Page 3

Sayı: 6

ARALIK 2011 – OCAK 2012

Yeni Bir Dönemde, Yine, Yeni Bir Bilgi-sizsiniz! Değerli hocalarım, arkadaşlarım ve meslektaşlarım;

Yeni bir dönemde, yeni konular ve yeni topluluk üyeleri ile yeni bir Bilgi-sizsiniz! sayısını sizlere sunabiliyor olmak güzel olsa da biraz geciken bu sayı için öncelikle siz değerli okurlarımızdan özür diliyor ve affınıza sığınıyorum.

Bültenimize yeni dönemde pdf formatının dışında elektronik olarak da ulaşabileceksiniz. Daha keyifle okuyabilmeniz için en kısa zamanda eski sayılarımızı da bu şekilde güncelleyerek hizmetinize sunacağız.

Tabii ki yeni dönemimizdeki tek yenilik bu değil. Günden güne daha büyük bir aile olan topluluğumuza yeni katılan kalemlerin de izleriyle daha iyiye gitmeyi amaçlayan bir Bilgisizsiniz! yeni döneminde sizlerin erişiminde olacak.

Hazırlamaktan keyif aldığımız bu sayıda umarım siz okurlarımızın da takdirlerine layık olabiliriz. Topluluğumuz adına bütün bölüm hocalarımıza, meslektaşlarımıza, “Bilgi-sizsiniz!”in basımında bize yardımcı olan hocamız Prof. Dr. Doğan ATILGAN ’a ve danışmanımız Prof. Dr. Oya GÜRDAL TAMDOĞAN’ a desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür ediyor, okurlarımıza keyifli okumalar diliyorum.

Hira Gizem FİDAN

2

Bilgi-sizsiniz 6. Sayı  

Bilgi-sizsiniz 6. Sayı

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you