Page 1

Decembris 2016 Ar BENU Aptieku tava ģimene ir zem droša spārna!

Lojalit ātes ka

www.benu.lv

www.benu.lv

Piedāvājums spēkā BENU lojalitātes kartes klientiem.

rte


Strādājam vienas idejas vārdā! 1. decembrī aprit tieši gads, kopš BENU Aptiekas kolektīvam Salaspilī, Lauku ielā 6 kā farmaceita palīdze pievienojās enerģiskā Annija Čiščakova. Līdz ar darbu aptiekā viņa turpina apgūt izvēlēto profesiju Rīgas Stradiņa universitātē. Kā atklāj Annija, to, ka nākotni vēlas saistīt ar veselības aprūpi, viņa zināja jau skolas laikā. Viņas mīļākais mācību priekšmets bija ķīmija, kurai ar prieku tika ziedotas pat nedēļas nogales. Absolvējot vidusskolu, Annija izvēlējās vidusceļu starp ķīmiju un medicīnu un uzsāka farmācijas studijas. BENU Aptieka Salaspilī ir atvērtā tipa aptieka. Tā gaida klientus ik darbadienu no plkst. 7.00 līdz 21.00, sestdienās no. 9.00 līdz 19.00, bet svētdienās no 9.00 līdz 17.00. „Atrodamies tieši blakus poliklīnikai, līdz ar to esam pirmais pieturas punkts pacientiem, kuri bijuši pie ārsta. Šī iemesla dēļ ļoti daudz strādājam tieši ar receptūru un uzskaites medikamentiem,” pastāsta Annija. „Strādājot aptiekā, esmu novērojusi, ka daudz retāk nekā medikamentus cilvēki iegādājas profilaktiskos līdzekļus – vitamīnus un uztura bagātinātājus.

Taču ļoti pozitīvi pārsteidz lielā interese par dabīgiem līdzekļiem – tie interesē visus, no jauniešiem un jaunajiem vecākiem līdz senioriem. Cilvēki ir arī ļoti zinoši par zāļu tēju iedarbību.” Aptiekas kolektīvu veido deviņi cilvēki. Annija atzīst, ka, viņasprāt, ļoti būtiska ir kolektīva saliedētība. Svarīgi, lai kolēģi viens otru atbalstītu un palīdzētu optimizēt darbu, kā arī, protams, strādātu vienas idejas labā. Aptiekas kolektīvs ir visai nemainīgs. Ir darbinieki, kuri tur strādā jau teju 30 gadus, bet Annija pievienojusies gluži nesen un tikusi ļoti laipni uzņemta. Kā atzīst topošā farmaceite, darbs aptiekā iemācījis to, ka visam jāpieiet ar lielāku apdomu un pacietību. „Esmu atklājusi, cik būtiska ir farmaceita komunikācija ar pacientu. Jābūt atvērtam, lai cilvēki jūtas droši un nekautrējas uzdot visus sev interesējošos jautājumus. Ir ļoti svarīgi, lai, aizejot mājās, pacientam medikamenta lietošana ir skaidra,” domās dalās Annija. Viņa atklāj, ka ikdienas darbā vislielāko gandarījumu sniedz tieši iespēja palīdzēt ar savām zināšanām. "Lai atgūtu veselību, ne vienmēr ir

vajadzīgi visdārgākie medikamenti, noder arī „tautas metodes". Nereti cilvēki arī atgriežas aptiekā un pateicas par to, ka izdevies atveseļoties. Tas ir ļoti patīkami!” stāsta Annija. Tā kā Annija aizvien studē, viņas ikdienas režīms ir ļoti saspringts. Par spīti tam viņas veselība šajā ziemā ir stipra. Annija atklāj, ka rūpējas par to kursa veidā – mēnesi dzer kombinētos vitamīnus, ko nomaina ar zivju eļļu, tad D un C vitamīnu – tā, lai katrā posmā organismu nodrošinātu ar citām vērtīgām vielām. Papildus tam Annija aizraujas ar dejošanu, ko atzīst par savu kaislību jau kopš agras bērnības. Turklāt viņa dejošanai neatmet ar roku arī brīžos, kad jūt tuvojamies slimību, – Annija atzīst, ka pēc dejošanas visas slimības pazīmes vienmēr izzūdot. Tā kā topošā farmaceite dzīvo Ogrē, spēkus viņa smeļas arī pastaigās pa Ogres zilajiem kalniem. Jauno gadu Annija vēl sagaidīt veseliem un spēcīgiem. „Veselība ir visa pamatā, un tikai ar labu veselību iespējams dzīvot dzīvi pilnvērtīgi!” teic Annija.

2+1 -20% HEMATOGENS

DABĪGS DZELZS AVOTS

Gan garšīgs, gan veselīgs! Hematogens ir uztura bagātinātājs, ko pazīstam un novērtējam jau sen un kā dabīgu dzelzs avotu plaši lietojam organisma stiprināšanai. Гематоген – пищевая добавка, которая известна на протяжении многих лет, заслуженно ценится и используется для укрепления организма, как источник натурального железа.

Cena, sākot no

0,85 EUR

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

www.benu.lv

NATĒJA GRIPUS TĒJAS

100% dabīga palīdzība. Rūpīgi izstrādāts un sabalansēts sastāvs bērniem un pieaugušajiem. Чай от гриппа. 100% натуральная помощь природы. Тщательно подобранный и сбалансированный состав для детей и взрослых.

2,07 EUR 2,59 EUR TĒJA Natēja Gripus bērniem 1,5 g N 20 2,07 EUR 2,59 EUR TĒJA Natēja Gripus strong 1,5 g N 20


VAIRĀK NEKĀ FARMACEITS, VAIRĀK NEKĀ TIKAI DARBS! Prieks un gandarījums, ka tevi redz un novērtē ne tikai kā darba izpildītāju un profesionāli, bet arī kā unikālu personību ar savām interesēm un vaļaspriekiem. BENU Aptieka – vieta, kur attīstīties un realizēt gan profesionālās, gan personiskās ambīcijas!

Annija Čiščakova, BENU Aptiekas farmaceite, Lauku iela 6, Salaspils, profesionāli nodarbojas ar dejošanu


eih W

na c h t

e n un d ei n

s Ve

e c k l i c h s n e u es

Fr o

h

e

gl ü

BENU AKADĒMIJA

el

é

V

án o ce a s t BENU Veselības un skaistuma akadēmija turpina iesākto semināru ciklu, piedāvājot BENU lojalitātes kartes klientiem decembrī apmeklēt es K a rá le m Ke l bezmaksas cs lekcijas. Lekcijas tēma:

h Ja

r

on

Garīgā veselība yi

e nnep Ü

et

v j É Ú KUR: é KAS: g s B viesnīcas Monika Dr. Sandra Pūce, Psihiatre-psihoterapeite old o ke

t

2016. gada 14. decembrī

konferenču zālē Glory, Elizabetes ielā 21, Rīg

PROGRAMMA:

Zanda Ozoliņa, BENU aptieka farmaceite, projekta "Garīgā veselība" kuratore

18.00 – 19.00 – ārsta prezentācija 19.00 – 19.30 – jautājumi un atbildes 19.30 – 19.45 – kafijas pauze 19.45 – 20.00 – tēma: Farmaceitiskā aprūpe

Pieteikšanās pa tālruni 25 748 140

ĪPAŠAIS SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS BENU PRODUKTIEM! OMEGA-3 KRILA EĻĻA N 30

ic a zn i r p

6,99 EUR

i

n

Īpašā cena

zi c

GLIKOZAMĪNS + HONDROITĪNS N 60

bo

Uztura bagātinātājs ar glikozamīnu un hondroitīnu.

a

ke

et

bo n n e a n n é e

Новинка! DecatylenTM Natural Spray! В составе объединены лучшие целебные качества 4 масел! Применяют в случае стоматита (воспаления слизистой оболочки полости рта), язв (болезненных язв в полости рта), гингивита (воспаления десен) и фарингита (воспаления глотки). Способ применения: для взрослых: 2–3 распыления в глотку 2–3 раза в день по мере необходимости. Детям старше 2 лет следует применять согласно рекомендациям врача и под наблюдением взрослых, совершая 1–2 распыления в глотку 2–3 раза в день по мере необходимости.

head

t aa u uEUR 5,72

DecatylenTM Natural Spray 20 ml

s ta t

ORSALIT DRINK

v es e

lé an Vi

Sastāvā apvienotas 4 eļļu labākās ārstnieciskās īpašības! Lieto stomatīta (mutes gļotādas iekaisuma), čūlu (sāpīgu čūlu mutē), gingivīta (smaganu iekaisuma) un faringīta (rīkles iekaisuma) gadījumā. Lietošana: pieaugušajiem veikt 2–3 izsmidzinājumus rīklē 2–3 reizes dienā pēc vajadzības. Bērniem no 2 gadu vecuma lietot saskaņā ar ārsta ieteikumu un pieaugušo uzraudzībā, veicot 1–2 izsmidzinājumus rīklē 2–3 reizes dienā, pēc vajadzības.

ORGANISMA ŪDENS UN SĀĻU ZUDUMA KOMPENSĒŠANAI CAUREJAS UN VEMŠANAS LAIKĀ

Sastāvs atbilst Eiropas Bērnu gastroenterologu, hepatologu un uztura speciālistu biedrības (ESPGHAN) rekomendācijām. Vienīgais tūlītējai lietošanai gatavs hipoosmotisks rehidratācijas šķīdums Latvijā. Ar lielisku zemeņu garšu.

oc

e

a S t as t n ý

vý No

Компенсирование потери воды и солей во время диареи и рвоты. Состав соответствует рекомендациям эвропейской общественности специалистов Детских гастроэнтерологов, гепатологов и диетологов (ESPGHAN). Единственный хипосмотический регидратационный раствор в Латвии, готовый для немедленного употребления. С отличным вкусом клубники.

7,99 EUR

Orsalit hipoosmotisks rehidratācijas šķīdums 4 x 200 ml

Ro k

DECATYLENTM NATURAL SPRAY!

www.benu.lv

ja

e

JAUNUMS e n ni ee n g ge l uk k i

PRET KAKLA SĀPĒM

ä i d j õ ul e j H a

uw

n

No v a g o JAUNUMS

ar

in UZTURAdBAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. a ge

a

5,89 EUR i

td rs

e Sr

Īpašā cena

r e t t i ge P

Jo y e u x N oë l

Uztura bagātinātājs ar omega-3 taukskābēm ( EPS+DHS) Katra BENU Omega-3 krila eļļas kapsula satur 500 mg tīras Antarktīdas krila eļļas.

cn

n ov ý rok

Zanda Ozoliņa BENU Aptiekas farmaceite projekta "Garīgā veselība" kuratore

(izdegšanas sindroms, miega traucējumi, u. c.) KAD:

a

ý s tn


BENU APTIEKU AKCIJA

Labs un kvalitatīvs miegs ir neatņemama stipras veselības sastāvdaļa.

par labu miegu!

Astoņas stundas veselīga nakts miega ļauj organismam atgūt spēkus, kā rezultātā cilvēks jūtas enerģisks un produktīvs. Projekta “Par labu miegu” ietvaros BENU Aptieka piedāvā plašu preparātu klāstu, kas palīdzēs uzveikt stresu un bezmiegu.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

PRET STRESU

MAGNIJA AVOTS

PERSEN®, PERSEN® FORTE

MAGNE B6® Magnesium

Valeriana officinali, Melissa officinali, Mentha piperita Ar labu nakti un mierīgu dienu! Augu preparāts, ko lieto garīgas spriedzes, nemiera un uzbudināmības gadījumos un/vai situācijās, kad stresa ietekmē ir traucēta spēja iemigt. Satur baldriāna sakņu, melisas un piparmētru lapu ekstraktu. Lietošana: Persen Forte caps 1–2 x dienā, Persen 3–4 tabl. 1–3 x dienā. Reklāmdevējs – Sandoz d.d. pārstāvniecība Latvijā, Valdemāra 33-30, Rīga.

Latvijā atzītākais oriģinālmedikaments*, kura sastāvā ir optimāla magnija un B6 vitamīna kombinācija, kas efektīvi uzveic magnija trūkumu un tā izraisītos simptomus. Magne B6® mazina nogurumu, nespēku, nervozitāti, muskuļu krampjus. * Sanofi iekšējie dati, pamatojoties uz IMS 2015. Reklāmdevējs – Sanofi-aventis Latvia SIA.

Спокойной ночи и бодрого дня! Препарат из трав, который употребляют при нервном напряжении, беспокойстве, возбуждении и/или в случаях, когда из-за стресса невозможно заснуть.

5,79 EUR 6,59 EUR

7,49 EUR

Persen® apvalkotās tabletes N 40

Persen® Forte cietās kapsulas N 20

Самый признанный в Латвии оригинальный медикамент*, в состав которого входит оптимальная комбинация магния и витамина В6. Эффективно восполняет дефицит магния и вызванные этой нехваткой симптомы. Magne B6® уменьшает усталость, истощение, нервозность, мышечные судороги. * Данные Sanofi, на основе IMS 2015.

Magne B6® apvalkotās tabletes N 50 B11512415932/2016/12

10,69 EUR

Magne B6® Premium 100 mg/10 mg apvalkotās tabletes N 60

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

Uzdàvini sev veselìgu miegu karaliskajà gultà!ā SINCE 1898

Ja esi BENU lojalitātes kartes klients vai gatavs par tādu kļūt, nāc uz sev tuvāko BENU Aptieku, aizpildi anketu, atklājot savus miega paradumus. Akcijas periods no 01.11.2016. līdz 16.12.2016. Rezultāti tiks paziņoti 20.12.16. BENU mājas lapā www.benu.lv, ar uzvarētāju sazināsimies individuāli. Vairāk informācijas par akciju – mājaslapā www.benu.lv

Lojalitātes ka www.benu.lv

rte


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o

h

Fr o

r

yi

t

és

on

Wellman tabletes N 30

ke

es Ka r e l le m á K VĪRIEŠA VESELĪBAI cs

B old o

g

el

16,69 EUR

v et j É Ú

yi

r

e nnep Ü

16,69 EUR

Vá n

ei n

h Ja

e

é

o ce a s t

tn as

é

v ý rok ý no

DĀVANĀ PILDSPALVA

s Ve

on

s

eih W

h Ja

es Ka r ác

el

e e c k l i c h s n e u es l ü c k l i c h s n e u es g

le m Ke l

e n un d na c h t

s Ve

gl ü

e

eih W

Vá n

o ce a s t

a

v ý rok ý no s tn

13,15 EUR

MATIEM, NAGIEM, ĀDAI

SIEVIETES VESELĪBAI

Beautynol kapsulas N 30

Wellwoman N 30

e nnep Ü

ke

PĒRC VIENU, OTRU t

és

B old o

g

v et j É Ú

SAŅEM DĀVANĀ! r

a u ut a a s t

t

15,99 EUR

ä i d j õ ul e j H a NORMĀLAM HOLESTERĪNAM h 90e a+ Nd90 t a a s t a t Aterolip dubultpaka N uu

VITAMĪNI ACĪM OCUTEIN Forte 15 mg kapsulas N 30

an Vi

34,79 EUR

v es e

e

oc

Ro k

an Vi

v es e ie lé k i g n ge l uk

vý No a S t as t n ý

Ro k

e

ee n

oc

head

12,59 EUR

Osteo Start šķidrums kaulu veselībai 250 ml

n

ja

e

KAULU VESELĪBAI

n

ä i d j õ ul e H

ni

ar

Stop Stress N 30

bo n n e a n n é e

ja

PRET STRESU

et

uw

d

8,85 EUR g e l u k k i g a ge

No v a g o

i

ee n

td rs

e Sr

na

Stop Stress Night N 30

a in

ke

bo n n e a n n é e

Jo y e u x N oë uw l ja a

r e t t i ge P

bo

zi c

8,85 EUR DABĪGS c MIEGA LĪDZEKLIS

n

e

i

ic a zn i pr

n

di

n

No v a g o

a ge

a

ke

td rs

e Sr

cn

na

i

Jo y e u x N oë l

r e t t i ge P

bo

zi c

n

i

ic a zn i pr

et

7,15 EUR

e

vý No a S as t n ý ACUt PILIENI

OCUTEIN acu pilieni 15 ml

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. * Pērkot vienu produktu, otru tādu pašu saņem bez maksas.

www.benu.lv


ATBILDÄŞGI PRET SAVU VESELÄŞBU! NÄ€C AR RECEPTI PIE FARMACEITA UN SAĹ…EM DÄ€VANU!

Neatliec uz rÄŤtdienu to, ko vari padarÄŤt ĹĄodien! Saņemot recepti, nekavÄ“joties dodies uz BENU Aptieku, jo turpmÄ k, iesniedzot recepti un uzrÄ dot pensionÄ ra apliecÄŤbu uzreiz pÄ“c Ä rsta apmeklÄ“juma, dÄ vanÄ saņemsi ĹžurnÄ lu "Ievas VeselÄŤba".

Kas tas tÄ ds?!

IZDEVNIECĪBA ŽURNĀLS SANTA

POPULĀRĀKAIS VESELĪBAS ŽURNĀLS LATVIJĀ

2016. gada24. novembrÄŤ. Nr. 24 (211)

SVARÄŞGI TAGAD!

KÄ€ DARÄŞT?

ÄŞsa pamÄ cÄŤba ANTIBIOTIKU lietoĹĄanÄ É‡Ę‘É ʧʖUĘŁÎż 4. lpp.

MŪŽĪGĀ TĒMA 12. lpp.

NOSKAIDRO 23. lpp.

LAUZTA ROKA.

KÄ drÄŤkst, kÄ nedrÄŤkst kustinÄ t? TAVA Ä€RSTE

38. lpp.

ŽORŽS SIKSNA:

ÂŤInfarktu un insultu sev PIEDZIEDÄ€JU.Âť Cena 1,00 â‚Ź

VÄŤrietis pÄ“c 50 kÄźuvis slinks kÄ TrĹŤkst TESTOSTERONA! runcis. 40. lpp. 26. lpp.

NOMET ROZĀ BRILLES! Dzerot sievieťu hormonus pēc 50, var dabōt infarktu...

POPULĀRĀKAIS VESELĪBAS ŽURNĀLS LATVIJĀ

SVARÄŞGI TAGAD!

Vai paĹĄi Ä rsti potÄ“jas pret gripu?

KÄ€ DARÄŞT?

HIHNWěYĉNLH OěG]HNĤL

KATARAKTA STIPRAIS STÄ€STS

IZDEVNIECĪBA ŽURNĀLS SANTA

2016. gada 9. decembrÄŤ. Nr. 25 (212)

ZiemÄ SAUSAS ROKAS

MŪŽĪGĀ TĒMA 14. lpp.

OnkoloÄŁe DACE BALTIĹ…A: ÂŤVeltas cerÄŤbas‌ KÄ cerÄŤba vispÄ r var bĹŤt velta?!Âť

VarbĹŤt Ä?ĹŤlainais kolÄŤts? Piedalies pÄ“tÄŤjumÄ un saņem zÄ les No kuriem probiotiġiem ir jÄ“ga?

STIPRAIS STÄ€STS 6. lpp.

34. lpp.

Vingrojumi locÄŤtavÄ m. Pat 92 gados!

1HÉ? Ę Č˛Ę‘ĘœÉ¤

IEKAISUĹ AS ZARNAS

ISSN 1691-5267

Akcija spÄ“kÄ , kamÄ“r ĹžurnÄ li BENU AptiekÄ s.

%ĒUQXHĤ F YHFĉNL PL WUDXNV

KOKSAKI vÄŤruss.

Farmaceite MAIGA LIEPIĹ…A ar mazmeitu AGATI BOKU:

NOSKAIDRO

Ome sasitusi galvu. Tas ir NOPIETNI!

ÂŤNogÄ jÄ m kÄ jÄ m SvÄ“tÄ JÄ“kaba ceÄźu, 800 KILOMETRUS!Âť

A! RãDQĉQRGHFHPEUD AN3ĉUG V Ā D


e n un d ei n

h

Fr o

s Ve

el

e c k l i c h s n e u es

OTRIVIN®

Xylometazolini hydrochloridum Otrivin® Menthol 0,1% deguna aerosols: ātri novērš deguna aizlikumu. Satur atvēsinošu eikalipta un mentola eļļu. Otrivin® 0,1% deguna aerosols: pretiesnu līdzeklis, kas nesausina un nebojā deguna gļotādu. Iedarbība: novērš deguna aizlikumu dažās minūtēs. Otrivin Total deguna aerosols: divi vienā – palīdz mazināt divus biežākos iesnu simptomus – tekošu un aizliktu degunu. Reklāmdevējs – GlaxoSmithKline Latvia SIA.

es Ka r ác

s

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

Otrivin® Menthol 0,1% назальный спрей. Быстро устраняет заложенность носа. Содержит охладительное масло ментола и эвкалипта. Эффект: устраняет заложенность носа за несколько минут, охлаждает. Otrivin® 0,1% назальный спрей. Средство от насморка, которое не сушит и не повреждает слизистую оболочку носа. Otrivin Total назальный спрей. Два в одном – помогает уменьшить два наиболее распространенных симптомов ринита – насморк и заложенность носа.

r

on

yi

3,99 EUR

Cena, sākot no

h Ja

le m Ke l

e

na c h t

gl ü

PRET IESNĀM

eih W

e nnep Ü

CHLV/CHMSM/0001/16/11/2016e.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ke

t

és

PRET KAKLA SĀPĒM

B ol

d og

v et j É Ú

PRET KAKLA SĀPĒM N 5 mg/1,5 mg sūkājamās tabletes Chlorhexidini dihydrochloridum, Benzocainum

HEXORAL® SPRAY

DECATYLEN™

Decatylen™ обеспечивает широкий спектр антибактериального и противогрибкового действия, а также быстрый обезболивающий эффект. Препарат могут использовать как дети старше 4 лет, так и взрослые.

2 mg/ml šķīdums izsmidzināšanai Hexetidinum Hexoraletten® lieto mutes un kakla iekaisumu un infekciju gadījumā. Hexoral Spray lieto, ja ir nepieciešama antibakteriāla vai pretsēnīšu iedarbība: smaganu, mutes gļotādas, rīkles gļotādas vai mandeļu iekaisums, rīkles infekcijas, angīna. Lietošana: skatīt zāļu instrukcijās. Reklāmdevējs – Cilag GmbH International pārstāvniecība Latvijā.

Decatylen™ 0,25 mg/0,03 mg sūkājamās tabletes N 20

Hexoraletten N® 5 mg/1,5 mg N 20

Dequalinii chloridum, Cinchocaini hydrochloridum Decatylen™ nodrošina plaša spektra antibakteriālu un pretsēnīšu iedarbību, kā arī pretsāpju efektu. Var lietot gan bērni no 4 g. v., gan pieaugušie. Sūkāt pa 1 tabletei ik pēc 2 stundām. No 4 līdz 12 gadiem – pa 1 tabletei ik pēc 3 stundām. Reklāmdevējs – UAB Sicor Biotech filiāle Latvijā.

Decatylen™ 0,25 mg/0,03 mg sūkājamās tabletes N 40

4,79 EUR 9,69 EUR

Hexoral Spray 2 mg/ml 40 ml

3,99 EUR 4,99 EUR

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

PRET KAKLA SĀPĒM UN IEKAISUMU

PRET KAKLA SĀPĒM

LARYDOL® FORTE

5,09 EUR o g N a o v1,5 mg/5 mg aerosols 30 ml 5,29 EUR SEPTABENE

ar

a

ke

bo n n e a n n é e

Сосательные таблетки против воспаления и боли в горле без сахара. Larydol Forte обладает обезболивающим и противовоспалительным действием.

a ge

SEPTABENE 3 mg/1 mg tabletes N 16

4,59 EUR

ja

a

i

Спрей Septabene 30 мл и таблетки Septabene N 16. Аэросоль и таблетки имеют обезболивающее, противовоспалительное и антисептическое действие.

td rs

e Sr

n di

Cholini salicylas Tabletes 150 mg N 16 Sūkājamās tabletes pret iekaisumu un sāpēm kaklā, bez cukura. Larydol Forte piemīt pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība, tas ārstē un ātri mazina iekaisuma izraisītas kakla sāpes un rīkles gļotādas pietūkumu. Reklāmdevējs – Omega Pharma.

r e t t i ge P

bo

zi c

n

Benzydamini hydrochloridum/Cetylpyridinii chloridum Septabene aerosols 30 ml un Septabene tabletes N 16 Aerosolam un tabletēm piemīt pretsāpju, pretiekaisuma un antiseptiska darbība. Lietošana: 6–12 g.v. – 3 tabletes dienā ik pēc 3–6 h vai 1 aerosola izsmidzinājums 3–5 reizes dienā. No 12 g.v. – 3–4 tabletes dienā ik pēc 3–6 h vai 2 aerosola izsmidzinājumi 3–5 reizes dienā. Reklāmdevējs – SIA KRKA Latvija.

et

Larydol Forte tabletes 150 mg N 16

n

e

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

n

e

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

uw

i

ic a zn i r p

Jo y e u x N oë l

SEPTABENE

cn

MAT/3029/11/2016

HEXORALETTEN®

ee n

ni g i k ge l uk

PRET KLEPU Apnicis klepot? Ārstē klepu akūtu vai hronisku elpceļu slimību gadījumā, atvieglo atklepošanu un šķīdina visa veida krēpas. Nepalielina krēpu daudzumu! Bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem. Precīzas ACC devas skatīt lietošanas instrukcijā. Reklāmdevējs – Sandoz d.d. pārstāvniecība Latvijā, Valdemāra 33-30, Rīga.

Быстро и эффективно лечит кашель на любом уровне, смягчает сухой и раздающий кашель, растворяет все виды мокроты и облегчает кашель. Для детей и взрослых. Точные дозы ACC® смотреть в инструкции.

ACC® 200 mg granulas N 20 ACC® 200 mg put. tabletes N 20 õ uput. ACC® l e tabletes N 6 ä i dLongj600

4,49 EUR 4,99 EUR 5,09 EUR 4,49 EUR H j a N 10 6,59 EUR ACC® Long 600 put. tabletes

head

a u ut a a s t

v es e

Inovatīvs ārstniecības augu komplekss. Astmosil – zaļā pretiekaisuma terapija – var palīdzēt tiem, kuriem ir atkārtotas saaukstēšanās vai ieildzis klepus. Lietošana – 1 kapsula dienā. Vēlams 1 mēneša kurss veselības nostiprināšanai.

oc

Инновационный лечебный растительный комплекс. Astmosil – зеленая противовоспалительная терапия – может помочь тем, кто повторно простудись, и тем, у кого затяжной кашель. Прост в использовании – по одной капсулы в день. Предпочтительный курс укрепления здоровья – 1 месяц.

6,95 EUR 8,67 EUR 12,99 EUR 16,14 EUR

Astmosil blisteri N 30

t

B11607503383/2018/07

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

www.benu.lv

ASTMOSIL

-20% an Vi

ACC® 100 mg granulas N 20

BRONHU UN PLAUŠU VESELĪBAI

Astmosil blisteri N 60

e

a S t as t n ý

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Ro k

ACC® Acetylcysteinum

vý No


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o COLDREX Paracetamolum,

Phenylephrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum Palīdz ātri un efektīvi atbrīvoties no saaukstēšanās un gripas simptomiem (drudzis, sāpes, iekaisis kakls, aizlikts deguns). Reklāmdevējs – Omega Pharma Baltics SIA.

es Ka r ác

s

Помогает избавиться от простуды и симптомов гриппа быстро и эффективно (озноб, боли, больное горло, заложенный нос).

r

on

6,99 EUR

yi

Coldrex Max Grip berries menthol N 10

h Ja

le m Ke l

el

e c k l i c h s n e u es

PRET SAAUKSTĒŠANOS

s Ve

gl ü

e

eih W

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

e nnep Ü

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ke

és

t

ATKRĒPOŠANAI

HEDELIX® SĪRUPS

Hederae helicis folii extractum spissum

HEDELIX® PILIENI

g B old o

v et j É Ú

PRET KLEPU

HERBION® EFEJA

Hederae helicis folii extractum siccum ®

HERBISLAND

Hederae helicis extractum Lieto gļotu šķīdināšanai un atkrēpošanas atvieglošanai akūtu un hronisku elpošanas ceļu slimību gadījumā. Nesatur konservantus un krāsvielas, kā arī cukuru un alkoholu. Reklāmdevējs – Krewel Meuselbach.

Cetraria islandicae thalii extractum spissum Herbion® Efeja – produktīva klepus ārstēšanai. Lietošana: no 2 gadu vecuma. Herbisland® – sausa klepus ārstēšanai. Lietošana: no 1 gada vecuma. Reklāmdevējs – SIA KRKA Latvija.

Сироп от кашля 100 ml или капли от кашля 50 ml. Используй для разжижения слизи и облегчения откашливания при острых и хронических респираторных заболеваний. Не содержит консервантов и красителей, а также сахар и алкоголь.

Herbion® Efeja – для эффективного лечения кашля. Детям с 2 лет. Herbisland® – для лечения сухого кашля. Детям с 1 года.

Hedelix® sīrups 100 ml

Herbion® Efeja 7 mg/ml sīrups 150 ml

Hedelix

Herbisland® 6 mg/ml sīrups 150 ml

®

4,89 EUR pilieni pret klepu 50 ml 4,09 EUR

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

4,99 EUR 5,49 EUR

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

PRET IESNĀM

XYMELIN®

PRET SAAUKSTĒŠANOS

ar

5,19 EUR

n

ni g i k ge l uk

e

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

e

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

Cena, sākot no

bo n n e a n n é e

ja

3,79 EUR

Xymelin® Menthol deguna aerosols 1 mg/ml 10 ml

Эффективен при лечении простуды и гриппа. Рекомендуется для профилактики. Натуральный и безопасный состав капель подходит для детей в возрасте от 1 года.

n

No v a g o 2,39 EUR

Xymelin® deguna pilieni 1 mg/ml 10 ml

ke

et

uw

zi c

bo

a

n di

r e t t i ge P

a ge

cn

Aconitum D6, Bryonia D6, Ferrum phosphoricum D12, Acidum sarcolacticum D12 Aflubin pilieni 20 ml, 50 ml un tabletes N 48 Efektīvi ārstē saaukstēšanos un gripu. Ieteicams lietot profilaksei. Dabīgs un drošs sastāvs, pilieni piemēroti bērniem no 1 gada vecuma. Reklāmdevējs – Omega Pharma Baltics.

td rs

e Sr

a

i

Средство против насморка. Xymelin® освобождает нос и улучшает дыхание. Xymelin® Menthol – с натуральными маслами. Не содержит консервантов. Обычная доза: взрослым и детям в возрасте от 10 лет – 2 до 3 капли или 1 доза аэрозоля в каждую ноздрю 2–3 раза в день, максимальная длительность лечения – 10 дней.

AFLUBIN® Gentiana D1,

Jo y e u x N oë l

i

ic a zn i r p

n

Xylometazolini hydrochloridum Deguna pilieni 1 mg/ml 10 ml, deguna aerosols 1 mg/ml 10 ml Xymelin® atbrīvo degunu un atvieglo elpošanu. Xymelin® Menthol – ar dabīgām eļļām. Nesatur konservantus. Lietošana: pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma pa 2–3 pilieniem vai 1 devai katrā nāsī ne vairāk kā 3 reizes dienā. Lietot ne ilgāk kā 10 dienas. Reklāmdevējs – TAKEDA Latvia.

ee n

PRET KLEPU

FLAVAMED® Ambroxoli hydrochloridum 

30 mg tabletes N 20, 30 mg/5 ml šķīdums iekšķīgai lietošanai 100 ml, 60 mg putojošās tabletes N 10, bērniem 15 mg/5 ml šķīdums iekšķīgai lietošanai 100 ml Divējādas iedarbības līdzekļi klepus ārstēšanai – šķidrina krēpas un veicina krēpu izvadi. Lietošana: bērni no 2 līdz 5 gadiem: ½ mērkarote 15 mg/5 ml šķīduma vai ¼ mērkarote 30 mg/5 ml šķīduma 3 x dienā. Bērni no 6 līdz 12 gadiem: 1 mērkarote 15 mg/5 ml šķīduma vai ½ mērkarote 30 mg/5 ml šķīduma 2–3 x dienā. Pieaugušie un bērni no 12 gadiem: 30 mg 3 x dienā 3 dienas, pēc tam 30 mg 2 x dienā. Maksimālā deva pieaugušajiem – 60 mg 2 x dienā. Reklāmdevējs – SIA "Berlin-Chemie/ Menarini Baltic", Bauskas iela 58a-605, Rīga, LV-1004.

v es e

lé an Vi

Средства двойного действия от кашля – разжижают мокроту и помогают выведению из легких. Дозировка: дети от 2 до 5 лет: по ½ мерной ложке 15 мг/5 мл жидкости или ¼ мерной ложки 30 мг/5 мл жидкости 3 x в день; дети от 6 до 12 лет: по 1 мерной ложке 15 мг/5 мл жидкости или мерной по ½ ложки 30 мг/5 мл жидкости 2–3 x в день; взрослыe и дети от 12 лет: 30 mg 3 x в день 3 дня, потом 30 мг 2 x в день.

2,09 oc vý e 4,19 EUR o õ u j N l a S e N 10 4,99 EUR Flavamed 60 ämgi dputojošās tabletes H t as t n ý j a iekšķīgai lietošanai 100 ml 3,25 EUR Flavamed bērniem 15 mg/5 ml šķīdums t a head t LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! a s NEPAMATOTA u u t aZĀĻU Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti. Flavamed® 30 mg tabletes N 20 EUR Flavamed® 30 mg/5 ml šķīdums iekšķīgai lietošanai 100 ml ® ®


BENU APTIEKĀS TAGAD NOPĒRKAMI PRODUKTI MĀJDZĪVNIEKU VESELĪBAI UN HIGIĒNAI BENU Aptiekās ir iegādājama bezrecepšu veterinārā produkcija veselības profilakses un higiēnas vajadzībām suņiem un kaķiem. „Laicīga un regulāra dzīvnieku profilakse ir finansiāli izdevīga, turklāt tu pasargāsi arī sevi un ģimeni no iespējamām saslimšanām,” saka veterinārārste Indra Grosmane, iesakot šai sezonai aktuālos veterināros produktus.

-25

VETERINĀRAJIEM PRODUKTIEM**

%

līdz 4,34 EUR 5,79 EUR 13,19 EUR 17,59 EUR 4,34 EUR 5,79 EUR

Drontal flavor suņiem 150/144/50 mg N 2

Drontal plus flavor suņiem 525 mg/504 mg/175 mg 35 kg N 2

Drontal kaķiem 230 mg/20 mg N 2

** Neattiecas uz individuālajiem pasūtījumiem.

Veterināros produktus var nopirkt šādās BENU Aptiekās: RĪGĀ – Dzirnavu iela 43, A.Dombrovska iela 23, Zolitūdes iela 34, Ūnijas iela 52/1, Lielirbes iela 29, Skolas iela 30, Slokas iela 161, Lokomotīves iela 68, Brīvības gatve 372, Brīvības iela 38-1, Āzenes iela 5, Mazā Rencēnu iela 1, Stirnu iela 39, Ropažu iela 61. DAUGAVPILĪ – 18. novembra iela 136, JŪRMALA – Viestura iela 22, VENTSPILS – Kuldīgas iela 16, Ganību iela 8, LIEPĀJA – Klaipēdas iela 62, INČUKALNS, INČUKALNA NOVADS – Laimes iela 4, CESVAINE, CESVAINES NOVADS – Pils iela 1a, RŪJIENA, RŪJIENAS NOVADS – Brīvības iela 8, CARNIKAVA, CARNIKAVAS NOVADS – Rīgas iela 18 - 5 BEZRECEPŠU VETERINĀRĀS ZĀLES. PIRMS LIETOŠANAS SKATĪT PIEVIENOTO LIETOŠANAS INSTRUKCIJU UN GLABĀŠANAS NOSACĪJUMUS. БЕЗРЕЦЕПТУРНЫЕ ВЕТЕРИНАРНЫЕ ПРЕПАРАТЫ. ПЕРЕД УПОТРЕБЛЕНИЕМ ИЗУЧИТЬ ПРИЛОЖЕННУЮ ИНСТРУКЦИЮ ПО ПРИМЕНЕНИЮ И УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ.

JAUNUMS

PRET SĀPĒM UN DRUDZI

IBUSTAR® Ibuprofenum

Ibustar® 400 mg apvalkotās tabletes Ibustar® bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai Tabletes lieto bērniem pēc 6 gadu vecuma (no 20 kg) un pieaugušajiem. Suspensiju lieto bērniem no 6 mēnešiem (5 kg) līdz 9 gadiem (29 kg). Starp devām jābūt vismaz 6 stundu starplaikam. Bez ārsta norādījuma nelietot ilgāk par 3 dienām. Reklāmdevējs – SIA „Berlin-Chemie/Menarini Baltic”, Bauskas iela 58a-605, Rīgā, LV-1004. Tālr. 67103210.

Таблетки применяют детям с 6 лет (от 20 кг) и взрослым. Суспензию применяют детям с 6 месяцев (5 кг) до 9 лет (29 кг). Интервал между дозами должен быть не менее 6 часов. Не принимать дольше 3 дней без указания врача.

1,59 EUR

Ibustar® tabletes N 10

4,19 EUR

Ibustar® bērniem 100 mg/5 ml suspensija 100 ml

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

www.benu.lv

TEMPERATŪRAS MĒRĪŠANAI

BENU BEZKONTAKTA TERMOMETRS

Dažu sekunžu laikā nosaka pieres, priekšmetu un istabas temperatūru. Īpaši piemērots lietošanai zīdaiņiem un bērniem. Higiēniski un droši – mēra temperatūru, nesaskaroties ar ādu. Atmiņā saglabā 60 mērījumus. BENU безконтактный термометр. В течении нескольких секунд определяет температуру тела, температуру объектов и комнатную температуру. Особенно подходит для использования для младенцев и детей. Гигиенический и безопасный – мерит температуру без контакта с кожей. Память хранит 60 измерений.

35,99 EUR

BENU bezkontakta digitālais termometrs


e n un d ei n

Fr o

* Vienīgais 120 mg ginka ekstraktu saturošais tabletētais bezrecepšu medikaments Latvijas tirgū, www.zva.gov.lv.

Reklāmdevējs – Sandoz d.d. pārstāvniecība Latvijā, Valdemāra 33-30.

s

9,99 EUR 18,49 EUR

r

on

Gingium® 120 mg tabletes N 30

yi

B11607503400/2018/07

e nnep Ü

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ke

t

és

-25%

g B old o

Efektīvs ginka lapu ekstrakts kopā ar D vitamīnu! Regulāra Ginkgo biloba tablešu lietošana uzlabo asins cirkulāciju visā organismā un mazina roku un kāju salšanu.

6,49 EUR 8,62 EUR

Neurozan tabletes N 30 15,79 EUR 20,95 EUR ®

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

JAUNUMS

-25% Satur sarkano rīsu rauga ekstraktu. Sarkano rīsu rauga galvenā sastāvaļa ir monakolīns K – dabīgas izcelsmes viela, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs efektīvā un labi panesamā veidā. Katra tablete satur 10 mg monakolīna K, kas ir ieteicamā dienas deva, lai panāktu labvēlīgu ietekmi.

23,69 EUR 31,49 EUR

Ginkgo Biloba tabletes N 30

ARTERIN tabletes N 60

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

-40

bo n n e a n n é e

līdz

%

ke

a ge

n

e

n

ee n

ar

i

ja

zi c

r e t t i ge P

bo

a

et

ASINSSPIEDIENA MĒRĪTĀJIEM

n

i

ic a zn i r p

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

td rs

e Sr

No v a g o

a

Содержит красный дрожжевой экстракт риса. Основным компонентом красного дрожжевого риса является Monacolin K – натуральное вещество, которое помогает поддерживать нормальный уровень холестерина в крови эффективным и хорошо переносимым образом.

Регулярно принимая таблетки гинкго билоба, ты улучшишь кровоснабжение всего организма, а руки и ноги всегда будут теплыми.

a

o ce a s t

HOLESTERĪNA LĪMEŅA KONTROLEI ARTERIN®

GINKGO BILOBA

n di

Vá n

n ov ý rok

Neurozan® содержит витамины B12, B6, B2, B1, C, фолиевую кислоту, минералы – йод и магний, которые необходимы для полноценного обеспечения психологических функций и работы нервной системы, а также содержит пантотеновую кислоту, которая улучшает умственную работоспособность. Neurozan® предоставляет полный ежедневный комплекс необходимых витаминов, микроэлементов и других природных биоэлементов.

v et j É Ú

ASINSRITEI

cn

é

ý s tn

uw

Gingium® 120 mg tabletes N 60

h Ja

Безрецептурный медикамент, который содержит экстракт листьев гинкго. Употребляется для терапии дефекта памяти и нарушений способности концентрации, депрессии, шума в ушах и головокружений, нарушений кровообращения (сужение кровеносных сосудов ног).

el

-25%

Jo y e u x N oë l

l e m es Ka rá Ke l c

s Ve

Neurozan® satur B12, B6, B2, B1, C vitamīnu, folijskābi, minerālvielas – jodu un magniju, kas nepieciešamas normālu psiholoģisko funkciju veicināšanai un nervu sistēmas darbībai, kā arī pantotēnskābi, kas uzlabo garīgā darba spējas. Neurozan® nodrošina ar pilnvērtīgu ikdienā nepieciešamo vitamīnu, mikroelementu un citu dabīgo bioelementu daudzumu.

Ginkgonis extractum siccum raffinatum et quantificatum VIENĪGAIS ar 120 mg ginka vienā tabletē!* Satur attīrītu un standartizētu ginka sauso ekstraktu. Lieto atmiņas, koncentrēšanās spēju uzlabošanai un asinsrites traucējumu terapijai. Lietošana: pieaugušajiem no 18 g. v. – 1 tab. 1–2 x dienā.

e c k l i c h s n e u es

GINGIUM®

PABARO SAVAS SMADZENES!

NEUROZAN®

h

e

na c h t

gl ü

ATMIŅAI UN ASINSRITEI

eih W

ni g i k ge l uk

e

LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI! MICROLIFE A3 COMFORT BPM

GERATHERM

EASY MED – автоматический измеритель артериального давления на предплечье! Память 3x30. Диапазон измерения 0-300 мм рт.ст и пульс бить 44-199 мин. • Индикатор аритмии; • Индикатор классификации ВОЗ; • индикация замены аккумулятора.

ä i d j õ ul e j H a

h e a d

Geratherm Easy Med asinsspiediena mērītājs

35,39 EUR 58,99EUR

v es e

• Asinsspiediena un pulsa uzraudzīšana • Klīniski pārbaudīts (ISO protokols) • Maiga mērīšana piepūšanas laikā (IMT tehnoloģija) • PAD tehnoloģija (aritmijas noteikšana) • MAM tehnoloģija (automātisks trīskāršs mērījums) • Ļoti liela izmēra ekrāns • 99x2 datu atmiņa • USB PC savienijums un programmatūra • 22–42 cm manšete • Mazgājams manšetes apvalks • Laika un datuma iestatīšana • Zema baterijas līmeņa indikators Microlife A3 Comfort BPM asinsspiediena • Soma pārnēsāšanai EUR 69,99 EUR mērītājs • Izmantojamas uzlādējamās baterijas

an Vi

EASY MED – precīzs un viegli lietojams asinsspiediena mērītājs augšdelmam! 3x30 atmiņas. Mērījumu diapazons 0-300 mmHg un 44-199 pulsa sit./min. • aritmijas noteikšanas funkcija; • PVO klasifikācijas indikators; • norāde par bateriju nomaiņu

oc

a u ut a a s t

t

41,99

e

a S t as t n ý

vý No


e n un d ei n

h

na c h t

Fr o

Dabīgas izcelsmes kombinēts kalcija un D vitamīna preparāts. Labi uzsūcas organismā, pasargā no lūzumiem un palīdz kauliem būt stipriem. Devas un lietošana: 1 tablete 1–2 reizes dienā. Calcigran® Forte Flex tableti var košļāt vai norīt. Reklāmdevējs – Takeda Latvia SIA.

Комбинированный препарат кальция и витамина D натурального происхождения. Хорошо всасывается в организм, оберегает от переломов и помогает костям быть сильными. Обычная доза – по одной таблетке 1–2 раза в день. Таблетку можно жевать или рассасывать. ®

yi

r

on

Calcigran

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

7,49 EUR Forte Flex 500 mg/400 SV apvalkotās tabletes N 60 8,09 EUR

Calcigran® 500 mg/200 SV košļājamās tabletes N 100 ®

h Ja

s Ka r l e m eCalcigran 500ámg/200 Ke l cs SV košļājamās tabletes N 30 3,79 EUR

el

e c k l i c h s n e u es

CALCIGRAN Calcium, Colecalciferolum CALCIGRAN® FORTE FLEX Calcium, Colecalciferolum ®

s Ve

gl ü

e

OSTEOPOROZES PROFILAKSEI

eih W

e nnep Ü

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

t

B old o

-30

%

līdz

i

-20

%

ic a zn i r p

n

D3 VITAMĪNS

g

r e t t i ge P

bo

zi c

Efektīvākais saules vitamīns – D3 vitamīns (kolekalciferols) stiprina kaulus un locītavas, turklāt tam ir svarīga loma šūnu vielmaiņā. Regulāri lietojot D3 vitamīnu, zarnās uzlabojas kalcija un magnija maiņa, kā arī to uzsūkšanās.

n di

a

ke

KAULU VESELĪBAI UN IMUNITĀTEI

i

D-PEARLS®

td rs

e Sr

cn

Jo y e u x N oë l

ke

és

v et j É Ú

et

bo n n e a n n é e

D3 vitamīns kapsulās. Veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību.

Cena, sākot no

D-Pearls 20 mcg kapsulas N 80

n

7,99 EUR

ja

Витамин D3 в капсулах. Способствует нормальному функционированию иммунной системы, здоровью зубов и костей, и работе мышц.

n

e

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

7,79 EUR 9,69 EUR

ee n

uw

No v a g o

a ge

a

ar

Витамин D3 (холикальциферол) укрепляет кости и суставы и играет важную роль в клеточном обмене веществ. Регулярное употребление витамина D3 улучшает обмен веществ и происходящее в кишечнике всасывание кальция и магния в кровь.

ni g i k ge l uk

e

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

PRET SAUSĀM ACĪM

SYSTANE®

REDZEI

Systane® produktu grupas mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu. Systane® ir mitrinošu acu pilienu grupa, kas ne tikai atvieglo Sausās acs sindroma simptomus, bet gādā arī par acs virsmas aizsardzību, lai cilvēkiem uzlabotu dzīves kvalitāti. Lieto pēc nepieciešamības.

OCUTEIN BRILLANT Luteīns 25 mg – Briljanta aizsardzība Jūsu redzei! OCUTEIN RETIN Luteīns 20 mg + Ginks 45 mg – Uzlabota formula tīklenes aizsardzībai!

ä i d j õ ul e j H a

13,59 EUR 16,99 EUR

v es e

OCUTEIN BRILLANT Luteīns 25 mg N 30

Systane® является увлажняющими глазными каплями, которые не только облегчают симптомы «сухого глаза», но и используются для защиты глаз с целью улучшения качества жизни. Применяется по мере необходимости.

head 9,89 EUR

Cena, sākot no

www.benu.lv

a u ut a a s t

t

% -20 oc

an Vi

OCUTEIN BRILLANT Лютеин 25 мг – Бриллиантовая защита вашего зрения! OCUTEIN RETIN Лютеин 20 мг + Гинкго 45 мг – Улучшенная формула для защиты сетчатки!

OCUTEIN Retin Luteīns 20 mg + Ginks 45 mg N 30

14,15 EUR 17,69 EUR

e

a S t as t n ý

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Ro k

OCUTEIN

Polyethylene glycol, Propylene glycol

vý No


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o

s Ve

DĀVANĀ Himalaya Baby šampūns 40 ml

e c k l i c h s n e u es

-20

%

Pērkot jebkuru Himalaya Baby kosmētikas produktu,

gl ü

e

eih W

el

BĒRNU ĀDAS KOPŠANAI

HIMALAYA®

MĀMIŅĀM UN TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

h Ja

m es Ka r MARIA e l l eMaternity á KMaria – krēms pretcādas strijām grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā s

r

on

Maria Nipple Cream – nomierinošs krēms krūšu galiem. Maria Comfort – gaisu caurlaidīgi krūšturu ieliktnīši jaunajām māmiņām. Maria Before Baby N 3 ovulācijas tests. Maria Express grūtniecības tests.

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

-25%

Dāvanu skaits ir ierobežots! Herbals bērnu kosmētikas līnija Dabas pieskāriens mazulim no Himalaya Herbals Himalaya Herbals bērnu kopšanas produktos galvenās sastāvdaļas ir mandeļu eļļa un olīveļļa, kas baro un nomierina mazuļa ādu. Katra produkta sastāvā ir 100% dabīgas augu aktīvās vielas, un tie ir droši lietošanā uz mazuļa ādas. Bērnu ādas kopšanas līdzekļi nesatur SLS/SLES, minerāleļļu, sintētiskās krāsvielas un parabēnus.

Прикосновение природы к малышу от Himalaya Herbals. В продуктах для ухода за детьми Himalaya Herbals ключевыми ингредиентами являются миндальное масло и оливковое масло, которые питают и успокаивают кожу ребенка. В составе каждого продукта 100% натуральных растительных активных веществ, которие безопасны для кожи ребенка. Детские средства по уходу за кожей не содержат SLS /SLES, минеральное масло, синтетические красители и парабены.

Cena, sākot no

Himalaya Herbals Pūderis mazuļiem 100 g

yi

Maria Nipple Cream – успокаивающий крем для сосков. Maria Maternity – крем от растяжек во время беременности и после родов. Maria Comfort – воздухопроницаемые прокладки для бюстгальтера для кормящих мам. Maria Before Baby N 3 тест для определения овуляции. Maria Express тест для определения беременности.

e nnep Ü

1,09 EUR

ke

ZĪDAIŅU ĀDAS KOPŠANAI

és

B old o

t

SEBAMED BABY®

Stiprina bērna jutīgās ādas aizsargspējas.

g

2,09 EUR 2,79 EUR

v et j É Ú

-25%

līdz

SebaMED Baby īpaši saudzīgs mazgāšanās līdzeklis zīdaiņiem 200 ml

5,92 EUR 7,89 EUR

-25% 7,69 EUR 10,29 EUR

Palmers masāžas losjons strijām 250 ml

i

Naktssveces eļļa 1000 mg

N 60, N 180 rmīkstajās e t t i g ekapsulas P Katra kapsula satur: divgadīgās naktssveces k eļļu 1000 mg, E vitamīnu 10 mg. e Lietošana pieaugušajiem: viena kapsula dienā.

bo

i od

Мягкие капсулы масла вечерней примулы 1000 мг. Каждая капсула содержит: масло вечерней примулы 1000 мг, витамин E 10 мг.

Крем Bepanthen® Anti-Exem уменьшает зуд и восстанавливает защиту кожи! Крем Bepanthen Анти-Exem – не содержит кортизон, эффективно уменьшает зуд, покраснение, появляющиеся в результате сухости кожи, атопический дерматит и аллергические реакции. Использовать по мере необходимости. Медицинский прибор.

11,19 EUR 13,19 EUR ActaVit naktssveces eļļa 1000 mg N 180 27,99 EUR 32,99 EUR

a ge

ActaVit naktssveces eļļa 1000 mg N 60

n

No v a g

Bepanthen Anti-Exem krēms 50 g 10,19 EUR 11,32 EUR

n

LAVIGOR

-20%

e

lé an Vi

Стимулирует очищение организма и поддерживает функцию печени.

oc

Colagen supra plus 300 g – satur hidrolizētu jūras kolagēnu, hialuronskābi, maki augļu ekstraktu un C vitamīnu, kas veicina normālai ādas, kaulu un skrimšļu darbībai nepieciešamā kolagēna veidošanos. Lietošana: 10 g diennaktī, izšķīdinot 200 ml ūdens.

Специально для женщин разработанный комплекс масла энотеры и витаминов.

a u ut a a s t

-25% v es e

Īpaši sievietēm izstrādāts naktssveces eļļas un vitamīnu komplekss. B1 (1,4 mg), B2 (1,6 mg), B6 (2 mg) grupas vitamīni un niacīns (18 mg) veicina normālu nervu sistēmas darbību. Niacīns mazina nogurumu un nespēku. Biotīns (150 µg) uztur matu un ādas veselību.

head

ee n

Lavitoxidren 5 g x 20 – satur ābolu, ārstniecības amoliņa, zirgkastaņas, zaļaļģes, purpura šķirnes kukurūzas, barosmas, kumelītes un īstā mārdadža sausos ekstraktus, kas veicina organisma izvadīšanas/attīrīšanas funkcijas un atbalsta aknu darbību. Lietošana: 5 g diennaktī, izšķīdinot 500 ml ūdens.

VITAKUR

i d Nj õ30u l e Vitakur Plusä kapsulas H ja 13,59 EUR 16,99 EUR

ni g i k ge l uk

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

e

SIEVIETĒM

ar

a

td rs

e Sr

cn

i

bo n n e a n n é e

ja

zi c

n

ACTAVIT

Mazina niezi un atjauno ādas aizsargbarjeru! Bepanthen Anti-Exem ir kortizonu nesaturošs krēms, kas efektīvi mazina niezi un apsārtumu sausas ādas, atopiskā dermatīta un alerģisku reakciju gadījumā. Lieto pēc vajadzības. Medicīniska ierīce. Reklāmdevējs – SIA Bayer.

na

-15

et

uw

BEPANTHEN ANTI-EXEM KRĒMS ®

Jo y e u x N oë l

-10%p ra znici

PRET NIEZI UN APSĀRTUMU

%

SIEVIETES SKAISTUMAM UN VESELĪBAI

t

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

e

a S t as t n ý

Способствует образованию коллагена для нормального функционирования хрящей, костей и кожи.

Cena, sākot no

10,29 EUR

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

vý No


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o

r

on yi e nnep Ü ke

t

és

B old o

g

h Ja

s

s Ve

es Ka r ác

el

e c k l i c h s n e u es

le m Ke l

Akcija spēkā no 1. līdz 31. decembrim.

gl ü

e

eih W

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

v et j É Ú

PAR MĪLOŠU ĢIMENI KATRAM BĒRNAM! IEGĀDĀJOTIES BENU ZĪMOLA PRODUKTUS, NO PIRKUMA SUMMAS % TIEK ZIEDOTI SOS zn i c i a pr BĒRNU i CIEMATIEM r e t t i ge P LATVIJĀ. k zi c

n

Jo y e u x N oë l

5

bo

e

ar

bo n n e a n n é e

ja

uw

di

n

No v a g o

a ge

a

i

td rs

e Sr

cn

na

et

e

-10% HUMER

ZOBU PASTAS

WHITE GLO

at

HUMER – для ежедневной гигиены носовой полости, для увлажнения и очистки слизистой носа. Oсвобождает дыхание при заложенном носе, выводит густые выделения, уменьшает отёчность слизистой носа. Укрепляет защитные функции.

he st 6,86 EUR a d u u t a a

www.benu.lv

é

an Vi

HUMER – deguna dobuma ikdienas higiēnai, deguna gļotādas mitrināšanai sausā gaisā, deguna gļotādas attīrīšanai, īpaši pielāgots uzgalis zīdaiņiem. Atbrīvo elpošanu aizlikta deguna gadījumā, mazina tūsku, izvada biezās gļotas. Nostiprina dabīgās aizsardzības spējas.

Cena, sākot no

ge l uk k i g

-30%v es e l

DEGUNA HIGIĒNAI

ä i d j õ ul e j H a

ee n

oc

Ro k

e

n UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. ni

e

a S 6,99 EUR 9,99 EUR t as t n ý 6,99 EUR 9,99 EUR WHITE GLO Professional100 ml 6,99 EUR 9,99 EUR WHITE GLO Coffee&Tee 100 ml WHITE GLO Sensitive 100 ml

vý No


h

Fr o h

Fr o

s Ve

é

án

Vá n a st

o ce a

SAŅEM DĀVANĀ! h Ja

r

h Ja

r

s

é sé s

a oncýe n oav ý srto k

ý s tn

st

g B l od lod o oB

6,59 EUR

6,29 EUR

6,29 EUR

ZOBU PROTĒZĒM

ZOBU PROTĒZĒM

ZOBU PASTA

Blend-a-dent protēžu līme fresh mint 47 g x 2 gab.

COREGA BIO-formula tabletes N 30

COREGA Dental White tabletes N 30

Elgydium antiplaque 75 ml

e

7,59 EUR 4,55 EUR

head

a u ut a a s t

ä i d j õ ul e j H a

Arthrodont Classic зубная паста 75 мл. Для ежедневной чистки зубов, а также чистки и/или массажа кровоточащих десен. Arhrodont – жидкость для полоскания рта 300 ml, gля ежедневной гигиены чувствительных, покрасневших десен.

t

t h e a d7,19 EUR s t aEUR a a8,99 t u u Arthrodont Gingival zobu pasta 80 g 5,91 EUR 7,39 EUR Arthrodont Gingival skalojamais līdzeklis 300 ml

ar

Jo y e u x N oë l

ja

uw

ni g i k ge l uk

-10% ZOBU VESELĪBAI

CURAPROX LĪNIJA

oc

e

e

vý No a S t as t n ý

v es e

lé an Vi

Arthrodont Classic zobu pasta 75 ml, pasta zobiem un smaganām, ir piemērota jutīgām (pietūkušām, asiņojošām, iekaisušām) smaganām. Sastāvā esošais Glycyrrhetinic Acid jeb enoksolons samazina iekaisumu. Arhrodont mutes dobuma skalojamais līdzeklis 300 ml veicina smaganu dzīšanu un aizsargā bojātas smaganas. Ražots Pierre Fabre Oral Care, Francija.

ee n

an Vi

-20%

et

Ro k

5,03 EUR 6,29 EURn

ELGYDIUM sensitive gel 75 ml

n

ä i d j õ u®l e j H ARTHRODONT a

ar

n

zi c

чувствительность зубов и является эффективным средством профилактики кариеса.

v es e MUTES DOBUMA KOPŠANAI

ja

zi c bo

e n пасты французского Elgydium – зубные ni производителя Pierre предназначены e Fabre, g i для взрослых и детей.eElgydium помогает n k ge l uk контролировать зубной налет, уменьшить

a ge

GUM zobu pasta ORIGINAL WHITE 75 ml

ke

nne a nn b o% ée

-20

e

No v a g o

a

i

td rs

n di

Натурально белые зубы, здоровые десны. • Оптимальная система контроля зубного пигмента. • Восстанавливает натуральную белизну зубов, не травмирует зубную эмаль и десны. • Не содержит отбеливающие вещества. Не абразивная. Можно пользоваться длительное время.

gan bērnu zobu kopšanai. Elgydium palīdz kontrolēt zobu aplikumu, samazināt zobu jutīgumu, padarīt zobus baltākus un ir efektīvs līdzeklis kariesa profilaksē. Jautā farmaceita palīdzību, lai izvēlētos sev piemērotāko Elgydium zobu pastas veidu!

r e t t i ge P

bo

No v a g o

a

n

e Sr

a

a

n di

a ge

cn

i

bo n n e a n n é e

r e t t i g e ELGYDIUM P Elgydium ir Francijas ražotāja Pierre Fabre k e pastas, zobu kas paredzētas gan pieaugušo,

td rs

e Sr

• Optimāla zobu emaljas pigmenta kontroles sistēma. • Atjauno zobu dabīgo baltumu, saudzīga zobu emaljai un smaganām. • Nesatur balinošas vielas. Nav abrazīva. Var lietot bez laika ierobežojuma.

zn i c i % ra

-40i p

līdz

ZOBU HIGIĒNAI

et

uw

n

i

ic a zn i pr

Jo y e u x N oë l

PROTĒŽU LĪME

Dabīgi balti zobi, veselīgākas smaganas

n ov ý rok

et v je t Év j ÉÚ Ú g

11,18 EUR

cn

el

s Ve

es Ka r s ác

t k ee t nnenpeep e k nÜ Ü yi n yi on o

le m Ke l

PĒRC VIENU, OTRU é V el

e c k l i c h s n e u es

es Ka r ác

le m Ke l

e n un d ei n gl ü

e

na c h t

e n un d ei n e c k l i c h s n e u es

eih W

na c h t

gl ü

e

eih W

oc

e

a S t as t n ý

Kad smaganas “iemīlas”, tas notiek, pateicoties CURAPROX Curaden AG ir vadošie experti mutes dobuma veselības un profilakses jomā. Ar brendu CURAPROX tiek izstrādāti produktus, kas paredzēti vienam mērķim: saglabāt zobus veselus visas dzīves garumā. CURAPROX piedāvā: zobu birstes, interdentālās birstes, vienkūlīšu birstes, zobu pastas un mutes skalojamos līdzekļus.

4,85 EUR

Cena, sākot no

vý No


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o

No mazotnes un turpmāk visa mūža garumā! DABĪGS OMEGA-3 AVOTS

r

yi

Рыбий жир Möller’s содержит натуральные незаменимые жирные кислоты омега-3 в высокой концентрации и витамин D3. Möller’s натуральные продукты рыбьего жира из Норвегии. 160 лет заветного качества!

h Ja

on

es Ka r l e mMÖLLER’S á csatur dabīgas neaizvietojamās omega-3 taukskābes zivju eļļas Ke l Möller’s augstā koncentrācijā s un D3 vitamīnu. Möller’s dabīgie un uzticamie zivju eļļas produkti no Norvēģijas.160 gadus lolota kvalitāte!

el

e c k l i c h s n e u es

-50%

līdz

s Ve

gl ü

e

eih W

é

Vá n

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

e nnep Ü

7,99 EUR

Cena, sākot no

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

ke

t

és

B old o

g

v et j É Ú

NOVĒLI VESELĪBU UN DZĪVESPRIEKU AR DĀVANU NO LĪDERU IZLASES! Atzītākā krila eļļas līnija. Jaudīgākais komplekss imunitātei, noguruma mazināšanai un elpceļu veselībai! Vadošais probiotiķis sastāva un daudzuma ziņā – 1 kapsula satur 11 miljardus KVV, 9 dažādas baktēriju sugas, prebiotiku inulīnu un cinku! Самая признанная линия масла криля. Самая мощная комбинация для иммунитета, снижения усталости и здоровя дыхательных путей. Ведущий пробиотик по составу и количеству – 1 капсула содержит 11 миллиардов КОЕ, 9 различных видов бактерий, пребиотик инулин и цинк!

-35%

līdz

10,39 EUR

Cena, sākot no

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

n

Немецкое качество для твоего самочуствия!

ar

No v a g o

a

a ge

a

n di

ke

ja

bo

e Sr

cn

i

r e t t i ge P

td rs

Vācu kvalitāte tavai labsajūtai! Doppelherz aktiv Magnijs 400 mg+B6+B12+B1+folskābes kapsulas N 30 Doppelherz aktiv Direct Magnijs 400+B6+B12+folskābes mikrogranulas N 20 Doppelherz aktiv Augen Vital kapsulas N 30 Doppelherz aktiv Vitamīni diabētiķiem kapsulās N 30 Doppelherz aktiv Omega 1400 kapsulās N 30 Doppelherz aktiv Lecitīns kapsulās N 30 Doppelherz aktiv A–Z kapsulas 27 vitamīni + minerālvielas + mikroelementi N 30

4,69 EUR

n

e

Cena, sākot no

uw

zi c

DOPPELHERZ®

Jo y e u x N oë l

n

VITAMĪNI UN MINERĀLVIELAS

ee n

ni g i k ge l uk

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

-15

%

līdz

bo n n e a n n é e

e

-20%

SIRDS VESELĪBAI

ACTAVIT

Actavit omega-3 zivju eļļa 1000 mg kapsulas N 60 un N 180 Vienā kapsulā ir: 1000 mg zivju eļļas, kas satur: eikozānpentaēnskābi (EPA) 150 mg, dokosaheksānskābi (DHA) 110 mg, E vitamīnu (d-α-tokoferolu) 2 mg. Veicina normālu sirds darbību, palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPA un DHA. Pieaugušajiem jālieto 1 tablete dienā ēdienreizes laikā. ActaVit omega-3 + vitamīni bērniem N 30. Stipram, veselam gudriniekam! Košļājamie želejas spilventiņi ar apelsīnu garšu. Bez zivju garšas. No 3 gadu vecuma 1 x dienā.

v es e

FLORADIX®

Floradix® – dabīgi uztura bagātinātāji, kas satur vitamīnus, minerālvielas un dabīgus augu ekstraktus. Floradix® produktu sastāvā nav konservantu, krāsvielu un alkohola.

an Vi

VISAI ĢIMENEI

oc

Ro k

ici a zn % r -20 p i līdz

et

vý No

Floradix® – натуральные биологически активные добавки, которые содержат витамины, минеральные вещества и натуральные экстракты растений. В составе продуктов Floradix® нет консервантов, красителей и алкоголя.

ActaVit omega-3 рыбий жир1000 mg N 60 и N 180. Одна капсула содержит: эйкозапентаеновую кислоту (ЭПК) - 150 мг, докозагексаеновую кислоту (ДГК) – 110 мг, витамин Е (D-α-токоферол) – 2 мг. Способствует нормальной работе сердца, помогает поддерживать нормальное зрение и работу мозга. Положительный эффект достигается, принимая каждый день 250 мг ЭПК и ДГК. ActaVit omega-3 + витамины для детей N 30. Для сильного и здорового умника! Жевательные желейные подушечки с ароматом апельсина. Без рыбного вкуса. Детям с 3х лет 1 раз в день

Cena, sākot no

Cena, sākot no

ä i d j õ ul e j H a

a d u ut a a s t a

11,69 EUR he

t

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

www.benu.lv

8,49 EUR

e

a S t as t n ý

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


na c h t

e n un d ei n PRET DEDZINĀŠANU KUŅĢĪ

ELFIMEST Esomeprazolume l

RENNIE®

Calcii carbonas/Magnesii carbonas Rennie ātri mazina gremošanas traucējumus un dedzināšanu, ko izraisa paaugstināts kuņģa skābums. Rennie var lietot grūtniecības un krūts barošanas laikā. Lietošana: pieaugušajiem un bērniem no 12 g. v. 1–2 košļājamās tabletes vienu stundu pēc ēdienreizes un pirms gulētiešanas. Nepārsniegt dienas maksimālo devu 11 košļājamās tabletes. Reklāmdevējs – SIA Bayer.

es Ka r ác

s

h Ja

le m Ke l

r

on

Rennie быстро облегчит расстройство желудка и изжогу, вызванных повышенной кислотностью желудка. Может использоваться во время беременности и кормления грудью. Использование: взрослые и дети от 12 г. 1–2 жевательные таблетки один час после еды и перед сном. Не следует превышать максимальную суточную дозу 11 жевательных таблеток.

yi

2,39 EUR

Rennie® 680 mg/80 mg košļājamās tabletes N 24

e nnep Ü

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ke

és

t

B old o

GREMOŠANAI

g

s Ve

PRET DEDZINĀŠANU KUŅĢĪ

e c k l i c h s n e u es

Fr o

h

gl ü

e

eih W

é

Vá n

Elfimest Actavis 20 mg zarnās šķīstošas tabletes N 14 Novērš atvilni, dedzināšanu un sāpes pakrūtē. Gastroezofageāla atviļņa slimības (GEAS) ārstēšanai. Iedarbojas stundas laikā. Ieteicamā deva pieaugušajiem – 1 tablete dienā. Ārstēšanās ilgums – līdz 14 dienām. Reklāmdevējs – UAB Sicor Biotech filiāle Latvijā.

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

Предотвращяет срыгивание, изжогу и боль в эпигастрии. Для лечения болезни гастроэзофагеального рефлюкса (ГЭРБ). Быстрый эффект – в течении часа. Рекомендуемая доза для взрослых – 1 таблетка в день. Продолжительность лечения – 14 дней.

3,29 EUR

Elfimest 20 mg N 14

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

v et j É Ú AKNĀM

ESSENTIALE® FORTE N

MEZYM 3500 V ®

Pancreatinum Mezym® 3500 V apvalkotās tabletes N 20

Mezym, un vēders jūtas labāk! Veicina gremošanu, mazina smaguma sajūtu vēderā. Lietošana: 1–2 tabletes ēšanas laikā. Reklāmdevējs – SIA Berlin-Chemie/Menarini Baltic. Mezym, и живот чувствует себя хорошо! Способствует пищеварению, уменьшaeт чувство тяжести в животе. Употребление: 1–2 таблетки во время еды.

Phospholipidia ex sojae Kapsulas 300 mg N 30 Aknu slimību izraisīto sūdzību mazināšanai. Lietošana: pa 2 kapsulām 3 reizes dienā. Reklāmdevējs – Sanofi-aventis Latvia SIA.

Для уменьшения жалоб, связанных с заболеваниями печени. Применение: по 2 капсулы три раза в день.

Mezym® 3500 V apvalkotās tabletes N 20

Essentiale® Forte N kapsulas 300 mg N 30

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.

2,29 EUR

n

rSKAIDRAIS e t t i ge P RĪTS k e gremošanu. Sekmē un uzlabo Sastāvs 1 kapsulā: ābeles lapu ekstrakts 125 mg, dzērveņu

i

ogu ekstrakts 75 mg, Sibīrijas žeņšeņa pulveris 100 mg, sarkanā āboliņa ziedu pulveris 100 mg, rozmarīna lapu pulveris 75 mg, piparmētras lapu pulveris 20 mg, ingvera sakņu pulveris 50 mg, piparmētru eļļa 5 mg, kanēļkoka mizas pulveris 50 mg. Lietošana: 1 līdz 3 kapsulas, uzdzerot glāzi ūdens pēc alkohola lietošanas vai ejot gulēt. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Iepakojums: 6 kapsulas.

a

di

o No v7,59 a gEUR 9,49 EUR

LACTOBEX 1 g N 10

a ge

cn

td rs

Комплекс молочнокислых и бифидобактерий, защищённый уникальной запатентованной технологией Duolac® Lactobex – для взрослых и детей с 5 лет. Lactobex baby – для детей от 6 месяцев. Рекомендуемая суточная доза – 1 пакетик.

ar

e Sr

na

bo n n e a n n é e

SKAIDRAIS RĪTS N 6

-50%

3,15 EUR 4,20 EUR

n

ni g i k ge l uk

e

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

e

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

n

7,39 EUR 9,19 EUR

LACTOBEX Baby N 10

ja

i

-25%

ic a zn i r p

bo

zi c

1 miljards vienā paciņā Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss – aizsargāts ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac® Lactobex – pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma. Lactobex baby – bērniem no 6 mēneša vecuma. Ieteicamā diennakts deva – 1 paciņa.

et

uw

-20

%

LACTOBEX® LACTOBEX® BABY

Jo y e u x N oë l

ZARNU MIKROFLORAI

6,89 EUR

ee n

līdz

VISAI ĢIMENEI

Jūties labi ar Well Lielbritānijas kompānija Vitabiotics, ņemot vērā zinātnes attīstību un katra specifiskās organisma vajadzības, ir radījusi specializētus uztura bagātinātājus vīriešiem, sievietēm un bērniem.

ä i d j õ ul e j H a

Британскaя компания Vitabiotics на основе научно-технического процесса и с учетом конкретных потребностей каждого организма, создала специализированные пищевые добавки для мужчин, женщин и детей.

9,99 EUR

Cena, sākot no

head

a u ut a a s t

lé an Vi

WELL LĪNIJA

v es e

oc

t

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

e

a S t as t n ý

vý No


h

r

on yi

h Ja

Fr o

+ DĀVANA PĒRKOT TEMTEX TEIPU, SAŅEM DĀVANU! DĀVANA SATUR TRĪS v ý r o k TEIPA LENTES. KINEZIOLOĢISKĀ ý no

s Ve

s

el

e c k l i c h s n e u es

es Ka r ác

gl ü

le m Ke l

-10%

a c h t e n un d ei n

VANĀM Ā D S A J E e ID n eih W

é

Vá n

tn a s DĀVANAS VĒRTĪBA t s 4,99 EUR

o ce a

TEMTEX TEIPI

Dāvanu skaits ir ierobežots!

KINESIOLOGY TAPE bēša 5 cm x 5 m

KINESIOLOGY TAPE zila 5 cm x 5 m 10,79 EUR 11,99 EUR

e nnep Ü

PĒRKOT ZOBU PASTU UN UN ZOBU BIRSTI, DĀVANĀ ORALFLUX ORIGINAL v e t 90 ML

PĒRKOT LISTERINE ADVANCED WHITE 500 ML, DĀVANĀ – LISTERINE COOLMINT 250 ML

ke

j É Ú VĒRTĪBA g é s DĀVANAS o B o l dEUR 2,39

t

DĀVANAS VĒRTĪBA

4,49 EUR

Dāvanu skaits ir ierobežots. Dāvanu saņemsi pie kases.

PĒRKOT PREZERVATĪVUS DUREX PERFORMAX INTENSE N 10, DĀVANĀ – PREZERVATĪVI DUREX PERFORMAX INTENSE N 3 DĀVANAS VĒRTĪBA

3,69 EUR

e 12,20 EUR n i Vitiron KIDS Football, Fruits un Toys N50

e

Lietot pa vienai VitirONTM Active Suscaps kapsulai dienā. VitirON KIDS: bērniem no 4 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 1–2 pastilām dienā.

ee n

ge l uk k i g

VitirONTM Active Suscaps, VitirONTM KIDS Fruits, TOYS, Football в праздничной упаковке с сюрпризом – прекрасный подарок близким! Подари здоровье и энергию!

ul e ä i d j õEUR H Komplekta cena 10,55

ja

head

PĒRKOT TECNOFER 14 MG PUTOJOŠĀS TABLETES N 30, DĀVANĀ – TECNOFER BĒRNIEM 5 MG/ 30 ML Komplekta cena

22,74 EUR

7,71 EUR

v es e

12,35 EUR

an Vi

DĀVANU KOMPLEKTS – SOLVITALE VITAMIN D+OMEGA-3 KAPSULAS N 30 + SOLEMAX NEURO KAPSULAS N 30

Komplekta cena

oc

a u ut a a s t

t

e

vý No a S t as t n ý

PĒRKOT MÖLLER’S DOBBEL IMMUNITY N 100, DĀVANĀ – MÖLLER’S OMEGA-3 CARDIO N 76

Zivju eļļa Möller’s Dobbel Immunity N 100 + Möller’s Omega-3 Cardio N 76

17,29 EUR

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

www.benu.lv

Ziemassvētku iepakojums, komplekta cena

Ro k

DĀVANU KOMPLEKTS – SOLVITALE VITAMIN D+OMEGA-3 KAPS N 30 +OLEFAR DUO OIL SPRAY 20 ML

Ziemassvētku iepakojums, komplekta cena

uw

n

Vitiron Active suscaps kapsulas N 30

ja

di

n

No v a g o

a ge

a

bo n n e a n n é e

ar

k eACTIVE SUSCAPS, VITIRONTM VITIRONTM KIDS FRUITS, TOYS, FOOTBALL SVĒTKU IEPAKOJUMĀ AR PĀRSTEIGUMIEM – LIELISKA DĀVANA MĪĻAJIEM! DĀVINI VESELĪBU UN ENERĢIJU!

i

td rs

e Sr

cn

na

Jo y e u x N oë l

r e t t i ge P

bo

zi c

n

i

ic a zn i pr

et


na c h t

e n un d ei n

h

Fr o

Ārstniecības augi – veselības draugi! Lieto zāļu tējas ikdienā un esi vesels!

r

e nnep Ü

Aktivētā ogle palīdz samazināt pārmērīgu vēdera uzpūšanos pēc ēšanas. Tikai dažas kapsulas, un vēders kārtībā!

ke

Активированный уголь помогает уменьшить чрезмерное вздутие живота после еды. Несколько капсул, и пищеварительная система в порядке!

NEO AMTERSOLS

t

és

Sīrups Neo Amtersols palīdz stiprināt organismu un labvēlīgi ietekmē elpošanas sistēmu. Timiāns atvieglo atkrēpošanu, salvija un plūškoka augļi stiprina imunitāti. Drošs un efektīvs no 1 gada vecuma.

é

Vá n

o ce a s t

tn as

v ý rok ý no

-40

yi

AKTIVĒTĀ OGLE

on

Cena, sākot no

h Ja

l e m es Ka rá Ke l 1,52 EUR cs

Лекарственные растения – друзья здоровья! Употребляй растительные чаи ежедневно и будь здоров.

el

e c k l i c h s n e u es

TĒJAS

s Ve

gl ü

e

eih W

līdz

B old o

g

%

v et j É Ú

Сироп Нео Aмтерсол помогает укреплять организм и благотворно влияет на дыхательную систему. Тимьян облегчает отхаркивание, шалфей и плоды бузины укрепляют иммунитет организма. Безопасный и эффективный с 1 года.

CEĻTEKAS SĪRUPS, NEOPERTUSĪNS Veselīgi preparāti elpceļu veselībai. Esi vesels, neklepo!

Здоровые препараты для дыхательных путей. Будь здоров, не кашляй!

CARDIOLUX, HYPNOSS, KORVALOLS N Preparāti veselīgam miegam un stiprai nervu sistēmai. Lai salds miedziņš un nervi kārtībā! Препараты для крепкой нервной системы и здорового сна. Удачно выспаться!

Cena, sākot no

0,65 EUR

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. bo n n e a n n é e et

ar

ja

ee n

ge l uk k i g

v es e

ni

an Vi

ä i d j õ ul e H

ja

oc

head

a u ut a a s t

t

AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" piedāvā vairāk nekā 40 sen zināmus medikamentus (80 % receptūras ietilpst ārstniecības augu drogas vai to pārstrādes rezultātā iegūtas vielas): tinktūras, ekstraktus, kombinētus pilienus, šķidrumus iekšķīgai lietošanai, šķidrumus ārīgai lietošanai, ziedes, pulverus, sausās mikstūras un eļļas. Cena, sākot no

e

Ro k

e

n

uw

di

n

No v a g o

a ge

a

ke

td rs

e Sr

cn

na

i

Jo y e u x N oë l

r e t t i ge P

bo

zi c

n

i

ic a zn i pr

e

vý No a S t as t n ý

AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” предлагает более 40 издавна известных медикаментов (80 % растительного происхождения или веществ, полученных из их переработки): настойки, экстракты, комбинированные капли, жидкости для внутреннего употребления, жидкости для наружного применения, мази, порошки, сухие смеси и масла.

0,52 EUR

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI! Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu medikamenti.


n eih W

ei n

h

Fr o

s Ve

Eau Thermale Avène ir unikāls franču dermotoloģiskās kosmētikas zīmols, kas paredzēts katram ādas jutīguma līmenim – sākot no jutīga un beidzot ar problemātisku un alerģisku. Katrs produkts satur Avène termālo avotu ūdeni, kura unikālās īpašības daudzu gadu laikā ir apstiprinājuši dermatologi. Tas nomierina un noņem ādas kairinājumu. Zīmols piedāvā vairākas produktu sērijas – dehidrētai, sausai, jutīgai, hiperjutīgai, taukainai un nodriedušai ādai.

es n e u

r

on

h Ja

s

é

Vá n

o ce a

a st

% -20 v ý rok o n ý

s tn

es

es Ka r ác

el

c k li c h

le m Ke l

VISAI LĪNIJAI

gl ü

e

a c h t e n un d

yi

Eau Thermale Avène – это уникальный бренд дерматологической косметики, который подойдет для кожи разной степени чувствительности – от просто чувствительной до проблематичной и аллергичной. Каждый продукт содержит термальную воду Avène, уникальные свойства которой в течение многих лет доказали дерматологи. Она успокаивает и снимает раздражение кожи. Бренд прелагает различные серии продуктов – для дегидратированной, сухой, чувствительной, гиперчувствительной, жирной и зрелой кожи.

e nnep Ü ke

és

t

B old o

g

v et j É Ú

-40%

līdz

ALTERMED PANTHENOL KOSMĒTIKA Saudzīgi kopj un atjauno!

Altermed Panthenol kopjošā kosmētika ar īpaši augstu D-pantenola saturu, A, E, F vitamīniem un citām vielām, kas efektīvi kopj un atjauno ādu. D-pantenols veicina šūnu atjaunošanos, kā arī kolagēna veidošanos, kavējot ādas novecošanos un grumbu rašanos. Turklāt tas dziedē un nomierina ādu un gļotādu, kas bijusi pakļauta dažādu ārēju kairinātāju iedarbībai. Altermed Panthenol – косметика с особо высоким содержанием Д-пантенола, витаминов А, Е, F и других веществ, эффективно заботящихся и восстанавливающих кожу. Д-пантенол стимулирует обновление клеток и образование коллагена, препятствуя старению кожи и образованию морщин. Кроме того, она лечит и успокаивает кожу и слизистую, подверженную различным внешним раздражителям.

2,39 EUR 3,99 EUR 2,59 EUR 3,99 EUR

Altermed Panthenol forte 2% roku krēms 100 ml

ke

td rs

e Sr

EQUILIBRA c n kosmētika īpašai ķermeņaikopšanai. n a Dermo eļļa sejai un ķermenim. Palīdz novērst Dabīga d a o ādas nepilnības, sausumu, rētas un strijas. Uzlabo ādas elastību. Produkts piemērots jutīgai No Ķermeņa ādai, nav taukains. v a g skrubis ar dabīgām sastāvdaļām baro, atjauno, attīraun tonizē

a ge

Ellamé – шелковые маски для лица! Насыщены гиалуроновой кислотой, биопептидами и растительными экстрактами. Без парабенов. Ellamé Hydro Complex – интенсивно увлажняет, освежает кожу лица, сужает поры. Ellamé Anti-ageing – повышает упругость кожи лица, поддерживает эластичность и сохраняет влагу.

n

ādu, padarot to samtainu.

e ni g e n g emaska k i ādai N 1 l u ksejas Ellamé Anti-age pretnovecošanās 3,42 EURn 4,89 e EUR

e

11,19 EUR 13,99EUR Equilibra alvejas ķermeņa skrubis 600 g 10,39 EUR 12,99 EUR

4,12 EUR 5,89 EUR

Equilibra Dermo eļļa multiaktīva 100 ml

MAGNIJA TRŪKUMA NOVĒRŠANAI

ZECHSTEIN INSIDE MAGNIJS

ja

head

a u ut a a s t

t

Магний для наружного использования: масло 200 мл MgCl 31%: 1 мл масла магния содержит 105 мг магния. Гель 150 мл MgCl 30% : 1 мл геля магния содержит 103 мг магния. Хлопья для ванны 1 кг MgCl 47%. При наружном применении хлорида магния нужное количество магния быстро впитывается напрямую в клетки. Таким образом, пищеварительный тракт остается неповрежденным, и не возникает распространенных побочных эффектов, связанных с использованием магний содержащих препаратов, диареи и проблем впитывания. Хлорид магния могут принимать люди в любом возрасте, в том числе беременные женщины, кормящие матери и дети.

www.benu.lv

JAUNUMSv es

oc

ZECHSTEIN INSIDE Magnija eļļa 200 ml

4,67 EUR 7,19 EUR

ZECHSTEIN INSIDE Magnija želeja 150 ml

4,54 EUR 6,99 EUR

ZECHSTEIN INSIDE Magnija pārslas 1 kg

7,66 EUR 11,79 EUR

e lé an Vi

ä i d j õ ul e H

-35

%

Magnijs ārīgai lietošanai Magnijs ir būtiska minerālviela labai veselībai, izcilam naktsmiegam un sabalansētai hormonu darbībai. Magnijs –tava minerālviela katrai dienai! Eļļa 200 ml MgCl 31%: 1 ml magnija eļļas satur 105 mg magnija. Želeja 150 ml MgCl 30%: 1 ml magnija želejas satur 103 mg magnija. Vannu pārslas 1 kg MgCl 47%. Izmantojot magnija hlorīdu ārīgi, organismam nepieciešamais magnijs ātri Iesūcas tieši šūnas, piedevām īpaši saudzīgi, jo gremošanas trakts netiek skarts. Magniju var lietot cilvēki jebkurā vecumā, t.sk. grūtnieces, ar krūti barojošas mammas un bērni.

Ellamé mitrinoša maska sejas ādai N 1

Equilibra – натуральная косметика для особого ухода за телом. Дерма-масло для лица и тела. Помогает устранить недостатки кожи, в том числе сухость, шрамы и растяжеки. Повышает эластичность кожи. Продукт подходит для чувствительной кожи, нежирный. Скраб для тела с натуральными ингредиентами восстановит, очистит кожу и тонизирует, делая ее шелковистой и насыщеной.

-30%

Ro k

i

ja

EĻĻA UN SKRUBIS

Ellamé – zīda maskas sejai! Piesātinātas ar hialuronskābi, biopeptīdiem un augu ekstraktiem. Nesatur parabēnus. Ellamé Hydro Complex – intensīvi mitrina, atjauno sejas ādu, savelk poras. Ellamé Anti-ageing – padara stingrāku sejas ādu, uztur elastību un mitrumu. Ieteicams lietot 1–2 reizes nedēļā.

ar

r e t t i ge P

bo

zi c

n

i

ELLAMÉ

bon n e a n né t e e

uw

-20

%

ic a zn i pr

Jo y e u x N oë l

Altermed Panthenol forte lūpu balzams 5 ml

e

vý No a S t as t n ý


a c h t e n un d

h

es n e u

MATU VESELĪBAI

DSD DE LUXE

r

yi

h Ja

on

fāze (paātrinās matu augšanas ātrums un samazinās matu izkrišana). Minētie rezultāti tiek sasniegti, pateicoties produktu aktīvo vielu kompleksam, kas sastāv no augu ekstraktiem, kofeīna, placentas ekstrakta u.c. Bojātās matu rotas atveseļošanos nodrošina augstā koncentrācijā esošais hidrolizētais keratīns un hidrolizētais kolagēns. Plašāka informācija par DSD de Luxe produktiem rodama www.dsddeluxe.lv un www.hairandscalptreatment.eu.

es

Bojātas matu struktūras atjaunošanai un s Ka rveicināšanai m eaugšanas l ematu á cde Luxe, tiek uzlabota barības vielu apmaiņa mata lietojot DSD Ke l Regulāri s augt spēcīgākam, un tiek pagarināta tā augšanas folikulos, ļaujot matam

e nnep Ü

ke

t

és

B old o

g

án

o ce a s t

a

ý s tn

n ov ý rok

MATU KOSMĒTIKAS LĪNIJA

EQUILIBRA

Matu un matu sakņu stiprināšanai, atjaunošanai un veselīgai kopšanai. Stipru un veselīgu matu noslēpums! Bez krāsvielām, parabēniem, SLES un SLS. Viegli aromatizēts, bez alergēniem. Ražots Itālijā. EQUILIBRA – для укрепления волос и корней. Регенерация и здоровый уход. Секрет сильных и здоровых волос! Без красителей, парабенов, SLES и SLS. Нежно парфюмированный, без аллергенов.

32,93 EUR 36,59 EUR

DSD keratīna maska matiem 200 ml

s Ve

-25%e l é V

līdz

c k li c h

Fr o

ei n gl ü

e

n eih W

Cena, sākot no

v et j É Ú

5,47 EUR

-20%

līdz

KLORANE

MATU AUGŠANAI

Komplekti ar auzu piena ekstraktu un hinīnu. Matu kopšanas līnija ar auzu piena ekstraktu – maigi produkti, kas ir piemēroti gan tev, gan taviem bērniem. KLORANE auzu piens maigi attīra un aizsargā galvas ādu un matus.

ELIDOR PLACENT ACTIV

Nostiprina matu saknes un palīdz novērst matu izkrišanu, kā arī dabīgi veicina matu augšanu. Regulāri lietojot, stiprina un baro matus. ELIDOR PLACENT ACTIV – укрепляет корни волос и помогает предотвратить выпадение, способствует росту волос. Регулярное использование укрепляет и питает корни волос.

Komplekta cena

ic a zn i pr

MATU UN GALVAS ĀDAS KOPŠANAI

zi c bo

r e t t i ge P

ke

ar

Komplekta cena

uw

een

ni g i k g e l uk

11,59 EUR

v es e

Ducray dermatoloģisku laboratoriju darba pamatprincips ir pragmatiska zinātniska pieeja. Jaunu produktu izstrāde ir balstīta uz dziļām zināšanām par fizioloģiskajiem procesiem, kas notiek ādā un matos. Ducray piedāvā specifiskus produktus pret matu izkrišanu, pret blaugznām, ādai ar psoriāzes un seborejiska dermatīta problēmām, kā arī jutīgai galvas ādai ar tieksmi uz niezi. Visi produkti ir klīniski testēti.

ä i d j õ ul e H

ja

head

a u ut a a s t

DUCRAY ANAPHASE stimulējošs šampūns pret matu izkrišanu 200 ml

12,95 EUR 16,19 EUR

oc

t

Основополагающий принцип работы дерматологических лабораторий Ducray – прагматический научный подход. Разработка новых средств основана на глубоком знании физиологических процессов в коже и волосах. Ducray предлагает продукты против выпадения волос, против перхоти, для кожи с проблемой псориаза и себорейного дерматита, а также для чувствительной кожи головы, склонной к зуду. Все продукты клинически протестированы.

lé an Vi

DUCRAY

e

-20%

Ro k

14,39 EUR

Cena, sākot no

n

e

PHYTO – лечебная серия препаратов на натуральной основе для ухода за волосами. Серия PHYTO (ФИТО) разработана на основе методики "Phyto Theratry": лечение и уход за волосами при помощи целебных растений.

NATUR VITAL средства от выпадения волос. Предотвращает выпадение волос и борется с ним. Помогает поддерживать естественный баланс кожи головы. Увлажняет, питает и укрепляет волосы. Делает волосы гибкими и блестящими. Нежный состав шампуня подходит для повседневного использования. В составе продуктов натуральные вещества: пшеничный протеин, семяна пшеницы и сои, экстракт женьшеня, пальметок, корень лакрицы, комплекс витаминов B3, B7, E, F, H и провитамина В5 (пантенол).

n

Veselīgi un skaisti mati ar augu spēku. Spēcīgi augu koncentrāti, unikālas ekstrakcijas metodes, sastāvam netiek pievienots ūdens. Priekšroka augu sastāvdaļām, neizmantojot vai samazinot silikonu, sulfātu, parabēnu daudzumu. Stikla vai alumīnija iepakojums. Razots Francijā. Laboratoires Phytosolba.

ja

a ge

PHYTO

bon n e a n né t e e

Novērš matu izkrišanu un cīnās pret to. Palīdz saglabāt galvas ādas dabisko līdzsvaru. Mitrina, stiprina un baro matus. Dara matus elastīgus un spīdīgus. Maigā sastāva dēļ šampūns ir piemērots lietošanai ikdienā. Līdzekļu sastāvā ir ļoti daudz dabīgo aktīvo vielu: kviešu olbaltumvielu hidrolizāts, no kviešu un sojas sēklu dīgļiem iegūts fitoaktīvs komplekss, vitamīnu komplekss: A, B3, B7, E, F, H vitamīns, B5 provitamīns (pantenols) un dažadu augu – žeņšeņa, apiņu ziedkopu un zāģzobu pundurpalmas – ekstrakti.

td rs

e Sr

cMATU na UN GALVAS n a KOPŠANAI di ĀDAS o No v a g

i

Jo y e u x N oë l

NATUR VITAL

n

-20%

16,99 EUR

6,79 EUR 7,99 EUR

Elidor PLACENTAS EKSTRAKTS ampulas 6 ml N 12

i

Matu kopšanas līnija ar hinīnu un B vitamīniem – cīņai pret matu izkrišanu. Veicina mikrocirkulāciju, nostiprina keratīnu, uzlabo matu augšanas procesus.

e

vý No a S t as t n ý


Pērkot 2 produktus, saņem katram

-20%

25% atlaidi ĀDAS KOPŠANAI

PIEN-DAIRY SPA

JUTĪGAS ĀDAS KOPŠANAI

EUCERIN PH5

Eucerin® pH5 ādas kopšanas līdzekļi jutīgai ādai ir īpaši izstrādāti, lai aizsargātu un aktivizētu ādas dabīgo aizsargsistēmu. Tie papildina mitruma daudzumu ādā, atjauno dabisko pH līmeni, lai veicinātu ādas atjaunošanos. Средства для ухода за чувствительной кожей Eucerin ® pH5 были специально разработаны, чтобы защитить кожу и активизировать ее естественную защитную систему. Они пополняют количество влаги в коже, восстанавливают естественный уровень pH и способствуют обновлению клеток кожи.

9,59 EUR 11,99 EUR

EUCERIN pH5 dušas eļļa jutīgai, sausai ādai 400 ml

Latvijā ražota dabīga ķermeņa kopšanas kosmētika no piena sūkalām. Maigi attīra ādu, mitrina, mīkstina un pabaro to. Satur piena sūkalas, pantenolu un citus dabīgos ekstraktus. Нежно очищает кожу, увлажняет, смягчает и питает её. Содержит молочную сыворотку, пантенол и другие натуральные экстракты.

Cena, sākot no

7,99 EUR

-20%

-20%

SEJAS ĀDAS KOPŠANAI

PURETÉ THERMALE PRET SVIEDRIEM

VICHY

Dezodoranti ar rullīti Nesatur alkoholu un parabēnus. Hipoalerģiski. Satur ādu nomierinošo, dziedinošo un atjaunojošo Vichy termālo SPA ūdeni. Pārbaudīts uz jutīgas ādas dermatologa uzraudzībā. Роликовый дезодорант антиперспирант. Несодержит алкоголь и парабены. Гипоаллергенный. Содержит успокаивающую, укрепляющую и восстанавливающую термальную Vichy воду. Протестирован на чувствительной коже под контролем дерматологов.

Vichy Antiperspirants ar 48 stundu iedarbību jutīgai ādai 50 ml

11,49 EUR 14,39 EUR

SEJAS ĀDAS KOPŠANAI

PURETÉ TERMALE – pirmais solis, lai sasniegtu savu ideālo ādu. Ādu attīrošu produktu sērija, kas sastāv no 10 produktiem, 10 tekstūrām un 10 tehnoloģijām, ko izmanto ar vai bez ūdens, noskalo vai atstāj uz ādas. Produkti ir piemēroti lietošanai jebkurā sievietes dzīves posmā. Radīti jutīgai ādai. Hipoalerģiski. Satur ādu nomierinošo, dziedinošo un atjaunojošo Vichy termālo SPA ūdeni. PURETÉ TERMALE – первый шаг на пути к твоей идеальной коже. Серия продуктов для очищения кожи состоит из 10 продуктов, 10 текстур и 10 технологий, которые используют с водой или без воды, смывая или оставляя на коже, на любом жизненном этапе любой женщины. Подходят для чувствительной кожи. Гипоаллергенны. Содержат успокаивающую, укрепляющую и восстанавливающую термальную Vichy воду.

VICHY PURETÉ TERMALE attīrošais micelārais losjons 200 ml

9,83 EUR

12,29 EUR

-15%

-20%

LA ROCHE-POSAY

Micelārais ūdens 200 un 400 ml – attīra, nomierina un aizsargā ādu, acis un lūpas. Noņem dekoratīvo kosmētiku. Piemērots visiem ādas tipiem. Satur termālo avota ūdeni. Micelārā želeja 195 ml – attīra, nomierina un atsvaidzina. Satur termālo avota ūdeni. Dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Piemērots visiem ādas tipiem. Nav jānoskalo. Micelārās putas 150 ml – a. Piemērots visiem ādas tipiem. Satur termālo avota ūdeni. Jānoskalo.

JUTĪGAS ĀDAS KOPŠANAI

EAU THERMALE AVÈNE

Micellar lotion 400 ml Micelārais losjons speciāli iztrādāts jutīgās ādas attīrīšanai un acu kosmētikas noņemšanai. Hipoalerģisks. Nekomedogēns.

Мицеллярная вода для удаления макияжа. Очищает, успокаивает, защищает кожу, глаза и губы. Для всех типов кожи. С термальной водой La Roche-Posay. Мицеллярный гель для удаления макияжа. Очищает, освежает, смягчает и успокаивает кожу. Для всех типов кожи. Использовать с водой. Мицеллярная пенка. Очищает, успокаивает, освежает кожу. Содержит термальную воду La RochePosay. Для всех типов кожи. Использовать без воды.

Мицеллярный лосьон специально разработан для очищения и сниятия макияжа с чувствительной кожи. Гипоаллергенный. Некомедогенный.

AVENE Cleanance MICELLAIRE attīrošais losjons 400 ml

15,59 EUR

10,69 EUR

Cena, sākot no

-30

%

INTĪMAJAI HIGIĒNAI

VAGISAN® INTIMATE WASH LOTION

DERMOXEN

Средство для интимной гигиены – моет, укрепляет естественный защитный слой кожи, успокаивает кожу и предотвращает раздражение. Подходит для ежедневного пользования.

Vagisan Intimate Wash Lotion, 200 ml ®

9,99 EUR 14,19 EUR

www.benu.lv

19,49 EUR

-30%

SIEVIETES INTĪMAJAI HIGIĒNAI

Intīmās higiēnas līdzeklis. Maigi mazgā, stiprina ādas dabīgo aizsargslāni, nomierina ādu un novērš kairinājumu. Piemērots ikdienas lietošanai.

Visi DermoXEN higiēnas līdzekļi ir izstrādāti, lai līdz minimumam samazinātu alerģiju un nesaderības risku, to pH līmenis saudzē sievietes fizioloģisko pH līmeni konkrētajā dzīves posmā. Intīmās higiēnas geli: MEITENĒM “4 Girls” ecumā no 3 līdz 14 gadiem DĀMĀM “PRONEEM” menstruāciju un grūtniecības laikā DĀMĀM “ANTI ODOUR FRESH“ sievietēm reproduktīvā vecumā KUNDZĒM “LENITIVO” ikdienas lietošanai menopauzes laikā “LENITIVA“ nomierinošs intīmais krēms“PROTETTIVO”aizsargājošs intīmais gēls. Все интимные гигиенические средства DermoXEN созданы для минимизации риска аллергий и непереносимости, и их рН учитывает физиологический уровень рН женщины в каждый период ее жизни.

DERMOXEN intīmais krēms LENITIVO 20 ml

7,90 EUR

11,29 EUR


TIEŠI ĀDĀ BIODERMA IR RADUSI BIOLOĢISKUS UN NOTURĪGUS RISINĀJUMUS MŪSU ĀDAS VESELĪBAI UN SKAISTUMAM

VISIEM PRODUKTIEM

-25

%

-20% Vichy Idealia, Liftactiv, Neovadiol līniju produktiem

Pērkot VICHY produktus 20€ vērtībā, VICHY NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX efektīvai iedarbībai uz menopauzes skartas ādas krēmu 15 ml

VICHY AQUALIA THERMALE intensīvi mitrinošu krēmu 15 ml

IZVĒLIES DĀVANU Dāvanu skaits ierobežots.


Decembris 2016 Ar BENU Aptieku tava ģimene ir zem droša spārna! PĒRKOT JEBKURU EUCERIN PRETNOVECOŠANĀS a c h t e n un d e ih n e DIENAS, NAKTS VAI ACU ZONAS KRĒMU, i n W

h

r

on yi

e nnep Ü ke

B ol

i

d og

ic a zn i pr

zi c bo

r e t t i ge P

i

PAR BRĪVU

ke

ar

ja

ee n

ge l uk k i g

v es e

NAV NOZĪMES VECUMAM UN TĀ ATSTĀTAJĀM ZĪMĒM – JO MĒS TĀS DZĒSĪSIM! Mērķtiecīgs un īpašs risinājums cīņai pret katru no ādas novecošanās redzamajām izpausmēm. Magnificence – pretgrumbu, ādas skaistumam. Liftissime – trīsdimensiju liftingam, hilaruonskābe 5%. Premium – universāla prenovecošanās kosmētika. Luminescence – ādas un tās toņa uzlabošanai. Arkeskin – pret ādas hormonālo novecošanos. Deridium – pretnovecošanās kosmētika augu valsts līdzekļu cienitājām. Diopti – leģendāra sērija acu apvidus kopšanai.

ä i d j õ ul e H

ja

head

a u ut a a s t

t

Лидерство и эрудиция в области анти-старения кожи прямо с самого начала. Целенаправленное и конкретное решение по борьбе с каждой из видимых признаков старения.

e

an Vi

LIERAC

ni

oc

Ro k

e

n

uw

n

No v a g o

a

a

n ov ý rok

PĒRKOT DIVUS LIERAC bo n n e a n n é t e e SEJAS PRETNOVECOŠANĀS KRĒMUS, OTRS, LĒTĀKAIS, –

a ge

a

n di

o ce a s t

td rs

e Sr

cn

Vá n

ý s tn

v et j É Ú

n

t

és

é

Jo y e u x N oë l

Fr o s

h Ja

es Ka r ác

el

e c k l i c h s n e u es

le m Ke l

s Ve

gl ü

e

e

vý No a S tAkcijas n ý daudzums ir ierobežots. a s tpreču

Atsevišķās BENU Aptiekās piedāvājums var atšķirties no avīzē minētā piedāvājuma. Akcijas preču daudzums ir ierobežots. Attēliem ir ilustratīva nozīme. Ja cenas, kuras norādītas avīzē, atšķiras no cenām aptiekā, lūdzam uzskatīt to par drukas kļūdu avīzē.

Benu decembra avīze  
Benu decembra avīze  
Advertisement