Page 1


Hotel Crocus * * * *

www.hotelcrocus.pl Tel.: 182026500, Fax: 182026502 34-500 Zakopane, Chałubińskiego 40 e-mail: recepcja@hotelcrocus.pl

Nowoczesny i elegancki Hotel Crocus powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski, w pięknej malowniczej scenerii Tatrzaoskiego Parku Narodowego, w samym sercu Tatr. Dla Paostwa wygody wybraliśmy lokalizację Hotelu w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na „świętą” górę narciarzy Kasprowy Wierch. Hotel Crocus to nowoczesny obiekt o najwyższym standardzie. Dysponuje 98 miejscami noclegowymi w 49 pokojach i apartamentach oraz Góralskim Domkiem Regionalnym. Cena pokoju obejmuje; Nocleg, Śniadanie, Basen, Saunę, Fitness, Bezpłatny internet, Parking, Podatek VAT. Do obsługi konferencji przeznaczone są trzy funkcjonalne sale konferencyjne, doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, nagłaśniający i sterujący. W hotelowej restauracji, będą Paostwo mogli skosztowad wyjątkowych kompozycji kulinarnych naszego Szefa Kuchni, jak również delektowad się wykwintnym śniadaniem z naszego porannego bufetu. Restauracja przygotowana jest na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych i bankietów, w kilku salach mogących pomieścid nawet 300 osób.

Zapraszamy: www.hotelcrocus.pl


Hotel Helios * *

www.hotel-helios.pl 34-500 Zakopane, Słoneczna 2a Tel.: 48182013808, Fax: 481820113636 e-mail: rezerwacja@hotel-helios.pl

Hotel Helios** znajduje się w centrum miasta, przy tym jednak z dala od zgiełku ulic Zakopanego. Z okien pokoi oraz sal konferencyjnych roztacza się widok na panoramę Tatr. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od dworców autobusowego i kolejowego ; ok. 750 m ; oraz słynnych Krupówek ; ok. 7 minut spacerem. Oferujemy 70 miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych oraz w apartamentach i pokojach typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-Sat, telefon, radio oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada 3 sale konferencyjne. Standardowe wyposażenie obejmuje: rzutnik multimedialny, rzutnik slajdów oraz folii, ekran, flipchart, telewizor + video. Zapraszamy do restauracji i baru gdzie szef kuchni serwuje dania tradycyjne, regionalne oraz potrawy włoskie (w tym pizze i pasty). Organizujemy, bankiety, szkolenia , konferencje, obsługę grup zorganizowanych. Istnieje możliwośd zorganizowania m.in; ogniska połączone z przejazdem dorożkami lub kuligi, kolacje regionalne z muzyką i taocami, spływ przełomem Dunajca, lekcje z instruktorem narciarskim, wycieczki z przewodnikiem do najciekawszych miejsc regionu itp.

Zapraszamy: www.hotel-helios.pl


Hotel Pegaz * * *

www.hotelpegaz.eu Tel.: 184777640, Fax: 184715392 33-380 Krynica Zdrój, Czarny Potok 28 e-mail: recepcja@hotelpegaz.eu Hotel Pegaz *** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sadeckiego. Oddający do Paostwa dyspozycji ciekawą i bogatą ofertę komfortowego centrum konferencyjnego, jak i unikalną ofertę pobytów rodzinnych. Hotel usytuowany jest w malowniczej Dolinie Czarnego Potoku naprzeciw Koleji Kondolowej Jaworzyna Krynicka.

Struktura pokoi Hotelu Pegaz: - 10 pokoi jednoosobowych, - 34 pokoje dwuosobowe, - 1 apartament dwuosobowy, - 2 apartamenty czteroosobowe.

Dwie klimatyzowane sale mogące pomieścid kolejno: 90, 40 osób, sala kominkowa klimatyzowana mieszcząca 25 osób. Ułożenie krzeseł w układzie teatralnym zwiększa liczebnośd grupy kolejno do: 130, 50 i 30 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny do obsługi szkoleo. Nowo otwarty klimatyczny Coffee Club, - odnowa i rewitalizacja ciała, - solarium, - studio tenisa stołowego, - bilard, wypożyczalnia rowerów, - narciarnia, - dostęp do bezprzewodowego internetu w całym obiekcie, - szałas biesiadny.

Hotel oddaje do Paostwa dyspozycji własną klimatyzowaną restaurację Jaworzyna, która w swoich podwojach może ugościd 140 osób. Serwujemy tutaj doskonale dobrane, stosownie do pory roku potrawy kuchni polskiej, jak i międzynarodowej, a nasze desery już znalazły uznanie wśród naszych dotychczasowych gości hotelowych.

Zapraszamy: www.hotelpegaz.eu


Willa SPA Scaliano * * *

www.scaliano.com.pl Tel. 748661867, Fax: 748662744 57-350 Kudowa Zdrój ul. Sikorskiego 6 E-mail: restauracja@scaliano.com.pl Zapraszamy do eleganckiej Willi SPA, położonej w jednym z najpiękniejszych rejonów Kudowy Zdrój, 350 m do Centrum i Aquaparku. Obiekt jest wyposażony we wszystko co jest potrzebne do udanego i aktywnego wypoczynku do 80 osób (winda, Wi-Fi, restauracja, bar, SPA i Studio kosmetyczne, parking, taras z leżakami, chata biesiadna z grillem, sala konferencyjna). Położenie jest idealne do zwiedzania okolicznych atrakcji atrakcji, których tutaj nie brakuje (Góry Stołowe, Błędne Skały, Skalne Grzyby, Skalne Miasto, Zoo safari, Zalewy Lewioskie oraz Radkowskie, Twierdza Kłodzka oraz Srebrno Górska, Bazylika w Wambierzycach i wiele więcej na stronie www.scaliano.com.pl) Gości nastawionych na szybką regenerację zapraszamy na pobyty w ramach ukierunkowanych Pakietów SPA!

Zapraszamy: www.scaliano.com.pl


Hotel Szarotka

www.szarotka.eu tel. 074 869 71 00, fax. 074 869 71 10 ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój e-mail: recepcja@szarotka.eu Szarotka dysponuje 140 miejscami noclegowymi w pokojach o dwóch standardach: Superior i Prima, oraz apartamentami i pokojem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Goście mają możliwośd korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu. Restauracja Szarotka Kuchnia Vital & SPA Resort Szarotka to miła niespodzianka dla smakoszy. Potrawy prezentowane w menu ułożone są wg sezonów, smaków i gustów kulinarnych. Kolorowe sałatki i wyszukane desery są uzupełnieniem oferty i atrakcją samą w sobie. Wszystko to podajemy w ciekawie urządzonym wnętrzu. Klub muzyczny „Ludzie przestają się bawid nie dlatego, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawid .” (Mark Twain). Według tego motto wszyscy goście Vital & SPA Resort Szarotka mogą bawid się w dyskotece. Nastrojowe wnętrza Music Baru zainspirowane zostały twórczością Milesa Davisa. Konferencje i szkolenia Sala konferencyjna sąsiaduje z Restauracją Alpejską i barem, co umożliwia organizację konferencji z cateringiem w jednym miejscu. Wyposażenie sali konferencyjnej: ekran, rzutnik, flipczart, nagłośnienie; możliwośd wynajęcia innego sprzętu na zapytanie. Oświetlenie: światło dzienne, sztuczne, zaciemnienie. Zapraszamy: www.szarotka.eu


Ośrodek wypoczynkowy Start

www.start.zakopane.pl tel. 182061394, fax: 182062394 e-mail: start@mati.zakopane.pl ul. Piłsudskiego 22, 34-500 Zakopane Ośrodek Wypoczynkowy Start usytuowany jest w rejonie Skoczni narciarskich z przepięknym widokiem na tatry. Atrakcyjne położenie to bliskośd szlaków narciarskich, spacerowych i wycieczkowych a jednocześnie 200-stu metrowa odległośd od centrum miasta ul. Krupówki, gdzie znajdują się liczne lokale rozrywkowe, gastronomiczne i handlowe. Ostatnio Zakopane wzbogaciło się o dwie nowoczesne koleje liniowe w Kotle Gąsienicowych i na Polanie Szymoszkowej, które tworzą dla narciarzy nową jakośd. Na skokach Antałówki znajduje się miasteczko wodne z wykorzystaniem źródeł geotermalnych, które wzbogaciło całoroczną ofertę turystyczną Zakopanego. Ośrodek Wypoczynkowy "Start" specjalizuje się w świadczeniu usług dla gości indywidualnych i grupowych. Swoim klientom oferuje 60 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, oraz smaczne posiłki. Na życzenie gości organizujemy wycieczki po okolicy i w góry oraz ogniska i imprezy folklorystyczne. Organizatorom szkoleo i konferencji udostępniamy salę konferencyjną na 50 osób z wyposażeniem. Oferujemy pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju imprez towarzyszących.

Zapraszamy: www.start.zakopane.pl


Poniwiec SPA & SKI

www.poniwiec.pl tel. +48 33 854 32 10, fax: +48 33 854 43 64 recepcja@poniwiec.pl 43-450 Ustroń - Poniwiec, ul. Akacjowa 107 Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie w oderwaniu od codziennych problemów, można skoncentrowad się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Miejsce, gdzie można odpocząd, ukoid zmysły i odzyskad spokój ducha. Poniwiec SPA to ośrodek o niepowtarzalnym klimacie. Planując jego otwarcie, przyświecał nam cel stworzenia niecodziennego miejsca, gdzie nasi goście będą wypoczywad z dala od zgiełku, w ekologicznie czystej okolicy malowniczego Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Wierzymy, że udało nam się stworzyd ośrodek, który nie tylko spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale również na długo pozostanie w Paostwa pamięci jako miejsce, do którego warto powracad. Zapraszamy Paostwa do skorzystania z wyciągu orczykowego, którego dolna stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Poniwiec SPA. Wzdłuż wyciągu biegnie szeroka, doskonale przygotowana nartostrada, idealna dla miłośników carvingu oraz snowboardu. Długośd trasy wynosi 900 m, a różnica wzniesieo 250 m. Trasa ta jako jedna z nielicznych w Beskidzie Śląskim została wyróżniona homologacją Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) do organizacji zawodów międzynarodowych. Świadczy to o wysokim standardzie utrzymania trasy zjazdowej. Zapraszamy: www.poniwiec.pl


Natanael

www.natanael.pl Tel. +48182653932, Fax: +48182653932 ul. Cyrla 62 Łopuszna, 34-432 E-mail: natanael@natanael.pl

Ośrodek NATANAEL znajduje się w malowniczej miejscowości Łopuszna koło Nowego Targu, z dala od zgiełku miasta idealnie komponuje się z pięknem otaczającej go przyrody. W nastrojowym wnętrzu, podziwiając panoramę Tatr Wysokich znajdziecie Paostwo spokój oraz niepowtarzalną góralską atmosferę. Nasz Ośrodek jest wspaniałą bazą wypadową w Gorce ( z ośrodka biegnie niebieski szlak prowadzący na Turbacz – najwyższy szczyt Gorców), Pieniny (spływ Dunajcem), Niedzicy, Szaflary, Bukowina Tatrzaoska ( baseny termalne) i wiele innych ciekawych miejsc regionu. Ośrodek NATANEL to nie tylko idealne miejsce wypoczynku, to również profesjonalnie przygotowany obiekt do organizacji konferencji , szkoleo i turnusów rehabilitacyjnych. Niezapomniana atmosfera i wysoko wykwalifikowany personel sprawią, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo.

Zapraszamy: www.natanael.pl


HOTEL *NIAGARA*

www.hotelniagara.pl Tel. 63 240 80 88, ul. Węglew Kolonia 214, 62-590 Golina

Nasz nowopowstały Hotel pragnie zapewnid Paostwu wypoczynek w nowoczesnym i gustownym klimacie, oraz wyśmienite wyżywienie w eleganckiej restauracji. Ponadto pragniemy zaoferowad wysoki i profesjonalny standard w organizowaniu wesel, spotkao i konferencji. W naszej ofercie znajdą Paostwo 19 pokoi, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Pragniemy Paostwu zaoferowad: 3 sale konferencyjne klimatyzowane: bankietowa – 160 osób, restauracyjna – 80 osób, konferencyjna – 50 osób, możliwośd zorganizowania wesela na 220 osób, apartament dla nowożeoców gratis, dla gości weselnych 50% rabatu na wynajem pokoi, dogodny parking dla gości – monitorowany, do dyspozycji oddajemy 19 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania: wesel, komunii, uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych, bankietów, konferencji, szkoleo i innych. Hotel "NIAGARA" położony jest przy trasie nr 92 (Konin - Poznao) w miejscowości Węglew. Położenie to zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Konina oraz do autostrady A2.

Zapraszamy: www.hotelniagara.pl


Ośrodek Wypoczynkowy Ondraszek

www.ondraszek.pl Tel.: +48 338543580, Fax.: +48 338544962 43-450 Ustroń - Jaszowiec, ul. Stroma 17 E-mail: recepcja@ondraszek.pl Nasz ośrodek znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Ustroo w dzielnicy Jaszowiec. Ustroo położony jest przy południowej granicy Polski, w Beskidzie Śląskim na wysokości 350 ÷ 550 m. n.p.m., w dolinie Wisły, wśród masywów Czantorii Wielkiej (966 m. n.p.m.) i Równicy (884 m. n.p.m. - gór o stromych stokach i wyrównanych partiach szczytowych. W regionie dominuje las świerkowo - bukowy sprawiając, że miasto staje się ustronną kotliną o swoistych walorach uzdrowiskowych. Organizatorom konferencji i szkoleo oddajemy do dyspozycji nowoczesną bazę to znaczy trzy oddzielne sale szkoleniowe z możliwością połączenia ich w jedną całośd. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny: * nagłośnienie typu sourrand, monitory TV 29", magnetowidy, * DVD, projektory multimedialne, rzutniki folii i slajdów, ekrany, * tablice suchościeralne i typu flip - chart, mikrofony bezprzewodowe i łącza internetowe.

Zapraszamy: www.ondraszek.pl


Ośrodek Wypoczynkowy Kolejarz w Zakopanem

www.naturatour.pl/kolejarz-zakopane Tel.: +48 18 201 59 73, 34-500 Zakopane, ul. Kościuszki 23 E-mail: kolzakopane@naturatour.pl Ośrodek Wypoczynkowy "Kolejarz" posiada 233 miejsca noclegowe w 114 pokojach. Do dyspozycji gości: jadalnia, bilard, tenis stołowy, mini klub „Bajlandia” dla dzieci, gabinety kosmetyczne, solarium, miejsce do grilowania, internet bezprzewodowy w holu recepcyjnym. Położenie : ośrodek jest położony w samym centrum miasta – „wszędzie blisko” – dojście do dworców PKP i PKS zajmuje 2 minuty, do Krupówek – 5 minut. Przejście graniczne w Łysej Polanie znajduje się 22 km od ośrodka. Zobacz na mapie Zakw aterowanie: pokoje 1, 2 i 3 osobowe (z możliwością dostawki) wyposażone w TV, radio, łazienkę. Pokoje o podwyższonym standardzie I kategorii: 2 osobowe (w niektórych z możliwością dostawki) wyposażony w TV, radio i lodówkę. Do dyspozycji gości salonik i sypialnia z łóżkiem małżeoskim. W łazienkach suszarka do włosów i podgrzewacz do ręczników. Pokoje o podwyższonym standardzie II kategorii: 3 osobowe (w niektórych z możliwością dostawki) wyposażone w TV, radio, lodówkę i łazienkę. Do dyspozycji gości dwa pomieszczenia – w pierwszym pokoju rozkładana kanapa, w drugim dwa jednoosobowe łóżka. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie - śniadanie w formie bufetu w godz.8.00-10.00, obiadokolacja w godz.16.00-18.00 Doba hotelowa: 15:00-10:00. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, a kooczy śniadaniem. Parking : bezpłatny dla gości ośrodka, ogrodzony, niestrzeżony, monitorowany kamerami.

Zapraszamy: www.naturatour.pl/kolejarz-zakopane


Regionalny Pensjonat Willa Orla

www.orla.com.pl Tel./Fax: +48 18 201 26 97, 34-500 Zakopane, ul. Kościeliska 50 E-mail: willa@orla.com.pl W czarującej scenerii zakopiaoskiej starówki, pośród zabytkowych domów, położony na najstarszej i najpiękniejszej ulicy, ulicy Kościeliskiej regionalny pensjonat Willa Orla w kameralnej i rodzinnej atmosferze, przyjmie z prawdziwą polską gościnnością wszystkich, którzy pragną odetchnąd u podnóża Tatr i poczud klimat przedwojennego zakopiaoskiego pensjonatu. Oferujemy Paostwu wypoczynek w domu w stylu witkiewiczowskim o ponad 100 – letniej historii, która sięga 1864 r. Z zalążka góralskiej chałupy powstał po latach dom wczasowy. Dziś w Willi Orla, czekają na gości, 22 malowniczo urządzone pokoje z łazienkami 1, 2, 3 –osobowe oraz dwupoziomowe studia regionalne. Każdy z pokoi różni się od pozostałych i posiada swój własny urok. Wnętrza zostały tak zaaranżowane, aby oddad atmosferę i klimat Podhala, stworzyd dogodne warunki do wypoczynku zachowując jednocześnie zabytkowe elementy budynku, drewniane stropy, skrzypiące schody i podłogi. Z okien naszego pensjonatu rozciąga się widok na Giewont. Do dyspozycji gości jest bilard, Internet WiFi w całym budynku, telewizja, sala wielofunkcyjna ze stołem do ping-ponga, kącik zabaw dla dzieci, słoneczny taras z leżakami i monitorowany parking. Naszym gościom serwujemy pyszne domowe posiłki. Na życzenie gości organizujemy programy rozrywkowe: kuligi połączone z pieczeniem prosiaka, wieczory cygaoskie z kapelą, rywalizacje grupowe połączone z poznawaniem kultury i etnografii regionu podhalaoskiego. W bezpośredniej bliskości pensjonatu położone są: nowoczesne wyciągi narciarskie, basen termalny, deptak Krupówki, karczmy regionalne.

Zapraszamy: www.orla.com.pl


Willa Carlton

www.carlton.pl Tel.: (18) 20 144 15 34-500 Zakopane, ul. Grunwaldzka 11 E-mail: carlton@carlton.pl

Willa „Carlton” jest pięknym przykładem modernizmu w architekturze polskiego XX - lecia, przed II wojną światową była jedną z najelegantszych willi w Zakopanem. Wnętrza urzekają urodą minionych lat, przytulnością i rodzinna atmosferą. Oferujemy 21 pokoi jedno, dwu i czteroosobowych (typ studio). W każdym pokoju znajduje się telewizor, telefon i łazienka z kabiną prysznicową. Na terenie willi dostępny jest bezprzewodowy internet (WiFi). Do dyspozycji gości jest jadalnia na 70 osób, dwa salony o niepowtarzalnej atmosferze, duży ogród z altaną i miejscem na ognisko, jak również bezpłatny parking. Bliskośd najpopularniejszej w Zakopanem ulicy Krupówki (3 min) tętniącej życiem do późnych godzin nocnych, a także fakt, że kilka kroków (7 min) od naszego budynku zaczynają się górskie szlaki turystyczne: Droga do Białego, Droga do doliny Strążyskiej, Droga pod Reglami decydujące o tym, że „Carlton” jest jednym z najlepiej zlokalizowanych obiektów noclegowych. Oferujemy pobyty indywidualne, rodzinne, integracyjne i zbiorowe. Pieski i inni milusioscy mile widziani (nie pobieramy dodatkowych opłat za ich pobyt). Zapraszamy: www.carlton.pl

Makieta w gorach