Page 1

Субота, 22 лютого 2014 року № 14 (9872) Виходить з березня 1935 року

Ãàçåòà Îëåêñàíäð³âñüêî¿ ðàéîííî¿ ðàäè òà Îëåêñàíäð³âñüêî¿ ðàéîííî¿ äåðæàâíî¿ àäì³í³ñòðàö³¿ 23 ëþòîãî – Äåíü çàõèñíèêà ³ò÷èçíè Щиро вітаємо усіх чоловіків Кіровоградщини зі святом, яке увібрало в себе славні ратні традиції багатьох поколінь – із Днем захисника Вітчизни! Упродовж десятиліть цей день, це свято асоціюється зі стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад життєві історії наших військовослужбовців і ветеранів. Саме вони своїм патріотизмом, мужністю, вірністю військовій присязі, любов’ю до Вітчизни, до рідних і близьких формували той взірцевий ідеал чоловіка, до якого прагне кожне хлоп’я. Особливі слова подяки адресуємо ветеранам війни – за віддану молодість, здоров’я і сили заради миру, заради нас усіх. У День захисника Вітчизни вітаємо усіх, хто й зараз стоїть на сторожі миру та спокою в нашій державі. Бажаємо усім захисникам, від малого до великого, підтримки рідних, задоволення від життя, віри у всеперемагаючу силу добра. Будьте відданими, сильними, гордими своїм рідним краєм – будьте справжніми чоловіками! З повагою Андрій НІКОЛАЄНКО, Микола КОВАЛЬЧУК, голова обласної голова обласної державної адміністрації. ради. Шановні ветерани, військовослужбовці, солдати строкової служби! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! У цей день ми вшановуємо всіх, хто обрав благородну, справді чоловічу професію – захищати мирне небо, оберігати спокій близьких і рідних. Кожен з вас, сивочолі ветерани, миротворці, учасники локальних воєн на території інших держав, солдати, заслуговує на глибоку повагу з боку суспільства. Адже від вашої нелегкої роботи залежать наші будні, майбутнє кожного жителя Олександрівщини. На прикладі вашої відваги, мужності та доблесті ми виховуємо підростаюче покоління. У вас вчимося любити рідну землю, вірою і правдою служити своєму народу. Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та успіхів у нелегкій ратній праці. З повагою Валерій АВКСЕНТЬЕВ, Василь СКЛЯРЕНКО, голова районної голова районної державної адміністрації. ради.

³êòîð ßÍÓÊÎÂÈ×:

ÐßÄÎÂÈÉ ÀÔÃÀÍÑÜÊÈÕ ÄÎÐ²Ã Військову службу з 1983 по 1985 роки, якраз у розпал афганської війни, Анатолій Володимирович Голинський проходив у військовій частині, що базувалася на кордоні Таджикистану та Афганістану. Точна адреса селище Московське Кулябської області Таджицької РСР. Саме звідси регулярно вирушали колони автомобілів з вантажами для підкріплення радянських військових частин на афганську територію. - Везли все: продукти харчування, бензин, солярку, дрова, вугілля, боєприпаси,.. – згадує колишній рядовий Голинський. Його „Урал” завжди також був заповнений вщерть. І п’ятдесят-шістдесят великовагових

автомобілів вирушали в небезпечну дорогу. – Жодна поїздка не обходилася без стрілянини, вибухів гранат та мін, - каже Анатолій і розповідає, що якщо в Афганістан ще духи могли інколи пропустити колону без обстрілу, то у зворотному шляху аж ніяк! Обов’язково зав’язувався бій, часто нерівний, адже афганці на своїй території добре знали кожен кущ і кожну стежину, діяли хитро, підступно та жорстоко. - Найстрашніша було, коли гинули, калічилися твої товариші, з якими ти ділив дах і хліб, - робить висновок Анатолій. Він вважає, що йому поталанило вижити у тому страшному пеклі. Воїн-афганець повернувся додому у рідну Розумівку з медаллю За відвагу” та нагрудними знаками „Відмінник прикордонних військ СРСР” І та ІІ ступенів. Має майже тридцять років трудового стажу водія, зараз, на жаль, на інвалідності. І День захисника Вітчизни – його свято.

ÍÀ ×ÀѲ ÏÀÒвÎÒÈ×ÍÅ ÂÈÕÎÂÀÍÍß ÌÎËÎIJ У середу голова районної державної адміністрації Вале-

рій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем

Скляренком зустрівся з головами районної організації ветеранів України Василем Королем та районної організації товариства сприяння обороні України Борисом Безсмолим. Під час зустрічі обговорено важливе питання патріотичного виховання молоді на прикладах бойової і трудової слави ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці. Велику роботу в цьому напрямку проводять громадські організації, з головами яких спілкувалися керівники району. Вони часто бувають у школах, проводять там спільно з педагогами та вихователями різні

виховні заходи на патріотичну тематику. Голова районної організації ТСОУ, він же керівник військово- патріотичного клубу „Пам’ять”, постійно бере участь разом з членами клубу у відтвореннях подій часів війни, керівник зняв кілька фільмів про героїв війни, про життя ветеранів, історію району, які вже переглянули більшість учнів шкіл. Голова райдержадміністрації подякував головам громадських організацій за сумлінну роботу по патріотичному вихованню підростаючого покоління. Разом учасники зустрічі намітили шляхи подальшої роботи у цій важливій справі.

Ç ÒÓÐÁÎÒÎÞ ÏÐÎ ÂÅÒÅÐÀͲ ²ÉÍÈ

Соціальний захист ветеранів Великої Вітчизняної війни завжди під постійним контролем влади. Цього вимагає від керівників на місцях Президент України Віктор Янукович. Олександрівська районна державна адміністрація та районна рада особливої уваги надає безпосередньому спілкуванню з ветеранами війни і праці. Особисті зустрічі допомагають краще дізнатися про проблеми, які хвилюють ветеранів, сприяють швидшому їх вирішенню. Крім того, добре тепле слово, звичайна людська увага і турбота також важливі чинники для цих людей, які пережили ли-

холіття війни, брали у ній безпосередню участь. Їх з

кожним роком залишається все менше. І потрібно не запіз-

нитися з турботою про цих людей. Саме з такою метою керівники району їдуть до ветеранів додому, щоб особисто побачити, як вони живуть, якої допомоги потребують, переконатися, чи достатньо вони соціально захищені. У понеділок голови районної державної адміністрації та районної ради Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко відвідали вдома у селі Бовтишці учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни Дикушу Гаврила Йосиповича та Матірну Поліну Захарівну. Керівники району поспілкувалися з ветеранами та вручили їм продовольчі набори.

ß ÕÎ×Ó ÇÁÅÐÅÃÒÈ ÄÅÐÆÀÂÓ

Президент України Віктор Янукович виступає за мирне врегулювання політичної кризи і наголошує, що ні одна сторона не повинна порушувати закон. Про це він сказав під час інтерв’ю журналісту Віталію Коротичу. «Мене штовхали і штовхають до різних способів, як розібратися в цій ситуації. Але я хочу сказати, що не хочу воювати. Я не хочу, щоб будь-які рішення приймались таким радикальним шляхом, і не хочу воювати. Я хочу зберегти державу», - сказав Віктор Янукович. Він наголосив, що прагне відновити стабільний розвиток країни. «Це моя мета. І все, що сьогодні ми робимо, ми робимо заради того, щоб в країні встановився мир», - підкреслив Глава держави. Він переконаний, що перемир’я у політичній кризі - це перший крок до примирення, а метою є встановлення миру в державі. «Пошук компромісів, який ми пропонуємо, коли ми йдемо на поступки. Безумовно, ми звертаємось і до опозиції, щоб вона також ішла на поступки. Мова не в тому, хто програє - влада, чи опозиція. Тут повинна виграти Україна. Це наша мета», - зазначив Віктор Янукович. За його словами, всім учасникам протистояння, які стоять по різні боки барикад, треба показати, що суспільство здатне зберегти Україну і мир у державі. «Україна - це держава, яка має достатньо здорових сил, і ми здатні розібратися в своїй хаті і навести лад. Я вдячний багатьом тим, хто сьогодні утримав свої емоції і вже почав думати прагматично з холодним розумом, з холодною головою. Це чудово. Мені однаково боляче, коли страждають люди і з однієї, і з другої сторони», - наголосив Президент. На переконання Глави держави, цього не повинно бути, і всі сторони повинні зробити все для того, щоб утриматися від радикалізму. «Всі повинні знати, що є межа, яку ніхто не повинен переходити. Межа для всіх повинна бути. Ніхто не повинен порушувати цю межу. А межа - це Закон», - резюмував Президент.

ÑËÎÂÎ ÍÀÐÎÄÓ Íàéãîëîâí³øå – öå ìèð ³ ñïîê³é â Óêðà¿í³ Äëÿ ìåíå, âåòåðàíà ïðàö³, äåðæàâà – öå íàñàìïåðåä ìèð, çëàãîäà, ñïîê³é ³ ñòàá³ëüí³ñòü. ß ïðîòèâíèê êîíôë³êòíèõ ñèòóàö³é ³ ïðîòèñòîÿííÿ. Öå êðîê â í³êóäè. ²íàêøå ìè âòðàòèìî ò³ ïîçèòèâí³ íàäáàííÿ, ÿê³ íàïðàöüîâàí³ çà áàãàòî ðîê³â. Áîðèñ ÁÅÇÑÌÎËÈÉ. ß, ÊÎÐÎËÜ Âàñèëü Íàçàðîâè÷, ãîëîâà ðàéîííî¿ îðãàí³çàö³¿ âåòåðàí³â Óêðà¿íè,â³ä ³ìåí³ ³ çà ï³äòðèìêè âåòåðàí³â ïîâí³ñòþ ï³äòðèìóºìî êðîêè Ïðåçèäåíòà Óêðà¿íè ó ìèðíîìó âèð³øåíí³ ñòâîðåíîãî êîíôë³êòó â Óêðà¿í³, äîòðèìóþ÷èñü çàêîí³â ó äåðæàâ³.

²íôîðìóº ô³íàíñîâà ³íñïåêö³ÿ

ÄÅÐÆԲͲÍÑÏÅÊÖ²ß Â Ê²ÐÎÂÎÃÐÀÄÑÜÊ²É ÎÁËÀÑÒ² ÂÏÐÎÄÎÂÆ C²×Íß 2014 ÐÎÊÓ ÇÀÁÅÇÏÅ×ÈËÀ ²ÄØÊÎÄÓÂÀÍÍß ÂÒÐÀÒ ÍÀ ÑÓÌÓ ÏÎÍÀÄ 2 ÌËÍ. ÃÐÍ. Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,2 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 1,9 млн. грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,3 млн. грн. Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 11 досудових розслідувань. За допущені фінансові порушення 29 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 2 особи звільнено із займаних посад. За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 19 управлінських рішень. Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області.

Äî óâàãè áàòüê³â! Відділ освіти Олександрівської районної державної адміністрації доводить до відома батьків дітей дошкільного віку, що з 1 січня 2014 року запроваджена електронна реєстрація щодо порядку зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів району. З правилами електронної реєстрації можна ознайомитись на сайті відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації http://alexrvo.kirovedu.com Зареєструватись можна самостійно (через власний комп’ютер) на сайті відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації чи за адресою: смт Олександрівка, вул. Леніна, 82, відділ освіти, кабінет №10. Довідки за телефоном 3-38-60.


2

22 лютого 2014 року

Ç Äíåì çàõèñíèêà ³ò÷èçíè! Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю вас зі великим святом - Днем захисника Вітчизни! Захисників Вітчизни всіх поколінь вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину. Щиро зичу вам доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких. Олександр ЄДІН, народний депутат України. № 387.

Шановні земляки! Всіх, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу, і всіх, хто є їхньою надійною опорою, вітаю з Днем захисника Вітчизни. Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину. Щиро зичу вам доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких. Володимир СТЬОЖКА, депутат обласної ради. № 452.

Шановні працівники! 23 лютого – визначна дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму, а також – для всіх жінок, які з тривогою і гордістю чекали на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. Тому прийміть щирі вітання зі святом всьому нашому славному колективу, нашим ветеранам праці, пенсіонерам. Здоров’я, витримки вам й нових фахових висот, щастя, родинного тепла та затишку. Дирекція та профком ТДВ „Фундукліївське ХПП”. № 445.

Шановні медичні працівники, всі медики-ветерани, які пройшли дорогами війни! Прийміть щирі вітання до Дня захисника Вітчизни. Це свято мужніх патріотів рідної країни, серед яких і ви, дорогі наші люди в білих халатах. Завдяки вашим безстрашності, професіоналізму, високому відчуттю громадянського обов’язку під страшними кулями, кулеметними чергами, розривами снарядів, в димах та страшних пожежах ви рятували людське життя, не задумавшись про своє. Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я на довгі, щасливі роки, розуміння, рідних і близьких людей, впевненості в мирному завтрашньому дню. Адміністрація і профком Олександрівської центральної районної лікарні. № 458.

Шановні освітяни всіх поколінь! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни! Це день перемог і мужності, день міцності і сили. Саме в цей день чоловіки купаються в променях турботи, уваги і любові. Нехай нашим захисникам ніколи не доведеться воювати по-справжньому, а бравий войовничий бойовий клич лунає лише на полі битви за фінансове благополуччя, а в сімейному житті хай завжди панує тепло, затишок і взаєморозуміння. Федір ШАПОВАЛ, завідуючий відділом освіти районної державної адміністрації. Людмила ВОЛКОВА, голова райкому профспілки працівників освіти і науки. № 448.

Дорогі захисники Вітчизни ! Щиро вітаю вас з Днем захисника Вітчизни та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Щира вдячність вам за священний подвиг, за твердість духу, за вірність життєвому девізу, який ви передаєте нам у спадок. Світла пам’ять тим, кого уже немає з нами, але вони будуть жити у наших серцях, у серцях усіх поколінь. Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, добра, достатку, здоров’я, щастя, шани від рідних і друзів. Василь КОРОЛЬ, голова районної організації ветеранів України. Шановні лісівники району — нинішні, колишні, дорогі ветерани! Шлю вам найщиріші вітання з всенародним святом — Днем захисника Вітчизни. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок історії, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків, - до наших ветеранів, солдатів всіх поколінь. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, світлих надій на майбутнє, бадьорості духу, творчого натхнення та невичерпної енергії! Дирекція та профком ДП „Олександрівський лісгосп”. № 454.

Шановні жителі Олександрівщини, дорогі захисники Вітчизни! Вітаю вас з Днем захисника Вітчизни! В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання. Бажаємо успіху і перемог у справах, а вашому будинку - миру і благополуччя. І ще бажаємо оптимізму і бадьорості, завжди йти тільки вперед - до нових проектів і нових звершень! Щастя, радості, мирного неба вам і вашим родинам. Петро ПЕТРУШЕВСЬКИЙ, голова правління спілки споживчих товариств Кіровоградської області. № 450.

Дорогі співвітчизники! Щиро вітаю вас з днем захисника Вітчизни! Найцінніше, що є в нашому житті - це світ, спокій і стабільність, а тому не випадково День захисника Вітчизни має багату і славну історію. Як би не називалося це свято, воно завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі. Прийміть щирі побажання здоров’я, щастя, миру і благополуччя, тепла та затишку в родинах! Володимир ЗУБАХА, депутат обласної ради. № 453.

Шановні працівники! З нагоди великого свята — Дня захисника Вітчизни дозвольте привітати всіх вас, шановні наші працівники, ветерани праці, які мають чи мали відношення до захисту нашої Батьківщини і побажати міцного здоров’я, впевненості у власних силах та нескінченний запас енергії, яку б ви спрямували на створення добробуту, на підприємстві, в родинах, тепла та затишку в домівках. Міцного здоров’я вам під мирним небом на довгі щасливі роки. Дирекція та профком ТДВ „Цибулівське ХПП”. № 446.

Шановні співвітчизники, дорогі ветерани! Вітаю вас з Днем захисника Вітчизни святом мужності, благородства і честі! Від усієї душі бажаю вам творчих успіхів, щастя, благополуччя і всього самого доброго! Нехай труднощі, що зустрічаються на вашому шляху, будуть завжди легко переборні. Міцного вам здоров’я, душевного тепла, святкового настрою, миру! Володимир ТІМАНОВСЬКИЙ, голова правління Олександрівського райспоживтовариства № 451.

Шановні наші працівники, дорогі ветерани війни та праці, пенсіонери! З щирою синівською любов’ю вітаю вас зі знаменним святом — Днем захисника Вітчизни! З святом наших батьків, дідів, яке уособлює благородство, гідність і всі найкращі риси справжнього чоловіка, захисника Вітчизни, своєї родини. Бажаємо вам незламної волі, надійного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці. З повагою Володимир СТЬОЖКА, начальник філії „Олександрівський райавтодор”.

ÐßÒÓÂÀËÜÍÈÊÈ Ï²ÄÁÈËÈ Ï²ÄÑÓÌÊÈ ÐÎÁÎÒÈ ÇÀ ÌÈÍÓËÈÉ Ð²Ê

19 лютого у залі засідань районної ради пройшла підсумкова нарада за результатами діяльності Олександрівського району у 2013 році з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Участь у нараді взяли голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, начальник відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Кіровоградській області Костянтин Скубко, начальник зміни оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Кіровоградській області Микола Яланський, начальник Олександрівського РВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Сергій Костенко, особовий склад РВ та ДПРЧ-29, керівники служб взаємодії цивільного захисту підприємств району. З вступним словом до присутніх звернувся голова районної ради Василь Скляренко. Він наголосив, що районна влада постійно підтримує і надає фі-

нансову допомогу службі рятувальників у районі. З інформацією про п ід сумки фун к ц іон ування у 2013 році обласної та районної ланок територіаль ної п ід сист еми єдиної державної системи цивільного захисту виступили начальник відділу ресурсного забезпечення УДСНС України у Кіровоградській області Костянтин Скубко та начальник Олександрівського РВ УДСНС України в Кіровоградській області Сергій Костенко. Зокрема, вони детально зупинилися на діяльності служб цивільного захисту в області та районі. Так, Сергій Костенко зазначив, що очолюваний ним районний відділ сумлінно справляється з поставленим завданням і подякував керівникам районної влади за розуміння і підтримку.

ÍÀ ÊÓÖÅÍʲÂÑÜÊÈÕ ×ÈÒÀÍÍßÕ Олександрівський районний краєзнавчий музей результати своїх наукових досліджень постійно оприлюднює на різноманітних наукових і науковопрактичних конференціях. 15 лютого ц. р. в Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відбулись УІІ обласні літературно-краєзнавчі Куценківські читання, присвячені 200річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. На них свій науковий доробок представили науковці, освітяни, музейні та бібліотечні працівники, краєзнавці з Кіровограда та Олександрівки. Головний зберігач фондів Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка виступив з доповіддю «Вшанування пам’яті Тараса Шевченка на Олександрівщині». Він розповів про історію встановлення пам’ятників Великому Кобзареві в нашому краї та про події, що від-

бувались на Олександрівщині і пов’язані з іменем Тараса Шевченка та його нащадків. Куценківські читання є спільним проектом Кіровоградського міського літературно-меморіального музею І. К. Карпенка-Карого, Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського та Кіровоградської обласної організації Національної спілки краєзнавців України і проводяться щороку в день народження кіровоградського науковця, літературознавця, критика, доктора філологічних наук, професора Леоніда Васильовича Куценка (19532006 рр.), який трагічно загинув у розквіті життєвих і творчих сил. Наш музей є постійним учасником Куценківських читань. Олена САЛІЙ, директор Олександрівського районного краєзнавчого музею.

«ÇÀÏβһ ÎÁËÅҲ ÓÂÅÑÜ ÑÂ²Ò Під таким девізом пройшов у Красносілківській загальноосвітній школі марафон «Заповіту» Тараса Шевченка.

літератури Моцар М.І., учень 7 класу Ковтун Владислав розповів про історію написання «Заповіту», а потім по черзі

Цей безсмертний твір перекладений багатьма мовами світу і справді облетів увесь світ. «Заповіт» почули люди на всіх континентах земної кулі, його перекладали найвидатніші поети різних національностей. Марафон у нашій школі приурочений до 200-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Участь в ньому взяли учні від 5-го до 11-го класу. Кожен клас спочатку вибрав, якою мовою світу буде вчити цей твір, намалював стінну газету. А 21 лютого, в день рідної мови, учні декламували найвидатніший вірш Кобзаря. Відкрила захід вчителька української мови та

учні декламували «Заповіт» різними мовами. Найменші учасники марафону - п’ятикласники вивчили українською та російською мовами, шестикласники – болгарською, циганською; семикласники - німецькою, китайською; восьмикласники – білоруською, азербайджанською; старшокласники – англійською, польською, сербською. Захід повністю підтвердив слова вірменина Г. Севунца про те, що «геній Шевченка своєю творчістю зігріває серця мільйонів… і тому він схожий на сонце. А хіба сонце може належати лише одному народові»? Ілона ДЕЙНЕКО, учениця 8 класу.

№ 457.

Шановні наші працівники, ветерани, всі, хто нині на заслуженому відпочинку! Вітаю вас із Днем захисника Вітчизни! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких негараздів, які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! Сергій ДАВИДОВ, начальник Олександрівського РЕМ ПАТ „Кіровоградобленерго”. № 449.

Шановні наші працівники – нинішні, колишні, дорогі ветерани! Щиросердечно вітаємо вас з Днем захисника Вітчизни! Усі чоловіки в дитинстві люблять грати у війну, бігати з пістолетами і уявляти себе безстрашними льотчиками і танкістами. В цей день, День захисника Вітчизни, ми хочемо побажати вам, щоб гра так і залишилося грою, і вам ніколи не довелося стріляти в людей по-справжньому, щоб захистити своїх рідних. Бажаємо вам мирного неба над головою, здоров’я, благополуччя, щастя вашим близьким та рідним. Адміністрація та профком управління по експлуатації газового господарства. № 455.

Шановні чоловіки – працівники державних установ, шановні ветерани війни та праці! Щиро вітаю вас з Днем захисника Вітчизни! Бажаю, щоб вам не довелося ні від кого захищати своїх рідних і близьких. А якщо вам все-таки доведеться стати на захист країни чи дорогої вам людини - стовідсотково впевнена, що ви вийдете переможцями! Здоров’я вам під мирним небом на довгі, щасливі роки. Олександра ГЕРАЩЕНКО, голова райкому профспілки працівників державних установ. № 456

Шановні працівники, ветерани і всі, хто нині на заслуженому відпочинку! Сердечно вітаємо вас з Днем захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Від усього серця бажаю вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Адміністрація і профком Олександрівського лінійного управління магастральних газопроводів. № 447.

102 ïîâ³äîìëÿº

ÇËÎ×ÈÍ ÐÎÇÊÐÈÒÎ ÏÎ ÃÀÐß×ÈÕ Ñ˲ÄÀÕ 11 лютого 2014 року в районній газеті «Вперед» № 11 була опублікована стаття під назвою « ПОЇХАЛА» «УКРАЇНА» про здійснення крадіжки невідомою особою з приміщення гаража металевих речей та велосипеду «Україна» в селищі Олександрівці. За словами заступника начальника - начальника кримінальної міліції Олександрівського РВ Володимира Кучера, вже наступного дня під час проведення оперативно - розшукових заходів працівники карного розшуку райвідділу цей злочин розкрили. Крадієм виявився місцевий житель селища Олександрівки, без постійного місця проживання, раніше судимий. За вчинення кримінального правопорушення (ст.185 ч.З ККУ) він затриманий та перебуває в слідчому ізоляторі м. Кіровограда. Під час проведення досудового розслідування було встановлено, що чоловік був причетний до вчинення декількох крадіжок.


3

22 лютого 2014 року Дорогого, ласкавого, турботливого внука МАЛЬОВАНОГО Івана Юрійовича з 20-річчям від дня народження щиро, від усієї душі вітає бабуся Валя, яка проживає в м. Кам’янці Черкаської області. Якби в словах моїх була пророча сила, а в серці чарів полум’я цвіло, то я б для тебе, рідний, так зробила, щоб і дня сумного у тебе не було. Бажаю, щоб люди любили тебе, щоб друзі з тобою ріднились, життя, щоб твоє, як пелюстки троянд, любов’ю і щастям світились. Нехай Господь тебе оберігає від зла, хвороби і журби, і ласку щедро посилає сьогодні, завтра і завжди. № 414.

Дорогого, ніжного, найкращого у світі сина, брата, жителя с. Бандурового, МАЛЬОВАНОГО Івана Юрійовича з 20-річчям від дня народження щиро, з любов’ю вітають мама, батько та сестра Наташа. Такий син – це просто диво, все складається щасливо. Дарує втіху і розраду, міцну опору та пораду. Розумний, чуйний і вродливий, будь, синочку, радісний, щасливий. Найперше бажаємо тобі в це свято здоров’я і радості багато. Щоб і вдома, й серед друзів ти відчував і ласку, і тепло, щоб на життєвім виднокрузі похмурих днів ніколи не було. Роби добро, а зла ніде й нікому, і куди б не пролягала твоя путь, не забувай батьків і свого дому, адже тебе так люблять тут і завжди ждуть. № 413.

Дорогого внука, сина, хрещеника, брата ЯСІНСЬКОГО Владислава Ярославовича з 10-річчям від дня народження щиро вітають бабуся з дідусем, мама з татом, дядя Валерій з тьотею Ірою, а також сестрички Валерія, Вікторія і Софійка. Дідусева гордість, радість для бабусі, росте у родині синочок-розрада. Десять у лютому святкуємо літ, як ти усміхнувся на весь білий світ. Здоров’я й добра тобі просим у долі, удачі в усьому і успіхів в школі. І друзів хороших, здійсняться хай мрії. Для нас ти відрада, любов і надія. Тобі, як могли б, прихилили і небо, щасливим рости, більш нічого не треба.

Дорогого сина, внука, брата, племінника, батька ГАВРИЛЕНКА Анатолія Івановича з 30-річям від дня народження щиро вітають мати, бабуся, сестри, синок Сергій та дядьки зі своїми родинами, колеги по роботі. 30 літ ! Хіба це вік ? Треба три таких прожить! Ми вітаємо і бажаємо днів щасливих, золотих, щоб родило щастя рясно, все в житті було прекрасно. Щоб усе могло і вмілось, квітувало, веселіло. А Матінка Божа – цариця свята дарує щасливі і довгі літа! № 434.

№ 482.

Дорогу, ніжну, лагідну сестру, жительку смт Олександрівки СЕРГІЄНКО Надію Миколаївну з ювілейною датою від дня народження щиро вітають брат Іван, сестри Шура, Іра зі своїми сім’ями і бажають дорогій сестрі здоров’я і довголіття. Сестричко! Вітаємо тебе з днем народження. Бажаємо погожих тобі днів, щасливої долі, радості стільки, як квітів у полі. Усмішок глибоких, як дно океану, великого щастя без зла і обману. Хай Матір Божа тебе охороняє, а Господь щастя і сили посилає. Хай завжди ведеться з легкої руки на добрі і довгі безхмарні роки.

Жителів села Кримок, дорогих наших ПАСТЕРНАКІВ Петра Семеновича і Поліну Леонідівну з золотим весіллям щиро, з любов’ю вітають сестра Ольга з чоловіком Володимиром, племінники Тетяна, Валентина, Роман з сім’ями. Нехай буде в Вас усе в порядку, добра Вам, щастя і достатку. Щоб горе і смуток Ваш дім обминали, щоб сонечко ясне Вам завжди сіяло. Веселощів низку, здоров’я міцного від щирого серця бажаємо усього. Хай надійних людей Вам життя посилає, а в серці довіку добро не згасає. Хай радість всміхається в Вашому домі і ліку не буде щасливим рокам, іще раз здоров’я, удачі в усьому ми зичимо щиро, ріднесенькі, Вам.

№ 461.

№ 477.

²ÍÔÎÐÌÀÖ²ß ÏÐÎ ÂÈÊÎÍÀÍÍß ÎËÅÊÑÀÍÄвÂÑÜÊÎÃÎ ÐÀÉÎÍÍÎÃÎ ÁÞÄÆÅÒÓ ÇÀ 2013 Ð²Ê ДОХОДИ До районного бюджету за 2013 рік надійшло доходів у сумі 108498,8 тис.грн., що становить 98,1% до уточненого плану, з них, до загального фонду надійшло 104562,3тис.грн., (99,1 % ), до спеціального фонду - 3936,5 тис.грн.( 76,9 %). У загальному обсязі доходів, субвенцій з державного бюджету надійшло 40525,2тис.грн.(98,9%), власних та закріплених доходів -15917,8тис.грн. (97%). Виконання доходної частини районного бюджету за 2013 рік характеризується такими даними:

Виконання видаткової частини загального фонду районного бюджету за 2013 рік за основними економічними напрямками характеризується такими даними:

ВИДАТКИ З районного бюджету за 2013 рік проведено видатків із загального та спеціального фондів у сумі 110891,8 тис.грн., або 97,9% уточненого плану, у тому числі: по загальному фонду - 106586,3 тис.грн. (99,2 %), по спеціальному фонду - 4305,5 тис.грн.( 74,7 %). Виконання видаткової частини районного бюджету за 2013 рік за основними функціями характеризується такими даними:

Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік відбудеться 03 березня 2014 року у приміщенні районної державної адміністрації. Валентина ШИЯТА, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.


4

22 лютого 2014 року

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ТА БРОНЕДВЕРІ Знижки на комплектуючі матеріали до 30% (вікно просте 1кв.м – 300 грн.). Гарантований подарунок кожному покупцеві. Поспішайте. Адреса: смт Олександрівка, вул. Леніна, 87. Ми турбуємось про збереження тепла ваших будинків. Добре, коли все добре. Тел. 067-470-72-85, 3-38-26. Ми передзвонимо. № 500.

В смт Олександрівці по вул. Шевченка,108 продається газифікований будинок з усіма надвірними спорудами. В будинку є гаряча, холодна вода. Городу 5 соток. Тел. 096-847-45-09.

Добру, щиру, доброзичливу, шановну подругу КРАВЧЕНКО Олександру Григорівну з днем народження щиро вітають Зименки Микола Іванович і Алла Петрівна. Побажати хочемо щастя і здоров’я, щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись. Дім був повен затишку, радості, любові, щоб бажання й дійсність у одне сплелись. І хоч на скронях сивина, нехай у серці гомонить весна, в очах сміється сонце золоте, а дерево життя зростає і цвіте. № 418.

№ 502.

Дорогого синочка, брата, внука, племінника, жителя села Ставидел, ДЕМЕНКА Олександра В’ячеславовича з 18-річчям від дня народження щиро вітають тато Славік, мама Таня, сестричка Юля та велика родина. 18-летие – твой рубеж: вся жизнь пред тобою открыта. Пусть будет много счастливых надежд и радостных, светлых открытий! Спеши же желанье свое загадать. Ему – обязательно сбыться! В день этот тебе лишь о счастье мечтать, и счастьем, так солнцем искриться. № 466.

Продаю кукурудзу за ціною дешевшою ринкової. Адреса: вул. Ватутіна,58. Тел. 3-36-85. № 499.

КАМ’ЯНСЬКИЙ ІНКУБАТОР РЕАЛІЗУЄ КУРЧАТАБРОЙЛЕРИ: добові та підрощені, а також має в продажу комбікорм. Приймає замовлення на племінні гусенята та індичата. Тел. 047-326-03-79, 097-63-85-670, 063-76-65-895. № 93.

Терміново продається трикімнатна квартира з індивідуальним опаленням за адресою: смт Олександрівка, вул. Титова, 4а, кв.8. Звертатися за адресою: вул. Островського,15. Тел. 067-887-46-77, 095-598-47-46.

Дорогого батька, дідуся, сина, жителя смт Олександрівки, СОСНУ Миколу Георгійовича з 51-м днем народження щиро вітають дочка Іра, зять Женя, внуки Станіслав, Анатолій, син Ігор, мати Галина Іванівна. Наш славний та рідний, найкращий у світі, з тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і татко чудовий, даруєш турботу і море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, що вмієш підтримати словом і ділом, щоб в рідному домі нам було надійно та щиро. Живи нам на радість в любові та мирі, хай Бог посилає здоров’я і сили, у дружній роді усі ми щасливі.

Шановного ветерана Великої Вітчизняної війни, жителя с. Красносілля, ЩЕРБИНУ Дмитра Кузьмовича з 89-річчям від дня народження щиро вітають районна та сільська організації ветеранів України. Бажаємо імениннику міцного здоров’я, активного довголіття, тепла і затишку в оселі, уваги від рідних і близьких.

№ 460.

ГАРАЖІ МЕТАЛЕВІ. Тел. 097-32-85-233, 050-73-17-115. www.metgar.com.ua.

№ 364.

КРИМСЬКИЙ РАКУШНЯК, безплатна доставка, супер-ціна. Тел. 096-00-00-884, 095-00-00-884. №230.

ЗАКУПОВУЄМО БРУХТ ЧОРНИХ ТА КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ. ДОРОГО. Тел. 099-196-54-77, 098-009-22-46, 066-510-50-72. № 469.

НАТЯЖНІ СТЕЛІ ЗА ДОБУ Ціна від 70 гривень за 1 м2. Швидко. Якісно. Надійно. Тел. (066)137-62-44, (093)43-68-033, (067)74-62-631.

КУПЛЮ ВРХ, КОНІ ТА ЇХ ДОРІЗИ. Тел. 095-637-92-75, 067-184-49-96. Цілодобово.

№ 241.

ЗАКУПОВУЄМО ВРХ, бички, телята, коні, свині та вівці (дорізи) цілодобово. Тел. 050-825-48-53, 098-499-31-10.

МЕТАЛЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ТА ДВЕРІ. ЗНИЖКА Сітка безкоштовно. Українські двері 2 мм. товщина полотна. Адреса: бібліотека для дорослих. Тел. 067-218-39-17.

Що ж, матусенько моя, Сивая лелече! Полетіла ти від мене, Вже тепер далече. Полетіла, полетіла – Тебе не догнати, Буду довго я твого Слідочка шукати. І по небі, по зірках, ще й по сонцю буду, Аж поки твого слідочка, Мамочко, здобуду. Що отут було не так, Прости мене, нене, Вже на тій землі не знаній Все буде без проблемним.

Полетіла, полетіла, Тебе не догнати. Вже таких, як ти із татком, Більше не буду мати. Ще ж, матусенько моя! Білесенька ромашко! Жить без тебе Стало мені тяжко! Вже ніхто не скаже: „Доню”, Не погладить ручки, Не спита, чи при здоров’ї І як твої синочки!

Терміново продається трикімнатна квартира, в центрі смт Олександрівки, пров. Леніна, буд.№2, кв.7. Нова проводка, опалення електричне. Склопакети скрізь, нова сантехніка, бойлер, на кухні нова пральна машина, плита і двокамерний холодильник (все фірми indezid) телевізор. Дитяча і спальня повністю з новими меблями, в спальні плазменний телевізор і стереосистема. В гостинній – диван, шафа, прихожа. В дворі – сарай, під вікном – город. Тел. 096-632-97-37. № 478.

№113.

Організація проводить закупівлю меду. Тел. 098-02-02-451, 066-923-53-20.

№341.

ПОМИНАЄМО Ось і пролетів рік, як не стало 23 лютого моєї найдорожчої людини. Пішла із життя на 73-му році моя рідненька мама ЧЕРКАС Варвара Леонтіївна. Мама із раннього дитинства важко працювала, бо росла без батька, якого вбило на війні. Жила не для себе, а все життя віддала мені, дочці, та своїм внукам, за яких переживала і допомагала, чим могла. Мама була доброю, справедливою, ні на кого не держала в душі зла. Хто знав і пам’ятає мою маму, згадайте і пом’яніть її в цей день, ми ж ніколи не забудемо тебе, наша рідненька. Присвячую цей вірш-пісню тобі.

№229.

№ 480.

Втрачений сертифікат на земельну частку (пай) серії КР 0083807 від 12.08.1997 року за № 272, виданий на ім’я Адаменка Миколи Федосійовича по КСП „Дружба”, вважати недійсним. № 462.

№ 183.

Продам корову (первістка). Тел. 096-10-26-745. № 484.

КУПЛЮ ШИФЕР Б/В. Тел. 063-31-47-798. № 444.

Продам автомобіль „Ланос” 2013 р. в. люксова комплектація, газ-бензин, можлива оплата частинами від 1135 грн/міс. Тел. 099-94-94-976. № 440.

В ОХОРОННУ ФІРМУ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ ПОТРІБНІ ОХОРОННИКИ. Вахтовий метод. Доставка до місця роботи та проживання за рахунок фірми. Заробітна плата 90-150 грн. на добу. Тел. (0472) 32-91-71; 093-065-60-54; 067-462-70-13; 067-46270-39.

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ІНКУБАТОРНА СТАНЦІЯ ПРОВОДИТЬ ПЕРЕДПЛАТУ НА КУРЧАТ м’ясо-яєчних порід, а також приймає яйця сільськогосподарської птиці на інкубацію. Тел. для довідок 3-34-26, 3-26-48. № 481.

Продам тижневого бичка. Тел. 067-895-24-64. № 473.

Державний акт на право власності на земельну ділянку серія КР № 078015, площею 6,64 га, виданий на ім’я Манзюка Івана Павловича, вважати втраченим.

№ 404.

№ 475.

В с. Івангороді по вул. Шкільній,65 терміново продається газифікований будинок з усіма господарськими будівлями. Городу 25 соток. Тел. 096-622-00-79.

ЗДАЄТЬСЯ ПРИМІЩЕННЯ В ОРЕНДУ по вул. Леніна,74 в магазині „Оптика”. Тел. 067-520-41-26.

№ 441.

В смт Олександрівці по вул. Пушкіна, 7 продається трикімнатна квартира, з опаленням, 5-й поверх. Тел. 098-44-85-106. № 472.

№ 459.

Ìàãàçèí „Ìèð Îáóâè”, що біля готелю Тясмин”, пропонує широкий вибір взуття Запрошуємо відвідати.

Весна-2014.

Колеги по роботі Захаров В.О., Чебану В.М., Дзядевич Т.Б., Семенченко І.В., Кривошея О.А., Баклан Л.І., Мережана О.П., Прасол Т.М., Вітер М.М., Капелюшний О.О., Семенов Д.Ф., Усатенко О.О., Еміров Б.Д., Власюк Л.М., Геращенко О.С., Каштанова Г.В., Гура Л.М., Терещенко Н.В. висловлюють щире співчуття Вовнянко Валентині Миколаївні та її родині з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті мами ВИХРИСТ Марії Василівни. Світла пам’ять і земля пухом покійній, Царство Небесне її душі, а родині – віка, здоров’я, витримки пережити велике горе.

ПАМ’ЯТЬ-ПОДЯКА 21 лютого минає 40 днів,як перестало битися серце нашого люблячого чоловіка, дорогого батька,радісного та турботливого дідуся – ФЕДОРЕНКА Володимира Івановича. Ти завжди живеш у наших серцях, щодня ми згадуємо Твої мудрі поради і повчання. Ти був працьовитою, справедливою та чуйною людиною. Не можемо уявити, що Ти ніколи не усміхнешся… Скільки 6 не минуло часу, Ти завжди будеш поряд із нами і пам’ять про Тебе ніколи не згасне у наших серцях. Хай над Твоєю могилою співають пташки, а на квітах буде роса -то наші сльози, пам’ять про Тебе. Хай земля буде Тобі лебединим пухом. Вічна пам’ять і Царство Небесне. Так пусто стало на душі, і серце плаче кожен день від болю. І огортає тихим смутком все навколо. Рідненький, ми сумуємо за Тобою. Не вистачає усмішки і слова, і погляду ласкавого й простого. Великий слід у житті Ти залишив, і скільки всім добра зробив. Любив життя, любив людей, прожив Ти для онуків і дітей. Пішов достойно в майбуття, Тобі не буде забуття. А поки пам’ять житиме в віках, живим Ти будеш у серцях. Лебединим пухом Тобі земля і Царство Небесне. Складаємо сердечну подяку всім тим,хто підтримав та допоміг нам у важку хвилину та розділив з нами наше горе. Сердечно вдячні родичам,кумам,хрещеникам,друзям та добрим людям за допомогу, теплі слова,підтримку та молитви. Низький вам уклін! Бажаємо вам міцного здоров’я та сімейного добробуту,а нашому дорогому Володі хай буде Царство Небесне і Вічна пам’ять. Дружина,діти,внуки.

№ 501.

№463.

Колишні працівники Смалиус Г.С., Тарасова Н.В., Дзюра В.М., Тищенко Н.О., Крицька Н.Г., Гордієнко В.М., Ткаченко К.А., Риндя В.А. висловлюють щире співчуття Кравченко Людмилі Іванівні та її родині з приводу тяжкої втрати – смерті БАТЬКА. Світла і вічна йому пам’ять, а рідним – віка і здоров’я.

Сусіди Макодзьоба В.Д., Дейнека Т.С., Фоломієва М.К., Мельник А., Бабенко М.Є., Загородній Д.Т., Гарбар Л.Г., Крохмальов М.В. та їх сім’ї висловлюють щире співчуття Пренко Тетяні Федосіївні з приводу смерті сестри МУЛЯВКИ Катерини Федосіївни. Світла і вічна пам’ять покійній.

Сім’ї Трегуб В.В., Довгенко П.О., Миронюк Г.Я., Фундовна Є.І., Коломієць, Приймак, Волошаненко М., Карпенко Н.С., Захарчук М.О., Мамонтова Н., Найко Л.В., Шпак О., Дудник Т. висловлюють щире співчуття Кочкіній Л.І., синам Ігорю, Юрію з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка, батька КОЧКІНА Віктора Семеновича. Світла і вічна йому пам’ять.

Адміністрація ДНЗ №3 і ДНЗ №6 висловлюють щире співчуття Вовнянко Валентині Миколаївні та її родині з приводу тяжкої втрати – смерті найдорожчої людини МАМИ, БАБУСІ. Світла і вічна пам’ять покійній, Царство Небесне її душі, а родині – віка, здоров’я, витримки пережити велике горе.

Ой, матусенько моя, Сивая лебідко! Полетіла ти від мене Швидко.

Спи ж, матусенько моя! Спочивай, рідненька! Хай на тому світі вже Буде спокійненько! Я ж у Бога попрошу Постіль тобі м’ягку! І цю пісню заспіваю Тобі наостанку!

Родина Приходьків. № 468.

Відійшов за межу вічності щирої душі чоловік, великий трудівник, люблячий батько, дідусь КУЗЬМЕНКО Іван Микитович. Сім’ї рідних та друзів Михальова М.В., Пацалая А., Кравченка П.В., Горобець Т.С. глибоко сумують з приводу тяжкої втрати і щиро співчувають доньці Людмилі Іванівні, внукам Руслану, Славіку, Світлані і всім рідним та близьким покійного. Царство Небесне, світла і вічна пам’ять покійному, а рідним - витримки та здоров’я. № 503.

№ 483.

Âïåðåä

районна газета Засновники: Олександрівська районна рада, Олександрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області. * * * Свідоцтво про реєстрацію КГ № 0216У. 7 квітня 1999 року.

Редактор

Ніна ДОЛЯ

* * * Редакційна колегія:

Литвин Л.І., Чебану В.М., Шаповал Ф.О., Тімановський В.М., Шевченко С.П., Присяжнюк В.П., Доля Н.М., Шевченко Г.В., Горло О.Є.

ПАМ’ЯТАЄМО 20 лютого минуло два роки, як відійшов за межу вічності наш дорогий чоловік, батько, дідусь, брат БІДНЕНКО Данило Панасович. Час іде, а біль втрати не вщухає. Ти у нас завжди в думках, спогадах. Не віриться, що більше ніколи не переступиш поріг, не усміхнешся, не порадиш. Нам так тебе не вистачає. Без тебе росте правнучка... Ми всі сумуємо за тобою, шануємо пам’ять про тебе, і поки ми живі не заросте стежина до твоєї могилки. Світлу пам’ять про тебе, дорогий наш, назавжди збережемо у наших серцях. Всі, хто пам’ятає нашого дорогого Данила Панасовича, просимо пом’янути добрим словом, теплою згадкою. Вічно сумуючі дружина, діти, внуки, сестра. № 431.

Відійшла у вічність доброї душі людина, найдорожча, любляча дружина, матуся, дорога бабуся та прабабуся ВИХРИСТ Марія Василівна. Сім’ї Корольчуків та Селівонів висловлюють щире співчуття чоловіку Миколі, дочці Валі та всім близьким родичам. Світла пам’ять і Царство Небесне покійній, а родині – віка, здоров’я, витримки пережити важку втрату. № 471.

№ 465.

№ 443.

У справах реклами та оголошень телефонуйте 3-24-21, 3-24-26. * * * Позиція газети не завжди може збігатися з думками авторів. * * * Газета залишає за собою право редагувати і скорочувати тексти. * * * За зміст і достовірність реклами та оголошень відповідальність несе рекламодавець.

№467.

При передруку чи використанні матеріалів посилання на районну газету «Вперед» ОБОВ‘ЯЗКОВЕ.

* * * Газета видається українською мовою, виходить двічі на тиждень: у вівторок та суботу. Ціна договірна. Індекс 61739. Друк — офсетний. Обсяг 1 друк. арк. Тижневий наклад 7968.

№ 464.

Газету набрано, зверстано і віддруковано у комп’ютерному центрі РВО «Олександрівщина». НАША АДРЕСА: 27300, Кіров оградська область, смт Олександрівка, вул. Радянська, 1д. E-mail: r_vpered@ukr.net Site: gazeta-vpered.com.ua * * * НАШІ ТЕЛЕФОНИ: 3-24-20, 3-24-26, 3-24-21, 3-30-61. Зам. № 98.

14-2014