Page 14

HEAD PAKKUMISED Kliendikaart www.benu.ee

-25%

-44%

14,09 €

8,89 €

10,59 €

4,99 €

KOLESTEROOL

-25% Monacor: 15,59 €

11,69 € Monacor Forte:

20,39 €

15,29 € CARDIO COMPLEX VERERÕHULE TABLETID N30 Toidulisand Spetsiaalne toode tõhusate taimsete ekstrakidega normaalse vererõhu ja tõhusa südametöö tagamiseks - see sisaldab veresoonte heaks Vahemehereäärset oliivilehe esktrakti, südame jõudluse tugevdamiseks ja vereringe soodustamiseks traditsioonilist viirpuu ja küüslaugu ekstraki ning närvisüsteemi tugevdamiseks palderjani, magneesiumi koos B-grupi vitamiinidega.

MONACOR KAPSLID N30 BIOCHRONOSS CARDIOFIT KAPSLID SÜDAMELE N15 BioChronoss on KRONOBIOLOOGIA alusel loodud toidulisandite tootesari, mis uurib inimese bioloogiliste funktsioonide ajaliselt muutuvaid rütme.

-25%

-20%

3,94 €

2,93 €

2,96 €

2,34 €

Toidulisand. Uue põlvkonna punase riisi ekstrakt normaalse kolesterooli taseme säilitamiseks. See on puhtam, suurema biosaadavuse ja tõhusama toimega.

MONACOR FORTE KAPSLID N30 Toidulisand. Spetsiaalne toode normaalse kolesterooli ja vererõhu säilitamiseks. Uue põlvkonna, tõhusam ja puhtam, punase riisi ekstrakt oliivilehe ekstraktiga.

ASA KRKA TABLETID 100MG N90

HERZASS-RATIOPHARM 100MG TABLETID N100 Toimeaine: atsetüülsalitsüülhape. Käsimüügiravim. Näidustus: tromboosi profülaktika südame isheemiatõve, müokardiinfarkti või ajuinfarkti korral ja pärast südame pärgarterite revaskularsisatsiooni protseduuri. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Toimeaine: atsetüülsalitsüülhape. Käsimüügiravim. Näidustus: • Müokardiinfarkti sekundaarne preventsioon. • Kardiovaskulaarse haigestumise ennetamine stabiilse stenokardiaga patsientidel. • Ebastabiilne stenokardia anamneesis, v.a ägedas faasis. • Šundi oklusiooni ennetamine koronaararterite šunteerimise järel. • Koronaarangioplastika, v.a ägedas faasis. • Transitoorsete isheemiliste atakkide ja tserebrovaskulaarsete häirete sekundaarne preventsioon tingimusel, et ajusisene verejooks on välistatud. Atsetüülsalitsüülhapet ei soovitata kasutada erakorraliseks raviks. See on ette nähtud ainult sekundaarseks preventsiooniks kroonilise ravi korral. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

OSTA 3 KARPI TESTIRIBASID, SAAD 1 TASUTA JUURDE. 4 KARPI VAID 7,14 € (hind kehtib 90% soodusretseptiga) Küsi apteekidest.

Diskreetne kindlustunne iga päev – imav aluspesu naistele ja meestele

• aktiivse elustiiliga naistele ja meestele • sarnaneb tavalise aluspesuga ja on kandjale mugav

UUDIS!

• imab kiiresti vedeliku ja peatab ebameeldiva lõhna tekke • sobib mõõduka kuni raske uriinipidamatuse korral

Tegemist on maksimaalsete jaemüügihindadega. Tavahinnad ja kaubavalik võivad apteegiti olla erinevad! Pakkumised kehtivad vaid BENU või Rimi kliendikaardiga 01.05.-31.05.2018 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Advertisement