Page 1

Kwiecień 2014


Kabina-palarnia przeznaczona jest do oczyszczania powietrza z toksycznych składników dymu tytoniowego, wydychanego przez palaczy. Palarnia może być stosowana wszędzie tam, gdzie przepisy nakazują wydzielenie dla osób palących specjalnego miejsca, chroniąc jednocześnie osoby niepalące przed tzw. „biernym paleniem”. Konstrukcja kabiny wykonana jest z profili aluminiowych o dowolnym kolorze. Standardowe wymiary kabin to : 2m * 2m, 2m * 3m, 3m * 3m. Wysokość-2,55m. Zarówno wielkość jak i kolor są do uzgodnienia z klientem. Kabiny posiadają opatentowany układ filtrów oczyszczających CLEAR AIR 1000 oraz aprobatę Państwowego Zakładu Higieny nr HK/B/1743/01/2010 z 11.02.2010 r. Kabiny posiadają również świadectwo rejestracji wzoru przemysłowego w Urzędzie Patentowym RP. Kabiny nie wymagają podłączania do wentylacji, klimatyzacji, czy wyciągów mechanicznych. Montaż i uruchomienie kabiny – 1 dzień. Nasze kabiny pracują już od ponad 10-ciu lat!


Cukier biały i trzcinowy Tuba 100 x 15 mm

Cukier biały i trzcinowy VIP 70 x 30 mm

Cukierek 3 g w saszetce

Migdał w czekoladzie belgijskiej

Ciastko karmelowo-korzenne 6 g

Miód w saszetkach z logo. NOWOŚĆ!

Serwetki koktajlowe 25 x 25 cm

Serwetki uniwersalne 33 x 33 cm

Serwetka 40 x 40 cm, Etui na sztućce

Rozetki ekskluzywne - widok w zbliżeniu

Rozetki jednowarstwowe

Rozetki ekskluzywne


E: piotr.pucek@uniqa.pl I: www.uniqa.lublin.pl T: 814 421 001 ul. Wolska 11 20-411 Lublin

Uniqa Ubezpieczenia w Lublinie

Przedstawicielstwo UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. w Lublinie funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych, co jest skutkiem dynamicznego rozwoju i ciągłego wzrostu jakości świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta ujęta jest w 8 grupach produktowych odzwierciedlających najważniejsze potrzeby zapewniające naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

www.firmowapolska.pl

TOP Firmy


ul. Wrocławska 267

biuro@kala.com.pl

59-220 Legnica

www.kala.com.pl

tel. 76 8548709 Olejki zapachowe do pomieszczeń i łazienek

Profesjonalna chemia gospodarcza

Odświeżacze powietrza w aerosolu

Egzotczne - liczi

Orientalno - korzenny

Wanilia z cytrusem

Owocowa - pasja

Kwiatowy sen

Japońska wiosna

Drzewo sandałowe

Kwiatowo - cytrusowy

Zielona herbata z gruszką

Olejki zapachowe KALA CHANTI możesz polecić swoim klientom z czystym sumieniem. Dzięki wysokiej jakości i skuteczności naszych produktów gwarantujemy zadowolenie i wysoką lojalność klientów. Nie ryzykują Państwo stratą, ani nie zamrażają kapitału. Proponujemy korzystne warunki handlowe, dogodne terminy płatności oraz opcję wymiany towaru.


Lampy Kryształowe

Nasza firma powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją żyrandoli kryształowych, głównie klasycznych. Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się klasyczne oprawy typu Maria Teresa. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny oraz wysoką jakość. Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej realizacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz komfort przy zakupie naszego oświetlenia. Wszystkie lampy wykonujemy od podstaw w Polsce, dlatego modyfikacje do obecnych wzorów nie są dla nas problemem. Wykonujemy także oświetlenie według projektu klienta. Zapewniamy również montaż opraw gabarytowych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Największą satysfakcją dla nas jest zadowolony klient!

Juma Lampy Marek Kotysz

tel.: 077 441 04 58; 693302612

45-310 Opole ul. Ozimska 181

marek@jumalampy.pl www.jumalampy.pl


Firma Iglomirex istnieje na rynku od 1992 roku i specjalizuje się w sprzedaży, serwisowaniu i montażu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Realizujemy usługi od projektu architektonicznego i technologicznego po dostawę i montaż. Służymy dobrą radą i pomocą w organizacji każdej placówki gastronomicznej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu firm, takich jak: Kromet, Lozamet, Fagor, RM Gastro, Stalgast, TomGast, Winterhalter, Hendi, Mesko, Alva i wielu innych, produkujących i importujących profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Oprócz urządzeń dostarczamy także środki higieny kuchennej do konserwacji powierzchni roboczych, mycia i dozowania. Dysponujemy przeszkoloną kadrą, która odpowie na Państwa potrzeby w zakresie doboru urządzeń a także zabezpieczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług dla gastronomii i technicznej obsługi urządzeń pozwoliło nam na doskonalenie naszych umiejętności, pogłębianie wiedzy i fachowości. Jesteśmy postrzegani jako firma profesjonalna, uczciwa, oferująca tylko sprawdzone urządzenia. Naszym dużym atutem jest sprawny, fachowy i szybkodziałający serwis urządzeń. Od początku działalności wyposażyliśmy wiele obiektów gastronomicznych, których część z nich umieściliśmy na liście realizacji na stronie głównej. Zdobyte doświadczenie i umiejętności w zakresie problematyki gastronomii i technicznej obsługi urządzeń pozwoliło nam na osiągnięcie poziomu pozwalającemu na konkurowanie z każdą firmą tego typu w kraju. Większość kompleksowych realizacji firma nasza zdobyła „z polecenia” zadowolonych klientów. Daje nam to poczucie satysfakcji i równocześnie zobowiązuje do stałej troski o poziom świadczonych usług. Pragniemy zawsze spełniać Państwa oczekiwania.

IGLOMIREX CISZEK SPÓŁKA JAWNA

Aleja Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, tel./fax 32/2039239, tel. 32/2039459 e-mail: sklep@iglomirex.pl

www.iglomirex.pl


Voda Naturalna to propozycja dla prawdziwych koneserów, ceniących wysoką jakość w najdrobniejszych szczegółach. Zamknięta w szkle Voda zachowuje swój oryginalny, naturalny smak oraz krystaliczną przejrzystość. Definiuje ją prostota i wyrafinowanie płynące prosto z natury. Delikatny i przyjemny smak Vody pobudza zmysły i orzeźwia ciało.

Voda Naturalna to odrobina luksusu w najczystszej postaci.


Miło nam poinformować, że oryginalne bezalkoholowe aperitify Ben’s włoskiego

producenta San Benedetto są już dostępne w Polsce.

Firma Drink – Aperitif prowadzi ich wyłączną sprzedaż na terenie całej Polski. Produkty, ze względu na swoje pochodzenie oraz tradycję, przeznaczone są głównie na rynek horeka z ukierunkowaniem na restauracje włoskie. Produkty pojawiają się również w eleganckich restauracjach i hotelach o innej kuchni niż włoska. Są to lokale, które pragną zaskoczyć nowym smakiem swoich wymagających gości. Serdecznie Państwa zachęcamy do spróbowania aperitifów Ben’s w swoich restauracjach. Aperitify Ben’s są doskonałe nie tylko przed posiłkiem (pobudzanie apetytu) czy w jego trakcie (oczyszczając kubki smakowe pomiędzy kolejnymi daniami) lecz są również wyśmienite w formie koktajlów alkoholowych i bezalkoholowych – bardzo prostych i szybkich w przygotowaniu, a jakże eleganckich, smacznych i dających wiele możliwości zastosowań.

Mamy nadzieję, że dostępność polskim rynku aperitifów Ben’s współpracy z nami.

www.drink-aperitif.pl

spotka się

nieobecnych do tej pory na z Państwa uznaniem i chęcią


Czystość to nie luksus, stać Cię na nią! www.mirclean.sanok.pl MirClean jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnego sprzętu i chemii do utrzymania czystości na wszystkich powierzchniach. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: - Nilfisk - Sutter, Tersus, KleenPurgatis, Tenzi, InterTeam, MediSept - TTS, Intermop - pady etc. Redwood, pady diamentowe. Oferujemy chemię profesjonalną, środki czystości,proszki, ręczniki, papier toaletowy, papiery i czyściwa, sprzęt do sprzątania ręczny m.in. mopy, kije, szczotki, zmiotki, wózki serwisowe, maszyny do sprzątania – odkurzacze, szorowarki, polerki, automaty szorująco-zbierające, zamiatarki i wiele innych produktów służących do utrzymania czystości.

Zapraszamy do Współpracy !!!

MirClean - Mirosław Styczyński Trepcza ul. Kwiatowa 9 38-500 Sanok

Telefon: 602-358-010 E-mail: mirsty@interia.pl

Fp iv 2014  
Fp iv 2014  
Advertisement