Page 1

AŤ ROSTOU A SÍLÍ!

O B N OV U J E P O P U L AC I V L A S Ů J I Ž O D RO K U 1 9 8 0 .


Výrobce: COSVAL SPA, Viale delle Industrie, 10/5 20020 Arese (Milano) Tel. +39 02 935 80 479 – fax. +39 02 935 81 022 www.cosvalitaly.com – info@cosvalitaly.com Výhradní dovozce pro ČR a SR: BELLITIA, s.r.o. Osek 356, 33821 Osek u Rokycan Tel.: +420 371 724 533 – fax.: +420 371 781 986 www.bellitia.cz – info@bellitia.cz

www.cosvalitaly.com

Zástupce pro SR: FIORE s.r.o. Hliny 1368/191, 017 07 Považská Bystrica, SR Tel.: +421 42 43 40 550 – Fax.: +421 42 43 40 127 www.fiore-sk.sk - fiore-sk@fiore-sk.sk

S


E PUL 9

AM

str .

E PSL KA str. 5

Í

N DÁ PA . 10 r st

SPREJ

S ALKOHOLEM

LUPY

15

str.

str. 11

str .1

HYGIE NICKÝ BALZÁ M str. 13

s

B

AL

S ES N FITtr. 12

H

KO

EZ

4

J RE SP OLU

ŘADA PRODUKTŮ


PŘEDCHÁZÍ PADÁNÍ VLASŮ

5

MĚKKÉ KAPSLE PRO OBNOVENÍ RŮSTU VLASŮ. Doplněk stravy v kapslích pro ty, kteří chtějí výživu pro vlasy a zároveň také posílení nehtů. Základem jsou aminokyseliny (cystin a metionin), přeslička, keratin, pantothenát vápníku obsahující vitamín B, výtažek ze zlatého prosa a olej z obilných klíčků. Tyto složky působí zevnitř, chrání tak vlasy, podporují přirozený proces růstu, posilují vlasové kořínky, zlepšují okysličení vlasové pokožky a působí proti přílišnému mazotoku a padání vlasů.

BALENÍ Po 45, 90 a 180 kapslích. Vzorek na vyžádání.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Spolkněte 2 kapsle MIGLIORIN denně, před nebo během jídla, a zapijte je vodou nebo jinou tekutinou.


JAK PŮSOBÍ KAPSLE

SÍRA A KŘEMÍK, které jsou dostatečně obsaženy v prosu a přesličce, mají posilující účinky na vlasové kořínky.

MIGLIORIN díky svému složení pomáhá vlasům zevnitř a podporuje jejich přirozený proces růstu.

Komplex VITAMÍNŮ B viditelně zlepšuje okysličení vlasové pokožky, bojuje proti přílišnému mazotoku a proti vypadávání vlasů.

Aminokyseliny CYSTIN a METIONIN přináší přirozené množství síry a slouží pro tvorbu vysoce kvalitního keratinu: jedné z nejdůležitějších složek pro ochranu vlasů.


KVALITA ZÁVISÍ NA OBSAHU

PROSO: je velmi cenná obilnina, nejbohatší na minerální látky, mezi nimiž je také křemík, nezbytný pro zajištění pružnosti, pevnosti a měkkosti vlasů.

7

KERATIN: je hlavní složka vlasů a nehtů, jedná se o protein s vysokým procentem síry; denní přísun této látky v malém množství umožňuje konstantní METIONIN: je obsažen ve strukturál- f y ziologick ý růst a regeneraci den ních proteinech vlasů. Tato aminokyseli- za dnem. na je nezbytná pro jejich růst a pružnost. CYSTIN: další nezbytná složka vlasů. Je Působí společně s cystinem, podporují to aminokyselina hojně obsažená v ketvorbu keratinu, hlavní složky vlasů. ratinu, bohatá na síru. Přítomnost této OBILNÉ KLÍČKY: bohaté na vitamín látky umožňuje tvorbu keratinu samého, E, který zabraňuje působení volných a jako důsledek tedy i regeneraci vlasů. radikálů (ty nesou vinu za degenerativní procesy u buněk), vyživuje vlasovou pokožku a zlepšuje prokrvení vlasových kořínků.

PŘESLIČK A: její hlavní složkou je kyselina křemičitá, stejná jakou můžeme najít ve struktuře vlasů. Díky vysokému obsahu minerálů je známá a vysoce ceněná ve fytoterapii a farmakokosmetickém průmyslu pro své pozitivní účinky na veškeré pojivové tkáně, tj. i na vlasy, kůži i nehty, jimž dodává pružnost a odolnost.

ZINEK A KŘEMÍK: dva minerály důležité pro rovnováhu našeho organismu. Dodávají vlasům sílu, pružnost Vitamín B: bojuje proti přílišnému ma- a odolnost. zotoku, a tedy zabraňuje padání vlasů. Posiluje vlasové kořínky, a tím podporuje funkci vlasových váčků a podporuje růst vlasů.


OKYSLIČENÍ VLASOVÉ POKOŽKY

9

AMPULE Výtažek z prosa a dalších bylin, panthenol, keratin, biotin, důležité stopové prvky jako je železo, měď a hořčík: díky tomuto exkluzivnímu složení působí ampule na vlasovou pokožku zevně, okysličují a reaktivují vlasové kořínky a posilují vlasy. Proso je nejbohatší obilnina na kyselinu křemičitou, hlavní součást vlasů, proto velmi pomáhá a vlasům dodává měkkost a odolnost. Zdravá a čistá vlasová pokožka znamená také dobře fungující vlasové ko-

řínky, které jsou schopné produkovat silné a zdravé vlasy. Dobré okysličení vlasové pokožky je tedy velmi důležité: pomocí těch nejúčinnějších složek ampule Migliorin výborně splňují tuto funkci. Keratin je mimo jiné hlavní složkou vlasů: proto další externí dodání této drahocenné látky posiluje vlasy.

BALENÍ 10 ampulí po 10 ml každá

NÁVOD NA POUŽITÍ: Doporučujeme uskutečnit ošetření 2 × týdně po dobu minimálně jednoho měsíce. Nalijte si obsah jedné Ampule MIGLIORIN pH 5,5 do dlaně ruky, naneste jej na čisté vlasy a jemně masírujte vlasovou pokožku kruhovými pohyby špičkami prstů. Po aplikaci vlasy neoplachujte. Po prvním měsíci pokračujte užíváním pouze jedné ampule týdně.


NEJLEPŠÍ ODPOVĚĎ PRO ZAMEZENÍ PADÁNÍ VLASŮ

ŠAMPON PROTI PADÁNÍ VLASŮ Mytí vlasů je důležité především dnes, kdy žijeme ve znečištěném prostředí a vydáváme tak naše vlasy napospas trvalým útokům vnějších vlivů. Ale mytí musí být neagresivní a jemné, musí odstranit nečistoty, ale zároveň nesmí vlasy zbavit jejich přirozené ochrany. Mycí složky obsažené v tomto šamponu jsou nejlepším řešením pro hygienu všech typů vlasů, zároveň však pomáhají předcházet jejich vypadávání.

Výtažek z prosa, panthenol, biotin, keratin a hedvábné proteiny: s tímto složením je jisté, že vlasy budou perfektně umyté bez jakéhokoliv jejich narušení, ba dokonce budou posilovány a zároveň bude respektováno jejich přirozené pH (5,5). Budete si moci mýt vlasy kdykoliv se Vám bude chtít tak, aby byly vždy krásné na pohled a zdravé. BALENÍ Flakon o obsahu 200 ml Zkušební vzorek na vyžádání

NÁVOD NA POUŽITÍ: Naneste ŠAMPON pH 5,5 MIGLIORIN na mokré vlasy, lehce promasírujte a nechejte působit zhruba jednu minutu. Poté pečlivě opláchněte a celý postup ještě jednou zopakujte.


ODSTRAŇUJE LUPY A PŘEDCHÁZÍ JEJICH DALŠÍ TVORBĚ

ŠAMPON PROTI LUPŮM Jeho speciální receptura pomáhá odstraňovat mastné a suché lupy a zároveň předcházet jejich vzniku. Již od prvního použití zmírňuje svědění pokožky, které nevyhnutelně lupy doprovází. Neagresivním způsobem myje i ty nejcitlivější typy pokožky, které snadno zčervenají, snižuje podráždění a olupování vlasové pokožky. Je velice jemný.

Přírodní výtažek z islandského lišejníku má vysoce čistící účinky. Esenciální olej z rozmarýnu usnadňuje díky svým antiseptickým vlastnostem vyčištění vlasové pokožky a panthenol pokožku hydratuje. Piroctone olamine, vysoce účinná aktivní látka, která má antibakteriální účinky, pak pomáhá zbavit vlasovou pokožku lupů. BALENÍ Flakon o obsahu 200 ml Zkušební vzorek na vyžádání

NÁVOD NA POUŽITÍ: Naneste přípravek na mokré vlasy a jemně promasírujte. Nechejte působit přibližně 2–3 minuty, poté opláchněte a mytí zopakujte. Na závěr důkladně opláchněte dostatečným množstvím vlažné vody.

11


ŠAMPON-SPRCHOVÝ GEL-KONDICIONÉR V JEDNOM PRO ČASTÉ POUŽÍVÁNÍ

FITNESS ŠAMPON Konečně tři produkt y v jednom po denní fyzické aktivitě. Šampon, sprchový gel a kondicionér v jednom jediném výrobku zaručují kompletní praktický a příjemně osvěžující výsledek vhodný pro všechny typy pokožky a vlasů, a to i pro velmi citlivý typ. Výsledkem je čistá, měkká a hydratovaná pleť, zdravé, lesklé vlasy, které se snadno rozčesávají. BALENÍ Flakon o obsahu 200 ml Zkušební vzorek na vyžádání

NÁVOD NA POUŽITÍ: Naneste výrobek na mokrou pokožku, rozetřete a kruhovými pohyby lehce namasírujte. Naneste výrobek také na mokré vlasy, jemně promasírujte a nechejte chvíli působit. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Můžete mytí zopakovat.


ZKLIDŇUJE, HYDRATUJE A ČISTÍ VLASOVOU POKOŽKU

HYGIENICKÝ BALZÁM Krása vlasů závisí na stavu vlasové pokožky. Znečištění, stres, námaha, vnější negativní zásahy, to vše může způsobit zarudnutí, svědění a nepříjemný pocit. Vlasy pak vypadají slabé a matné. Hygienický balzám je opravdový rituál krásy, který pokaždé osvobodí vlasovou pokožku od stresu a nečistot a jehož úžasným výsledkem je navrácení její perfektní rovnováhy. Cílený zásah, který pozvedne krásu Vašich vlasů a který zklidňuje, hydratuje a čistí do hloubky vlasovou pokožku.

Vlasy jsou po použití neuvěřitelně lesklé, měkké a snadno se rozčesávají. Pro celkový pocit pohody, jaký jste předtím ještě nikdy nezažili.

BALENÍ Tuba o obsahu 100 ml Zkušební vzorek na vyžádání

NÁVOD NA POUŽITÍ: 2 × nebo 3 × týdně, po umytí vlasů šamponem, naneste malé množství výrobku (přibližně velikosti ořechu) na dosud mokré vlasy a vlasovou pokožku, lehce promasírujte a nechejte 5 minut působit. Poté důkladně opláchněte a pokračujte sušením a fénováním.

13


POSILUJE VLASY

VLASOVÁ VODA VE SPREJI BEZ ALKOHOLU Tato vlasová voda ve spreji bez alkoholu byla speciálně vyvinuta, aby předcházela a zabránila padání vlasů. Je velmi jemná, a proto je velmi dobře snášena také osobami s velmi citlivou pokožkou. Tento výrobek pomáhá okysličit a reaktivovat vlasové kořínky, a tedy rozvíjet a posilovat vlasy. Zdravá a čistá vlasová pokožka znamená také dobře fungující vlasové kořínky, které jsou schopné produkovat silné a zdravé vlasy.

Velmi důležité je přidání olejovitého výtažku z prosa, nejbohatší obilniny na kyselinu křemičitou, přirozenou látku pro výživu a perfektní ochranu vlasů. Přírodní výtažky z jitrocele, slézu, přesličky rolní a dalších léčivých bylin, jakož i keratin a panthenol, doplňují přesvědčivou účinnost této vlasové vody, která zanechává vlasy příjemně provoněné.

BALENÍ Flakon 125 ml

NÁVOD NA POUŽITÍ: Nastříkejte malé množství výrobku přímo na vlasy a vlasovou pokožku a masírujte až do úplného vstřebání. Používejte ráno a večer. Neoplachuje se.


ČISTÍ A OKYSLIČUJE VLASOVOU POKOŽKU

15

VLASOVÁ VODA VE SPREJI S ALKOHOLEM Tento pokrokový sprej proti padání vlasů, sestavený z přísad majících protizánětlivé, zklidňující a antibakteriální účinky, pomáhá při prevenci a boji proti padání vlasů. Základem jsou čistící a změkčující látky, které usnadňují periferní prokrvení okysličením vlasové pokožky. Zdravá a čistá vlasová pokožka znamená také dobře fungující vlasové kořínky, které jsou schopné produkovat silné a zdravé vlasy.

Praktická voda ve spreji, která se používá po umytí vlasů šamponem, zanechává vlasy příjemně provoněné. Neoplachuje se.

BALENÍ Flakon 125 ml

NÁVOD NA POUŽITÍ: Nastříkejte malé množství výrobku přímo na vlasy a masírujte do úplného vstřebání. OBSAHUJE VÝTAŽKY Z: myrhovníku, skořicovníku, zázvoru lékařského, aloe very, vavřínu a mentolu.


PŘÍČINY PADÁNÍ VLASŮ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

NORMÁLNÍ RŮST NAŠICH VLAS

Každý den vyprodukujeme přibližně 30 metrů vlasů díky více než 100 000 vlasových váčků, které máme, to znamená zhruba 1 km měsíčně! Vlasy rostou rychleji za teplého počasí; stárnutím rostou pak pomaleji. Stříhání či vyholování vlasů nijak neovlivňuje jejich růst. Pokud je růst vlasů v normě, pak maximální denní ztráta 100 ks vlasů odpovídá ročnímu obnovování vlasů. Během růstové fáze, která trvá od dvou do šesti let, mohou různé faktory způsobit předčasné zastavení této fáze, což způsobí ztrátu více než 100 ks vlasů denně. PADÁNÍ VLASŮ V některých případech, jako například po těhotenství nebo při rekonvalescenci nastává nadměrné padání vlasů. Plešatost je typicky mužský jev hormonálního původu. Padání vlasů může být též způsobeno problémy se štítnou žlázou či nedostatkem železa, užíváním hormonální antikoncepce nebo dermatologickými onemocněními.

30 m

Počet vlasů (v normálním případě)

100.000

Celková denní produkce vlasů

Hustota vlasů

200/cm2

Životnost vlasu ( = růstová fáze)

2–6 let

Průměr vlasu

0,1 mm

Denní ztráta vlasů ( za normálního stavu)

50–100

Měsíční přírůstek vlasu

1 cm


17

VLASŮ JE 30 METRŮ DENNĚ

HLAVNÍ PŘÍČINY ZTRÁTY VLASŮ JSOU: GENETICKÉ • DERMATITIDY, EKZÉMY, LUPÉNKA • UŽÍVÁNÍ ANTIBIOTIK • NEDOSTATEČNÁ STRAVA • NEMOCI A REKONVALESCENCE • HORMONÁLNÍ ZMĚNY BĚHEM PUBERTY, DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ ORÁLNÍCH KONTRACEPTIV, POST-PARTUM, MENOPAUZA • ANÉMIE, NEROVNOVÁHA ŠTÍTNÉ ŽLÁZY, VELKÝ STRES A ÚNAVA • LUPY • CHEMOTERAPIE Ampule a šampon MIGLIORIN zlepšují viditelně stav vlasové pokožky a navracejí ji do normálního stavu v případě přílišného mazotoku nebo naopak kožní suchosti. Posilují vlasy do hloubky a usnadňují nový růst. Posilují křehké vlasy a obnovují normální hladinu růstu. Lupy se stávají jen pouhou nepříjemnou vzpomínkou.


NARODÍ-LI SE ZDRAVÝ, ZDRAVÝ A SILNÝ TAKÉ ZŮSTANE

JIŽ VÍCE NEŽ 30 LET OŽIVUJEME VAŠE VLASY


VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR: BELLITIA, s. r. o.

www.bellitia.cz

www.cosvalitaly.com

Prospekt migliorin cz  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you