Page 1

Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, Poznań

22 maja 2018r.

Kariera na Językach TARGI PRACY DLA OSÓB ZNAJĄCYCH JĘZYKI OBCE

OFERTA DLA WYSTAWCÓW


Kariera na Językach KILKA SŁÓW O WYDARZENIU

Tutaj język ma znaczenie! W wydarzeniu wezmą udział studenci i absolwenci ze znajomością języków obcych na poziomie min. B2, poszukujący zatrudnienia, praktyk, nowych możliwości. Informacja o wydarzeniu dotrze do studentów i absolwentów wszystkich wydziałów UAM oraz innych poznańskich uczelni, a także obcokrajowców poszukujących pracy.

"Kariera na językach" organizowana jest z myślą o firmach  poszukujących kandydatów na pracowników i praktykantów, którzy władają językami obcymi. Jest to jednocześnie doskonałe miejsce dla zmotywowanych i aktywnych studentów, którzy szukają dla siebie miejsca do zdobycia pierwszych zawodowych doświadczeń. Znajomość języków obcych pozwala się im wyróżnić! Podczas Kariery w holu budynku Collegium Novum zostaną rozlokowane stoiska firm,  a w salach wykładowych odbędą się spotkania szkoleniowe dla studentów i absolwentów z zakresu rozwoju zawodowego  oraz przygotowania do wejścia na rynek pracy. Dodatkowo studenci będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie m.in. planowania ścieżki kariery, tworzenia dokumentów aplikacyjnych i poszukiwania pracy za granicą.


Rozwój, wiedza i networking Studentów poznańskich uczelni oferujemy: spotkania z przedstawicielami firm przy stoiskach szkolenia i warsztaty punkty konsultacyjne konkursy z nagrodami

Najważniejszymi elementami wydarzenia   są: Konsultacje na stoiskach  firm, które poszukują pracowników ze znajomością języków obcych.  Będzie to doskonała okazja do przedstawienia oferty potencjalnym  stażystom i pracownikom firmy.  Stoiska zostaną rozlokowane w holu budynku. Szkolenia i warsztaty dla studentów i absolwentów. Tematy mogą dotyczyć m.in. przygotowania dokumentów aplikacyjnych i rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym, możliwości wyjazdów zagranicznych w celach edukacyjnych i zawodowych, pracy w środowisku międzykulturowym lub rozwoju osobistego.   Zachęcamy do budowania marki pracodawcy poprzez podzielenie się wiedzą z naszymi studentami podczas szkoleń.

ODWIEDZANIE STOISK WYSTAWIENNICZYCH JEST BEZPŁATNE I NIE WYMAGA WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI


Oferta dla firmy MODUŁ WYSTAWIENNICZY DLA WYSTAWCÓW PRZYGOTUJEMY:

wyposażenie stanowiska o wymiarach 2 m szer. x 1,5 m gł. (stół, dwa krzesła, plansza z nazwą firmy, dostęp do Internetu) poczęstunek dla dwóch osób (ciepłe i zimne napoje, wyroby cukiernicze, lunch mięsny lub wegetariański) pomoc Ambasadora Biura Karier UAM w trakcie wydarzenia

Współpraca uczelni i biznesu to klucz do sukcesu!

Korzyści dla wystawcy: pozyskanie nowych pracowników / praktykantów / stażystów udział w przedsięwzięciu wraz z innymi renomowanymi wystawcami networking – tworzenie sieci kontaktów bezpośredni kontakt z potencjalnymi partnerami oraz klientami wzmocnienie marki firmy / instytucji wśród studentów nawiązanie współpracy z potencjalnymi odbiorcami


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania! Kontakt: tel. (061) 829 24 95 e-mail: targi@amu.edu.pl Co roku patronat medialny nad naszymi wydarzeniami obejmują m. in.:

TVP Poznań telewizja WTK Radio Merkury Głos Wielkopolski portale epoznan.pl i naszemiasto.pl media studenckie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, co jest jednoznaczne z rezerwacją modułu wystawienniczego. Koszt modułu wystawienniczego wynosi 550 zł + 23% VAT. Zeskanowany formularz zgłoszenia udziału prosimy przesłać pocztą e-mail na adres targi@amu.edu.pl do dnia 30 kwietnia 2018r. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń! PROMOCJA! Firmom, które do 9 kwietnia 2018 prześlą formularz zgłoszeniowy , udzielimy rabatu w kwocie 50 zł netto!

http://tinyurl.com/KnJ2018-formularz Formularz  zgłoszeniowy Regulamin http://tinyurl.com/Regulamin-KnJ2018 

Tu rodzą się możliwości!

Kariera na Językach 2018 - oferta dla firm  

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Kariery na Językach" - targów pracy dla lingwistów.

Kariera na Językach 2018 - oferta dla firm  

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Kariery na Językach" - targów pracy dla lingwistów.

Advertisement