Page 1

Браун, Д. Інферно: роман / Ден Браун. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 608 с. Прославлений письменник, який увійшов до списку найвпливовіших людей у світі. Він за правом вважається одним із найпопулярніших письменників сучасності. Його книжки продаються мільйонними тиражами у понад 60 країнах. Його твори перекладено 52 мовами, їхній загальний наклад перевищив 200 000 000, екранізації мали шалений успіх. Розгадування таємниць Церкви, пошук справжнього змісту давніх символів захопили читачів. Роман «Інферно» визнаний найкращим твором Дена Брауна! Запаморочливі пригоди, загадкові символи, небезпечні таємниці у кращих традиціях «Коду да Вінчі»! Професор Ленґдон прийшов до тями в шпиталі у Флоренції. Як він опинився тут? Чому його хотіли вбити? І як він потрапив до італійського міста, сповненого стародавніх секретів? Роберт нічого не пам’ятає. Лише в моторошних видіннях він бачить жінку з дивним амулетом, яка благає про допомогу. А в кишені знаходить вказівку на картину Ботічеллі «Мапа пекла». Але картину дивно змінено… Зашифровані у творах мистецтва послання, таємні тунелі і новітні технології – ось що чекає Ленґдона та його помічницю Сієнну. Більш детально вникнути в зміст книги, нам допоможе італійський поет Данте Алігьоері, автор тієї самої "Божественної комедії", якою нам докучали на уроках літератури в середніх класах. Дашвар, Л. На запах м’яса : [роман] / Люко Дашвар. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 368 с. Люко Дашвар полонила серця читачів України своїми гостропсихологічними романами. Її твори неодноразово ставали призерами численних літературних, таких як «Коронація слова», «Книга року» за версією Бі-бі-сі та Всеукраїнського рейтингу «Книга року». Видання «Фокус» і «Главред» назвали її однією з трьох найуспішніших авторів України, а 2012 року Люко Дашвар було удостоєно почесного звання «Золотий письменник України». Сьогодні загальний наклад її романів сягнув понад 400 тисяч примірників.


Про роман «На запах м’яса»: Людина – це хижак. Але, на відміну від тваринного світу, у неї своє «м’ясо». Жага до багатства, влади, примітивного благополуччя, бажання мати більше, ніж тобі потрібно, - все це м'ясо! Потяг до нього йде з самого низу людської натури. Майка хотіла втекти від тваринного світу, де сильніший пожирає слабшого, та знайти забуття. Покинутий хутір, що загубився серед лісів, - саме те, що треба. Це гарна можливість закінчити своє життя, чи, може, почати нове? Саме тут, серед широких почуттів і давніх легенд, вона знову повірила в себе. Повірила, що можна жити не заради себе чи якоїсь примхи, а жити заради життя. Але чи на довго це? Адже потяг до «м’яса» неможливо заглушити, а жага до «красивого життя», наче голод, висотує з тебе всі сили, вмовляє повернутися до міста й забрати те, що тобі належить! Роздобудько, І. ЛСД. Ліцей слухняних дружин : [роман] / Ірен Роздобудько. – Київ : Нора-Друк, 2013. – 320 с. Новий роман Ірен Роздобудько «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» - історія про заклад, в якому за певну суму можна знайти собі слухняну, покірну та люблячу дружину. Декілька років тому, такий сюжет роману сміливо б нарекли соціальною фантастикою, проте наше сьогодення вже майже перетворило таку фантастику на реальність залежності стосунків та грошей. Сюжет нового роману Ірен Роздобудько «ЛСД. Ліцей слухняних дружин», що вийшов друком у видавництві «Клуб сімейного Дозвілля», розгортається навколо ліцею в якому виховують молодих дівчат. Ці дівчата в майбутньому стануть ідеальними дружинами, але тільки для тих, хто заплатить за них найвищу ціну. За сюжетом учениця ліцею – дівчина на ім’я Пат – випадково знайомиться з саксофоністом, який завітав до їхнього закладу під час розслідування вбивства однієї з вихованок. Саме цей чоловік відкриває їй очі: те, чому їх навчали (справжнє життя полягає у покірному служінні своєму майбутньому чоловікові), насправді омана, існує інше життя – вільне та прекрасне. Намагаючись відборонити свою свободу, вона втікає з закладу й опиняється на вулиці, до якої зовсім не пристосована. Тут і починаються її пригоди – чи зможе вона вижити в світі, до якого не пристосована.


Белімова, Т. Київ UA : [роман] / Тетяна Белімова. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 256 с. Тетяна Белімова за освітою – філолог (закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка), захистила дисертацію за спеціальністю українська література на тему «Інтертекстуальна основа художньої прози В. Домонтовича» (Київ, 2005). Працює викладачем української літератури в Університеті «Україна». Завоювавши славу й популярність у численних інтернет-виданнях , Тетяна Белімова наважилась надіслати свій рукопис на конкурс «Коронація слова - 2013», де на неї, безумовно, чекав успіх. Її роман, який не знайдеш на безмежних просторах Інтернету, став фіналістом конкурсу привернувши увагу журі своєю оригінальністю сюжету… Паралельний Київ Все начебто просто: родинна криза, любовні історії на стороні, спроби примиритися, розходження та пошуки іншого комфорту. Все просто до банального. Хто ж про це не писав? Про втечі від нелюбові та жіночу самотність на тлі чоловічої тиранії. Он тільки Белімова не оплакує бідну жіночу долю, не змальовує жертвою ні його, ні її, не виправдовує ні його, ні її, не вирішує, хто винен. Авторка знаходиться немов за склом, спостерігаючи за чужими родинними баталіями. Це твір-переплетіння двох монологів – її та його, твір-невдоволення, в якому за остаточною крапкою тягнеться ще багато крапок. Це роман-несподіванка, роман, від якого не знаєш, чого чекати, а коли здається, що вгадав, як воно буде далі, авторка робить несподівано-витончений, неочікуваний пасаж, і все починається знову.

Дегустація літературних новинок  

Експрес-інформація : вип. ІІІ (липень- вересень)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you