Page 1

PRESS KIT 2018


RADOST Z OBNOVY ŘEMESLA Věříme v unikátnost člověka. Věříme, že být výjimečný především znamená být sám sebou. Uchováváme krásu přírody a řemesla uvnitř našich produktů., které jsou vyráběny ve spolupráci s talentovanými řemeslníky z celé České Republiky. Vytříbeným procesem ruční výroby dáváme vzniknout produktům, které unikátní texturou dřeva podtrhnou výjimečnou osobnost svého nositele.

„BeWooden jsme založili před čtyřmi lety s motivací vytvářet designové módní doplňky, které přinesou zpět radost z ruční výroby a tradičního řemesla.“ Ctirad Sára, Founder of BeWooden

2


POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE Základem naší práce je precizní, tradiční a poctivá ruční práce. Společně s lokálními dodavateli se snažíme obnovit krásu českého řemesla a dodat mu nový, moderní kabát. Společně věříme, že tradice české výroby by neměla být zapomenuta.

3


VÝJIMEČNÝ DESIGN S trpělivostí a důrazem na sebemenší detail vytváříme produkty, které spojují krásu textury dřeva a další přírodní materiály. Výsledkem je kvalitní produkt, který bude připomínat tradiční hodnoty po dlouhá léta.


SPOJENÍ S PŘÍRODOU Všechny naše produkty jsou vyráběny ručně, s respektem k přírodě. Většina naší dřevěné produkce pochází z přebytečných materiálů z lokálních stoláren, kterým vracíme život a přetváříme je v unikátní produkty BeWooden.

5


Exkluzivita

Kvalita

Kreativita Styl

NAŠE CÍLOVÁ SKUPINA

MODERNÍ GENTLEMAN Věříme, že každý člověk je unikátní a nejen svým chováním, ale také svým oblékáním vyjadřuje sám sebe a  hodnoty, které sdílí. Mezi základní hodnoty, které naši zákazníci uznávají patří tradice, individualita a kvalita.

25-40 let

Romantika

Otevřenost Individualita 6


Kvalita

Exkluzivita

Kreativita Důraz na detail

NAŠE CÍLOVÁ SKUPINA

OKOUZLUJÍCÍ DÁMA Věříme v jedinečnost každé ženy. Věříme, že se může vymanit z davu svou osobností, jedinečným charakterem a stylem. A především věříme, že jedinečnost znamená být sama sebou.

20-40 let

Romantika

Smyslnost Individualita 7


MINULÉ SPOLUPRÁCE

VYŠŠÍ SMYSL Spolupráce s LouxMacLegacy nadací Použitím recyklovaného dřeva ze střechy africké školy jsme ve spolupráci s jihoafrickou skupinou Dandies vytvořili limitovanou edici motýlků, které je reprezentovaly na italském festivalu módy Pitti Uomo. Část z výtěžku z prodeje pak putovala na obnovu školy v africké Tanzánii. Celý příběh: https://www.bewooden.cz/ blog/inspirace/edice-made-by-africa-A/

8


VINNÁ EDICE BeWooden x Vinařství Špalek Exkluzivní set motýlka a manžetových knoflíčků vytvořen z dubových sudů, ve kterých dlouhá léta dozrávaly odrůdy PETIT EDELSPITZ Zweigeltrebe a PETIT EDELSPITZ Pinot gris. Speciální limitovaná edice pro milovníky vína byla vyprodána v rekordním čase. Celý příběh: https://www.bewooden.cz/ blog/o-nas/stvoreno-vinem-A/

9


VYPRÁVĚJME PŘÍBĚH SPOLEČNĚ Protože věříme, že příběh je dnes to nedůležitější, co mohou značky nabídnout.

Přečtete si o nás v:

„BeWooden je pro mě značka, která dělá věci jinak.“ - Amiaz Habtu, TV moderátor VOX (DE)

„Skvěle sedí k našemu songu Holz“ - 257er, vítěz německé hudební soutěže

„ Vlastní účetnický motýlek!“ - Ben Affleck – hollywoodský

„Skvělý způsob jak se odlišit“ - Dalibor – Česko hledá Superstar

herec

10


25000+ spokojených zákazníků 25+ šťastných zaměstnanců Na 9 trzích v Evropě

200+ produktů v sortimentu Ve více než 150 maloobchodech po celém světě

50.000+ prodaných produktů 11


DOSAH NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH & UŽIVATELŮ Tvoříme obsah, který je vidět

42 tisíc Průměrná měsíční návštěvnost webu

1.6 milionu Průměrný měsíční reach na sociálních sítích

55 tisíc Kumulovaný počet fanoušků na sociálních sítích

100% lovebrand

99% spokojenost Na základě 554 recenzí na heureka.cz


FAKTA • 25+ zaměstnanců • Založeno roku 2013 • Celosvětový prodej

Kontakt • Více než 200 produktů v kategoriích: • Motýlky • Manžetové knoflíčky • Peněženky a business tašky • Kšandy • Šperky • Brože • Pásky • Zápisníky

Barbora Chalupová barbora.chalupova@bewooden.com www.bewooden.cz

• Ceny: 290 - 9.890 Kč

13

BeWooden Press  
BeWooden Press  
Advertisement