piwa, które nam smakują. Piwa dostępne w naszym sklepie są nieutrwalane i niefiltrowane, ale za to refermentowane w butelce, co gwarantuje długi termin ich przydatności do spożycia. Stopniowo i starannie będziemy wzbogacać ofertę o nasze kolejne odkrycia z innych zakątków Europy. Jednak nie znajdziecie w naszym sklepie piw z masowej produkcji, pospolitych, koncernowych, dostępnych wszędzie, w każdym osiedlowym sklepiku.

Wybrane pozycje naszej oferty:

Piwa z Brassserie La Rulles, warzone przez jego właściciela i głównego piwowara Gregory’ego Verhelst’a, którego La Rulles Blonde zajmuje pierwsze miejsce na liście piw serwowanych w Delirium Tremens Cafe w Brukseli.

Rulles Estivale 12° Plato / 5,2% alc.

Rulles Blonde 14° Plato / 7% alc.

Rulles Triple 18° Plato / 8,4% alc.

Rulles La Grande Dix 20° Plato / 10% alc.

Więcej szczegółów na naszej stronie http://browaryrzemieslnicze.pl

P.P.H.U. „Wiktor” Katarzyna Staszewska Annopole 9a, 63-000 Środa Wlkp.

Rulles Brune 14° Plato / 6,5% alc.

Eleganckie zestawy upominkowe!

+48 694-617-489 email: info@browaryrzemieslnicze.pl


Firma „Wina Reńskie” powstała w 2009 roku z inicjatywy Adama Podleśka, dzięki nawiązaniu współpracy z winnicą Louisa Guntrum. The Rhein-Terrasse, winnice stromych stoków, na brzegach rzeki Ren, są zaliczane do najlepszych winnic w Niemczech. Jako importer i dystrybutor Win Reńskich mamy przyjemność przybliżyć Państwu smak tych wspaniałych win. Nasza fachowość i zaangażowanie zaowocowały już zaufaniem wielu odbiorców detalicznych, hurtowych i restauracji na terenie Polski. Dzieląc się z Państwem naszą fascynacją i pasją do wina proponujemy imponujący asortyment w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta jest stale wzbogacana o nowe ciekawe propozycje. Zapraszamy również na stronę Naszego sklepu internetowego www.sklep.winarenskie.com gdzie mogą Państwo dokonać zakupów wina niewychodząc z domu.

Firma „Wina Reńskie” życzy Państwu wielu sukcesów w prowadzeniu działalności i serdecznie zaprasza do współpracy.

WINA REŃSKIE

e-mail: winarenskie@gmail.com 42-700 Lubliniec, Plac Kopernika 3 tel. 34/ 356 11 26, kom. 512 433 197


www.Vinorama.PL

/Vinorama PL

Specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie oraz dystrybucji win gronowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 280 gatunków win. Współpracujemy z winnicami z niemal wszystkich liczących się regionów produkcji na świecie, stale poszerzając swoją ofertę. W swojej działalności bazujemy na 10 latach doświadczeń, które zdobyliśmy na rynku winiarskim oraz naszej bezkresnej miłości do bachusowego trunku.

Prowadzisz Restaurację, Kawiarnię, Hotel? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Ponad 90% oferty VINORAMA.PL stanowią wina niedostępne w sprzedaży hurtowej dla handlu nowoczesnego oraz tradycyjnego, z wyłączeniem naszych sklepów firmowych. Głównymi odbiorcami spółki VINORAMA są Hotele i Restauracje oraz klienci instytucjonalni z całej Polski.

• przejrzysty i czytelny katalog internetowy, z bogatymi opisami win,

Jesteśmy Partnerami Konkursów Miss Polonia, Look Of The Year i Festiwalu Dobrego Smaku, konkursów i meetingów barmańskich oraz wielu Agencji Reklamowych i Eventowych. VINORAMA.PL jest projektem przygotowanym z myślą o osobach dla których wino kojarzy się nie tylko z klasyką i tradycją, ale przede wszystkim z nowoczesnym stylem życia. Dlatego też duża część naszej oferty to wina w stylu modern, czyli KLASYKA W NOWOCZESNEJ FORMIE.

Oferujemy: • szeroki wybór win dedykowanych do segmentu HoReCa,

• realizację zamówień w ciągu dwóch dni roboczych, poprzez firmę kurierską, • dobór oferty win do potraw w menu, • doradztwo i pomoc przy projektowaniu i wykonaniu karty win, • pakiet szkoleń dla personelu, • wsparcie w materiały ułatwiające serwis winiarski, • i wiele innych…

Vinorama Spółka z o.o., 95-200 Pabianice, ul. Sempołowskiej 4, telefon: +48 42/ 215 86 02 e-mail: HoReCa@vinorama.pl Sklep@vinorama.pl


Gwarancją jakości i smaku Fornetti jest największą i najdłużej funkcjonującą w Polsce siecią minipiekarni i kawiarenek, specjalizującą się w wypieku w punkcie sprzedaży ciastek oraz przekąsek na bazie ciasta francuskiego. Firma prowadzi obecną działalność od 1999 roku. Przez ten okres świeże i gorące smakołyki Fornetti pochodzące z własnej fabryki we Wrocławiu zyskały sobie zaufanie i uznanie milionów klientów. Asortyment Fornetti kompleksowo spełnia oczekiwania klientów, oferując zarówno pożywne produkty przekąskowe z nadzieniami mięsno-warzywnymi, jak i pyszne ciastka z owocami czy czekoladą.

W 2010 roku, firma wzbogaciła swój asortyment o markę Muffineska - fresh & tasty muffins.

Muffineska dostarcza swoim klientom pyszne muffiny wypiekane według oryginalnej amerykańskiej receptury oraz cookiesy i brownie. Tradycyjna metoda produkcji oraz starannie dobrane najwyższej jakości surowce są podstawą wyjątkowego smaku, a różnorodność nadzień zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

www.muffineska.pl Fornetti Polska Sp. z o.o. ul. Fabryczna 18a, 53-609 Wrocław tel.: 71 359 46 44, fax: 71 355 11 76 e-mail: biuro.wroclaw@fornetti.pl

www.fornetti.pl HoReCa tel.: 661 355 327, e-mail:horeca@fornetti.pl


Największym wyzwaniem dla naszego zespołu jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom segmentu rynku HoReCa. Chcąc stawić czoła wymaganiom restauratorów firma „BALTIC GLASS” wprowadziła szereg udogodnień wspomagających sprzedaż oraz profesjonalne wyposażenie baru. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór szkła przeznaczonego dla branży HoReCa firmy Art Craft, której jesteśmy partnerem na Polskę.

W ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę kieliszków, szklanek, salaterek, pucharków do lodów, deserów, popielniczek itp...... Zapraszamy do współpracy. „Baltic Glass” ul. Nowowiejska 9, Umiastów 05-850 Ożarów Mazowiecki tel. +48 22 721-37-22 tel. /fax. +48 22 357-88-35

www.kwas-chlebowy.pl


Esunbed Polska ul. Topazowa 8/72 30-798 Kraków Osoby do Kontaktu: Krzysztof Kołacz - Prezes Tel.: 516 152 809 e-mail:krzysztofk@e-sunbed.eu Tomasz Dziedzina - Dyrektor operacyjny Tel.: 504 082 497 e-mail:tomaszd@e-sunbed.eu

Leżaki: Nasza firma proponuje meble do restauracji w postaci leżaków i krzeseł reżyserskich oraz stolików. Nasze produkty posiadają pełną certyfikacje bezpieczeństwa oraz szeroki wachlarz modeli. Oferujemy produkty brendowane ze stosownymi nadrukami co gwarantuje doskonałą reklamę zewnętrzną. Szybkie terminy realizacji oraz możliwości techniczne stawiają nas na miejscu lidera w branży. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, zrealizujemy każde zlecenie, które nie przekroczy naszych możliwości technologicznych. Wszystkie produkty są produkowane w Polsce!!!

Urządzenie do produkcji wody stołowej gazowanej: W bieżącym roku rozpoczęliśmy współprace handlowo serwisową z grupa Liberta, producenta doskonałych urządzeń do produkcji własnej wody gazowanej i nie gazowanej schłodzonej i gorącej. Urządzenie kierujemy do firm , hoteli, restauracji jako alternatywne źródło dla wody butelkowanej czy wody w galonach. Bezinwazyjny montaż i łatwość obsługi gwarantuje wysokie przychody oraz wysoko kulturę użytkowa. Kompaktowe wymiary oraz energooszczędna konstrukcja pozwala na umiejscowienie urządzenia w dowolnym miejscu. Zawsze do naszych urządzeń stosujemy filtry i uzdatniacze wody światowego lidera firmy Oasis. Zapraszamy, odwidzimy Państwa i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.


Jesteśmy zespołem plastyków i inżynierów tworzących nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, wypełniamy je oryginalnym wzornictwem, innowacyjnym podejściem do przestrzeni, światła i przedmiotu. Projektujemy restauracje, hotele i apartamenty na terenie całej Polski. Zapewniamy usługę kompleksową od projektu do realizacji z pomocą własnych ekip dekoratorskich i wykończeniowych. Wykonujemy projekty on-line. Leszczyńskiego 18/1 20- 069 Lublin (81) 479 63 60

www.kuguart-gold.pl

604 423 330 / Grzegorz Mitruk gmitruk@kuguart.pl

696 830 155 / Beata Mitruk bmitruk@kuguart.pl


Korzyści płynące ze współpracy z pracownią

TERAPIA WNĘTRZ

Uzyskanie funkcjonalnej, niepowtarzalnej oraz spójnej stylistycznie przestrzeni mieszkalnej, zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Oszczędność czasu, gdyż przejmuję większość obowiązków związanych z obsługą inwestycji. Uzyskanie przywilejów (m.in. wysokie rabaty na zakup mebli, materiałów oraz usługi wykończeniowe). Dbam o to, by realizacja zmieściła się w ustalonym na początku współpracy budżecie i czasie.


Profesjonalne Spojrzenie Fotografia Reklamowa

Twoi Klienci Kupują Oczami!

web:www.mikolajkatus.pl phone: +48 508 494 675 mail: info@mikolajkatus.pl

Jak sprawić żeby Hotel miał zawsze maksymalne obłożenie?” Klient, decydujący się na wybór hotelu, kieruje się wrażeniami wzrokowymi. Dlatego tak ważne są wyjątkowe zdjęcia. To one sprawiają, że jedne hotele są częściej wybierane niż inne. Dobry wizerunek obiektu to również uzasadnienie wyższych cen, ponieważ klient jest skłonny więcej zapłacić za pobyt, jeśli czuje, że stosunek ceny do jakości jest dla niego korzystny. A takie poczucie zapewnia odpowiednia oprawa wizualna – zdjęcia, które wyeksponują najsilniejsze atuty Państwa hotelu i przedstawią go w atrakcyjnym świetle. Jakie korzyści oferuję? • Profesjonalna sesja zdjęciowa architektury i wnętrz. • Prezentacja miejsca użyteczna do zastosowania na wszelkich materiałach promocyjnych. • Sesja realizowana przez najwyższej klasy specjalistów (fotograf i stylistka wnętrz). • Wzmocnienie prestiżu marki hotelu. • W efekcie: większa ilość klientów każdego roku. Do czego można wykorzystać fotografie? • Identyfikacja wizualna. • Internet (własna strona internetowa, serwisy hotelarskie). • Kampanie reklamowe w Internecie oraz w prasie. • Billboardy, Katalogi, foldery i inne materiały poligraficzne. Dlaczego ta Propozycja jest warta uwagi? Dzięki konsekwentnemu wdrażaniu najwyższych standardów jakości, unijnym dotacjom i grantom na rozbudowę zaplecza technologicznego posiadam wspaniale działający sprzęt oświetleniowy i optyczny. Dzięki temu nie muszę go odpłatnie wypożyczać. Oznacza to, że mogę oferować usługi w najwyższych standardach po najbardziej konkurencyjnych cenach. W czasie, gdy większość decyzji o rezerwacji noclegów podejmowana jest w trakcie przeszukiwania ofert w Internecie, najważniejsze są takie zdjęcia, które sprawią, że Państwa obiekt będzie odebrany jako bardziej atrakcyjny od innych. Proszę obejrzeć zdjęcia prezentowane na mojej stronie internetowej www.mikolajkatus.pl, na której przedstawiam bardziej szczegółowo możliwości, jakie da Państwu profesjonalna sesja fotograficzna. Zapraszam do współpracy Mikołaj Katus


Jestem inżynierem biotechnologii oraz certyfikowanym ekspertem ds. bezpieczeństwa żywności ze sporym doświadczeniem w opracowywaniu ksiąg HACCP oraz GMP/GHP dla kanału HoReCa (hotel, restauracja, kawiarnia) oraz małej gastronomii. W sposób szybki i fachowy podejmę się opracowania dla Państwa niezbędnej dokumentacji w ramach umowy zlecenie w przystępnej cenie. W opracowywanych przez mnie księgach HACCP oraz GMP/GHP znajdują się wszystkie rozdziały, instrukcje, procedury oraz karty zapisów, które są wymagane przez sanepid. O jakości moich usług przekonali się już klienci na terenie całej Polski. Do grona zadowolonych klientów ZAPRASZAM również i Państwa.

inż. Jakub Michalak ul. Kościuszki 143/6, 50-439 Wrocław jakub.michalak90@gmail.com tel: 727 562 470


Top firmy 30 ix 2013 sklad popr  

TOP 30