Page 3

Obsah

Name, title position

Jak zabránit kolonizaci kampylobakteriemi u brojlerových kuřat Střevní patogeny pod kontrolou od samého začátku, bez zvýšeného použití antibiotik.

2

Wael Abdelrahman, DVM

Úprava střevní mikroflóry pomocí synbiotik Umožněte kuřatům dobrý start do života díky zdravé a stabilní střevní mikrobiální populaci.

6

Filipe Ribeiro, BV

Cut & Keep

Checklist

9 Co je v nepořádku s mými kuřaty?

Praktický seznam příznaků, příčin a léčebných prostředků s diagnostickým využitím, který je dobré používat přímo v chovu.

Science & Solutions je měsíčník vydávaný společností BIOMIN Holding GmbH a distribuovaný zdarma našim zákazníkům a partnerům. Každé vydání Science & Solutions se zabývá nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti výživy a zdraví zvířat, se zaměřením na jiný druh (drůbež, prasata nebo přežvýkavci) každé čtvrtletí. ISSN: 2309-5954 Časopis v elektronické formě a podrobné informace naleznete na: http://magazine.biomin.net Máte-li zájem o kopie článků nebo předplatné časopisu Science & Solutions, kontaktujte nás na adrese: magazine@biomin.net Šéfredaktor: Daphne Tan Přispěvatelé: Wael Abdelrahman, Filipe Ribeiro, Andrew Robertson, Simone Schaumberger Marketing: Herbert Kneissl, Cristian Ilea Grafika: Reinhold Gallbrunner Výzkum: Franz Waxenecker, Ursula Hofstetter, Mickaël Rouault Vydavatel: BIOMIN Holding GmbH Industriestrasse 21, 3130 Herzogenburg, Rakousko Tel: +43 2782 8030 www.biomin.net ©Copyright 2014, BIOMIN Holding GmbH Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být reprodukována v žádné formě materiálů pro komerční účely bez písemného svolení držitele autorských práv, kromě případů, které jsou v souladu se zákonem o autorském právu, vzorech a patentech z roku 1998. Všechny zde publikované fotografie jsou vlastnictvím společnosti BIOMIN Holding GmbH nebo jsou použity na základě licence.

Časopis společnosti BIOMIN

1

Profile for BIOMIN

Science & Solutions #7 Drůbež (Czech)  

Obsah: Jak zabránit kolonizaci kampylobakteriemi u brojlerových kuřat; Úprava střevní mikroflóry pomocí synbiotik; Co je v nepořádku s mým...

Science & Solutions #7 Drůbež (Czech)  

Obsah: Jak zabránit kolonizaci kampylobakteriemi u brojlerových kuřat; Úprava střevní mikroflóry pomocí synbiotik; Co je v nepořádku s mým...

Profile for biomin