LT Tradgard 2019

Page 1

BENDERS | GRINDINYS | INFRASTRUKTŪRA | PLOKŠTUMINIAI PAMATAI

APLINKOS ĮRENGIMO GAMINIAI IR SPRENDIMAI

NATŪRALUS PASIRINKIMAS

Daugiau apie Benders www.benders.lt


D I D Ž I A U S I A L A U KO E K S P O Z I C I J A L I E T U V O J E . E K S P O N U O J A M I Š V E D I J O J E S U K U R T I I R PA G A M I N T I A P L I N KO S T VA R K Y M U I S K I R T I G A M I N I A I - G R I N D I N I O T R I N K E L Ė S , P LY T E L Ė S , A T R A M I N Ė S S I E N E L Ė S , S T O G O Č E R P Ė S , D E KO R A T Y V I N I A I A K M E N U K A I I R K T . L A U KO E K S P O Z I C I J A A T V I R A K I E K V I E N Ą D I E N Ą .

ŽINIOS IR TRADICIJOS RŪPESTINGAI IR KOKYBIŠKAI

KLIENTAS DĖMESIO CENRE Nuo pat veiklos pradžios, 1960 m. Edsvära ūkyje, siekis buvo aiškus, t.y. patenkinti klientų poreikius. Norime tikėti, kad ši pagrindinė filosofija stipriai prisidėjo prie Benders, kuris šiandien yra vienas iš pirmaujančių Skandinavijos šalių betoninių, keraminių čerpių ir natūralaus akmens gaminių statybos ir civilinės inžinerijos sektoriui tiekėjų. Šiuo metu Benders viršija du milijardus Švedijos kronų, įmonėje dirba 1000 darbuotojų. Verslui būdingas vietinis ir reaguojantis verslo suvokimas, kuris yra ilgalaikių ir tvirtų santykių su klientais ir tiekėjais pagrindas.

VERSLO KONCEPCIJA, VIZIJA IR STRATEGIJOS Benders idėja yra kurti, gaminti ir parduoti konkurencingus, kokybiškus gaminius ir paslaugas statybai, kurie prisideda prie ilgalaikės tvarios aplinkos, kurioje žmonės gyvena, dirba ir bendrauja. Benders santykiai su klientais yra pagrįsti ilgalaikiu įsipareigojimu, kai pramonės žinios, patirtis ir asmeninis aptarnavimas yra labai vertinami. Benders jungia patirtį ir žinias su smalsumu apie naujas tendencijas. Benders tęsia naujų produktų kūrimą ir kartu su klientais kuria geriausius ateities gaminius.

VISAPUSIŠKAS TIEKĖJAS Pastaraisiais metais Benders intensyviai tobulina gaminius, nuolat plečiant asortimentą, kuris laikui bėgant tapo toks platus, kad dabar galime išdidžiai vadinti Benders visapusišku tiekėju tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui. Benders taip pat tikisi, kad klientai matys įmonę kaip įdomų ir įsipareigojantį partnerį. Jei klientas turi problemų, kurias reikia išspręsti, Benders mielai padeda, visada su tikslu, kad nereikės daugiau kito tiekėjo.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE BENDERS SVETAINĘ Interneto svetainėse www.benders.se, www.benders.lt yra daugiau informacijos: montavimo instrukcijų, įkvepiančių aplinkos nuotraukų, modeliavimo programėlė. Modeliavimo programėlės pagalba galėsite išbandyti begalę mūsų produkcijos derinių ir vizualiai pamatyti, kas labiausiai dera tarpusavy. Visa informacija nuolat atnaujinama. Svetainėje taip pat rasite platų stogų, grindinio trinkelių, plytelių, natūralaus akmens, infrastruktūros, atraminių sienų blokų asortimentą, kontaktinę informaciją mūsų klientams, visus gaminių katalogus.

2


GERA ŽINOTI

INFRASTRUKTŪRA - SIENA

2

ŽINIOS IR TRADICIJOS

52

3

PENKIOS SVARIOS PRIEŽASTYS PASIRINKTI

4

BETONAS SU SKALŪNU AR GRANITU- PUIKI KOMBINACIJA

BORTELIAI, LAIPTŲ IR PAMATINIAI BLOKAI

6

NAUJOS KARTOS GRINDINYS

54

BENDER BORTELIAI

57

BENDER LAIPTŲ BLOKAI TRAPPBLOCK

GRINDINIO TRINKELĖS

58

BENDER BLOKAI

8

BENDER OCALA ANTIK

60

BENDER PLINT TERASŲ IR TVORŲ STULPŲ BLOKAS

10

BENDER ORLANDO ANTIK

12

BENDER FANTASI ANTIK

PLOKŠTUMINIAI PAMATAI

14

BENDER LABYRINT NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAM-

62

PAIS

16

BENDER TROJA ANTIK

DEKORATYVINĖ SKALDA

18

BENDER BAS NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAMPAIS

64

BENDER DEKORATYVINĖ SKALDA

20

BENDER METRO

66

BENDER GRINDINIO SIŪLIŲ UŽPILDAI IR KT. PRIEDAI

22

BENDER POMPEJI

23

BENDER VERO

GRINDINIO PRIEDAI

24

BENDER RUSTIK

67

BENDER APŠVIETIMAS

68

BENDER TVORELĖ ROYAL

L-ATRAMINĖ SIENELĖ

BENDER PLOKŠTUMINIAI PAMATAI

GRINDINIO PLYTELĖS 25

BENDER AŽŪRINĖ

26

BENDER CAMBRIDGE

27

BENDER BRIGHTON

28

BENDER JUPITER IR BENDER ORION

30

BENDER GRINDINIO PLYTELĖ NUOŽULNIAIS ARBA STAČI-

PASKIRTIS

AIS KAMPAIS 34

BENDER FRILAGDA GRINDINIO PLYTELĖ PĖSČIŲJŲ IR DVIRAČIŲ TAKAI

ATRAMINIAI BLOKAI IR SIENŲ SPRENDIMAI 35

BENDER MEGASTEP

36

BENDER BOSTON ANTIK

38

BENDER NORBLOCK

40

BENDER TRAIN

41

BENDER LUXOR

42

BENDER MEGASMART

44

BENDER MEGASTONE

46

BENDER MEGAWALL

48

BENDER MEGALOC

50

BENDER MEGATÄCK VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ, TVOROS

STULPŲ ELEMENTAI IR TVOROS STULPŲ KEPURĖS

LENGVASIS TRANSPORTAS

SUNKUSIS TRANSPORTAS IKI 8 T

SUNKUSIS TRANSPORTAS VIRŠ 8 T

PENKIOS SVARIOS PRIEŽASTYS PASIRINKTI BENDERS 1. Benders yra vienas iš pirmaujančių gamintojų, tiek tarp betoninių stogo čerpių, grindinio trinkelių, plytelių tiek ir tarp natūralaus akmens gaminių. 2.

Gamyba vyksta iš natūralių žaliavų: žvyras, smėlis ir cementas naudojamas iš netoliese esančių vietovių, dažai gaminami tik Benders gamykloje. Atsiradusios perteklinės medžiagos yra perdirbamos, o gamybos metu susidariusi šiluma naudojama gamyklų patalpų šildymui. Benders gamyklai yra suteiktas aplinkosaugos sertifikatas pagal ISO 14001, ISO 9001 ir OHSAS 18001. Taip pat turi CE ženklinimą.

3.

Visa gamyba vyksta su moderniais, šiuolaikiškais įrenginiais pagal griežtą kokybės kontrolę. Rezultatasaukščiausios klasės gaminiai milimetro tikslumu. Atsparumas dilimui ir šalčiui yra kitos akivaizdžios Benders produktų savybės.

4. Tinkamas ir visapusiškas aptarnavimas nuo užsakymo pradžios iki pabaigos. 5. Patogus ir savalaikis pristatymas.

3


BETONAS SU SKALŪNU AR GRANITUPUIKI KOMBINACIJA Betono gaminiai: grindinio trinkelės, plytelės, atraminiai blokai, skalūnas ar granitas puikiai papildo ir sustiprina gerąsias vienas kito savybes. Skirtingų gaminių derinimas- tai protingas būdas išsaugoti gamtinius išteklius, nekenkiant nei funkcionalumui, nei estetikai. Pasimėgaukite betono gaminiais, išskirtinumą sukurkite iš detalių su kontrastingais atraminių sienų elementais, laiptų pakopomis ir granito borteliais. Papuoškite erdvę granito rieduliais ar pavieniais akmenimis, nuolydžius, tuščias erdves suformuokite skalūnu. Čia galimybės beribės. Dėka plataus Benders produktų asortimento, viską galima gauti iš vieno tiekėjo. Kataloge galima rasti ir dar daugiau gaminių iš natūralių medžiagų.

GRANITO BETONAS PALEMA BENDERIT

PLOKŠTĖS

GRANITO PAKOPA

GRANITO PAKOPA

BETONAS TROJA ANTIK

BETONA

MEGATÄC

BETONAS TROJA ANTIK

4

EŽERO AKMENYS


NAUJIENA!

BENDER BRIGHTON

BEND ER L-AT R AM INĖ SIE NE L Ė

B E N D E R P L O K Š T U M I N I A I PA M A TA I

BETONAS MEGATÄCK

SKALŪNO BETONAS

PLOKŠTĖS

MEGAWALL

AS

NATŪRALŪS

CK

AKMENUKAI

5


t r a k s o j u Na Tai puikus jūsų sprendimas pasirenkant grindinio trinkeles iš serijos: Benders Orlando Antik, Ocala Antik arba Fantasi Antik. Mes sukūrėme ateities technologiją ! Įsigydami bet kurį, iš šių grindinių, turėsite lygesnį, glotnesnį paviršių, kuris tarnaus jums ilgus metus. Dėka naujos pagaminimo technologijos, trinkeles ir plyteles lengva prižiūrėti, visos trys rūšys turi ir skirtingus dydžius viename padėkle. To dėka galite sukurti „gyvą“, individualią aplinką būdingą tik jums vienam.

BENDER FANTASI ANTIK

BENDER ORLANDO ANTIK

FITO DO ANTIK GRA BENDER ORLAN

6

BENDER ORL ANDO ANTIK GR AFITO


s y n i d n i r g tos

NEPAMIRŠKITE IR REIKALINGŲ PRIEDŲ

BENDER OCALA ANTIK

B E N D E R O C A L A A N T I K 210 X 210 X 5 0 M M K A Š T O N O

7


BENDER OCALA ANTIK

Natūralus vaizdas modernioje formoje Bender Ocala Antik grindinio trinkelės primena natūralų akmenį, kurios sukurtos naudojant šiuolaikines gamybos technologijas. Paviršius malonus vaikščioti basomis, bet tuo pačiu ir tvirtas, tinkantis mašinų parkavimui. Yra galimybė rinktis tiek iš 3-jų skirtingų dydžių mikso vienoje paletėje, tiek ir vienodų išmatavimų trinkelių. Ocala Antik trinkelės priklauso ”Naujos kartos” trinkelių koncepcijai, su itin lygiu ir lengvai prižiūrimu paviršiumi.

SPALVA Ocala Multisize Antik* apie 112 kg/m²

Pilka

Kaštono

Grafito

Ocala Antik apie 112 kg/m²

210 x 140 x 50 mm

210 x 140 x 50 mm

175 x 140 x 50 mm

210 x 210 x 50 mm

Pilka marga

Savanos

PASKIRTIS

140 x 140 x 50 mm

*Bender Ocala Multisize Antik trinkelės parduodamos tik pilnomis paletėmis.

NEPAMIRŠKITE SIŪLIŲ UŽPILDO

O C A L A A N T I K 210 X 210 S AVA N O S

8

B E N D E R O C A L A A N T I K 210 X 14 0 X 5 0 M M PILK A MARGA


BENDER OCALA ANTIK

NAUJOS KARTOS GRINDINYS

VIRŠUTINĖ NUOTRAUKA: BENDER OCALA MULTISIZE ANTIK PILKA APATINĖ NUOTRAUKA: B E N D E R O C A L A A N T I K 210 X 14 0 X 5 0 M M P I L K A

V I R Š U T I N Ė N U O T R AU K A : B E N D E R O C A L A A N T I K 210 X 210 X 5 0 M M K A Š TO N O A PA T I N Ė N U O T R A U K A : O C A L A A N T I K P I L K A I R G R A F I T O

9


BENDER ORLANDO ANTIK

Moderni klasika Bender Orlando Antik - modernaus dizaino plytelės, kurios sukuria jaudinančius ir „gyvus“ paviršius. Plytelės puikiai tinka įvairioms lauko erdvėms: kaip garažo įvažiavimas, kiemas ar visuomeninės erdvės. Storį galima rinktis 60 mm arba 80 mm. 4 skirtingi dydžiai vienoje paletėje suteiks jūsų erdvėms unikalumo. Orlando Antik trinkelės priklauso ”Naujos kartos” trinkelių koncepcijai, su itin lygiu ir lengvai prižiūrimu paviršiumi. SPALVA Orlando Antik 60 mm* apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Pilka

Grafito

Orlando Antik 80 mm* apie 180 kg/m² Spalva: Pilka ir grafito

550 x 330 x 60 mm

550 x 330 x 80 mm

440 x 330 x 60 mm

440 x 330 x 80 mm

330 x 330 x 60 mm

330 x 330 x 80 mm

220 x 330 x 60 mm

220 x 330 x 80 mm

Pilka marga

PASKIRTIS (60 mm)

(80 mm)

DAUGIAU IDĖJŲ BEI PATARIMŲ PUSLAPIUOSE BENDERS.SE IR BENDERS.LT

*Bender Orlando Antik trinkelės parduodamos tik pilnomis paletėmis.

BENDER ORL ANDO ANTIK PILK A MARGA , BENDER BOHUSGRANIT ELEGANT IR BENDER BOHUSGR ANIT K ANTSTEN RUSTIK

10

BENDER ORLANDO ANTIK PILKA


BENDER ORLANDO ANTIK

NAUJOS KARTOS GRINDINYS

BENDER ORL ANDO ANTIK GR AFITO

11


BENDER FANTASI ANTIK

Derinių išpildymai Keturių skirtingų dydžių Benders Fantasi Antik grindinio trinkelės sudėtos ant vienos paletės siūlo begalę galimybių sukurti nuostabias paviršių variacijas. Fantasi Antik turi sendintus nelygius kraštus. Jei pasirinksite margas trinkeles, galutinis rezultatas gali nustebinti net jus pačius. Fantasi Antik priklauso "Naujos kartos" trinkelių koncepcijai, turinčiai itin glotnų paviršių ir lengvą paviršiaus priežiūrą.

SPALVA Fantasi Antik* apie 112 kg/m²

Pilka

Grafito

280 x 210 x 50 mm

140 x 140 x 50 mm

210 x 140 x 50 mm

70 x 140 x 50 mm

Pilka marga

PASKIRTIS ANVÄNDNINGSOMRÅDE

*Bender Fantasi Antik trinkelės parduodamos tik pilnomis paletėmis.

NEPAMIRŠKITE SIŪLIŲ UŽPILDO

B E N D E R FA N TA S I P I L K A M A R G A

12


BENDER FANTASI ANTIK

NAUJOS KARTOS GRINDINYS

B E N D E R FA N TA S I A N T I K P I L K A

B E N D E R FA N TA S I A N T I K G R A F I T O

13


BENDER LABYRINT NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAMPAIS

Vintažinis žavesys Bender Labyrint- tai specialia gamybos technologija pasendintos grindinio trinkelės ir blokeliai, kurie gaminami įvairių formų ir spalvų. Su šiais gaminiais jūs lengvai galite sumontuoti nuostabius lauko laiptus, atramines sieneles, alpinariumus, gėlynus, bortelius, taip pat maišyti skirtingas spalvas ir taip susikurti tik jums būdingą išskirtinumą su senovinio žavesio dvelksmu! Labyrint trinkelės ir blokai stačiais kampais turi tokį pat platų panaudojimo spektrą, tik su šiek tiek griežtesne išraiška. SPALVA

Pilka

Grafito

Pilka marga

Raudona marga

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

Ruda marga

PASKIRTIS (40 mm)

(50 mm)

Labyrint Pilna Nuožulniais kampais 40 mm 210 x 140 x 40 mm 34 vnt/m², apie 90 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Pusinė Nuožulniais kampais 50 mm 105 x 140 x 50 mm 68 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Labyrint Maxi Nuožulniais kampais 350 x 210 x 140 mm 20,4 vnt/m², apie 461 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Labyrint Makro Nuožulniais kampais 50 mm 210 x 210 x 50 mm 22,7 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Labyrint Ovali Maža Nuožulniais kampais 140 x 140 x 52,5 x 50 mm 72 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Mini Nuožulniais kampais 210 x 140 x 140 mm 34 vnt/m², apie 304 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Pilna Nuožulniais kampais 50 mm 210 x 140 x 50 mm 34 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Labyrint Ovali Didelė Nuožulniais kampais 140 x 140 x 105 x 50 mm 60 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Maxi Stačiais kampais 350 x 210 x 140 mm 20,4 vnt/m², apie 467 kg/m² Spalva: Pilka ir grafito

Labyrint Mikro Nuožulniais kampais 50 mm 140 x 140 x 50 mm 51 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Pilna Nuožulniais kampais 60 mm 210 x 140 x 60 mm 34 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Labyrint Mini Stačiais kampais 210 x 140 x 140 mm 34 vnt/m², apie 304 kg/m² Spalva: Pilka ir grafito

Granitinis kompasas Granitinis Kompasas Poliruotas apvalus Ø 410 mm, 50 mm, apie 21 kg/vnt Montuojamas su rato trinkelėmis Spalva: Grafito

PATARIMAS! LABYRINT MAXI IR MINI TRINKELES GALIMA NAUDOTI KAIP IR BLOKELIUS AR ATRAMINES SIENELES.

14

(60 mm)


B E N D E R L A BY R I N T A N T I K P I L K A M A R G A

B E N D E R L A BY R I N T M A X I G R A F I T O

B E N D E R L A BY R I N T A N T I K P I L K A

B E N D E R L A BY R I N T A N T I K R A U D O N A M A R G A

B E N D E R L A BY R I N T A N T I K R U D A M A R G A

B E N D E R L A BY R I N T A N T I K G R A F I T O I R P I L K A

15


BENDER TROJA ANTIK

Perkamiausias klasikinis gaminys Puikių savybių, analogų neturinčios grindinio trinkelės, kurios pasižymi rifliuotu, sendintu paviršiumi, turinčiu natūralaus skalūno akmens išvaizdą. Galite rinktis iš penkių asortimente esančių spalvų ir net keturių formų, pasirenkant jums tinkamiausią arba maišant jas tarpusavyje. SPALVA

Pilka

Grafito

Pilka marga

Raudona marga

Ruda marga

PASKIRTIS

Troja Makro Nuožulniais kampais 210 x 210 x 50 mm 23 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Troja Mikro Nuožulniais kampais 140 x 140 x 50 mm 51 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Troja Ovali Maža Nuožulniais kampais 140 x 140 x 52x5 x 50 mm 72 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Troja Pilna Nuožulniais kampais 210 x 140 x 50 mm 34 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Troja Pusinė Nuožulniais kampais 105 x 140 x 50 mm 68 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Troja Ovali Didelė Nuožulniais kampais 140 x 140 x 105 x 50 mm 60 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Granitinis kompasas Granitinis Kompasas Poliruotas apvalus Ø 410 mm, 50 mm, apie 21 kg/vnt Montuojamas su rato trinkelėmis Spalva: Grafito

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R T R O J A M A K R O A N T I K P I L K A M A R G A I R L A BY R I N T M I N I A N T I K P I L K A M A R G A

16

BENDER TROJA ANTIK GR AFITO


BENDER TROJA ANTIK

B E N D E R L A BY R I N T A N T I K R U D A M A R G A 10 5 X 14 0 ; 210 X 14 0 ; 210 X 210

BENDER TROJA RAUDONA MARGA 210 X 210 IR PILK A MARGA 140 X 210

B E N D E R T R O J A A N T I K P I L K A 210 X 14 0

17


BENDER BAS NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAMPAIS

Elegantiškos ir nepavaldžios laikui Bas - tai klasikinių Benders trinkelių serija, kuri niekada neatsibosta. Šios trinkelės puikiai tinka terasų, kiemo takelių ar įvažiavimų į garažus įrengimui. Rinkitės trinkeles stačiais arba nuožulniais kampais, taip pat derinkite su mūsų asortimente esančiomis grindinio plytelėmis ar kitais aplinkos tvarkymui skirtais gaminiais. SPALVA

PASKIRTIS (60 mm)

Pilka

(80 mm)

Grafito

Bas nuožulniais kampais 60 mm 210 x 210 x 60 mm 22,7 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 140 x 60 mm 34 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 105 x 60 mm 45,4 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 70 x 60 mm 68 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Pilka 140 x 140 x 60 mm 51 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 105 x 105 x 60 mm 90,7 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos Bas nuožulniais kampais 60 mm 198 x 70 x 140 x 60 mm 43,5 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Pilka

210 x 105 x 80 mm 45,4 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos Bas stačiais kampais 60 mm 210 x 210 x 60 mm 22,7 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 140 x 60 mm 34 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 105 x 60 mm 45,4 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos Bas stačiais kampais 80 mm 210 x 210 x 80 mm 22,7 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 140 x 80 mm 34 vnt/m², apie 179 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 105 x 80 mm 45,4 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Bas nuožulniais kampais 80 mm 210 x 210 x 80 mm 22,7 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 210 x 140 x 80 mm 34 vnt/m², apie 179 kg/m² Spalva: Visos spalvos

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R B A S S TA Č I A I S K A M PA I S P I L K A

18


BENDER BAS NUOŽULNIAIS IR STAČIAIS KAMPAIS

B E N D E R B A S T R I N K E L Ė S S TA Č I A I S K A M PA I S G R A F I T O

BENDER BAS NUOŽULNIAIS K AMPAIS PILK A

B E N D E R B A S S TA Č I A I S K A M PA I S P I L K A

19


BENDER METRO

Moderni forma Metro- grindinio trinkelės lygiu paviršiumi, ypatingos tuo, kad turi tik nedidelį nuožulnumą savo kraštuose ir tik mažus tarpelius trinkelių susijungimo vietose. Dėl šių savybių Metro trinkelės puikiai tinka tokioms erdvėms kaip vaikų žaidimo aikštelės, dviračių takeliai, krepšinio aikštelės ir kt. SPALVA Metro 40 mm 210 x 140 x 40 mm 34 vnt/m², apie 90 kg/m² Spalva: Pilka Pilka

Metro 50 mm 210 x 140 x 50 mm 34 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Grafito

PASKIRTIS (40 mm)

BENDER METRO PILK A IR GR AFITO I R B O R T E L I A I L A BY R I N T M I N I S TA Č I A I S K A M PA I S P I L K A

20

(50 mm)

B E N D E R M E T R O P I L K A I R B O R T E L I A I L A BY R I N T M A X I S TA Č I A I S K A M PA I S P I L K A


BENDER METRO

BENDER METRO GR AFITO

21


BENDER POMPEJI

Erdvė vaizduotei Su Pompeji neįprastomis grindinio trinkelėmis susikursite fantastiškiausią vaizdą savo kieme. Jūs net manysite, kad tai skalūno akmuo, bet realybėje tai specialia technologija pagamintos betoninės grindinio trinkelės, kurios puikiai tinka ir Lietuvos klimatui. Be to šias trinkeles lengva derinti su kitais Benders asortimente esančiais gaminiais. SPALVA Pompeji* 60 mm 34 vnt/m², apie 134 kg/m²

Pilka marga

*Bender Pompeji trinkelės parduodamos tik pilnomis paletėmis.

PASKIRTIS

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

BENDER P OMPEJI PILK A MARGA

22


BENDER VERO

Laisva forma laisviems protams Vero - tai grindinio trinkelės, kurios turi kažką neįprasto. Su šiomis trinkelėmis jūs lengvai susikursite išskirtinę erdvę savo kieme. Rinkitės lygų arba rifliuotą, skalūno akmens paviršių. SPALVA Vero* 50 mm 13 vnt/m², apie 112 kg/m²

Grafito

PASKIRTIS

BENDER VERO GR AFITO

*Bender Vero trinkelės parduodamos tik pilnomis paletėmis.

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

BENDER VERO GR AFITO

23


BENDER RUSTIK

Teisingas pasirinkimas Įprastinė trinkelių forma su Bender Rustik tekstūriniu paviršiumi, kuris suteikia simetriškos architektūros pojūtį. Šios laikui nepavaldžios grindinio trinkelės tiesiog alsuoja gyvybe. SPALVA Rustik Pilna* 210 x 140 x 50 mm 34 vnt/m², apie 112 kg/m² Pilka

Rustik Pusinė* 105 x 140 x 50 mm 68 vnt/m², apie 112 kg/m²

Grafito *Bender Rustik parduodama tik pilnomis paletėmis. Paletėje yra 28 vnt pusinių ir 336 vnt pilnų trinkelių.

PASKIRTIS

BENDER RUSTIK PILKA

24


BENDER AŽŪRINĖS

Dalelė gamtos Ažūrinės plytelės - tai gaminys, turintis daug panaudojimo galimybių, pvz.: „nematomą“ automobilių stovėjimo aikštelę, vejos takelį, priešgaisrinės apsaugos taką ar šlaitų apsaugą nuo erozijos ir pan. Ažūrines plyteles galima miksuoti su žole, neišskiriant žaliosios erdvės dalimis. Šis gaminys puikiai atliks savo funkciją vietose, kur reikalingas tvirtas, lygus pagrindas, bet tuo pačiu metu ir didelis lietaus vandens pralaidumas į gruntą. Tarpai tarp plytelių užpildomi smulkiais akmenukais arba žole, kad išryškinti jūsų erdvę.

SPALVA Ažūrinė trinkelė 400 x 400 x 100 mm 6,25 vnt/m², apie 150 kg/m² Pilka Ažūrinė

Ažūrinė trinkelė Drain 210 x 210 x 100 mm 22,7 vnt/m², apie 170 kg/m²

Pilka

PASKIRTIS PATARIMAS! ŽOLĘ GALIMA PAKEISTI IR MŪSŲ DEKORATYVINĖMIS MEDŽIAGOMIS.

BENDER AŽŪRINĖ TRINKELĖ PILKA

BENDER AŽŪRINĖ TRINKELĖ DRAIN

25


BENDER CAMBRIDGE

Arčiau gamtos Bender Cambridge yra protingas pasirinkimas, kai norite sukurti prabangią aplinką su skalūno pojūčiu. Jei norite pasiekti dar patrauklesnę ir akį traukiančią erdvę, patariame mūsų gaminių asortimentą sujungti kartu. SPALVA Cambridge 50 mm 420 x 420 x 50 mm 5,7 vnt/m², apie 112 kg/m² Grafito

Pilka

PASKIRTIS (50 mm)

BENDER CAMBRIDGE GR AFITO

26

Cambridge 60 mm 420 x 420 x 60 mm 5,7 vnt/m², apie 134 kg/m²

(60 mm)

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R C A M B R I D G E P LY T E L Ė S G R A F I T O , B E N D E R L A BY R I N T A N T I K T R I N K E L Ė S P I L KO S , B E N D E R D E KO R A T Y V I N Ė S K A L D A J U O D A / B A L TA / M A R G A .


BENDER BRIGHTON

Ryškios grindinio plytelės daugialypiame dizaine Naujai sukurtas produktas, kuriame sąveikauja daugialypis dizainas ir reljefinis paviršius. Visa tai sukuria ryškų ir išskirtinį skalūno vaizdą. Trys skirtingi dydžiai viename padėkle padės sukurti žaismingus piešinius, kur galimybių ribas nustato tik jūsų fantazija. SPALVA

NAUJA

Brighton Multisize* apie 134 kg/m² 420 x 210 x 60 mm Pilka

420 x 420 x 60 mm

Grafito

PASKIRTIS

420 x 630 x 60 mm

*Bender Brighton Multisize parduodamos tik pilnomis paletėmis. Paletėje- 8,46 m²

NAUJIENA!

BENDER BRIGHTON GR AFITO

BENDER BRIGHTON GR AFITO

27


BENDER JUPITER IR BENDER ORION

Gražios formos gražiam gyvenimui Grindinio plytelės Bender Jupiter ir Bender Orion pagamintos ypatingu būdu, kuris suteikia tvirtą paviršių, bet lengvą priežiūrą su natūralaus akmens pojūčiu. Jupiteris - tai serija plytelių, kur įvairūs dydžiai suteikia galimybę būti ryškiems ir skoningiems. Orion- tai konusinės plytelės, kurias galima sudėti į apvalų piešinį. Vėliau sudėjus Orion plyteles į ratą, jį siūloma įrėminti, kad išbaigti vaizdą bei turėti galimybę lengvai derinti ratą su kitais Bender gaminiais.

SPALVA Jupiter

Orion 300 x 300 x 38 mm 11,10 vnt/m², apie 89 kg/m²

Grafito

Pilka marga 450 x 300 x 38 mm 7,4 vnt/m², apie 89 kg/m²

PASKIRTIS 450 x 450 x 38 mm 4,9 vnt/m², apie 88 kg/m²

600 x 450 x 38 mm 3,7 vnt/m², apie 89 kg/m²

Mini Ø 1500 mm, storis 38 mm 1 vnt centrinis Ø 600 mm + 8 vnt konusinių plytelių. Apie 157 kg/vnt Maxi Ø 2400 mm, storis 38 mm Orion Mini + 16 vnt konusinių plytelių Apie 400 kg/vnt Rėmas 2700 x 2700 mm, storis 38 mm Naudojamas kaip išorinis rėmas Orion Maxi komplektui. Susideda iš 12 vnt plytelių. Apie 247 kg/vnt

SPECIALAUS FORMAVIMO PLYTELĖS

B E N D E R O R I O N P I L K A M A R G A I R B E N D E R M E G AWA L L B L O K A I P I L K A

28

BENDER ORION GR AFITO


BENDER JUPITER IR BENDER ORION

BENDER JUPITER PILK A MARGA

BENDER JUPITER PILK A MARGA BENDER JUPITER GR AFITO

29


BENDER GRINDINIO PLYTELĖ NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAMPAIS

Modernios ir lengvai prižiūrimos, puikiai tinka tiek mieste, tiek jūsų kieme Bender grindinio trinkelės su nuožulniais arba stačiais kampais yra modernios, puikios išvaizdos ir lengvai prižiūrimos. Šių plytelių dizaino paprastumas leidžia išryškinti aplinkoje esančius daiktus ir žalumą. SPALVA

Pilka

Grafito

Grindinio plytelė nuožulniais kampais 40 mm 350 x 175 x 40 mm 16 vnt/m², apie 90 kg/m² Spalva: Pilka

500 x 500 x 50 mm 4 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka Grindinio plytelė nuožulniais kampais 60 mm

350 x 350 x 40 mm 8 vnt/m², apie 90 kg/m² Spalva: Pilka

175 x 175 x 60 mm 32 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Grindinio plytelė nuožulniais kampais 50 mm

350 x 175 x 60 mm 16 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos

350 x 175 x 50 mm 16 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos 350 x 350 x 50 mm 8 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos 400 x 200 x 50 mm 12,5 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka 400 x 400 x 50 mm 6,25 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka 420 x 420 x 50 mm 5,7 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Visos spalvos 500 x 250 x 50 mm 8 vnt/m², apie 112 kg/m² Spalva: Pilka 30

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

350 x 350 x 60 mm 8 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 420 x 210 x 60 mm 11,40 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos 420 x 420 x 60 mm 5,7 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Visos spalvos


BENDER GRINDINIO PLYTELĖ NUOŽULNIAIS ARBA FASAD STAČIAIS KAMPAIS BENDER SLÄTA PLATTOR ELLER SKARP

BENDER PLY TELĖ NUOŽULNIAIS K AMPAIS 350 X 350 MM PILK A , BENDER BORTAI L ABYRINT MAXI STAČIAIS K AMPAIS PILK A , BENDER DEKOR AT Y VINĖ SK ALDA JUODA/BALTA/MARGA .

Grindinio plytelė nuožulniais kampais 80 mm

Grindinio plytelė stačiais kampais 60 mm

350 x 117 x 80 mm 24,5 vnt/m², apie 182 kg/m² Spalva: Visos spalvos

420 x 210 x 60 mm 11,40 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Pilka

350 x 175 x 80 mm 16 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos

420 x 420 x 60 mm 5,7 vnt/m², apie 134 kg/m² Spalva: Pilka

350 x 350 x 80 mm 8 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 420 x 210 x 80 mm 11,4 vnt/m², apie 179 kg/m² Spalva: Visos spalvos 420 x 420 x 80 mm 5,7 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 700 x 350 x 80 mm 4 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 700 x 700 x 80 mm 2 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos

Grindinio plytelė stačiais kampais 80 mm 350 x 117 x 80 mm 24,5 vnt/m², apie 182 kg/m² Spalva: Visos spalvos 350 x 175 x 80 mm 16 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 350 x 350 x 80 mm 8 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Visos spalvos 420 x 210 x 80 mm 11,4 vnt/m², apie 179 kg/m² Spalva: Pilka 420 x 420 x 80 mm 5,7 vnt/m², apie 179 kg/m² Spalva: Pilka 700 x 700 x 80 mm 2 vnt/m², apie 180 kg/m² Spalva: Pilka 31


BENDER GRINDINIO PLYTELĖ NUOŽULNIAIS ARBA STAČIAIS KAMPAIS

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R G R I N D I N I O P LY T E L Ė N U O Ž U L N I A I S K A M PA I S 3 5 0 X 3 5 0 M M P I L K A

32


B E N DER GR IN DIN I O PLY T EL Ė NU OŽUL NIAIS K A MPA IS 35 0 X175 MM P IL K A

B E N D E R GR I N DIN I O P LY T EL Ė STAČIAIS K A M PAI S 3 5 0 X 3 5 0 M M P I L K A

B E N D E R G R INDINIO PLY T E L Ė NU OŽU L NIAIS K AM PAIS 4 0 0 X 4 0 0 M M P I L K A

B E N D E R GR IN DIN I O P LY T EL Ė NUOŽU L NIAIS K AMPAIS 4 0 0 X 4 0 0 M M P I L K A

33


BENDER FRILAGDA GRINDINIO PLYTELĖ

Skandinaviška klasika Klasika tarnaujanti jau dešimtmečius, su plačiu paviršių bei dydžių pasirinkimu. Plokštės suteikia stabilią ir harmoningą dangą, kuri per metus tampa vis gražesnė.

SPALVA Frilagd Pilna plytelė 400 x 400 x 50 mm 6,25 vnt/m², apie 115 kg/m² Natūralus

Balta/juoda marga

Frilagd Pusinė plytelė 400 x 200 x 50 mm 12,5 vnt/m², apie 115 kg/m²

Danijos jūros akmuo

PASKIRTIS

B E N D E R F R I L A G D A G R I N D I N I O P LY T E L Ė , D A N I J O S J Ū R O S A K M U O

34


BENDER MEGASTEP

Žingsnis po žingsnio aukštyn arba žemyn Bender Megastep laptų blokai turi tašytą priekinę pusę ir lygų viršų, kas suteikia šiam gaminiui nuostabią natūralią išvaizdą ir funkcionalumą.

SPALVA DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT Pilka

Grafito

Megastep 420 420 x 350 x 150 mm apie 50 kg/vnt

BENDER MEGASTEP GR AFITO

Megastep 700 700 x 350 x 150 mm apie 84 kg/vnt

Megastep 1050 1050 x 350 x 150 mm apie 126 kg/vnt

B E N D E R M E GA S T E P P I L K A

35


BENDER BOSTON ANTIK

Granitą primenantys sienų blokai Boston Antik yra naujo tipo pilnaviduriai blokai, turintys granito išvaizdą ir charakterį. Blokų viena pusė turi tašytą, šiurkštų paviršių, o kita pusė yra lygi ir sendinta. Išradingas dizainas ir patentuotas fiksavimo kaištis leidžia sumontuoti vertikalią ar pasvirą atraminę/pertvarinę sieną, kurios aukštis gali siekti iki 150cm aukščio, o Boston kampinių blokų dėka galite susikurti puikius tvorų stulpus!

SPALVA

Pilka

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

Grafito

Boston Antik 350 x 200 x 150 mm 19 vnt/m², apie 422 kg/m² Boston Antik Top 350 x 200 x 150 mm apie 22,6 kg/vnt Boston Antik Horn 350 x 200 x 150 mm apie 23,3 kg/vnt

Boston Antik Slust 150 x 200 x 150 mm apie 10 kg/vnt Boston Fiksatorius Turi 90 pasukimo funkcija, kas leidžia sumontuoti vertikalią ar pasvirą sieną.

Geotinklas 35T 1,25 m x 25,0 m

Stulpo kepurė 400 400 x 400 x 80 mm apie 27,3 kg/vnt Stulpo kepurė 600 600 x 600 x 80 mm apie 65 kg/vnt Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

B E N D E R B O S TO N A N T I K G R A F I TO , B E N D E R C A M B R I D G E G R A F I TO , B E N D E R D E KO R AT Y V I N Ė S K A L D A J U O D A / B A L TA / M A R GA

36


BENDER BOSTON ANTIK

VIRŠUTINĖ NUOTRAUKA: BENDER BOSTON ANTIK PILKA APATINĖ NUOTRAUKA: BENDER BOSTON HORN GRAFITO IR BENDER STULPŲ KEPURĖS 600 GRAFITO

VIRŠUTINĖ NUOTRAUKA: BENDER BOSTON ANTIK GRAFITO A PA T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R B O S T O N A N T I K G R A F I T O

37


BENDER NORBLOCK LYGIU ARBA ŠIURKŠČIU PAVIRŠIUMI

Populiariausi blokai Skandinavijoje Daugelį metų atraminių sienų blokai Bender Norblock buvo labiausiai parduodami blokai Norvegijoje. Dabar mes esame laimingi galėdami pristatyti šį nuostabų gaminį ir Lietuvoje. Blokai turi tašytą natūralų ir lygų paviršius, dėjimas gali būti tiesus arba lenktas, o kampai tiek išoriniai, tiek vidiniai. Tarpusavio "rakinimo" sistema leidžia saugiai ir patikimai sumontuoti atramines sieneles. Šių blokų galinėje dalyje esantį griovelį galima puikiai išnaudoti pratiesiant elektros laidus ar vandens žarnas. SPALVA DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT Pilka

Pilka marga

Norblock Mini Lygūs 250 x 280 x 170 mm 23,0 vnt/m² apie 495 kg/m² Spalva: Pilka

Norblock Šiurkštūs 250 x 280 x 170 mm 23,0 vnt/m² apie 495 kg/m² Spalva: Pilka marga

Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt Spalva: Pilka

Norblock Mini Lygūs lenkti 250 x 280 x 170 mm 23,0 vnt/m² apie 460 kg/m² Spalva: Pilka

Norblock Šiurkštūs lenkti 250 x 280 x 170 mm 23,0 vnt/m² apie 460 kg/m² Spalva: Pilka marga

Geotinklas RE510 1,3 x 75 m 1,3 x 12,5 m

Norblock Mini Lygūs kampiniai 550 x 260 x 170 mm 76,0 kg/par Spalva: Pilka

Norblock Šiurkštūs lenkti 550 x 260 x 170 mm 76,0 kg/par Spalva: Pilka marga

Jungtis 200 mm

BENDER NORBLOCK ŠIURKŠTŪS PILK A MARGA

38

BENDER NORBLOCK ŠIURKŠŪS HORN BLOK AI PILK A MARGA


VIRŠUTINĖ NUOTRAUK A: BENDER NORBLOCK ŠIURKŠTŪS PILK A MARGA A PA T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R N O R B L O C K M I N I P I L K A

39


BENDER TRAIN

Išlinkimai pagal jūsų poreikius Naujai sukurta Bender Train sienos sistema lengvai montuojama, iš lygų paviršių turinčių blokelių. Galite susikurti sieną pagal savo poreikius, tiesiai arba lenktai. Bender Train siena turi daugybę panaudojimo galimybių, puikiai tinka formuoti atramines sieneles, želdiniams, apvalių terasų ir erdvių atskyrimui kaip dvipusė siena. SPALVA Train 300 x 200 x 150 mm 22,2 vnt/m², apie 444 kg/m² Pilka

Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

Grafito

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

VIRŠUTINĖ NUOTR AUK A: BENDER TR AIN GR AFITO A PA T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R T R A I N G R A F I T O

40

B E N D E R T R A I N G R A F I TO


BENDER LUXOR

Moderni išvaizda Bender Luxor dekoratyvinė sienelė - tai dar vienas naujas gaminys Benders asortimente, kuris puikiai tiks atskirti erdves jūsų kieme ar tiesiog įsirengti jaukų kampelį.

SPALVA Luxor blokas 500 x 250 x 80 mm 25,0 vnt/m², apie 518 kg/m² Pilka

Grafito

Luxor viršutinis blokas 500 x 250 x 70 mm 28,6 vnt/m², apie 575 kg/m²

Luxor pusinis blokas 250 x 250 x 80 mm 50,0 vnt/m², apie 510 kg/m²

NAUJAI SUKURTAS YPATINGAS DIZAINAS

ÖV R E B I L D : B E N D E R T R A I N G R A F I TO NEDRE BILD: BENDER TR AIN GR AFITO

B E N D E R L U XO R G R A F I TO

41


BENDER MEGASMART

Vardas, kuris įpareigoja

LENGVESNI

Megasmart- ateities technologija tiems, kurie nori pasistatyti atramines sieneles patys. Tuščiaviduriai Megasmart blokeliai yra daug lengvesni negu kiti, taip pat atraminę funkciją atliekantys blokai. Sienelė gali būti montuojama tiesiai ir lenktai, o taip pat vertikaliai arba su pasvirimu. Pasvirimo kampui suformuoti jums papildomai reikės specialių kaiščių "distanser". SPALVA

Pilka

Grafito

Megasmart 400 x 200 x 150 mm 16,7 vnt/m², apie 267 kg/m²

Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

Megasmart Horn 400 x 200 x 150 mm apie 27,2 kg/vnt

Geotinklas 35T 1,25 m x 25,0 m

B E N D E R M E G A S M A R T P I L K A , B E N D E R M E G A TÄ C K V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė P I L K A

42

Megasmart Fiksatorius 40 x 10 mm 250 vnt/pokas Naudojamas montuojant pasviras sieneles Išeiga: 2 vnt/blokui

B E N D E R M E GA S M A RT I R B E N D E R M E GATÄ C K V I R Š U T I N Ė P LO KŠ T Ė P I L K A


BENDER MEGASMART

HORN KAMPINIS BLOKAS NAUDOJAMAS MEGA-​ SMART IR MEGASTONE ATRAMINIŲ SIENŲ SISTEMOMS.

B E N D E R M E GA S M A RT P I L K A I R B E N D E R M E GATÄ C K V I R Š U T I N Ė P LO KŠ T Ė P I L K A

TIESIAI ARBA LENKTAI

B E N D E R M E G A S M A R T , B E N D E R M E G A TÄ C K V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė , B E N D E R S T U L P Ų E L E M E N TA I I R B E N D E R S T U L P Ų K E P U R Ė P I L K A

43


BENDER MEGASTONE

Atraminė sienelė Atraminių sienelių konstrukcijos iš Bender Megastone blokelių lengvai montuojamos be betono liejimo ir mūro skiedinių. Dėka savo formos ir užkabinimo briaunelės antroje pusėje, jūs lengvai ir greitai patys sumontuosite atraminę sienelę ar alpinariumą, kurie gali būti montuojami tiesiai arba lenktai. Bender Megastone blokeliai turi tašyto akmens paviršių. Galite rinktis iš keturių skirtingų dydžių ir formų. SPALVA

Pilka

Grafito

Megastone 100 Tiesiai skelti 300 x 200 x 100 mm 33,3 vnt/m², apie 383 kg/m²

Megastone Horn 400 x 200 x 150 mm apie 27,2 kg/vnt

Megastone 100 Užapvalintai skelti 360 x 200 x 100 mm 27,8 vnt/m², apie 374 kg/m²

Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

Megastone 150 Tiesiai skelti 400 x 220 x 150 mm 16,7 vnt/m², apie 438 kg/m²

Geotinklas 35T 1,25 m x 25,0 m

Megastone 150 Užapvalintai skelti 385 x 220 x 150 mm 17,3 vnt/m², apie 408 kg/m²

HORN KAMPINIS BLOKAS NAUDOJAMAS MEGASMART IR MEGASTONE ATRAMINIŲ SIENŲ SISTEMOMS.

BENDER MEGASTONE 100 TIESIAI SKELTI GR AFITO IR BENDER MEGATÄCK VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ GR AFITO

44

B E N D E R M E G A S T O N E 15 0 H O R N K A M P I N I S B L O K A S P I L K A I R B E N D E R M E G A TÄ C K V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė P I L K A


DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

V I R Š U T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R M E G A S T O N E 10 0 U Ž A P VA L I N TA I K I R S T I P I L K A A PA T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R M E G A S T O N E 15 0 T I E S I A I K I R S T I P I L K A

45


BENDER MEGAWALL

Į naujas aukštumas Megawall – pilnai sukomplektuota atraminė sistema grunto sustiprinimui. Dėka visų Megawall sistemoje esačių detalių, galima pasiekti net iki 12 metrų aukštį su 4 laipsnių nuolydžiu. Blokeliai turi tašyto akmens paviršių, o tai suteiks jūsų sienai ypatingą natūralumą. SPALVA

Pilka

Grafito

Megawall Garden 400 x 200 x 150 mm 16,7 vnt/m², apie 404 kg/m²

Megawall Top 400 x 200 x 150 mm 16,7 vnt/m² apie 25,6 kg/st

Megawall Projekt 400 x 200 x 150 mm 16,7 vnt/m², apie 404 kg/m²

Megawall Top lenktas 200 x 200 x 150 mm 33,4 vnt/m² apie 11,5 kg/st

Megawall Lenktas 200 x 200 x 150 mm 33,4 vnt/m², apie 348 kg/m²

Megawall Horn 400 x 200 x 150 mm apie 27,1 kg/vnt

Megawall Pamatinis 400 x 200 x 150 mm 16,7 vnt/m², apie 24,2 kg/st

Megawall Slust 200 x 200 x 150 mm apie 13,6 kg/vnt

PASTABA! Megawall Garden blokai skirti vertikaliam sienų formavimui iki 1 m, Megawall Projekt skirti sienų montavimui su pasvirimu 4* iki 12 m.

B E N D E R M E G AWA L L L E N K TA S P I L K A

46

Geotinklas RE510 1,3 x 75 m 1,3 x 12,5 m Jungtis 200 mm Mega Pamatinis blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R M E G AWA L L P R O J E K T G R A F I T O I R M E G A TÄ C K V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė G R A F I T O


V I R Š U T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R M E G AWA L L P R O J E K T P I L K A A PA T I N Ė N U O T R A U K A : B E N D E R M E G AWA L L G A R D E N P I L K A , B E N D E R S M E G A S T E P P I L K A I R B E N D E R T R O J A A N T I K P I L K A M A R G A

47


BENDER MEGALOC

Tik iš gražiausios pusės! Megaloc sienos abi pusės turi nepaprastai gražų tašyto akmens paviršių. Išradingo dizaino dėka, blokeliai "susirakina" tarpusavyje ir taip suformuoja vientisą, stabilią konstrukciją. Daugeliu atveju, statant sieną iš Bender Megaloc blokelių, nereikalingas betoninis pamatas, o sukomplektavus Megatäck viršutines plokštes su tvoros stulpo blokais gausite tobulą tvorą. SPALVA Megaloc 400 x 150 mm 33,4 vnt/m², apie 426 kg/m² Užbaigtas dvipusis sienos plotis 200 mm. Pilka

Grafito

Megaloc Užbaigimo Blokas* 200 x 200 x 150 mm apie 13,50 kg/vnt

Megaloc Kampinis Blokas** 200 x 200 x 150 mm apie 13,50 kg/vnt Mega Pamatinis Blokas 1000 x 210 x 100 mm apie 48 kg/vnt

*Bender Megaloc Užbaigimo Blokas yra tašytas iš dviejų pusių. **Bender Megaloc Kampinis Blokas yra tašytas iš trijų pusių.

40

0

200

Kampinis blokas

Užbaigimo blokas

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

Užbaigtas dvipusis sienos plotis 200 mm.

BENDER MEGALOC PILK A , BENDER MEGATÄCK V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė PILK A IR BENDER TROJA MAKRO ANTIK PILK A MARGA

48


DVIGUBA SIENAGROŽIS IŠ VISŲ PUSIŲ

VIRŠUTINĖ NUOTRAUK A: BENDER MEGALOC PILK A , BENDER MEGATÄCK V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė PILK A , BENDE R S T U L P Ų E L E M E N TA I I R STULPŲ KEPURĖS 400 PILK A IR BENDER TVORELĖ ROYAL APATINĖ NUOTRAUK A: BENDER OCAL A ANTIK PILK A , BENDER MEGALOC PILK A IR BENDER MEGATÄCK V I R Š U T I N Ė P L O K Š T Ė PILK A

49


BENDER MEGATÄCK VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ, TVOROS STULPŲ ELEMENTAI IR TVOROS STULPŲ KEPURĖS

Puikus užbaigimas Uždėkite Bender Megatäck viršutinę plokštę ant savo sienos viršaus ir jūs turėsite galutinį, išbaigtą vaizdą. Ši viršutinė plokštė tinka beveik visoms Bender asortimente esančioms sienų sistemoms, o nutašyti abiejų pusių kraštai suteikia ypatingą natūralumą. Dėka Benders stulpo elementų galima sukurti tvoros vartus ar sienos pertrūkį. Tašką ant „i“ padės Benders stulpo kepurėlė.

SPALVA

Pilka

Grafito

Megatäck viršutinė plokštė* 500 x 260 x 70 mm apie 20 kg/vnt

Stulpų kepurės 400 400 x 400 x 80 mm apie 27,3 kg/vnt

Stulpų elementai 350 x 350 x 150 mm apie 31 kg/vnt

Stulpų kepurės 600 600 x 600 x 80 mm apie 65 kg/vnt

*Bender Megatäck viršutinė plokštė tinka beveik visoms Bender asortimente esančioms sienų sistemoms.

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R M E GATÄ C K V I R Š U T I N Ė P LO KŠ T Ė P I L K A I R B E N D E R M E GAWA L L GA R D E N P I L K A

50

BE NDE R ST U L PŲ E L E M E NTAI, BE NDE R ST U L PŲ K E PU R Ė S 400, BE N D E R M E GALOC IR BE NDE R M E GATÄC K V IR ŠU T INĖ PLOKŠT Ė PIL K A SU BE NDE R T V OR E L Ė R OYAL


BENDER MEGATÄCK VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ, TVOROS STULPŲ ELEMENTAI IR STULPŲ KEPURĖS

VIRŠUTINĖ NUOTRAUKA: BENDER MEGATÄCK VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ, BENDER STULPŲ ELEMENTAI, BENDER STULPŲ KEPURĖS 400 IR BENDER MEGASMART PILKA APATINĖ NUOTRAUK A: BENDER STULPŲ KEPURĖS 600 GRAFITO, BOSTON ANTIK HORN GRAFITO, BENDER FANTASI ANTIK PILK A IR BENDER MARMŪRO SK ALDELĖ BALTA

51


BENDER L-ATRAMINĖ SIENELĖ

Skirtingiems aukščiams Benders L formos atraminės sienų konstrukcijos plačiai naudojamos tiek privačiose, tiek visuomeninėse erdvėse ar infrastruktūros projektuose. Šios atraminės konstrukcijos pasižymi dideliu stabilumu ir efektyvumu dėl savo vidinių ir išorinių jungčių sistemos, kurios leidžia konstrukcijoms stipriai tarpusavyje susijungti, nenaudojant papildomai jokio cementinio užpildo, o gamybai naudojamas betonas pasižymi ilgaamžiškumu ir reikalauja tik minimalios priežiūros viso gaminio eksploatavimo metu. Todėl Benders surenkamos atraminės sienų konstrukcijos yra nuostabus pasirinkimas aplinkos apsaugos požiūriu. Standartinės atraminių sienelių konstrukcijos turi pilką, struktūrinį paviršių, kuris suteikia gaminiui natūralumo. Gamintojas taip pat gali pasiūlyti ir kitų spalvų, lygų ar grafinį paviršių. Dažniausiai projektuose naudojami nuo 400 iki 2000mm aukščio Benders L formos atraminių sienų elementai, tačiau asortimente yra ir aukštesnių iki 4800 mm aukščio gaminių. Benders atraminių sienų konstrukcijos atitinka 4 kN(lengvasis transportas) ir 20 kN(sunkiasvoris transportas) apkrovos klases.

SPALVA

Pilka

L-atraminė sienelė tiesi 4 kN H = 400 - 2 000 mm L = 2 000 mm

L-atraminė sienelė tiesi 20 kN H = 400 - 2 000 mm L = 2 000 mm

L-atraminė sienelė kampinė 90˚ H = 400 - 1 600 mm L = 2 100 + 2 000 mm

L-atraminė sienelė tiesi 4 kN H = 400 - 2 000 mm L = 1 000 mm

L-atraminė sienelė tiesi 20 kN H = 400 - 2 000 mm L = 1 000 mm

L-atraminė 90˚ sienelė kampinė H = 1 800 - 2 000 mm L = 2 400 + 2 400 mm

PASTABA Didžiausias vidinių ir išorinių jungčių privalumas – greita ir efektyvi konstrukcija. Nebereikalingi papildomi sutvirtinimo darbai.

B E N D E R L - AT R A M I N Ė S I E N E L Ė I R B E N D E R T R A P P B L O C K P I L K A

52

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R L - AT R A M I N Ė S I E N E L Ė


BENDER L-ATR AMINĖ SIENELĖ

B E N D E R L - AT R A M I N Ė S I E N E L Ė S U G R A F I N I U VA I Z D U

BENDER L-ATR AMINĖ SIENELĖ

53


BENDER BORTELIAI

Puiki atrama BENDER BORTELIAI IR BENDER GARDIA BORTELIAI Borteliai Bender Kantstenar ne tik puikiai atlieka savo atraminę funkciją, atskiria skirtingus paviršius, priduoda grindiniui stabilumo, bet ir suteikia aplinkai estetinio grožio, kuris metams bėgant nekinta. Reguliuojamasis bortelis yra modernios išvaizdos, o dėka specialios formos galuose, šiuos bortelius galima montuoti ir lanku be papildomų pjaustymo darbų. SPALVA B E N D E R B O RT E L I A I P I L K A I R B E N D E R P O L I R U O T I A K M E N U K A I B A LT I

Pilka

Grafito Borteliai 50 500 x 50 x 250 mm 2 vnt/m, apie 15 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Borteliai 70 700 x 70 x 300 mm 1,43 vnt/m, apie 31,5 kg/vnt Spalva: Pilka

Gardia Borteliai 500 x 80 x 140 mm 2 vnt/m, ca 11,85 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

BENDER LABYRINT ANTIK ARBA STAČIAIS KAMPAIS Labyrint Maxi arba Mini borteliai yra patys populiariausi dėl savo greito montavimo, puikios išvaizdos ir daugelio panaudojimo galimybių. Naudokite šiuos gaminius įsirengiant atramines sienutes, alpinariumus, pertvarines sienas, laiptus, bortus ar tvoros stulpus. Pasirinkite iš penkių spalvų ir dviejų paviršių: lygaus arba sendinto. SPALVA

Pilka

Grafito

Pilka marga

Raudona marga

Ruda marga

Maxi Nuožulniais kampais 350 x 210 x 140 mm 2,86 vnt/m, apie 23 kg/vnt Spalva: Visos spalvos

Maxi Stačiais kampais 350 x 210 x 140 mm 2,86 vnt/m, apie 23 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Mini Nuožulniais kampais 210 x 140 x 140 mm 4,76 vnt/m, apie 9 kg/vnt Spalva: Pilka, grafito ir pilka marga

Mini Stačiais kampais 210 x 140 x 140 mm 4,76 vnt/m, apie 9 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito B E N D E R L A BY R I N T M A X I A N T I K P I L K A IR BENDER AKMENS SKALDA JUODA/ B A L TA / M A R G A

54


BENDER BORTELIAI

B E N D E R L A BY R I N T M A X I S TA Č I A I S K A M PA I S G R A F I T O I R B E N D E R C A M B R I D G E G R A F I T O

LENGVAI SURENKAMI

BENDER PLIENINIAI BORTELIAI Tai gaminys turintis daug panaudojimo galimybių. Su šiais borteliais galite greitai ir lengvai suformuoti peraukštėjimą savo vejoje, kurį užpildysite Bender dekoratyvinės skaldos akmenukais arba tiesiog atskirti takelį nuo gėlyno. Plieninius bortelius lengvai galima išlenkti pasisukimo vietose. SPALVA Plieniniai borteliai Ilgis 1000 mm, aukštis 75 mm Parduodama pakuotėje po 5 vnt. Žalia

Plieninė B E N D E R P L I E N I N I A I B O RT E L I A I Ž A L I

BENDER PLASTIKINIAI BORTELIAI Plastikiniai blokeliai puikiai apsaugo trinkelių kraštus ir suteikia stabilumo jūsų grindiniui. Borteliai montuojami prikalant juos specialiomis vinimis prie grunto, o norint išgauti vingiuotas vietas gali būti išlenkiami į abi puses. LENGVAI FORMUOJAMI

SPALVA Plastikiniai borteliai* 2440 x 75 x 55 mm apie 2,5 kg/pkt *Bender Plastikiniai borteliai parduodami pakuotėmis: 2 vnt bortelių + 12 vnt specialių vinių Juoda

B E N D E R P L A S T I K I N I A I B O RT E L I A I

55


BENDER BORTELIAI

BENDER TRAIN GRAFITO IR BENDER VERO GRAFITO

BENDER TRAIN Su Bender Train borteliais jūs lengvai išgausite tiek tiesias, tiek lenktas linijas, kurios atkartoja kraštovaizdį arba sukuria individualias erdves. SPALVA Train 300 x 200 x 150 mm 3,33 vnt/m, apie 20 kg/vnt Pilka

Grafito

BENDER BREDKANT Šis modernus bortas puikiai tinka perskirti ir įtvirtinti tokias vietas kaip įvažiavimai iš gatvės į kiemus ar tarp vejos ir jūsų grindinio. SPALVA Bredkant 700 x 300 x 120 mm 1,43 vnt/m, apie 60 kg/vnt Pilka

BENDER MEGA GRUNDBALK Daugeliu atveju grundbalk pamatinis blokas atlieka pagrindo funkciją atraminių sienelių konstrukcijose SPALVA Mega Pamatinis Blokas 1 000 x 210 x 100 mm 48 kg/vnt Pilka

56

B E N D E R B R E D K A N T B O RTA S P I L K A I R BENDER TRINKELĖS PILKA


BENDER LAIPTŲ BLOKAI TRAPPBLOCK

Veda jus aukštyn Su šiais blokais greitai ir lengvai sumontuosite laiptus savo kieme, lauko terasoje ar visuomeninėse erdvėse. Laiptų blokai Bender Trappblock yra įvairių ilgių ir turi šiurkštų paviršių, kuris apsaugos jus nuo paslydimo.

SPALVA

Pilka

NAUJA

Grafito

Laiptų blokai 900* 900 x 300 x 150 mm 1,11 vnt/m, apie 144 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai 1500* 1500 x 300 x 150 mm 0,67 vnt/m, apie 210 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai 1000* 1000 x 300 x 150 mm 1 vnt/m, apie 144 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai 2000* 2000 x 300 x 150 mm 0,5 vnt/m, apie 280 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai 1200* 1200 x 300 x 150 mm 0,83 vnt/m, apie 173 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai 2500* 2500 x 300 x 150 mm 0,4 vnt/m, apie 350 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Laiptų blokai ramp 900 x 300 x 1500 mm 1,11 vnt/m, apie 155 kg/vnt Spalva: Pilka

*Nurodomi tik faktiniai sumontuoto gaminio matmenys.

B E N D E R L A I P T Ų B L O K A I G R A F I T O , B E N D E R M E G A S M A R T P I L K A , B E N D E R M E G A TÄ C K VIRŠUTINĖ PLOKŠTĖ P I L K A , B E N D E R S T U L P O B L O K A S I R S T U L P O K E P U R Ė L Ė P I L K A

BENDER L AIP TŲ BLOK AI PILK A IR BENDER L-ATR AMINĖ SIENELĖ

57


BENDER BLOKAI

Veda jus aukštyn Blokai Bender Block turi nepaprastai daug panaudojimo galimybių. Jūs lengvai ir greitai sumontuosite lauko laiptus, atramines sieneles, alpinariumus, gėlynus, pertvarines sienas, bortelius. Šie gaminiai yra kelių išmatavimų, kurie pritaikyti derinti juos su kitais Bender gaminais, tokiais kaip grindinio plytelės 35 cm, 70 cm ar grindinio trinkelės. O su lenktais blokais Bender Radieblock galite išgauti reikalingų matmenų spindulius. SPALVA

Pilka

Block 1050 1050 x 350 x 150 mm 0,95 vnt/m, apie 126 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Block lenktas 3,0 m 693,4 x 350 x 150 mm apie 87 kg/vnt, Radie 3,0 m Spalva: Pilka

Block 700 700 x 350 x 150 mm 1,43 vnt/m, apie 84 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Block lenktas 4,5 m 723,8 x 350 x 150 mm apie 89 kg/vnt, Radie 4,5 m Spalva: Pilka

Block 350 350 x 350 x 150 mm 2,86 vnt/m, apie 42 kg/vnt Spalva: Pilka ir grafito

Block lenktas 6,0 m 739,2 x 350 x 150 mm apie 91 kg/vnt, Radie 6,0 m Spalva: Pilka

B E N D E R B L O C K G R A F I T O I R B E N D E R L A BY R I N T A N T I K P I L K A

58

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

Grafito

BENDER BLOK AI IR BENDER TROJA ANTIK PILKA


BENDER BLOKAI

B E N D E R B L O K A I G R A F I T O I R B E N D E R D E KO R A T Y V I N Ä– S K A L D A A K M E N S S K A L D A J U O D A / B A L TA / M A R G A

59


BENDER PLINT TERASŲ IR TVORŲ STULPŲ BLOKAS

Gera pradžia Benders asortimente esantys terasų ir tvorų stulpų blokai gali būti su aukštį reguliuojamais arba su fiksuotais laikikliais. Šie gaminiai pasižymi greitu ir paprastu montavimu. Sumontavus konstrukcijas su reguliuojamais laikikliais, galima reguliuoti jų aukštį net praėjus ilgesniam laikui. Blokai su fiksuotais laikikliais naudojami konstrukcijoms su didesnėmis apkrovomis. SPALVA

DAUGIAU IDĖJŲ BEI PATARIMŲ PUSLAPIUOSE BENDERS.SE IR BENDERS.LT

Pilka

Plint reguliuojamas Plint 500 500 x 185 x 185 mm 35 kg/vnt

Plint 700 700 x 185 x 185 mm 48 kg/vnt

Uniflex reguliuojamas aukščio laikiklis 2" = 43 - 53 mm 3" = 70 - 78 mm 4" = 93 - 103 mm

Uniflex reguliuojamas aukščio laikiklis L = 70 mm

Unifix nereguliuojamas aukščio laikiklis 2" = 43 - 53 mm 3" = 70 - 78 mm 4" = 93 - 103 mm

Plint M20 reguliuojami

NAUJA

NAUJA

Plint M20 200 200 x 300 x 300 mm 27 kg/vnt

NAUJA

Plint M20 300 300 x 300 x 300 mm 37 kg/vnt

NAUJA

Plint M20 500 500 x 300 x 300 mm 60 kg/vnt

M20 Flex – reguliuojamas laikiklis B = 35-150 mm

Plint su fiksuotu laikikliu Plint 400 fiksuotas laikiklis 400 x 180 x 180 mm Bendras aukštis 575 mm 28 kg/vnt 2" = 50 mm 3" = 75 mm 4" = 100 mm

Plint 500 fiksuotas laikiklis 500 x 185 x 185 mm Bendras aukštis 675 mm 35 kg/vnt 2" = 50 mm 3" = 75 mm 4" = 100 mm

Plint 700 fiksuotas laikiklis 700 x 200 x 200 mm Bendras aukštis 875 mm 57 kg/vnt 2" = 50 mm 3" = 75 mm 4" = 100 mm

Pastaba! Blokai su reguliuojamo aukščio laikikliais skirti tik medinių terasų ir neaukštų konstrukcijų montavimui. Jie nėra skirti tvoros stulpams ar kitom aukštom konstrukcijoms, kurios dėl vėjo apkrovų bus nestabilios. Šiam tikslui naudokite PLINT blokus su fiksuotais laikikliais.

60


BENDER PLINT SU AUKŠČIO L AIKIKLIU 4"

B E N D E R P L I N T 5 0 0 F I K S U O TA S L A I K I K L I S 4 "

BENDER PLINT SU AUKŠČIO L AIKIKLIU 2"

61


BENDER PLOKŠTUMINIAI PAMATAI

Plokštuminiai pamatai – energiją taupančių. Namų statybos technologija! Benders plokštuminiai pamatai - tai vientisa, nešanti pamato konstrukcija, įlieta į specialias putplasčio formas, kurios visiškai izoliuoja pamatinę plokštę nuo tiesioginio kontakto su gruntu. Gruntas specialaus paruošimo būdu tampa nekilsnus. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų, įšalo, pamato deformacijų. Plokštuminiai pamatai pastatą laiko visa plokštuma, o ne atskirais segmentais. Dėl šio pranašumo jūsų pastatas niekada „nevaikščios“, išliks stabilus ir tvirtas.

BENDERS PLOKŠTUMINIŲ PAMATŲ PRIVALUMAI: • nereikia kasti gilios pamatų duobės; (nukasamas tik augalinis žemės sluoksnis) • pamato laikančios konstrukcijos neveikia nei šaltis, nei drėgmė; (betono plokštė neturi jokio sąlyčio su gruntu) • kompleksiškas ir paprastas montavimas mažina statybos išlaidas; (pamato L tipo elementas su apdaila, vienu metu padaroma juodgrindės, grindų šildymo sistema, santechnika, pamatų apšiltinimas) • galimybė montuoti pamatus ant silpno grunto; (plokštieji pamatai pastatą laiko visa plokštuma, o ne atskirais segmentais) • taupo pinigus eksploatacijos metu; (su Benders plokštuminiais pamatais lengvai pasieksite A , A+ ar A++ energetinio efektyvumo klasę) • gamykloje gaminami įvairių aukščių plokštuminiai pamatai: nuo 300 iki 900 mm

62


B E N D E R P L O K Å T U M I N I A I PA M A TA I

63


BENDER DEKORATYVINĖ SKALDA DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

Dekoratyviniai gaminiai Derinkite savo žaliąsias erdves ir elegantišką Benders dekoratyvinę skaldą tarpusavyje. Sukurkite įspūdingus vaizdus dekoruodami takelius, vietas aplink namą ar tiesiog naudodami vietoj dirvožemio. Mes siūlome platų spalvų ir dydžių pasirinkimą.

Skalūnas 250 kg/maišas Grafito ir slyvos 20-40 mm

Akmens skalda 250 kg/maišas Juoda/balta/marga 16-32 mm

Skalūnas 800 kg/maišas Grafito 20-40 mm

Akmens skalda 800 kg/maišas Geltona-juoda/balta/marga 8-16 ir 16-32 mm Juoda/balta/marga 32-64 mm

Naturalūs akmenukai 15 kg/maišas Pilki/raudoni/margi 16-40 mm

Poliruoti akmenukai 15 kg/maišas Balti ir juodi 20-40 mm

Skalūnas 15 kg/maišas Grafito ir slyvos 20-40 mm

NAUJA

Skaldelė 800 kg/maišas Natūrali 8-16 mm Ežero akmenys 800 kg/maišas Pilki/raudoni 70-100 mm ir 100-250 mm

Naturalūs akmenukai 800 kg/maišas Pilki/raudoni/margi 16-40 mm Marmūro skaldelė 15 kg/maišas Grafito, 11-16 mm Balta, 8-12 mm Grafito/balta, 16-32 mm

B E N D E R A K M E N S S K A L D A J U O D A / B A L TA / M A R G A 16 - 32 M M

64

Marmūro skaldelė 800 kg/maišas Grafito, 11-16 mm Balta, 8-12 mm Grafito/balta, 16-32 mm

Akmens skalda 15 kg/maišas Geltona-juoda/balta/marga 8-16 ir 16-32 mm

BENDER EŽERO AKMENYS 70-10 MM


Akmens skalda Gelsva/marga

Akmens skalda Juoda/balta/marga

Poliruoti akmenukai Juodi

Poliruoti akmenukai Balti

Skalūnas Grafito

Skalūnas Slyvos

Natūralūs akmenukai pilki/raudoni/margi

Marmūro skaldelė Balta

Marmūro skaldelė Grafito

NAUJIENA!

Marmūro skaldelė Grafito/Balta

Skaldelė Natūrali

Ežero akmenys Pilki-raudoni

65


BENDER GRINDINIO SIŪLIŲ UŽPILDAI IR KT. PRIEDAI

Padarykite tai nuo pat pradžių Bender trinkelių/ plytelių siūlių užpildai iki minimumo sumažina piktžolių augimą ir stabilizuoja jūsų grindinį. Pasirinkite iš kelių asortimente esamų spalvų. Kitos, grindinio įrengimui ar jo priežiūrai, taip pat reikalingos priemonės prailgins jūsų grindinio tarnavimo laiką ir suteiks estetinį vaizdą.

Lithomex Easy/Atsijos su kietikliu 20 kg/maišas Pilka arba grafito

Skalda 800 kg/maišas Pilka, 0-32 mm

Klijai PL800 0,31 l/tub, Svoris: 0,4 kg

Lithomex Heavy L20 27,5 kg/maišas Pilka

Ledo skaldelė 15 kg/maišas Pilka

Sąmanų valiklis 5L Išeiga apie 1/ 20-25 m², Svoris: apie 5kg

Fogsand/Birios atsijos 15 kg/maišas Pilka, smėlio ir grafito, 0-2 mm

Geotekstilė 1,2 m x 25 mm Apie 30 m², Svoris: 5 kg

Akmens atsijos 800 kg/maišas Pilka, 0-4 mm

Geotekstilė 2,5 m x 100 mm Apie 250 m², Svoris: 53 kg

BENDER FOGSAND PILK A

BENDER FOGSAND SMĖLIO

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

66

BENDER FOGSAND GR AFITO


BENDER APŠVIETIMAS

Gyvenimas, kai ateina tamsa Bender Flexlight apšvietimo sistema- tai paprastas, bet efektyvus ir energetiškai taupus būdas susikurti jaukią aplinką savo kieme.

Šviestuvas plytelė 103 x 136 x 35 mm 1,0 W, 12 V, IP 67

Transformatorius 36 W, 12 V 36 W, 12 V, IP 64

Apvalus šviestuvas Diametras: 50 mm, Höjd: 36 mm 1,0 W, 12 V, IP 67

Kabelis 10, 5, 2 och 1 m 2 x 0,75 mm 12 V, IP 65

Įleidžiamas grindinio šviestuvas Diametras: 104 mm 3,0 x 1,2 W, 12 V, IP 67

T-formos jungtis 12 V, IP 65

Įleidžiamas taškinis šviestuvas Diametras: 40 mm 0,6 W, 12 V, IP 67

T-formos jungties kabelis 2 x 0,75 mm, 12 V, IP 65

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R F L E X L I G H T Š V I E S T U VA S P LY T E L Ė

67


BENDER TVORELĖ ROYAL

Gražiausia tvorelė rinkoje Nėra nieko, ko nebūtų galima patobulinti. Sumontuokite tvorelę Royal ant bet kurios Bender tvoros sistemos ir jūs suteiksite išbaigtumą ir nepaprastą grožį savo tvorai. Galite pasirinkti iš dviejų aukščių: 50 arba 90 cm ir sumontuoti keturių metrų segmentus. Įėjimo vartelius rinkitės iš 80 arba 125 cm aukščio. Tvorelės segmentas Funkis- dar vienas gaminys Bender asortimente, kuris suteiks bet kuriai Bender tvoros sistemai galutinį, išbaigtą ir stilingą vaizdą.

SPALVA

Antracito

Royal tvorelė 900 4000 x 900 mm kartu. su priedais

Funkis 2 m segmentas 2000 x 500 mm kartu. su priedais

Royal tvorelė 500 4000 x 500 mm kartu. su priedais

Funkis 1 m pratęsimas 1000 x 500 mm kartu. su priedais

Royal varteliai 1250 1150 x 1250 mm

Royal varteliai 800 1070 x 800 mm

DAUGIAU INFORMACIJOS PUSLAPYJE BENDERS.LT

B E N D E R T V O R E L Ė R OYA L 9 0 0 A N T R A C I T I R BENDER MEGASTEP PILK A

68

BENDER TVORELĖ FUNKIS ANTRACIT, BENDER STULPŲ KEPURĖS PILK A IR B E N D E R S T U L P Ų E L E M E N TA I P I L K A


B E N D E R T V O R E L Ė F U N K I S A N T R A C I TO I R B E N D E R M E GATÄ C K V I R Š U T I N Ė P LO KŠ T Ė G R A F I TO , B E N D E R M E GA LO C G R A F I TO , B E N D E R S T U L P Ų K E P U R Ė S G R A F I T O I R B E N D E R S T U L P Ų E L E M E N TA I P I L K A I R G R A F I T O

B E N D E R T V O R E L Ė R OYA L 5 0 0 A N T R A C I T O

B E N D E R T V O R E L Ė R OYA L 5 0 0 A N T R A C I TO I R B E N D E R B O S TO N A N T I K I R H O R N G R A F I TO S U B E N D E R S T U L P Ų K E P U R Ė S 6 0 0 G R A F I T O

69


D I D Ž I A U S I A L A U KO E K S P O Z I C I J A L I E T U V O J E . E K S P O N U O J A M I Š V E D I J O J E S U K U R T I I R PA G A M I N T I A P L I N KO S T VA R K Y M U I S K I R T I G A M I N I A I - G R I N D I N I O T R I N K E L Ė S , P LY T E L Ė S , A T R A M I N Ė S S I E N E L Ė S , S T O G O Č E R P Ė S , D E KO R A T Y V I N I A I A K M E N U K A I I R K T . L A U KO E K S P O Z I C I J A A T V I R A K I E K V I E N Ą D I E N Ą .

70


71


BENDERS | LT | Strokirks | 2019 - 02 | 1,5T

Benders remia:

BENDERS SVERIGE AB Box 20 535 21 Kvänum Sweden Tel: +46 (0)10-888 00 00 El.paštas: info@benders.se www.benders.se UAB "BENDERS LIETUVA" 95102 Švepeliai, Klaipėdos raj. Lietuva/Lithuania Tel: +370 646 73731 +370 611 24474 El.paštas: info@benders.lt www.benders.lt


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.