__MAIN_TEXT__

Page 1

65

Wonderrijck - n r. 3

6

45

91 34

39

5

3

87 4

2

48 74

82

52

76

13

47

16

41 43

1

15

35

Tilligte

50

17

46 38 40

53 36 37

75

64 14

70

30

25

77

62 61

69 24

29

6

49

92 67 31 56 22

26

11

71

18

9

68 58

28

20

51

23 44

72 19

88

27

63

42

66 81

60

78

55 54

89

32

12

33

10 8 59

84 85

79 80

86 83 De nummers in het kaartje hebben betrekking op musea en attracties.

21

93

57 73

90 7


Binnen spelen

Kinderboerderijen - dierentuin

1. Speeltuin Morskieft Ootmarsumseweg 303, Reutum, www.speeltuinmorskieft.nl 2. Speeltuin ’n Kaps Tibsweg 2, Tubbergen, www.kaps.nl 3. Indoor speeltuin ’n Veldhook Frensdorferweg 4, Lattrop, www.rammelbeek.nl 4. Indoor speeltuin Fox Johanninksweg 78, Denekamp, www.restaurantfox.nl 5. Indoor speeltuin Happy Heintje Wittebergweg 9, Oud Ootmarsum, www.heintje.nl

24. De Höfte Operalaan 152, Oldenzaal, www.dehofte.nl 25. Schaapskooi Stroothuizen Stroothuizenweg 37, Denekamp, www.stroothuizen.nl 26. Klein Afrika Oude Almeloseweg 6, Oldenzaal, www.restaurantkleinafrika.nl

Midgetgolf Bioscoop - Theater 6. Stadstheater de Bond Molenstraat 25, Oldenzaal, www.stadstheaterdebond.nl 6. Filmhuis Oldenzaal Molenstraat 25, Oldenzaal, www.filmhuisoldenzaal.nl 7. Openluchttheater Brilmansdennen Gildehauserweg 27, Losser, www.openluchttheaterbrilmansdennen.nl

27. Partycentrum de Flusshoeve Reininksweg 3, Deurningen/Oldenzaal, www.flusshoeve.nl 28. Restaurant en Buitenplaats Florilympha Lutterzandweg 16-1, De Lutte, www.florilympha.nl 29. Hotel het Ros van Twente Beuningerstraat 20, De Lutte, www.rosvantwente.nl 15. Eetgelegenheid Kakelbont Frensdorferweg 4, Tilligte, www.kakelbont.nl 5. Recreatiecentrum de Witte Berg Wittebergweg 9, Oud Ootmarsum, www.heintje.nl 30. Fraans Marie Zenderseweg 53, 7665 TK Albergen, www.fraansmarie.nl

Boerengolf 8. Steenfabriek De Werklust Smuddeweg 3, Losser, www.dewerklust.nl 9. Boerenvoetgolf de Bergboer Bentheimerstraat 84, De Lutte, www.debergboer.nl 4. Restaurant Fox Johanninksweg 78, Denekamp, www.restaurantfox.nl

Bowlen - Kegelen 10.Golbach Hengelosestraat 240, Deurningen, www.restaurantgolbach.nl

Buiten spelen - erop uit in de natuur 11. Speelbos Recreatiepark Het Hulsbeek, Oude Almeloseweg 11, Oldenzaal, www.hethulsbeek.nl, sticker halen bij Klein Afrika 12. Restaurant en Speeltuin Dijk 59 Denekamperdijk 59, Losser, www.dijk59.nl 1. Speeltuin Morskieft Ootmarsumseweg 303, Reutum, www.speeltuinmorskieft.nl 13. Speeltuin de Molenberg Ootmarsumseweg 375, Reutum, www.cafedemolenberg.nl 14. Speeltuin de Molenhof Kleijsenweg 7, Reutum, www.demolenhof.nl 15. Eetgelegenheid Kakelbont Frensdorferweg 4, Tilligte, www.kakelbont.nl 16. Café Restaurant Rouwers Denekamperstraat 74, Agelo, www.caferestaurantrouwers.nl 17. Erve Kuiper Schotbroekweg 2, Denekamp, www.ervekuiper.nl 18. Natuurgebied, restaurant en speeltuin Paviljoen Lutterzand Lutterzandweg 12, De Lutte, lutterzand.nl, stempel halen bij Paviljoen Lutterzand 19. Fruitboerderij Düvelshofke Duivelsdijk 21, Oldenzaal, www.duvelshofke.nl 20. Schatgraven Lutterzand Plechelmusstraat 14, De Lutte, www.visitdeluttelosser.nl 21. Grand café Smit Brinkstraat 34-36, Losser, www.grandcafesmit.nl 5. Speeltuin Happy Heintje Wittebergweg 9, Oud Ootmarsum, www.heintje.nl 89. Arboretum Poort Bulten Lossersestraat 68, De Lutte, www.natuurmonumenten.nl 90. Natuurgebied Zandbergen Ravenhorsterweg, Losser, www.visitdeluttelosser.nl 91. Springendal Hooidijk (parkeerplaats Brandtoren), Hezingen 92. Kalheupinkpark Haerstraat, Oldenzaal, www.geldermanstichting.nl

Musea en kinderactiviteiten 31. Torenbeklimming St. Plechelmusplein, Oldenzaal, www.uitinoldenzaal.nl 32. Landgoed Het Hengelman Hengelerheurneweg 2, De Lutte, www.landgoedhethengelman.nl 33. Klompenmakerij Koop Lossersestraat 70, De Lutte, www.klompenmakerijkoop.nl 34. Bezoekerscentrum IJs en Es Bergweg 8, Mander, www.landschapoverijssel.nl 35. Cosmos sterrenwacht Frensdorferweg 22, Lattrop, www.cosmossterrenwacht.nl 36. Natura Docet Wonderryck Twente Oldenzaalsestraat 39, Denekamp, www.wonderryck.nl 37. Museum Huize Keizer Kerkplein 2, Denekamp, ww.huizekeizer.nl 17. IJsboerderij en museum Erve Kuiper Schotbroekweg 2, Denekamp, www.ervekuiper.nl 38. Landgoed Singraven Molendijk 27, Denekamp, www.singraven.nl 39. De koel’n Bekke (koe knuffelen) Koelenbeekweg 13, Geesteren, www.koelnbekke.nl 40. Groot Twentsch Maisdoolhof Oldenzaalseweg t.h.v. nr. 129 Fleringen, www.groottwentsmaisdoolhof.nl 41. Openluchtmuseum Ootmarsum Commanderiestraat 2, Ootmarsum, www.openluchtmuseumootmarsum.nl 8. Steenfabriek de Werklust Smuddeweg 3, Losser, www.dewerklust.nl 42. Landgoed Kaamps Vliegveldstraat 4a, Deurningen, www.kaamps.nl 43. Bij de boer op bezoek (melkdiploma halen) Erve Broam, Nijenkampsweg 4, Agelo, www.ervebroam.nl 44. Palthehuis Marktstraat 13, Oldenzaal, www.palthehuis.nl 45. De Manderveense Aardbei Broekdijk 25, Manderveen, www.demanderveenseaardbei.nl 46. Kunstschool ‘t Alding Oldenzaalseweg 74, Tubbbergen 47. Short Golf Tibsweg 2, Tubbergen, www.shortgolftwente.nl 48. Soccer inside Pastoor Bloemenstraat 1, Tubbergen

Top 12 tips in de omgeving

Restaurants en ijssalons voor kinderen 26. Klein Afrika Oude Almeloseweg 6, Oldenzaal, www.restaurantkleinafrika.nl 49. Pannenkoekhoes De Stroper Bentheimerstraat 25, De Lutte, www.pannenkoekhoes.nl 50. Pannenkoekrestaurant Bolle Jan Nordhornsestraat 137, Denekamp, www.bollejan.nl 51. IJssalon La Venezia Plechelmusstraat 2, De Lutte 52. Familierestaurant Troubadour Tibsweg 2, Tubbergen, www.restauranttroubadour.nl 53. IJssalon La Bomba Vledderstraat 10, Denekamp, www.la-bomba.nl 54. IJsboerderij ‘t Loaboerke Duivelshofbosweg 2, De Lutte, www.loaboerke.nl 5. Bie Heintje Wittebergweg 9, Oud Ootmarsum, www.heintje.nl 93. IJssalon de Koale Kant Brinkstraat 34-36, Losser, www.de-koale-kant.nl

Speurtochten en GPS

77. Emsflower Carl-von-Linne-Straße 1, Emsbüren, www.emsflower.de/nl 78. Kasteel Bad Bentheim Schloßstraße, Bad Bentheim, www.kasteel-bentheim.nl 79. De Museumfabriek Het Rozendaal 11, Enschede, www.demuseumfabriek.nl 80. Rijksmuseum Twenthe Lasondersingel 129, Enschede, www.rijksmuseumtwenthe.nl 81. Oyfo Techniekmuseum Industriestraat 9, Hengelo, www.oyfo.nl 82. Tierpark Nordhorn Heseperweg 110, Nordhorn, www.dierentuin-nordhorn.nl 83. Avontura Twentehallen De Reulver 120, Enschede, www.optisport.nl/avonturatwentehallen 84. Waarbeek Twekkelerweg 327, Hengelo, www.waarbeek.nl 85. Kinepolis Enschede Colosseum 60, Enschede, kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-enschede/info 86. Museum Buurtspoorweg Stationsstraat 3, Haaksbergen, www.museumbuurtspoorweg.nl 87. Crocky Am Sportpark 20 Nordhorn, www.crocky.info 88. Kids City Het Wooldrik 4 Borne, www.kidscity.nl

55. Speurtocht Arboretum Poortbulten Plechelmusstraat 14, De Lutte, www.visitdeluttelosser.nl 56. Gevelspeurtocht centrum Oldenzaal Grootestraat 35, Oldenzaal, www.uitinoldenzaal.nl 57. Speuren naar sporen met GPS Losser Raadhuisplein 1, Losser, www.visitdeluttelosser.nl 58. Schatgraven Lutterzand Plechelmusstraat 14, De Lutte, visitdeluttelosser.nl 59. Vogelhuisjesroute met GPS Buitengebied Losser, Raadhuisplein 1, visitdeluttelosser.nl

Tierpark

Outdoor 60. Outdoor Challenge Park Bornsedijk 105, Oldenzaal, www.outdoorchallengepark.nl 61. Adventure King outdoor & events Lutterzandweg 16, De Lutte, www.adventureking.nl 62. Actief Twente Denekamperstraat 49, Beuningen, www.actieftwente.nl 63. Avatarz Hengelosestraat 230, Deurningen/Oldenzaal, www.avatarz.nl

Nordhor n

- nr. 82

Vissen 64. Wild bijzonder vissen Hondenveldsweg 2, Reutum, www.wild.nl 65. De Broekbeke Visvijvers Hardenbergerweg 145, Geesteren, www.debroekbeke.nl

2

beek - nr. 7

Huls Zwemmen,

Wandelen 66. Natuurpad Oude Almeloseweg 11, Oldenzaal, www.hethulsbeek.nl 67. Stadspuzzeltocht Grootestraat 35, Oldenzaal, www.uitinoldenzaal.nl 68. Familiewandeling Elfje Dageraad Sticker halen bij Tourist info Oldenzaal of Tourist info De Lutte 69. OERRR wandelroute Bentheimerstraat 25, De Lutte, www.pannenkoekhoes.nl, Sticker halen bij de Stroper 70. Natuurleerpad Beuningen Beuningerstraat 71, Beuningen, visitdeluttelosser.nl

Toren beklimmen - nr. 31

Fietstochten

Zwemmen

22. Geheim van Hades Grootestraat 35, Oldenzaal, www.uitinoldenzaal.nl 23. In het Spoor van De Hellehond Plechelmusstraat 14, De Lutte, www.visitdeluttelosser.nl

71. Vondersweijde Ada Kokstraat 20, Oldenzaal, www.vondersweijde.nl 72. Recreatiepark Het Hulsbeek Oude Almeloseweg 11, Oldenzaal, www.hethulsbeek.nl, sticker halen bij Klein Afrika 73. Zwembad Brilmansdennen Bookholtlaan 11, Losser, www.losser.nl/brilmansdennen 74. De Vlaskoel Sportlaan 4, Tubbergen, www.zwembaddevlaskoel.nl 75. Dorper Esch Molendijk 14, Denekamp, www.zwembadendorperesch.nl 76. Openluchtbad De Kuiperberg Stobbenkamp 80, Ootmarsum, www.zwembadendorperesch.nl

Speuren naar sporen met GPS - nr. 57

Landgoed Kaamps - nr. 42 Landgoed Kaamps 42

Kinderspiel Paradies Crocky 87

Kinderschatkaart NOORDOOST-TWENTE Noordoost-Twente, daar beleef je wat!

Natura Docet Wonderryck 36

Emsflower 77

Sammy laat je alle leuke kinderactiviteiten zien, ga met hem mee op ontdekkingstocht. Er is altijd wat te beleven in Noordoost-Twente, ook voor jou! Deze kinderkaart laat zien waar je naartoe kunt gaan. Hou je van avontuur? Ga dan eens kanovaren of klimmen. Leer je graag over de geschiedenis, bezoek dan één van de musea met speciale activiteiten voor jou.

Stickers plakken

Gek op zwemmen? Neem dan een duik in één van de zwemwateren of zwembaden. Naast deze kaart kun je ook op de website van de verschillende Tourist info’s kijken voor meer informatie en leuke ideeën. Ook kun je daar de evenementenagenda vinden. Heb je een vraag, de medewerkers van de Tourist info helpen graag.

Heb je één activiteit met sticker gedaan, vraag dan op de locatie naar de sticker van salamander Sammy. Als je vijf stickers hebt, bezoek je een Tourist info in Noordoost-Twente en ontvang je een cadeautje.

Tourist info De Lutte

Tourist info Losser

Tourist info Beuningen

VVV Tourist info Denekamp

Plechelmusstraat 14 7587 AM De Lutte T. 0541-551160 E. info@visitdeluttelosser.nl I. www.visitdeluttelosser.nl

Raadhuisplein 1 7581 AG Losser T. 053-5362013 E. info@visitdeluttelosser.nl I. www.visitdeluttelosser.nl

Beuningerstraat 71 7588 RG Beuningen E. info@visitdeluttelosser.nl I. www.visitdeluttelosser.nl

Oldenzaalsestraat 39 7591 GL Denekamp T. 0541-355752 E. info@vvvdenekamp.nl I. www.ootmarsum-dinkelland.nl

Op onderstaande websites vind je actuele informatie over de kinderschatkaart en Sammy VVV Tourist info Ootmarsum Markt 9,7631 BW Ootmarsum T. 0541-291214 E. info@vvvootmarsum.nl I. www.ootmarsum-dinkelland.nl TGT Toeristisch Glinsterend Tubbergen E. info@visittubbergen.nl I. www.visittubbergen.nl Tourist info Oldenzaal Grootestraat 35, 7571 EK Oldenzaal T. 0541-514023 E. info@oldenzaalpromotie.nl I. www.uitinoldenzaal.nl

Profile for Visittubbergen

Kinderschatkaart Noordoost-Twente 2019  

Het is weer zomervakantie! Er is altijd wat te beleven in Noordoost-Twente. Onze pientere salamander Sammy neemt je mee op ontdekkingstocht...

Kinderschatkaart Noordoost-Twente 2019  

Het is weer zomervakantie! Er is altijd wat te beleven in Noordoost-Twente. Onze pientere salamander Sammy neemt je mee op ontdekkingstocht...

Advertisement