Page 1

KD&VD PORTFOLIO 2.APIE 3.PLUXUS 4.APPARAT 5.MONOLAKE 6.PANTHA DU PRINCE 7.THOMAS MULLER 8.KONTAKTAI

©VISOS TEISĖS PRIKLAUSO KD&VD K.DONELAICIO G. 73-104 +370 37 321330 KAUNAS LT-44029 LIETUVA


KD&VD savo veiklą pradėjo 2007 kaip vienas iš Kauno Technologijos Universiteto Karjeros Centro organizuojamų Karjeros Dienų renginių. KTU Karjeros dienos yra didžiausia karjeros mugė Baltijos šalyse, kasmet pritraukianti daugiau nei 100 Lietuvos ir užsienio įmonių ir apie 4000 studentų ir jaunų specialistų. Muzikinė dalis

KD&VD

taip

pat

kelia

aukštus

tikslus renginio

kokybei.

Sėkmingas

bendradarbiavimas su svarbiausiais Europos elektroninės muzikos atlikėjais padėjo šiam renginiui tapti pagrindine elektroninės muzikos scena Lietuvoje. Kasmet į koncertus susirenka apie 2000 žiūrovų. Būtent šiais metais mes siekiame išplėsti savo auditoriją ir pasiekti naujo, kosmopolitiško ir meniško jaunimo ausis iš įvairių Lietuvos regionų bei kaimyninių šalių – Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Rusijos.

2


KD&VD 2007/03/14 PLUXUS PLUXUS - Sebastian Tesch, Adam Kammerland ir Anders Ekert – tikri Švedijos muzikos scenos pionieriai. Pradėję nuo tradicinio garso, jie netrukus suprato, kad gitaros neteikia tiek džiaugsmo kiek seni sintezatoriai ir mikšeriai. Neilgai trukus jie išrado unikalų senų sintezatorių, semplerių, kompiuterių ir mikšerių skambesį. Pirmąjį albumą išleidę dar prieš dešimtmetį, šiuo metu savo diskografijoje jie jau turi 4 albumus, kelis EP bei daugybę remiksų ir singlų. PLUXUS koncertavo Tarptautinio Geteborgo filmų festivalio uždarymo vakarėlyje.

3


KD&VD 2008/03/19 APPARAT „KTU Karjeros dienų 2008“ KD&VD dalyviai buvo pakviesti pasinerti į elektroninės muzikos sūkurį kartu su kviestine žvaigžde iš Vokietijos „Apparat“ ir garsiais Lietuvos atlikėjais. Sacha Ring („Apparat“) tituluojamas „žmogumi orkestru“, buvo ryškiausia vakaro žvaigždė. Lietuvos publika turėjo unikalią galimybę išgirsti pasaulinio lygmens intelektualiosios šokių muzikos, minimal-techno ir kitų elektroninės muzikos žanrų atlikėjo naujo albumo „Remixes and Parts to be Frickled“ pristatymą.

4


KD&VD 2009/03/18 MONOLAKE „KTU Karjeros Dienų 2009“ baigiamasis vakarėlis pristatė pasaulinio lygio minimal-techno žvaigždę iš Vokietijos Robert Henke (arba „Monolake“). Į Lietuvą atvykęs kartu su vizualaus meno atlikėju Tarrik Barri, Robert Henke atliko nepakartojamą koncertui prilygstantį pasirodymą. Tai buvo ekstravagantiškas, vizualiai jaudinantis, kiekvieną žiūrovą apstulbinęs muzikinis projektas.

5


KD&VD 2010/03/17 PANTHA DU PRINCE „KTU Karjeros dienų 2010“ baigiamajame vakarėlyje koncertavo Berlyno minimal-techno ir intelektualiosios šokių muzikos karališkosios šeimos narys „Pantha du Prince“ (Hendrik Weber). 2010 vasarį su Rough Trade Records įrašų kompanija išleidęs naują albumą „Black Noise“, talentingasis prodiuseris ir DJ kiekvieną džiaugsmo ištroškusį vakaro dalyvį užbūrė gyvybe pulsuojančiomis melodijomis.

6


KD&VD 2011/03/19 THOMAS MULLER | Rodyti Youtube Šarmingasis prancūzas „Thomas Muller“, vikriai užkariavęs Berlyno populiariausių klubų scenas, talentu pribloškęs Ellen Allien, pavasarį Kaune pristatė gyvą programą. „Man patinka kurti muziką be jokio tikro muzikinio instrumento, tiesiog betarpiškai savo mintis iš vienos virtualios formos garso bangomis perkelti į kitą virtualią formą“ – viename interviu teigė „Thomas Muller“.

7


MIGLĖ BISIGIRSKYTĖ KTU Karjeros Centras KD&VD Koordinatorė E mig l e . b i sig ir sk y t e @ k t u . l t M +370 603 93 274

8

kdvd-portfolio-2012-lt  

2.APIE 3.PLUXUS 4.APPARAT 5.MONOLAKE 6.PANTHA DU PRINCE 7.THOMAS MULLER 8.KONTAKTAI ©VISOS TEISĖS PRIKLAUSO KD&VD K.DONELAICIO G. 73-104...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you