Page 15

HEAD PAKKUMISED Kliendikaart www.benu.ee

MÄLU

-16%

MÄLU

-20%

18,89 €

RAHUSTAVAD VAHENDID

-15% N30: 8,59 €

15,99 €

7,29 € N60: 13,99 €

BILOBIL INTENSE 120 MG KÕVAKAPSLID N20, N60

ALFA-CORTEX KAPSLID N30 Toidulisand Parandab tõhusalt mälu ja aju funktsioone. Noortele, täiskasvanutele ja ka eakatele inimestele vaimsete võimete parandamiseks.

Toimeaine: 120 mg hõlmikpuu lehtede standardiseeritud ja rafineeritud kuivekstrakt. Käsimüügiravim. Näidustus: ajutegevuse funktsionaalsete häirete korral eakatel isikutel. Jäsemete arteriaalse verevarustuse häirete korral. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

11,89 €

BECALM TABLETID N30, N60 Toidulisandid BeCalm sisaldab suures annuses looduslikke toimeaineid nagu palderjani- ja humala ekstrakt, mis leevendab tõhusalt stressi, unetust ja rahutust. Lisaks soodustab Becalm uinumist ja normaliseerib südametööd.

-20%

-20%

-20%

11,49 €

7,89 €

18,69 €

9,19 €

6,39 €

14,99 €

DOPPELHERZ AKTIV JÕHVIKAS + KÕRVITS + C VITAMIIN + SELEEN N30 Toidulisand. Toidulisand kuseteede- ja põievaevuste korral, mille koostises on koos jõhvikaekstrakt ja kõrvitsaseemneekstrakt, C-vitamiin ja seleen, mis sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Kõrvitsaseemned on diureetilise toimega, mida võib kasutada kuseteede- ja ka eesnäärmeprobleemide korral. Sisaldab lisaks tugevat antioksüdanti vitamiin C ning seleeni, mis on olulised põletikuliste protsesside korral.

KROOM FORTE TABLETID N30 Toidulisand Kroom on oluline mikroelement, mis aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele ja aitab hoida normaalset vere glükoosi taset. Orgaanilisest allikast.

RIMI kaardiga

RIMI kaardiga

-20%

Toidulisand Leevendab väikelapse gaasivalusid ja aitab väljutada gaase! Ei sisalda suhkrut, alkoholi ja värvaineid. Sobib kasutamiseks alates sünnist.

RIMI kaardiga

-20%

9,49 €

5,69 €

7,19 €

4,59 €

Lactobacillus ja bifidobacterium piimhappebakterid kaitsevad soole sisepinda ja hoolitsevad seedesüsteemi hea seisukorra eest. Uudne tootmistehnoloogia muudab need head bakterid maohappekindlateks, võimaldades neil läbida seedetrakti elujõulistena ja seega kauem positiivset mõju avaldada. Laktobatsillid koostöös bifidobakteritega toetavad ka immuunsüsteemi tööd ning pakuvad abi reisidel, füüsilise ja vaimse pinge perioodil, antibiootikumide tarvitamise ajal ja järel ning raseduse perioodil. Toode on sobilik lastele alates 3. eluaastast.

Tegemist on maksimaalsete jaemüügihindadega. Tavahinnad ja kaubavalik võivad apteegiti olla erinevad! Pakkumised kehtivad vaid BENU või Rimi kliendikaardiga 01.05.-31.05.2018 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

Toidulisand Sisaldab alfa-lipoehapet, kaneeli ja kroomi. Kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele ja aitab hoida normaalset vere glükoosi taset.

-25%

YOMI LACTOBACILLUS + BIFIDOBACTERIUM N20 INFACOL SUUKAUDNE SUSPENSIOON 50ML

DIALEVEL TABLETID N50 + N10

VIPIS MUSTIKA - TAMMEKOORE INGVERI TABLETID N50 Toidulisand Rahvameditsiinis kasutatakse nii mustikat kui ka tammekoort seedehäirete korral kootava vahendina. Ingver on samuti tuntud sooltetegevuse korrastaja, kõhupuhituse ning merel-, kiikudes, lennukis jne tekkiva iivelduse vähendaja. Samuti on hea kasutada MUSTIKA - TAMMEKOORE - INGVERI tablette kerge külmetuse korral. Ingver on tuntud „soojendaja“ ja mõjub hästi väikesest külmast tingitud vaevuste korral.

www.benu.ee

Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Advertisement