Page 1


Nouveau Lashes to brytyjska marka obecna na polskim rynku kosmetycznym od 2007 roku dzięki głównemu dystrybutorowi firmie Biar Beauty Group. Od początku klasyfikowana jako marka selektywna stała się najbardziej rozpoznawalną medialnie i cieszącą się ogromnym zainteresowaniem metodą przedłużania rzęs w Polsce. Nouveau Lashes to: • wachlarz szkoleń metodą 1:1, metodą 2:1 • możliwość aplikacji rzęs dolnych • pierwsza marka w Polsce, która wprowadziła innowacyjną, autorską, ekspresową metodę aplikacji rzęs Let’s Go (Blink&Go) • solidny i sprawdzony partner • kompleksowe szkolenia • największe wsparcie marketingowe • laureat nagród, nominacji i wyróżnień i rekomendacji jako jedyna firma w Polsce zajmująca się tą tematyką przedłużania i zagęszczania rzęs Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


Metoda Nouveau Lashes wyróżnia się na rynku usług kosmetycznych wyjątkowym bezpieczeństwem, zarówno samej aplikacji oraz produktów, jak i dobrą kondycją rzęs naturalnych podczas kontynuacji noszenia efektu. Nouveau Lashes to również wyjątkowa precyzja i trwałość aplikacji – rzęsy wklejane na całej długości (w ilości około 80–100 na oku), wymieniają się z naturalnym cyklem wzrostu rzęs klientki. Efekty Nouveau Lashes charakteryzują się niespotykaną intensywnością czerni jaki i naturalnością wykonanych aplikacji. Maskara do rzęs już nie będzie Ci potrzebna!

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


Nouveau Lashes w mediach… Na rynku kosmetycznym, w sektorze przedłużania rzęs, Nouveau Lashes jest najczęściej występującą marką w czasopismach kobiecych, co daje gabinetom Nouveau Lashes dodatkowe wsparcie w pozyskiwaniu klientek i przewagę nad konkurencją.

Dzięki zaufaniu dziennikarek, jesteśmy ciągle obecni na łamach najpoczytniejszych magazynów! Nasze produkty i usługi są często przedmiotem recenzji i rekomendacji, a nasze reklamy goszczą w działach urodowych największych tytułów. Jakości i dobre imię marki Nouveau Lashes pomaga nam również w organizacji różnego rodzaju eventów branżowych i akcji reklamowych skierowanych do klientek indywidualnych. Właśnie dzięki dobrej rozpoznawalności marki, czytelniczki Cosmopolitan przyznały w 2011 roku nagrodę Prix de Beaute dla marki Lat’s Go (Blink&Go) by Nouveau Lashes.

Jako jedyna marka zajmująca się przedłużaniem rzęs, Nouveau Lashes daje swoim gabinetom możliwość pozyskania nowych klientek dzięki udziałowi w reklamach w najlepszych magazynach kobiecych na polskim rynku!

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


To jakość jest najważniejsza W czasach, kiedy konkurencja na rynku kosmetycznym jest bardzo duża, to jakość wykonanej usługi oraz produktów użytych do jej wykonania decyduje o zadowoleniu klienta – mówi Agnieszka Broda, dyrektor Biar Beauty Group, główny dystrybutor marek Nouveau Lashes oraz Let’s Go (Blink&Go) w Polsce. Czy w branży kosmetycznej, podobnie jak w innych branżach można wyróżnić różne półki cenowe? Oczywiście w branży kosmetycznej wyróżnić można podział na marki selektywne i masowe. Selektywne produkty Nouveau Lashes wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo stosowania, elegancki design oraz przede wszystkim naturalności i intensywność tworzonych aplikacji. Za to Polki kochają Nouveau Lashes niezmiennie od 2007 roku! To prawda, Nouveau Lashes było jednym z pionierów na rynku przedłużania rzęs w Polsce. Czy w tym czasie gabinety kosmetyczne zawsze wybierały Nouveau Lashes? Musze przyznać, że z chwilą, gdy na rynku zaczęły się pojawiać kolejne firmy oferujące tańsze, niższej jakości akcesoria do przedłużania rzęs, część gabinetów skuszona niską ceną decydowała się na wybór ich produktów. Klientki gabinetów nie chciały jednak produktów tanich, o niskiej jakości. Od dłuższego czasu widzimy więc wzrost sprzedaży produktów i szkoleń Nouveau Lashes. Z informacji jakie otrzymuję od naszych trenerów, duża ilość doszkoleń po innych markach wiąże się z faktem, iż wiele firm certyfikuje osoby na pokazach, z których niestety nie można uzyskać umiejętności poprawnej aplikacji. Jakie nagrody bądź wyróżnienia macie w swoim dorobku? Jako jedyni w Polsce dostaliśmy nagrody poświadczające jakość naszych usług: „Piękna z Nefretete”, „Dobry Adres InStyle”, „Rekomendacja miesięcznika URODA” czy „PRIX DE BEAUTE dla Blink&Go” i wiele innych... Nouveau Lashes oraz Let’s Go (Blink&Go) to marki występujące bardzo często w prasie kobiecej, czy długo pracowaliście na zaufanie redaktorów działów urody? To dzięki produktom najwyższej jakości dziennikarki topowych magazynów kobiecych pokochały Nouveau Lashes. One również poniekąd są ambasadorkami naszej marki. Proszę nam powiedzieć co według Pani jest najważniejszym atutem marki Nouveau Lashes? Niewątpliwie jest to klej Ultrabond Pro. Występuje on w całej gamie produktów, w zależności od potrzeb naszych Klientek. Produkowany jest w Europie, z zachowaniem norm Unii Europejskiej. Właściwości kleju pozwalają na pracę zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym stylistkom rzęs.

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com

Agnieszka Broda Dyrektor Biar Beauty Group


PRODUKTY

Nouveau Lashes oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów profesjonalnych, przeznaczonych do aplikacji rzęs przez wykwalifikowany personel najlepszych salonów kosmetycznych, spa. Wszystkie produkty niezbędne do wykonania aplikacji, jak i prawidłowej pielęgnacji domowej, posiadają niezbędne oceny bezpieczeństwa oraz są dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Gama klejów do rzęs Ultrabond marki Nouveau Lashes to kompletny zestaw oferujący pełen wachlarz możliwości dla każdego profesjonalisty. Produkowane na terenie Unii Europejskiej zgodnie z wymogami ISO 10993 kleje Ultrabond Pro są najbardziej poszukiwane na rynku przedłużania rzęs. A wszystko to za sprawą ich wyjątkowej charakterystyki. Kleje Ultrabond Pro: • są bezpieczne i bezwonne (nie stosuje się żadnej pompki, czy wiatraczka) • nie wypłukują się i nie wykruszają • nie wymagają dodatkowego suszenia szybko zastygają (od 3 do 10 sekund w zależności od produktu) • w przeciwieństwie do produktów niskiej jakości, nie zawierają formaldehydów • niezwykle delikatne; nie podrażniają wrażliwych oczu • wybrane produkty jako jedyne na polskim rynku dają możliwość pracy na otwartym oku

KLEJ ULTRABOND PRO

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


PRODUKTY

RZĘSY NOUVEAU LASHES

Rzęsy Nouveau Lashes są najwyższej klasy selektywnym produktem przeznaczonym do stylizacji oka. Wyróżniają się wyjątkową lekkością i trwałością, nie odkształcają się i nie ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Prawidłowo doklejone rzęsy wypadają dopiero z rzęsami naturalnymi zgodnie z ich cyklem życia. Wykonane są z poliestrowo-jedwabnego włókna, a ich struktura sprawia, że wyglądają bardzo naturalnie (przekrój sześcianu daje idealne spojenie z rzęsą naturalną). Wysoka elastyczność oraz wodoodporność rzęs Nouveau Lashes pozwala cieszyć się hipnotyzującym spojrzeniem nie tylko na co dzień, ale również podczas wakacji, kąpieli w basenie czy zajęć fitness.

Rzęsy Nouveau Lashes dostępne są w różnych: grubościach, długościach, podkręceniach i kolorach. Rzęsy Nouveau Lashes dostępne są w opakowaniach gramaturowych oraz zbiorczych paletkach.

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


PRODUKTY

Pozostałe produkty do aplikacji Nouveau Lashes: Płatki proteinowe • łatwe w użyciu, bezwłókienkowe płatki odtłuszczające oko przed aplikacją Płatki żelowe • specjalnie zaprojektowane płatki żelowe pod oczy – dzięki unikalnej recepturze zapewniają komfort klientce i ułatwiają przeprowadzenie zabiegu.

Silikonowa podkładka na rzęsy • produkt pozwalający skrócić czas przygotowania rzęs do zabiegu i usprawniający proces aplikacji. • innowacyjna alternatywa dla tradycyjnej gąbki do układania rzęs. Utrwalacz profesjonalny NOUVEAU LASHES • preparat stosowany na zakończenie aplikacji zamyka, uszczelnia, wygładza wiązanie kleju nadając mu niespotykaną trwałość. • niewielka ilość (kropla) wystarcza, aby nadać połysk perfekcyjnie wykańczając każdą aplikację Remover NOUVEAU LASHES (produkt do usuwania rzęs) • delikatny preparat do rozpuszczania wiązania kleju w postaci praktycznej, żelowej konsystencji, która powoduje, że jest on wygodny w użyciu. Niezastąpiony przy wprowadzaniu drobnych poprawek bądź usunięciu aplikacji.

płatki proteinowe

płatki żelowe

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com

podkłądka silikonowa

utrwalacz profesjonalny

remover


PRODUKTY DETALICZNE Utrwalacz do rzęs (czarny lub przezroczysty) • specjalny kosmetyk przeznaczony do utrwalania i przedłużenia efektów aplikacji rzęs Nouveau Lashes • delikatna formuła preparatu na bazie wody wzmacnia łączenie rzęsy naturalnej z syntetyczną i sprawia, że stylizacja jest jeszcze trwalsza • pomaga ułożyć na rzęsach zaaplikowany efekt, utrwalając ich zalotnie podkręcony kształt • zapewnia spojrzeniu świetlisty wygląd nadając rzęsom lekki połysk i wyraźniejszy kolor • preparat przeznaczony jest do stosowania jako element domowej pielęgnacji po aplikacji

NOIR mascara NOUVEAU LASHES • stworzona przez ekspertów Nouveau Lashes selektywny kosmetyk do stosowania po zabiegu przedłużania rzęs • wzmacnia efekt stylizacji - przeznaczona jest do podkreślania rzęs dolnych • formuła preparatu na bazie wody została opracowana z myślą o pielęgnacji rzęs bez obawy o ich osłabienie czy utratę trwałości kleju Żel do demakijażu NOUVEAU LASHES • specjalny żel stworzony do demakijażu delikatnej okolicy oczu • dedykowany oraz polecany do pielęgnacji przedłużonych i pogrubionych rzęs metodą Nouveau Lashes • innowacyjna formuła na bazie wody pozwala bez obaw stosować go podczas ich noszenia preparat dokładnie usuwa makijaż oczu • oczyszczając skórę poprawia jej nawilżenie i ułatwia tworzenie kolejnych stylizacji Chusteczki do demakijażu (80 szt w opakowaniu) • chusteczki do demakijażu przeznaczone do oczu po aplikacji rzęs Nouveau Lashes specjalna, beztłuszczowa formuła pozwala cieszyć się zjawiskowym efektem przedłużonych rzęs nawet przy codziennym demakijażu okolic oczu utrwalacz do rzęs

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com

mascara noir

żel do demakijażu

chusteczki do demakijażu


ogramie s go w pr rzęsy let’ teczkowskiej S y n y st Ju ub” był za śl „Ach co to

Blink&Go na planie teledysku Aleksandry Nieśpielak

w

ekskluzy

ty Sochy

ałgorza na sesja M

opolitan

dla Cosm

! z d ą i n e i p o t s a au Lashes – cz

ve Let’s Go by Nou Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com


Nowość w ofercie Let’s Go (Blink&Go!) Jeszcze nigdy hipnotyzujące spojrzenie nie było tak łatwe do osiągnięcia! Polecamy zjawiskowe i łatwe w aplikacji Let’s Go Strip Lashes! Dzięki wysokiej jakości produktów oraz łatwości aplikacji, teraz również i Ty możesz zostać „Individual Lash Stylist!”

Rozumiemy jak cenisz swój czas i jak często spotykasz się z klientkami, które żyją w ciągłym biegu. Dlatego jako pierwsi w 2009 roku wprowadziliśmy na rynek nowatorską metodę przedłużania i zagęszczania rzęs Let’s Go (Blink&Go), która pozwala uzyskać spektakularny efekt już w 30 minut! Blink&Go to fantastyczna opcja dla salonów kosmetycznych oraz SPA, salonów fryzjerskich, wizażystów i charakteryzatorów na rozszerzenie swojej oferty. Rzęsy w stylu Let’s Go (Blink&Go) są uwodzicielskie, kuszące i ekstremalnie grube. Profesjonaliści Nouveau Lashes opracowali jedyną bezpieczną i wygodną w noszeniu ekspresową metodę aplikacji rzęs. Let’s Go (Blink&Go) to propozycja dla kobiet, które poszukują rozwiązań makijażystów gwiazd!

Tylko 30 minut! PO

Copyright © Biar Beauty Group 2012 | www.biarbeauty.com

PRZED


www.biarbeauty.com

Biar Beauty Group - wersja wrzesień 2012  
Biar Beauty Group - wersja wrzesień 2012  

Katalog firmowy

Advertisement