Page 11

HEAD PAKKUMISED Kliendikaart www.benu.ee

-20%

-20%

VITAMIINID JA MINERAALAINED

LIVSANE A-Z MULTIVITAMIINID N60 Multivitamiinide kompleks sisaldab õiges tasakaalus vajalikke vitamiine, alates A-vitamiinist kuni tsingi, mineraalainete ja mikroelementideni. Tänu depoo-efektile vabanevad koostisosad aeglaselt ning vajalikud vitamiinid ja mineraalained on kättesaadavad mitme tunni vältel.

LIVSANE A-Z MULTIVITAMIINID SEENIORITELE N60 Üle 50aastastele inimestele pakub LIVSANE eraldi toodet. See on vajalik, sest üle 50aastaste organism töötleb vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente aeglasemalt.

LIVSANE MULTIVITAMIINI SIIRUP 500ML MÖLLER’S - KÕRGE KVALITEEDIGA LOODUSLIKUD JA PUHTAD KALA- JA KALAMAKSAÕLITOOTED NORRAST Vajalikud südamele, ajule, silmadele ja immuunsüsteemile. Möller’s – üle 160 aasta tervist Norrast!

Sobib alates 4. eluaastast. Apelsinimaitseline siirup sisaldab 12 mikrotoitainet ja annab organismile piisavas koguses vitamiine.

LIVSANE MULTIVITAMIINI KIHISEVAD TABLETID N20 Igas vanuses terviseteadlikele inimestele, kes tahavad varustada enda organismi piisavas koguses vitamiinidega ning panustada seeläbi üleüldisesse heaolu säilitamisse. Meeldiv troopiline puuviljaline maitse muudab tarvitamise eriti nauditavaks kogemuseks.

-15%

-15%

Multivitamiin: 13,09 €

11,19 € Koensüüm: 24,29 €

20,69 € MULTIVITAMIIN KOENSÜÜM Q10 N30 Toidulisand Aitab pingelisel eluperioodil hoida keha tervena ja lisaks annab energiat. Samuti Multivitamiin Q10 soodustab ajutegevust ning suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet. Multivitamiin koensüüm Q10 annab jõudu ja energiat kogu päevaks ning Sa oled tugev ja terve.

KOENSÜÜM Q10 KAPSLID N30 Toidulisand Koensüüm Q10 on organismis esinev ensüüm, mis toodab energiat ja on vajalik iga raku toimimiseks. Kui tunned väsimust, siis kasuta Koensüüm Q10 kapsleid, need aitavad taastada organismis koensüümi varusid ja Sa tunned ennast energilisena.

GERIMAX TOOTED Toidulisandid GERIMAXi unikaalsed tooted aitavad tugevdada immuunsüsteemi hoida normaalset energiataset.

GERIMAX – SINU ENERGIA GARANTII!

-25%

-10%

1,59 €

0,89 €

1,19 €

0,79 €

DINADAX – KRÕBE JA MAITSEV!

DINADAX ACTIVE NÄRIMISPULK 22G Toidulisandid Jogurtimaitselised närimispulgad koos laktobatsillide, fruktooligosahhariidide, mesilasematoitepiima ning vitamiinidega B1 ja B6.

DINADAX ENERGY NÄRIMISPULK 22G Toidulisandid Maasikamaitselised närimispulgad koos mesilasematoitepiima, želatiinija B-rühma vitamiinidega. Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Ärge ületage soovitatud kogust. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil on vägaolulised.

Tegemist on maksimaalsete jaemüügihindadega. Tavahinnad ja kaubavalik võivad apteegiti olla erinevad! Pakkumised kehtivad vaid BENU või Rimi kliendikaardiga 01.05.-31.05.2018 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

HEMATOGEENID NATURAALSE RAUAGA – KLASSIKALINE, LINASEEMNETEGA, PLOOMIGA, EKSTRA RAUAGA Tervislik ja maitsev naturaalne raua allikas.

www.benu.ee

Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Advertisement